Молитви на залучення грошей – 5 найсильніших молитов за власний кошт

Молитовні тексти користуються популярністю серед зневірених людей. Вони відновлюють сім’ї, повертають в будинок благополуччя і гармонію. Деякі віруючі просять у святих вирішити фінансові труднощі. В залучення багатства допоможе молитва за власний кошт. Однак перш ніж звернутися до Господа з молебнем, треба розібратися з тим, як це робити. Лише правильно прочитана молитва про фінансове благополуччя зможе допомогти.

Найсильніші молитви

Є чимало різних молитов на залучення грошей. Багато хто використовує їх у важку хвилину, щоб допомогти собі або своїм рідним. Варто відзначити, що далеко не завжди молитва про матеріальне благополуччя дійсно допомагає. Якщо людина прочитала її неправильно, без віри в серці, не варто очікувати, що Господь допоможе швидко розбагатіти.

Щоб вимовлені молитовні слова дійсно подіяли, треба ознайомитися з переліком найбільш ефективних текстів. З їх допомогою кожен зможе залучити достаток в будинок.

Ангелу Хранителю

Особливою популярністю користується молитва Ангелу Хранителю про допомогу в грошах. Саме до нього багато людей звертаються при появі серйозних проблем. Вони не обов’язково повинні стосуватися добробуту. Віруючі моляться йому, щоб він допоміг відновити шлюбні узи або вилікувати серйозні хвороби.

& nbsp;

«Кличу тебе, ангел-хранитель. Ти завжди беріг мене, адже я не грішив проти Бога і постараюся не грішити в майбутньому. Ти завжди був поруч, коли було важко, в хвилини потреби і горя. Прийди і зараз, щоб допомогти мені. Я готовий працювати, не покладаючи рук. Прошу, щоб мені віддавалося на мою праці, щоб не знав я злиднів і бідності. Допоможи зрозуміти, де благо, де зло, проведи правильною дорогою, освітлюй мою дорогу, відкрий очі на гріх і дай уникнути його. Сподіваюся на волю Божу. Амінь ».

Ангел Хранитель допомагає чоловікам і жінкам, які стикаються з труднощами під час пошуку роботи. Тому можна попросити його про допомогу в роботі. Перш ніж зробити це, треба розібратися з тим, як читати молитву про матеріальне благополуччя. Є кілька рекомендацій, яких треба обов’язково дотримуватися:

  • проголошенням молитовних слів займаються в порожній кімнаті, без людей;
  • читатися молитва на багатство має вночі;
  • перед тим як звернутися в Ангелу Хранителю треба очистити свій розум від сторонніх думок;
  • Молитва на багатство і достаток повинна читатися в період молодика, так як молебні, вимовлені в цей час, більш дієві.
  • молитися про фінансове благополуччя треба тихо, майже пошепки.

Щоб молитва на везіння і удачу дійсно подіяла, вимовляти її треба регулярно. Робиться це щодня перед сном. Якщо звертатися до Ангелу Хранителю з вірою і повагою, він вимолить у Господа прощення і посприяє вирішенню наявних труднощів з фінансами.

Спиридону Триміфунтському

Якщо віруюча людина зіткнувся з серйозними фінансовими труднощами, йому допоможе грошова молитва Спиридону. Багатьох дивує, чому святий часто виступає в якості помічника у вирішенні простих життєвих ситуацій. Однак в цьому немає нічого дивного.

«Про Святий Спиридон! Умоли Господа, щоб не засуджував за гріхами нашими і творив милість свою. Упросив для нас безтурботне мирне життя, так здоров’я духовне і тілесне, захисти від диявольських спокус. Упросив Господа, щоб простив гріхи і нагородив за працями нашим. Амінь ».

Ще за життя він допомагав людям, які потребували прожиток і житло. Він разом з ними читав молитви Господу про грошовому благополуччі. До останніх своїх днів він робив все, щоб спростити життя нужденним. Він ділився з ними їжею і дахом. У його будинку завжди було людно, так як до його оселі сходилися десятки віруючих.

Сьогодні найсильніші молитви на удачу і гроші пов’язані саме зі Спиридона Триміфунтського. Кожен, хто дійсно вірить в Господа, може звернутися до святого і розповісти йому про складнощі, з якими довелося зіткнутися. Після проголошення молитви він допоможе відновити фінансове благополуччя і достаток в сім’ї.

