Сильні змови на гроші і удачу: як залучити багатство і успіх

Читати змову на гроші і удачу треба за певними правилами, в іншому випадку велика ймовірність, що вони не принесуть потрібного результату. Як правильно провести обряд на гроші? Як уникнути негативних наслідків грошової магії? Нарешті, як вибрати відповідний ритуал? Спробуємо розібратися в цих непростих питаннях!

Грошова магія

Грошова, або фінансова магія – особливий вид магічних обрядів. Як зрозуміло з назви, проводяться вони для того, щоб залучити в своє життя багатство, поправити справи в бізнесі або знайти певну суму.

Існує кілька правил, які допомагають зробити змова на гроші максимально ефективним:

  проводити ритуал можна тільки на зростаючу Місяць. В цей час енергетика сприяє обрядам, які притягують щось в життя людини. Якщо ж ви маєте намір провести обряд, який «відведе» від вашого будинку бідність, робити його треба, коли Місяць піде на спад;
 • під час ритуалу ви повинні перебувати в гарному настрої. Якщо вас мучать сумніви, тривоги і безпричинні страхи, якщо ви не впевнені в тому, що робите правильно, краще відмовтеся від своїх намірів;
 • читати змову на багатство слід знявши з себе натільний хрест і прибравши з кімнати ікони. Православна енергетика не дасть ритуалу розкритися в повну силу: релігія не вітає магію і чаклунство;
 • не проводьте змови, щоб гроші водилися, занадто часто. Вищі сили можуть вирішити, що ви – жадібна людина і турбуєте їх даремно. Тому за свої дії ви можете бути покарані бідністю, хворобою або втратою близької людини;
 • якщо в ритуалі використовується свічка, бажано вибрати виріб з золотого або зеленого воску. Ці кольори, як вважають езотерики, найкраще притягують гроші і фінансову енергію.

Як зробити змову максимально безпечним?

Основні правила:

 • для залучення грошей і удачі вибирайте тільки білі обряди;
 • читайте змови не частіше двох-трьох разів на рік, особливо якщо мова йде про сильні ритуалах ;
 • не читайте новий змова до тих пір, поки не відчуєте дію старого. Ритуал вимагає багато енергії. Тому, намагаючись домогтися того, щоб гроші були завжди, ви ризикуєте виснажити ваші сили, що стане причиною серйозних хвороб і навіть психічних розладів.

Дуже важливо змінити своє ставлення до грошей, щоб навчитися залучати фінансові потоки. Найдієвіші змови не працюють, якщо ви не вмієте спілкуватися з грошима.

Ось головні правила змов:

 • полюбите гроші, почніть ставитися до них, як до безумовного блага. Багато хто вірить в те, що гроші – зло, що добре заробляти можуть тільки безчесні люди, які не мають моральних принципів. Навчіться думати, що гроші – позитивна енергія, і її може закликати будь-який хороший чоловік;
 • часто думайте, на що ви витратите гроші, які у вас з’являться. Ці думки повинні викликати у вас задоволення і радість. Пам’ятайте: гроші потрібні вам не самі по собі, а як засіб, що дозволяє стати щасливою людиною;
 • читайте афірмації. Виберіть найсильніші з них, запишіть на видному місці, повторюйте вранці і ввечері;
 • пам’ятайте, що навіть сильні змови на удачу ніколи не діють миттєво. Запасіться терпінням. Якщо після того, як ви вирішите прочитати змова, гроші не з’явилися на наступний день, це не означає, що ви робите щось неправильно. Просто енергія для залучення нових коштів тільки починає входити в ваше життя і змінювати його на краще;
 • водитесь тільки з успішними людьми, які вміють заробляти і привертають до себе гроші. Так ви привернете до себе потрібну енергетику;
 • заведіть фінансові талісмани. На 2020-2021 роки підійдуть знайдена на вулиці монетка, «грошова» мишка, спеціальна лопата для гаманця, яка притягне багатства. Дуже добре підходить самостійно зроблений талісман, наприклад, символ Славовер або записані на папері руни, що залучає кошти (Єр, Одал, Дагаз).

