Восьмий місячний день

Восьмим місячним днем починається друга чверть місячного місяця. Це день перетворень, кардинальних змін, внутрішньої трансформації. Змінам сприяють символи восьмих місячної доби — фенікс, що згорає у власному вогні і відроджується з попелу, полум’я свічки, алхімія. Сьогодні весь ваш організм перебудовується. Відбуваються невидимі для вас зміни на біохімічному рівні, на рівні клітин і тканин. Організм насичується енергією. Це ваш шанс почати життя, як полюбляють казати, «з чистого аркуша».

8 місячні добу
Період: 29 травня 10:23 – 30 травня 11:49
Фаза: Перша фаза місяця (серповидна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Лев
Період: 27 травня 10:32 – 29 травня 15:39

Події 8 місячні добу:29.05.2020 10:23
Перша фаза місяця (серповидна місяць),
місяць у знаку Лев29.05.2020 15:39
Перша фаза місяця (серповидна місяць),
місяць в знаку Діва30.05.2020 6:29
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць в знаку ДіваСимволи 8 місячні добу:Символ – феніксКамені –агат, червоний граніт, моріон8 місячні добу –початок другої фази, час переродження

День гарний для самоаналізу і каяття. Згадайте всі біди і неприємності, які спіткали вас в минулому, і отмахнитесь від них. Згадайте, як ви самі доставляли неприємності іншим людям, і розкайтеся в цьому. Темне минуле повинно згоріти у вогні без залишку. Сьогодні можна запалювати свічки і каміни, розводити багаття. Споглядання вогню стане свого роду очисній процедурою для вашої свідомості.

Восьмий місячний день, день переходу з однієї фази в іншу, може завдати вам сюрпризи, несподівані події, до яких ви будете не готові. Тому треба весь час залишатися зібраними, організованими. Знадобиться вміння підлаштовуватися під обставини і з вигодою для себе міняти плани і тактику поведінки. День дуже активний, тому зволікати не можна. Для пасивних людей день може бути небезпечним, якщо ви по натурі повільний людина, то постарайтеся не мати справи з вогнем та електрикою.

День вдалий для будь-якого роду перетворень. Можна взятися за нові справи, намітити нові плани, зробити вдома ремонт, відправитися в подорож, переїхати в іншу квартиру, змінити місце роботи. І, звичайно ж, не забувати про внутрішній, духовній трансформації. Займатися самоаналізом, самоочищенням, просити прощення у людей і прощати їх самих. Постарайтеся також запам’ятати свої сни. В цей день сни розкривають нам сенс життя, розповідають про нашу місію, для чого ми прибули на землю і яка роль в житті світу нам уготована.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Виникла сьогодні хвороба може виявитися дуже небезпечною, тому треба вчасно приймати профілактичні заходи. «Під ударом» в цей день виявляються печінка, шлунок і периферійна нервова система. Не можна переїдати, курити, пити спиртне. День особливо сприятливий для приготування лікарських засобів, навіть дуже складних, що складаються з декількох десятків компонентів. Сьогодні можна очистити шлунок і кишечник. Стрижка волосся в восьмий місячний день сприяє продовженню життя.

Детальніше:

фізичне навантаження

Цей день добре підходить для фізичних навантажень. Важливо тільки правильно вибирати вправи, які ви будете робити сьогодні. Так як на восьмий день місячних діб вкрай рекомендується обмежити себе в їжі, то й навантаження, відповідно, повинні бути помірними. Не варто працювати в залі «на знос», збільшувати кількість і якість силових тренувань. Цим ви можете завдати своєму організму більше шкоди, ніж принести користі. Краще буде зайнятися стретчінгом, йогою або медитаціями, помірними аеробними навантаженнями. Будь-яка вправа має бути максимально щадним. Уникайте надмірних навантажень на ноги і спину.

Після тренування буде добре зробити розслабляючий масаж, прийняти ванну з ефірними маслами. І постарайтеся не їсти на ніч, дозвольте своєму організму відпочити і відновитися.

застілля

Цей період не самий підходящий для застілля. Постарайтеся проявити силу волі і утриматися від переїдання у будь-який час дня. Вкрай не рекомендується навантажувати свій організм «складною» їжею: жирної, смаженої та солодкої. Уникайте фаст-фуд ресторанів та інших місць швидкого харчування. Така трапеза не завжди корисна для організму, а сьогодні її негативний вплив на органи може посилитися багаторазово.