Звертаючись до Спиридону, не слід забувати про те, як правильно йому молитися:

 • необхідно заздалегідь ознайомитися з текстом молебню, щоб вимовляти його без запинок;
 • перш ніж, попросити про допомогу, треба помолитися Господу і покаятися в гріхах;
 • зачитувати молебень треба вночі, коли всі сплять .

Незважаючи на те, що молитва святому святителю Спиридону дуже потужна, подіє вона тільки при дотриманні перерахованих рекомендацій.

Матрони Московської

Молитва на удачу і везіння Матрони досить сильна і ефективна. Вона часто використовується для залучення матеріального добробуту і процвітання в сім’ї.

Ще з раннього віку у Матрони почали проявлятися дивні здібності. З восьми років вона приймала у себе віруючих людей. Вона зцілювала їх і допомагала впоратися з фінансовими труднощами. Енергетика Матрони позитивно діяла на її відвідувачів. Люди, регулярно відвідували її, зцілювалися від хвороб і позбувалися від матеріальної скрути. Все життя вона присвятила нужденним.

Навіть після смерті їй читають молитви про допомогу в роботі і на гроші. Варто відзначити, що більшості християн такі молебні дійсно допомагають. У їхньому житті з’являється успіх, вдається в рази збільшити прибуток.

Кожна людина, яка вирішила налагодити грошові справи молитвою, повинен розібратися з нюансами проголошення молитовних слів:

 • зачитувати молебні для залучення грошей треба у вечірній час, коли сяде сонце;
 • молитовний текст повторюється три рази, дивлячись на ікону Матрони;
 • перед зверненням до святої треба очиститися від негативних думок;
 • православні молитви на гроші читаються щодня.

Якщо після звернення до святої, все одно не вдалося заробити і поліпшити добробут, значить молебень був проведений неправильно. Доведеться його повторити, але вже без допущення помилок.

Миколі Чудотворцю

Коли потрібні терміново гроші, допоможе молитва Миколаю Чудотворцю на удачу і успіх на роботі. Це святий, що допомагає багатьом нужденним впоратися з їх життєвими труднощами. До нього звертаються, щоб зцілитися від хвороб, налагодити бізнес і очистити душу від гріхів. Багато читають йому молитви, щоб швидко розбагатіти. В цьому немає нічого дивного. Є чимало історій про те, як звернення до Чудотворцю сприяло тяжінню грошей і збагачення.

Житіє Чудотворця тісно пов’язане з допомогою бідним. Микола був народним улюбленцем і ніколи не гнався за багатством. Все зароблене важкою працею золото він віддавав бідним. Тому ще за життя до нього завжди підходили люди і просили милостиню. Микола завжди намагався робити добрі справи. Навіть зараз до нього звертаються віруючі і просять, щоб він підтримав їх у важку хвилину.

Слова молитви:

«Прошу тебе, Микола Чудотворець, допомогти мені. Ти суворий, але і справедливий. Не хочу багато чого: лише за працями своїм отримувати. Дай мудрості, щоб гроші не витрачати на зло, наділи силами, щоб працювати на благо іншим людям. Допоможи мені, як завжди допомагаєш стражденним. Амінь ».

Багато читають Миколі Чудотворцю молитву про багатство і процвітання. Щоб вона дійсно допомогла, треба вимовляти її правильно. Перед тим як попросити грошей у Бога і Миколи, треба сповідатися в церкві. Душа просить повинна бути очищена від справ грішних. Якщо грішник попросить у Миколи або Трифона про благополуччя і грошах, вони йому не допоможуть. Тільки людина з чистою душею гідний того, щоб святі допомогли йому позбутися від труднощів.

Молитва Наталії Правдиної

Сильна молитва про достаток і благополуччя від Наталії Правдиної допоможе вирішити більшість труднощів з фінансами. Якщо в сім’ї немає коштів, багато хто вирішує скористатися її молебнями. Вони неодноразово довели свою ефективність Чимало людей заявили про те, що її молитва повернула достаток в будинок і поліпшила фінансове становище.

