Молитви за здоров’я хворої людини: могуча молитва

Здоров’я – найважливіше, що може бути в житті людини. Але в умовах щоденних стресів зберегти його непросто. У разі, якщо не вдалося вберегтися від хвороби, може допомогти не тільки медикаментозне лікування, але і молитва за здоров’я.

Яким святим молитися про здоров’я хворого

Молитва про здоров’я може бути адресована Божої Матері, Матронушки, Миколі Чудотворцю і до самого Господа. Також можна звертатися до свого Ангела-Хранителя.

До Господа молитва про зцілення адресується, коли питання стосується життя і смерті людини, коли практично не залишається надій на те, що офіційна медицина зможе йому допомогти. І це не дивно. Адже така молитва про болящих буде звернена тому, в чиїх руках зосереджені долі всього живого.

Молитви про болящих дітей матері зазвичай підносять Богородиці. Вважається, що вона швидко послухає таким молитвам за здоров’я і зцілення. Матронушка і Микола-Чудотворец- самий шановані на Русі святі, яким адресують багато прохань і молитов про зцілення хворої людини.

Найсильніші православні молитви за здравіє хворого

Православна молитва за здоров’я Вищим Силам адресується не визначеному святому, а всім представникам небесного воїнства. З цієї причини її прийнято вважати однією з найсильніших. Читати найсильнішу молитву за здоров’я найкраще в храмі, попередньо поставивши свічки іконами і кілька разів повторивши «Отче наш».

Молитва святих лікарів також нерідко підноситься людьми, які жадають зцілення. Наприклад, Святому Луці моляться перед хірургічним втручанням, Святого Пантелеймона просять про зцілення люди, які страждають важкими соматичними захворюваннями, а також всілякими залежностями.

Молитва Господу

Найсильніша молитва за здоров’я хворої людини адресована Господу. Читати її можна як вдома, так і в храмі. Якщо ви не можете піти в церкву, щоб прочитати молитву за здравіє близьких, і хочете молитися в домашніх умовах, обов’язково купите ікону Трійці і запаліть перед нею свічки. Читати молитву за здравіє близьких слід, максимально зосередившись і намагаючись ні на що не відволікатися в процесі.

Владико, Вседержителю, Святий Царю, наказуяй і не умерщвляяй, утверждаяй нізпадающія і зводив би нізверженния, тілесні чоловіків скорботи ісправляяй, молимося Тобі, Боже наш, раба Твого (ім’я) немощствующа відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільне й мимовільне. Їй, Господи, лікарську Твою силу з Неба пошли, доторкніться телеси, згас огневица, приборкай пристрасть і всяку хворобу таящуюся, буди лікар раба Твого (ім’я), збудуй його від одра болезненнаго і від ложа озлоблення ціла і всесовершенного, даруй його Церкви Твоєї благоугождающа і творяща волю Твою. Твоє бо є, еже милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Друга молитва про здоров’я близьких вважається не менш сильною, ніж перша. Рекомендується підносити її в храмі. Щоб збільшити силу молитви за хворого, можна замовити сорокоуст або молебень.

Молитва Ангелу-Хранителю

Найсильніші молитви про зцілення підносяться Ангелу-Хранителю. У православ’ї вважається, що Ангел дається при народженні і оберігає від всіх неприємностей. Особливо близький він до підопічного в момент важких випробувань, в тому числі і тоді, коли він потребує зцілення.

Послухай благань підопічного твого (ім’я), святий ангеле Христов. Яко ж робить добре мене, клопотав за мене перед Богом, опікав і оберігав мене в мить небезпеки, зберігав з волі Господа від поганих людей, від бід-нещасть, від лютих звірів та від лукавого, так допоможи ж мені ще раз, пошли здоров’я тілам моїм , рук моїх, моїх ніг, голові моїй.

Нехай повік, поки живий є, буду міцний тілом своїм, з метою перевірки від Бога перенести і служити на славу Всевишнього, доки не покличе мене Він. Молю тебе, я, окаянний, про се. Якщо завинив, гріхи за собою маю і не гідний просити, то молю про прощення, бо, бачить Бог, не думав я нічого поганого і нічого поганого не робив.

Еліко завинив, то не зі злого наміру, але по недомислу. Про прощення молю і милосердя, здоров’я прошу на все життя. Надіюсь на тебе, ангеле Христов. Амі нь.

Молитва Матрони Московської

Матрона Московська допомагає моляться практично у всіх складних життєвих ситуаціях. Їй можна підносити молитви про здоров’я собі або молитви про здоров’я рідних. Щоб прохання про одужання була швидше почута, слід ретельно зосередитися і представляти, що свята чує ваші слова і повірити, що вона неодмінно допоможе зцілити близької людини і повернути йому здоров’я.

О, блаженна мати Матрона, душею на небесах перед престолом Божим стоячи перед, тілом же на землі почівающі, і даною тобі понад благодаттю разлічния чудеса істочающі. Призри нині милостиво твоїм оком на ни, грішних, в скорботах, хворим і гріховних спокус дні своя іждівающія, утеши ни, отчаянния, зціли недуги наші лютої, від Бога нам по гріхом нашим попущаемия, визволи нас від багатьох бід і при важких обставинах, умоли Господа нашого Ісуса Христа простіті нам вся наша гріхи, беззаконня і гріхопадіння, ними ж ми від юності нашея навіть до теперішнього дні і години згрішили, та твоїми молитвами одержавши благодать і велику милість, прославим в Троїце Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Багатьох цікавить, кому молитися жінкам, які мріють завагітніти, але не можуть зробити це за станом здоров’я. Вважається, що сильні молитви про зачаття адресуються саме Матрони Московської. Можна просити у неї про своє здоров’я, про захист від хвороби і про благополучне вирішення від тягаря.