Також постарайтеся не ходити в цей день в паби і ресторани, не влаштовуйте застіль будинку. Дуже рекомендується при можливості поголодувати. Але якщо для вас це вкрай складно, то просто постарайтеся, щоб левову частку вашого раціону на восьмий де??ь Місяця становили овочі і фрукти.

алкоголь

Дуже небажано вживати алкоголь на восьмі місячну добу. Як і у випадку з їжею, будь-які неправильні речовини, що негативно впливають на людський організм, в цей час підсилюють свою силу. А це може призвести до дуже поганих наслідків: від поганого самопочуття в поточному моменті до страшних захворювань у майбутньому. Тому виключіть в цей день прийом будь-якого алкоголю – від звичайного пива і вина, до горілки та інших міцних напоїв. По силі шкоди, принесеного організму, вони будуть майже однакові.

Також рекомендується не ходити ні в які питні заклади, не відвідуйте пабів і ресторанів, постарайтеся відмовитися від будь-яких запрошень провести дозвілля. Адже яка б сила волі у вас не була, завжди краще перестрахуватися і позбавити себе від непотрібних спокус.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Цей день надзвичайно вдалий для будь-яких експериментів. Вам буде хотітися максимально проявити себе в соціумі: будь-то виступ на публіці з презентацією або просто виголошена промова перед групою слухачів. Але контролюйте себе! Все добре в міру і якщо ви не поумерите свій запал, то ризикуєте заробити славу “вискочки”. Постарайтеся оточити себе приємними і близькими для вас людьми.

Хороший день для стрижки, сприяє зміцненню здоров’я, щастя і довголіття.

Сьогодні краще відмовитися від цієї процедури, так як це може похитнути ваш авторитет в колективі.

Зробіть незвичайний проділ. Якщо раніше ви причісували волосся зліва направо, в цей день зачешитесь справа наліво і навпаки. Якщо раніше ви не робили проділ, сьогодні спробуйте зробити.

Любов і відносини

Любов і відносини . Прощайте людям їхні проступки, ставитеся до всіх з теплотою і любов’ю. День гарний для групової роботи або відпочинку в компанії, але несприятливий для сварок і з’ясування стосунків. Спорів краще уникати, конфлікти присікати на корені. Йти під вінець у цей день небажано. Шлюб буде вдалим лише для активної і діяльної пари, завжди готової до змін і нових вражень. Якщо ваша пара такою не є, то укладений сьогодні між вами шлюб породить суцільні розбіжності і рано розпадеться.

Детальніше:

спілкування

Цей період гарний для спілкування, міжособистісних комунікацій, спілкування з групами людей. Ви можете брати участь у дискусіях на різні теми, обговорювати з колегами нові проекти і справи, виступати перед публікою, проводити зустрічі та конференції, приділити час сім’ї, поспілкуватися зі своїми дітьми.

Від оточуючих в цей місячний день буде виходити тільки позитивна енергія. Якщо ж у вашому колі спілкування виявиться людина не з самою позитивною енергетикою, то ви будете мінімально піддаються його впливу. Місяць сьогодні нейтралізує весь негатив, залишаючи тільки позитивні вібрації. Саме тому восьмий місячний день так підходить для налагодження контактів, але??их зв’язків. Постарайтеся поспілкуватися з тими людьми, з якими ви все ніяк не могли встановити контакт. Результат вас може приємно здивувати.

Час також хороший для проведення переговорів і зустрічей з новими партнерами.

спори, з’ясування відносин

Дуже невідповідний день для спорів, з’ясування відносин і, тим більше, скандалів. Все, що ви створювали так довго, все ваша довіра і гармонія у стосунках з близькою людиною, може зникнути в один момент. Причому дивно, але чим більше негативний вплив Місяць надає на суперечки, тим більше ймовірність їх розгортання. Конфлікти можуть виникати на рівному місці без особливого на те приводу. Тому будьте уважні до своїх відчуттів і емоцій, постарайтеся сьогодні їх не проявляти взагалі. Це день, коли мовчання буде справді на вагу золота.

Також не рекомендується вступати ні в які дискусії з колегами, не зачіпати «складних» і спірних тем. Якщо у вас є якісь неоднозначні питання, які необхідно обговорити, постарайтеся зробити це в інший день.