Різновиди грошових обрядів

Грошові змови бувають двох основних видів: чорно-білі клітинки. Чорні практикуються вкрай рідко. У домашніх умовах і без спеціальної підготовки проводити їх небезпечно, так як в них допомоги треба просити у темних сил, які ніколи не роблять нічого безкоштовно. Чорні ритуали проводяться на перехрестях доріг або на кладовищах, в них використовуються кров, останки тварин, волосся і нігті мерців.

Білі ж обряди можна використовувати без побоювання. У них допомогу надають сили природи. Біла магія не може змінити хід подій і радикально вплинути на долю. Вона лише злегка змінює реальність в тому напрямку, в якому це необхідно. Наприклад, завдяки такому обряду ви не зумієте знайти на вулицю валізу з мільйоном доларом. Однак ви швидко досягнете підвищення на службі і збільшення розміру заробітної плати.

Як залучити удачу і гроші в будинок?

Щоб налаштуватися на залучення грошей, необхідно привчити себе виконувати деякі прості ритуали і дотримуватися ряду правил:

 • ніколи не ставте віник в будинку мітелкою догори. Так він буде «вимітати» гроші з вашої квартири;
 • заведіть вдома грошове дерево. Вважається, що воно допомагає збільшити дохід і не «відпускає» фінансову удачу з приміщення. Щоб дерево «працювало» ще краще, покладіть в горщик кілька монеток;
 • поставте на стіл в офісі талісман фен-шуй, який залучає гроші, наприклад, золоту жабу, що тримає в роті монетку. До речі, вважається, що треба уважно стежити за «поведінкою» цієї монети. Якщо жаба випадково «упускає» її з рота, вас чекає несподіваний прибуток;
 • подивіться на свій гаманець. Якщо він старий, некрасивий, дірявий і протершійся, обов’язково купите новий. Бажано, щоб гаманець був зроблений з натуральної шкіри і виглядав дорогим: в такий «будинок» гроші обов’язково захочуть приходити якомога частіше.

Змова на великі гроші

Ця змова на залучення грошей читається в тому випадку, якщо вам раптово знадобилася досить велика сума. Читати його можна не частіше одного разу на рік, так як ритуал вважається досить потужним і енергетично витратним.

Для проведення ритуалу вам будуть потрібні п’ять церковних свічок і найбільша купюра, яка є у вас в будинку. Найкраще читати змову на зростаючу Місяць.

Поставте чотири свічки в кутах уявного квадрата з довжиною сторони 15 сантиметрів. У центрі квадрата покладіть купюру. Запаліть свічки, п’яту візьміть в руку. Почніть читати таке заклинання:

«Ішла Божа Матір, побачила будинок, в тім домі – золото і срібло. Зайшла Божа Матір в будинок, взяла злата за срібла, скільки треба їй, і далі пішла. Тому, хто не просить, не дається, а хто святий, той своє отримає. Допоможи мені, Боже, будинок зі златом знайти. Більше, ніж мені потрібно, я не візьму, в тому клянусь і божусь. Хай буде так ».

Запаліть п’яту свічку, піднісши її до всіх чотирьох вже палаючим свічок по черзі. Капніть воском на лежані в центрі уявного квадрата купюру. Після цього тушкуйте свічки, а купюру покладіть в свій гаманець. Свічки загорніть в білу тканину і сховайте під ліжко, на якій ви спите.

Через деякий час ви обов’язково отримаєте ту суму, яка вам необхідна. Причому до вас прийде рівно стільки грошей, скільки потрібно для вирішення вашої проблеми. Ваше завдання – розпорядитися ними якомога більше грамотно.

Як посилити дію змови

Є ще один варіант ритуалу. Він проводиться в момент, коли ви відправляєтеся в магазин. Візьміть найбільшу купюру, яка є у вас в будинку. Простягніть купюру продавцеві лівою рукою, здачу візьміть правою.