Молитва пресвятої Богоматері

Перша православна молитва за недужого може читатися як вдома, так і в церкві. Ця молитва Богородиці вимовляється, коли ви хочете попросити за здоров’я для самого себе або для близької людини.

Друга молитва Пресвятої Богородиці за здоров’я читається в храмі. Якщо відвідати церкву немає можливості, можна вимовляти її будинку перед іконою «Всіх скорботних радість». Читати цю молитву про здоров’я і зцілення можна виключно про хрещення людина.

Прийми, о, Всеблагословенная і всемощного Пані Владичице Богородице Діво, ця молитви, зі сльозами Тобі нині приносив від нас, недостойних рабів Твоїх, до Твоєму цельбоносно образу спів возсилаємо з розчуленням, яко самій же тобі зде сущою і внемлющим зойку нашому. За коемуждо бо прохання виконання твориш, скорботи облегчаеші, немічним здоров’я даруєш, разслабленния і недужния ісцеляеші, від біснується біси прогоняеші, обідімия від образ ізбавляеші, прокаженния очіщаеші і малі діти милуєшся; ще ж, Пані Владичице Богородице, і від уз і темниць свобождаеші і усякої многоразлічния пристрасті лікуєш: вся бо суть можлива клопотанням Твоїм до Сина Твого, Христа Бога нашого. О, Всепетая Мати, Пресвята Богородице! Чи не переставай молитися за нас недостойних рабів Твоїх, що славлять Тебе і шанують Тебе, і поклоняються з розчуленням Пречистому образу Твоєму, і надію імущих неповоротних і віру безсумнівною до Тебе, Приснодіві преславне і непорочності, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Вважається, що Богородиця особливо чутлива до материнських цілющим молитвам. Ні молитви могутніше, ніж прохання матері про зцілення дитини, читається від щирого серця. Адже якщо у малюка щось болить, мати відчуває цю біль набагато сильніше, ніж сама дитина. Не обов’язково вчити слова молитви напам’ять: в устах матері вона потужніша, якщо вимовляється своїми словами, але з усією щирістю і впевненістю в тому, що від Бога обов’язково буде отримана допомога. Важливо вірити, що Богородиця обов’язково передасть Господу Богу ваше прохання і він виконає прохання про одужання.

Молитва Миколи Угодника

Людина, що молиться Миколи Угодника, отримує допомогу дуже швидко. Цей святий чує всі молитви про здоров’я і про зцілення в важку хворобу і передає бажання православних людей самому Господу. Миколі Чудотворцю можна підносити молитовні прохання про здоров’я себе та близьких, про важко хвору людину, якій належить хірургічне втручання і т. Д.

О, Микола Всесвятій, угодник Господньої, вічний заступник наш, і всюди в усіх бідах помічник наш. Допоможи мені, Божого раба (ім’я), смутному і грішному, в реальному житті, попроси Господа дарувати мені відпущення гріхів моїх, бо згрішив я справою, словом, в помислах і всіма своїми почуттями. Допоможи мені окаянному, Святий Чудотворець, попроси Господа нашого за здоров’я міцному, визволи мене від мук і поневірянь. Амінь.

Щоб молитви швидше досягали мети, рекомендується придбати ікону Миколи Чудотворця. Вона може стояти біля ліжка хворої людини, щоб він міг сам молитися про здоров’я, дивлячись на лик Святого.

Микола Чудотворець допомагає в якнайшвидшому одужанні від будь-якого захворювання, він чує молитви про здоров’я чоловіка, близьких і далеких родичів, дітей. Якщо ви захворіли самі, ви також можете просити цього Святого про дарування зцілення.

Важливо знати!

Як правильно просити Вищі сили про якнайшвидше зцілення хворого? Чому в одних випадках завдяки молитвам близьких хворіють одужують буквально дивом, а в інших ніяк не повніють?

Кажуть, що молитва до Господа на зцілення – це не все, що потрібно для того, щоб здійснилася ваша прохання. Слід подумати про те, чому було послано такі випробування, як хвороба. Адже Господь ніколи не робить нічого просто так. Хворіти багато хто починає тому, що впали в спокусу, піддалися гріха. Чекати швидкої допомоги від Вищих сил в цьому випадку не слід. Поки людина не захоче змінити себе, він не зуміє одужати. І в цьому полягає велика мудрість життя. Найдієвіший спосіб зберегти здоров’я – це вести праведний спосіб життя. Молитви про болящих допомагають, але тільки в комплексі з каяттям у гріхах і бажанням змінитися і стати краще.

Як приклад можна привести жінку, яка хоче зцілити чоловіка від алкогольної залежності. Якщо вона тільки молиться про недужого, але при цьому кожен день влаштовує скандали, вона нічого не доб’ється, навіть читаючи найсильніші молитви Ісуса Христа або Божої Матері про хвору людину. Але якщо жінка поводиться смиренно, показує любов до чоловіка, кличе його з собою в Храм Божий, він обов’язково відчує каяття і захоче змінити своє життя і кинути пити, тобто зцілитися від своєї хвороби.

Дієвим молитви на зцілення стають тільки тоді, коли людина щиро вірить в одужання близького і в те, що Вищі сили дійсно чують його. Важливо знати, що у важкій ситуації ви обов’язково отримаєте допомогу, якщо відкриєте своє серце і будете молитися про здоров’я для себе і тих, кого ви любите з усією щирістю і вірою в диво, яке під силу зробити Владиці Всемогутнього.

Сонник - тлумачення снів