одруження

Цей день не найкращий час для укладання шлюбних союзів. У цей період Місяць неспокійна і, відповідно, несе багато деструктивної енергії, що впливає на окремі сфери нашого життя. Зокрема, вона може негативно вплинути на процес укладення шлюбів. І сімейні союзи, створені в цей час, будуть недовговічні. Ваше життя ризикує перетворитися на суцільну драму, наповнену суперечками і з’ясуванням відносин. І це може стати вічними супутниками вашого союзу. Подумайте, чи дійсно ви мріяли про таке життя? Крім того, ваша сім’я може опинитися в складній фінансовій ситуації, з якої не так просто знайти вихід.

В ??той день сприятливо може скластися сімейне життя тільки у людей, які йдуть по життю легко і просто, не схильні створювати непотрібні складнощі. Якщо ви весь час перебуваєте в пошуках чогось нового, вас манять пригоди і ви не мислите своє життя без адреналіну – тоді це ваш день, можете сміливо укладати шлюб сьогодні.

секс

Восьмі місячну добу можна назвати нейтральним днем для сексуальних відносин. У цей період рекомендується дотримуватися граничну обережність при інтимній близькості, так як надмірне старання може нашкодити як вам, так і вашому партнерові.

У стародавніх трактатах говориться, що на восьмий день Місяця бажано максимально багато уваги приділити «теорії» сексу, утримавшись від його практики. Почитайте книги на інтимні теми, про сексуальні техніках і нетрадиційних практиках. Обговоріть з партнером всі свої побажання, уподобання, поділіться своїми страхами та переживаннями, розкажіть, коли вам було найкраще, а коли, навпаки, ви відчували дискомфорт під час з??кса. Такі відверті розмови підуть на користь вам обом, і в перспективі значно поліпшать якість ваших інтимних відносин.

зачаття

Восьмі місячну добу – хороший день для зачаття. Дитина, зачата в цей період, має всі шанси на насичене і яскраве життя. І хоча навряд чи вона буде легкою, у нього буде досить внутрішньої сили, щоб впоратися з будь-якими труднощами і випробуваннями. Такі люди не йдуть по серединному шляху, вони схильні приймати радикальні рішення щодо будь-яких питань, вони вперті і іноді аж надто принципові. Тому шанси на те, що така дитина проживе рядове життя, мінімальні. Якщо вже бути щасливим – так до втрати голови, якщо починаються проблеми – так і до стану затяжної депресії йому дуже легко докотитися. Порятунком для оточуючих є тільки те, ч??про, як правило, такі крайні стани теж тривають недовго. Адже, як було сказано, ці люди мають залізну силу волі і характеру, що дозволяє швидко знаходити рішення і приводити свої почуття в норму.

В дитинстві у людей, зачатих на восьмий місячний день, може проявлятися велика кількість комплексів, вони бувають невпевненими в собі і сором’язливими. Батькам важливо в цей період життя максимально підтримувати таких дітей, розвивати в них почуття власної гідності і неперевершеності.

Робота і творчість

Робота і творчість . У бізнесі день можна приділити пошуку та залучення нових партнерів. День вдалий для спільної роботи з колегами. До начальства можна звертатися з дрібними питаннями, до глобальних проблем підлеглих керівництво сьогодні глухо. Для бізнесменів і всіх трудящих день дуже напружений, не виключена ймовірність стресів. Працюйте помірно, не перетруждайте себе, не затримуйтеся після роботи.

Детальніше:

починання

Восьмий місячний день вважається хорошим і легким днем для всіх починань. Як правило, будь-які справи, яким ви приділіть свій час в цей день, будуть закінчені, а результат вас задовольнить. У цей період добре починати нові проекти, повертатися до старих відкладеним справах, братися за них з новою силою і натхненням.

Цей день вважається днем природи, тому дуже велику користь принесе вам залучення в якісь екологічні проекти. Якщо масштабні справи вас не цікавлять, можете, як мінімум, зайнятися прибиранням території біля будинку, посадити нові дерева або квіти.

Пам’ятайте, якими справами ви сьогодні не займалися, головне робити їх з чистим??ми помислами і світлими намірами. Не варто починати нічого заради своєї користі і вигоди. Особливо, якщо ці дії несуть потенційну шкоду оточуючим.

бізнес

День нейтральний для будь-яких справ, пов’язаних з бізнесом. До вирішення своїх завдань ви будете підходити з почуттям та розстановкою, приділяти підвищену увагу деталям і обдумувати всі кроки. З одного боку, це дуже добре, так як прораховуючи кожен свій крок, ви страхуєте себе від дурних помилок. З іншого ж боку, таке “крохоборство” може перешкодити подивитися на проблему загалом, відсторонено і об’єктивно. Що часто може стати причиною неможливості побачити картину в цілому і знайти найбільш простий і легкий шлях вирішення.