Увечері встаньте біля вікна. Покладіть здачу перед собою і скажіть змову:

«На молодий місяць говорю, прошу про удачу і везіння. Гроші до мене йдуть. Якщо віддаю, то повернуться. Якщо беру, то віддадуть більше, ніж просив. Чим більше купую, тим більше накопичена. Чи не вичерпаються багатства, не бути мені бідним, не жити мені в злиднях ніколи на віки віків. Хай буде так ».

Після цього порахуйте здачу і акуратно складіть її в гаманець. Одну монету, бажано з жовтого металу, покладіть окремо. Вона стане вашим талісманом на найближчі півроку.

Змова на зелену свічку

Змова на купюру і зелену свічку читається, коли вам терміново потрібна конкретна сума грошей. Причому ви повинні знати, скільки грошей вам потрібно.

Для ритуалу потрібна зелена свічка і купюра максимального номіналу. На купюрі олівцем напишіть, скільки грошей вам потрібно.

Запаліть свічку, сидячи перед вікном. Візьміть купюру в праву руку і, дивлячись на полум’я, скажіть такий наклеп:

«Вогонь горить, та не обпікає. У вогні золото плавиться, в руки до мене тече. Тримаю приманку, прийдуть на неї монети золоті та дзвінкі. Як побачать, що в правиці моїй, так підуть до мене, гроші до грошей, золото до золота. Хай буде так, як я кажу ».

Після цього загасіть свічку і покладіть її на купюру, яку ви згадували.

Перед сном обов’язково уявляйте собі, як отримуєте необхідну вам суму грошей, наприклад, знаходите їх на вулиці, виграєте в лотерею або отримуєте в якості премії. Протягом тижня тримайте заговорений купюру в гаманці і не витрачайте її.

Змова на повернення боргів

заклинання на гроші можна читати, якщо хтось взяв у вас велику суму в борг і не поспішає її повертати.

Для того, щоб боржник згадав про те, що не повернув вам гроші, ви можете провести нескладний ритуал з використанням макових зерен.

Купіть мак. При цьому або розплатитеся картою, або не беріть здачу з готівки. Також вам знадобиться церковна свічка і мішок з білої тканини, який ви можете зшити своїм руками.

Вночі, в період зростаючого Місяця, сядьте біля вікна. Макові зерна висипте в тарілку. Запаліть свічку. Почніть водити пальцем по маку за годинниковою стрілкою. При цьому проговорите змова:

«Макова зерен багато, думок у (ім’я боржника) про те, що взяв, та не повернув, ще більше. Скільки зерняток, стільки раз подумає про мене, стільки раз захоче прийти та золото моє повернути. Нехай принесе мені моє, чужого мені не треба. Хай буде так, як я кажу ».

Після цього пересипте зерна в мішечок. Свічку тушкуйте і сховайте так, щоб її ніхто не зміг знайти.

На наступний день якомога раніше ви повинні прийти до будинку, де живе боржник. Розсипте мак біля його порога. Повертаючись додому, ви повинні якомога яскравіше і чіткіше уявляти, як людина приходить до вас і повертає борг. Зазвичай через пару днів після ритуалу боржник дає про себе знати.

Додатковий ритуал по поверненню боргів

Є ще один варіант ритуалу на повернення боргу. Для нього вам будуть потрібні дві фотографії: ваша і боржника. Можна роздрукувати фотографії того, хто взяв грошей в борг, взявши її зі сторінки в соціальній мережі.

Також роздрукуйте НЕ принтері зображення грошей, наприклад, двох-трьох великих купюр.

Вночі, будучи в усамітненні, поставте фотографії один навпроти одного. Близько знімка боржника покладіть фальшиві «гроші» і скажіть замовні слова:

«Жив був (ім’я боржника), у мене золото забрав, повертати не хоче. Кличу вітер північний, нехай думка про мене (ім’я боржника) шепоче. Закликаю Місяць золоту, нехай про золото, що у мене забрали, нагадує. Кличу хмари небесні, нехай дощем його поливають, поки золото не повернуть. Хай буде так ».