Правдіна написала багато ефективних молитовних текстів. Багато з них спрямовані на те, щоб знайти гроші. З їх допомогою вдасться повернути сімейне фінансове благополуччя.

Виголошуєте такі слова:

«Почуй мене, о Боже, вислухай моє прохання. Я багато чого не вимагаю, надлишків не прошу. Нехай мені сяють з неба і Сонце, і Місяць. Нехай все багатства в світі зостануться у мене. Завжди готовий ділитися, завжди готовий допомогти. Прийди до мене, багатство, прийди ж в руки мені ».

Люди, які вирішили скористатися текстами від Правдиної, повинні розібратися з нюансами їх застосування. Виділяють кілька рекомендацій для читання молитов, щоб гроші ніколи не переводилися:

 • зачитувати їх краще в жіночі дні;
 • звертатися до святих треба вночі, після 23:00;
 • не можна, щоб в кімнаті були присутні сторонні люди;
 • якщо читаються три сильні молитви за власний кошт, вимовляти їх потрібно послідовно з перервами 10-15 хвилин;
 • не можна молитися в поганому настрої, так як людина буде випромінювати негативну енергетику;
 • за день до читання молебню треба відвідати церкву і сповідатися для очищення душі від скоєних грішних діянь.

Якщо не дотримуватися перераховані вище поради, залучити гроші молитвою не вийде.

Кому допоможе читання молитов

Часто людей цікавить, кому допоможе молитва отримати гроші. Деякі вважають, що таким способом вирішити свої матеріальні труднощі зможе кожен. Насправді ця думка помилкова, оскільки святі відгукуються не на всі прохання.

Молитва про отримання грошей Господу або Богородиці принесе користь тільки тим, хто дійсно потребує допомоги. Якщо у прохача дійсно не вистачає коштів для задоволення елементарних потреб, його благання будуть почуті. У його житті з’явиться удача, яка посприяє вирішенню фінансових труднощів. Невдачі відступлять, і з’явиться реальна можливість обзавестися фінансовими засобами. Завдяки молитві, почнуть водитися гроші в сім’ї.

Людей, які мріють про легку наживу, чекає розчарування. Таким тим, хто просить Господь не зможе надіслати свою милостиню. Якщо людина має на корисливу мету, його чекає біда і невдачі. Думки про легке збагачення є грішними. Від них необхідно позбутися, щоб вони не засмічували розум людський. Для цього треба регулярно відвідувати церкву, просити Господа про помилування і спокуту гріхів.

Щоб молитва Божої Богородиці про гроші допомогла, треба визначити, для чого саме потрібні фінанси. Тому рекомендується заздалегідь розібратися зі своїми думками і почуттями. Це дозволить позбутися від плутанини в голові і точно зрозуміти, чи варто молитися.

Важливі поради тих, що моляться про гроші

Щоб молебень подіяв , не достатньо просто визначитися, кому молитися про фінансове благополуччя. Також треба розібратися з основними правилами поводження до святих. Є кілька універсальних рекомендацій, які допомагають благати про допомогу:

 1. Читання правильних текстів. Не можна звертатися до святих своїми словами. Рекомендується читати перевірені молитовні тексти, так як вони більш ефективні.
 2. Використання ікон. Вимовляти народні молитви на достаток треба перед ликом святих. З боків від ікон потрібно встановити церковні свічки, щоб зображення було краще видно в темряві.
 3. Щира віра. Необхідно, щоб слова вимовлялися від душі. Людина повинна вірити в сказане і в те, що молитва посприяє успіху в грошових справах. Якщо молитися нещиро, це не принесе результату.
 4. Поставити мету. Господь допомагає тільки нужденним. Не можна просити його про збагачення тільки через те, що просто захотілося більше грошей. Найчастіше молитви допомагають поліпшити грошове благополуччя людям, яким не вистачає на лікування або допомога близьким.
 5. Використовуйте додаткові варіанти залучення грошей.

Не можна ігнорувати перераховані вище рекомендації. Від них багато в чому залежить, чи буде почута молитва. Якщо не слідувати порадам і робити все по-своєму, можна навіть не сподіватися на те, що вдасться впоратися з грошовими труднощами.

Сонник - тлумачення снів