На восьмий місячний день не рекомендується починати важливих і глобальних справ, приділіть більше часу рутинним і більш простим завданням. Сьогодні будьте гранично акуратні у взаємодії зі своїми партнерами, вони можуть вас підставити або обдурити.

Навіть якщо зараз у вас буде виходити не всі, максимально намагайтеся зберігати спокій і не бути дратівливим. У цей період рекомендується забути про свою гордість і амбіції. Чим простіше ви будете ставитися до світу, тим легше вам буде йти по своєму шляху.

грошові операції

В цілому день нейтральний для будь-яких операцій з грошима. Рекомендується приділити більше уваги дрібним операціях і перекладам, великі інвестиції і витрати краще перенести на більш вдалий період.

На восьмий день Місяця в усіх фінансових операціях будьте уважні до деталей. Навіть сама незначна дрібниця може стати причиною великих проблем і втрат, якщо її випустити з уваги. Також, щоб максимально убезпечити всі свої грошові витрати і вкладення, намагайтеся ні до кого не прислухатися і покладатися тільки на свої раціональні прорахунки і оцінки ситуацій і угод. Думка оточуючих сьогодні може принести тільки шкоду.

В цей періо?? можна робити покупки в будинок, витрачати гроші на меблі та побутову техніку. А ось дорогі придбання, наприклад, автомобіль, краще перенести на інший день.

спілкування з начальством, податки

Восьмі місячну добу – зовсім неоднозначний період для спілкування і комунікацій. З одного боку, Місяць зараз добре захищає від можливого негативу, вихідного від ваших недоброзичливців. З іншого – можливі різні дуже непередбачені обставини і повороти, що позначиться на ваших відносинах і становищі в суспільстві не дуже позитивно.

Все це справедливо і для спілкування з начальством. Не зачіпайте у ваших розмовах дуже важливі теми, не заводьте дискусії з приводу спірних питань, в яких у вас розходяться думки. Можете обговорювати поточні справи, але ні в якому разі не згадуйте про свої кар’єрні амбіції і не обговорюйте питання своєї заробітної плати. Ефект може бути протилежним вашим очікуванням.

З податками в цей день також варто бути обережними. По можливості відкладіть ці справи на інший день.

зміна місця роботи

Нейтральний день для зміни місця роботи. Можна сказати, що сьогодні все буде залежати тільки від вас. Тільки від вас залежить, чи буде вас чекати успіх або неприємності на новому місці, легко чи складно буде будуватися новий кар’єрний шлях. Якщо ви енергійна, впевнена в собі людина, якщо рішення по зміні роботодавця було не спонтанним, а ваш крок продуманий і раціональний, якщо ви зважили всі плюси і мінуси свого рішення, якщо у вас “горять очі” і ви відчуваєте в собі сили та потреба щось кардинально змінити в житті, тоді без сумнівів можете звільнятися і переходити на нове місце роботи. В іншому ж випадку, результат може бути не зовсім позитивним, і очікування не співпадуть з реальністю.

В цілому, на восьмі місячну добу зі зміною роботи потрібно бути дуже обережним.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Цей день один із кращих для вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю. Місяць вкрай сприятливо впливає на всі угоди, пов’язані з купівлею, обміном, продажем квадратних метрів. Ризики понести втрати в цей день будуть мінімальні, ви несподівано зможете отримати дуже вигідну пропозицію. Тільки не довіряйте зовсім незнайомим і неперевіреним людям. Інформацію від них потрібно багаторазово перевірити перед тим, як укладати угоду.

Цей період однаково сприятливий для проведення угод як з офісної, так і з житловою нерухомістю. Але варто пам’ятати, що восьмий день Місяця не найвдаліший період для проведення великих грошових операцій. Тому факт оплати або одержання грошей по угоді посуньте на інший час. Прикладіть максимум зусиль для того, щоб укладення угоди / підписання договору та оплата за контрактом були здійснені в різні дні.

творчість

День чудово підходить для занять творчістю. Сьогодні ви можете присвятити свій час в будь-якій справі, що хоч трохи пов’язане з процесом створення чогось своїми руками. Можна, наприклад, почати робити вироби з глини, іграшки ручної роботи, шити, вишивати, в’язати. Дивно, але на восьмий місячний день до творчих процесів можна віднести також і приготування їжі, випічку десертів. Головне не забувайте кожен стандартний рецепт вкладати частинку своєї фантазії.