Після цього візьміть «гроші» і перекладіть їх до своєї фотографії, сказавши:

«Моє до мене нехай повернеться, чужого не візьму, (ім’я боржника) прощу і забуду. Хай буде так ».

Фальшиві« купюри »покладіть в свій гаманець. Коли борг буде повернений, вийміть їх і покладіть на їх місце справжні гроші.

Змови на гроші і удачу

Змови на удачу і гроші допомагають налаштуватися на потрібну хвилю і почати притягати до себе гроші. Щоб гроші водилися, можна вибрати один з наведених нижче змов.

Змова на три свічки

Як залучити гроші в семью?♀️? Ви можете читати простий змову на гроші, в якому використовуються три свічки: зелену, червону і золоту.

Проводиться змова дуже просто. Поставте свічки у вигляді трикутника. У центрі трикутника повинна стояти тарілка з холодною водою. Спершу запаліть червону свічку. При цьому скажіть такі слова:

«Пристрасть в серці моєму тягне багатство, кличе гроші, тягне золото. Як хочу бути багатим, так і стану. Сильно моє бажання, сильно мій намір, збудеться моє бажання ».

Запаліть зелену свічку і скажіть заклинання:

« Гроші мене люблять , я люблю гроші. Йдуть до мене, так затримуються, залишаються у мене та не розбігаються ».

Останньою запалюється золота свічка. Дивлячись в її полум’я, скажіть слова:

«Ні мені, ні родині моєї бідності не знати, злиднів не зазнати, не бути такому ніколи. Куди піду – золото знайду. Хай буде так, як я кажу ».

Капніть з усіх трьох свічок віск в холодну воду. При цьому зверніть увагу, яку форму прийме віск. Якщо він застигає у вигляді круглих крапель, скоро вам обов’язково почне вести в грошах. Якщо віск нерівний і «рваний», у вас є енергетичні блоки, що заважають розбагатіти. Тобто змову на великі гроші допомагає не тільки залучити грошовий потік, а й дізнатися, в якому напрямку працювати для того, щоб почати залучати гроші:

 • червоний. Ви занадто сильно жадаєте грошей і вважаєте за краще мріяти про багатство замість того, щоб працювати над його досягненням;
 • зелений. Ви не знаєте, для чого вам потрібні гроші. Постарайтеся чітко сформулювати ваші цілі, і ви помітите, що ваше фінансове становище покращилося;
 • золотий. Можливо, на вас є негативний енергетичний вплив, яке не дає вибратися з убогості.

Змова на гроші на зростаючу Місяць

Змова на великі гроші можна читати раз на місяць на зростаючу Місяць.

Вам знадобиться монета з жовтого металу.

Вночі встаньте біля вікна і стисніть монету в лівому кулаці. Дивлячись на Місяць, скажіть такі слова змови:

«Щоб гроші до мене йшли, Місяць на допомогу закликаю. Зростає місячний диск, так багатство моє буде рости. Як ніхто не завадить Місяці рости, так ніхто не завадить мені багатіти та грошики примножувати. Хай буде так, як кажу. Місяць – мій талісман. Рот, ключ, замок ».

Заговорений монету покладіть в своїй гаманець. Не витрачайте її протягом місяця. Коли пройде місяць, віддайте монету жебракові у церкві. Після цього можна читати змову на багатство на наступну монету.

Змова на гаманець

Найсильніша змову на гроші читається на новий гаманець.

Купивши гаманець, відразу ж покладіть в нього хоча б дрібну монетку або попросіть, щоб це зробив продавець. Тримати гаманець порожнім – погана прикмета, яка заважає притягненню фінансів.

Гаманець покладіть на підвіконня таким чином, щоб на нього потрапляло світло Місяця. Скажіть:

«На багатство і успіх тебе купив, будеш гроші мені нести, будеш множити золото і срібло».

На наступний ранок після того, як ви прочитали заклинання на багатство і гроші, гаманцем можна починати користуватися за призначенням.

Є ще один варіант читання змови на гаманець. Купіть новий гаманець і дочекайтеся, коли на небі з’явиться молодий місяць. Встаньте біля вікна. Покладіть в гаманець перші купюри і наговорите такі слова:

«Кладу гроші – нехай примножуються. Скільки витрачу, стільки повернеться. Скільки коштів піде, стільки і прийде. Гроші, в гаманці моєму провадить, ніколи не переводитеся. Хай буде так, як я кажу ».

Ця змова на гроші на зростаючу Місяць можна читати щороку. Такий змова, якого читають в День народження, буде особливо ефективним. Тому якщо міняти гаманець щорічно, можна істотно поправити своє фінансове становище!

Домашній змову на гроші і удачу

Прості та ефективні змови на залучення грошей і удачу можна читати в домашніх умовах. Робити це можна досить часто. Такі ритуали допомагають схилити Фортуну в свою сторону і добитися того, щоб у всіх починаннях вам супроводжував успіх.

Прості та ефективні змови на залучення грошей і удачу можна читати в домашніх умовах. Робити це можна досить часто. Такі ритуали допомагають схилити Фортуну в свою сторону і добитися того, щоб у всіх починаннях вам супроводжував успіх.

На житній хліб

Сильний змову на багатство читається на житній хліб. Проводити його бажано в понеділок, щоб налаштувати себе на грошову прибуткову тиждень.

Вранці відламайте від хліба окраєць, при цьому не користуючись ножем. Ламати хліб можна тільки руками. Посипте хліб сіллю. Почніть їсти хліб, кажучи про себе:

«Народження тижні – народження багатства. Скільки треба – стільки отримаю. Скільки візьму, стільки додому принесу ».

доешьте хліб повністю, не залишивши ні крихти. Після цього ритуалу протягом усього тижня вам буде супроводжувати удача у всіх починаннях.

На монету

Обучение можна провести, якщо ви знайдете на вулиці монету. Ця змова працює через добу після проведення. Однак проводити його можна не в кожен день тижня, в тільки в середу. Саме цей день вважається одним з найсприятливіших для фінансової магії.

Монету підійміть лівою рукою і покладіть в кишеню. Змова читається на свічку. Запаліть її почніть проводити монетку через полум’я, тримаючи її двома пальцями і рухаючи таким чином, щоб до себе вести її крізь вогонь. При цьому треба говорити такі слова:

«Хочу достатку, знайду удачу. Хочу багатства, знайду золото, куди не піду. У будинку будуть гроші, не знати мені бідності та злиднів, нехай буде так ».

заговорені монету тримайте з собою протягом усього наступного місяця. Коли змова на достаток втратить силу, віддайте монету жебракові біля церкви.

Наслідки змов

Змови на гроші можуть мати негативні наслідки. Особливо часто це відбувається в наступних випадках:

 • якщо ви вирішили читати змову на удачу і гроші, щоб своїм багатством викликати заздрість у оточуючих;
 • ви не робите активних спроб поправити своє фінансове становище, наприклад, не улаштовуєтеся на роботу, а замість цього сподіваєтеся тільки на змови на залучення грошей;
 • якщо ви проводите ритуал на гроші, які будуть витрачені на погані цілі, наприклад, на випивку або наркотики;
 • ви читаєте потужний змову, за допомогою якого хочете вкрасти гроші або заволодіти ними незаконним шляхом;
 • замість білої магії ви вирішили використовувати чорну, при цьому ви не знаєте, як захистити себе від її негативних наслідків. Чорні ритуали допоможуть швидко отримати доступ до величезних грошей. Але розплатою можуть стати життя і здоров’я ваших близьких. Тому ризикувати ні в якому разі не слід.

Наслідки ритуалів на залучення грошей зазвичай позитивні. З їх допомогою вдається поправити фінансове становище і знайти відсутню грошову суму. Вибирайте ритуали і змови з розумом і пам’ятайте, що зроблене закляття спрацює, якщо ви по-справжньому вірите в його ефективність!

Сонник - тлумачення снів