Людям, які далекі від будь-якої діяльності, пов’язаної з ручною роботою, рекомендується долучитися до прекрасного через відвідування місць з підвищеною концентрацією предметів мистецтва. Наприклад, сходити в музей, театр або галерею.

наука

Восьмі місячну добу цілком сприятливий період для занять наукою. Не можна сказати, що у вас все буде йти гладко, легко і просто. Без того, щоб прикласти певну частку зусиль, ви навряд чи зможете зробити видатний прорив і знайти відповіді на складні питання. Але якщо ви все-таки приділіть своїй задачі достатньо сил і часу, цей день дійсно може стати проривним у вашому процесі роботи над проблемою. Тому не лінуйтеся! Зараз Місяць сприятливо розташована до тих, хто з завзятістю йде до досягнення своєї мети. Не здавайтеся – і в цей день для вас не буде непереборних перешкод.

У разі ж, якщо у вашій науковій діяльності зараз немає ніяких активних проектів і завдань у розробці, прийміть участь в роботі вашого колеги. Адже тверезий погляд з боку іноді може допомогти більше, ніж довгі місяці роботи без сторонньої допомоги.

мистецтво

День цілком підходить для того, щоб наповнити його прекрасним і долучитися до мистецтва. Якщо ви людина творчої професії, тоді це воістину ваш час! Сміливо займайтеся улюбленою справою, починайте нові проекти, зав’язуйте зв’язку з творчими людьми, діліться ідеями та досвідом. У вас сьогодні буде все виходити просто чудово! Ви відчуєте неймовірний приплив енергії і креативних ідей, вам буде хотітися відразу взятися за кілька справ. Але будьте обережні: бути однаково продуктивним скрізь і відразу практично неможливо. Тому вчіться розставляти пріоритети!

Людям, чиї професійні інтереси не лежать у сфері мистецтва, на восьмі лун??ту добу рекомендується відвідати місця, пов’язані з прекрасним (наприклад, музеї, виставки, театри). Це принесе гармонію у ваш внутрішній світ і впорядкує енергії.

навчання (іспити)

У цей період Місяць, скоріше, буде максимально нейтральна по відношенню до сфери навчання. Докладаючи зусилля для пізнання чогось нового, ви, найімовірніше, не відчуєте ніякого сильного протидії, у вас не буде відчуття, що вам заважають зі сторони. Але і не чекайте, що процес буде йти легко і дуже просто. Для отримання гідного результату вам доведеться докласти достатньо зусиль. Завзятість і труд – найважливіші складові успіху в навчанні на восьмі місячну добу.

Що ж стосується процесу складання іспитів, то рекомендується перенести їх на більш сприятливий час. Звичайно, при крайній необхідності ви м??бюджет їх здавати в цей час. Але тоді ви можете відчути на собі всю важкість і складність процесу.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Сьогодні можете зайнятися невеликими і не нескладними справами по будинку. Але не варто починати ремонт або робити перестановку меблів, відмовтеся від будь-якої активності, що вимагає серйозної фізичної навантаження. Не рекомендується навіть мити підлогу, прати білизну, пилососити в кімнаті. Зате восьмі місячну добу – ідеальний час для наведення порядку в речах, для гармонізації свого життєвого простору. Також можете зайнятися декором приміщень, прикрасити кімнати предметами мистецтва або своїми ручними виробами. Можете посадити квіти, вазони, витерти пил, забратися в шафах, навести порядок на кухні. Але варто відразу зупинитися і відпочити, як тільки ви відчуєте втому. Не потрібно сьогодні нічого робити до повного вичерпання своїх сил, бо потім може бути дуже складно їх відновити і прийти в норму.

Народжена в цей день

Народжена в цей день рідко буває винятковим красенем. Як правило, такі люди зовнішньою привабливістю обділені, зате мають особливий склад розуму, здатні накопичувати і довго утримувати в собі важливу інформацію. Вони працьовиті, розумні, сумлінні, і ці якості в них цінують оточуючі. Людина любить старанний працю і завойовує положення в суспільстві саме завдяки своєму доброзичливому характеру. Разом з тим, він не любить витрачати енергію даремно, відмовляється від фізичних навантажень. Народжені у восьмий місячний день люди оригінальні, можуть стати хорошими артистами завдяки своїй унікальній здатності «перероджуватися» на сцені.

Подробиці 8 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів