Сьомий місячний день

В організмі вже накопичено і закріплено достатню кількість енергії Місяця, щоб діяти активно і самостійно. Тому продовжуйте свою діяльність, здійснюйте плани. Це час «зрілості» вашого організму. Ви самі відчуєте, як у вас зароджується впевненість у власних силах. Багато людей в цей день стають емоційно сприйнятливими, тонко відчувають. Не уникайте емоційного контакту з оточуючими, адже цілком можливо, що незабаром знадобиться підтримка і вам.

7 місячну добу
Період: 28 травня 08:59 – 29 травня 10:23
Фаза: Перша фаза місяця (серповидна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Лев
Період: 27 травня 10:32 – 29 травня 15:39

Події 7 місячну добу:28.05.2020 8:59
Перша фаза місяця (серповидна місяць),
місяць у знаку ЛевСимволи 7 місячну добу:Символ – роза вітрів, півеньКамені –бірюза, геліотроп, корал, сапфір

На всьому протязі сьомого дня над нами тяжіє міць Слова. Сьогодні всі слова знаходять силу, все сказане вами втілюється в життя. Основна робота, яку слід сьогодні зайнятися, – робота зі своєю мовою, зі словом, з текстами. Щоб не накликати на себе неприємностей, стежте за тим, що виголошуєте. Брехня і плітки володіють руйнівною силою, уникайте їх, якщо не хочете в майбутньому серйозно захворіти або зіткнутися з небезпеками.

Сьогодні як ніколи корисні молитви, мантри, асани. Всі народжені вами слова відправляються «на виконання». Не давайте порожніх обіцянок, не бажайте нікому зла і не заводьте непотрібної балаканини, адже будь-яке сказане даремно слово може обернутися проти вас. Піфагорійці у цей день давали обітницю мовчання і протягом місячної доби не вимовляли ні слова. Приділіть час роботи зі своєю промовою. Спробуйте поспостерігати за тим, як ви кажете, позбавитися від слів-паразитів, навчитися говорити по суті.

Руйнівний дії небезпечні і недозволенні. Не можна робити нічого, що призводить до порушення цілісності речей — ламати меблі, бити посуд, рвати книжки і так далі. Особливу увагу приділіть паперів, записами та друкованим виданням. Можна зайнятися архівами або почати писати книгу — всіх діячів слова сьогодні супроводжує велика удача.

День буде вдалим для чесних та активних людей. Важливо залишатися організованим і зібраним, привести свій розум в порядок, наприклад, з допомогою медитації. Можете зробити собі приємний подарунок — купити що-те, про що давно мріяли, що хотіли придбати. Для нових покупок день цілком вдалий, ваше придбання принесе вам радість, спокій і задоволення.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Сьогодні фактично всі вам буде вдаватися. День можна провести в розслабленому стані або за домашньою роботою. Можна сходити в спортзал, займатися спортом, не протипоказані будь-які фізичні навантаження. Організм сильний, людина відчуває себе впевнено, тому йому з легкістю дається будь-яка робота.

Також ви можете самостійно скласти сьогоднішнє меню. День підходить для очищення організму, «розвантажувального дня» або голодування, так і для неб??льшого застілля з помірним споживанням алкоголю. Сьогодні уразливі легкі, тому можна застудитися, однак будь-які хвороби, почалися сьогодні, легко виліковні. Корисно провести очищення внутрішніх органів, зміцнити імунітет, приготувати лікарські препарати. Для хірургічних операцій день також сприятливий. Не можна стригти волосся і видаляти зуби.

Детальніше:

фізичне навантаження

Цей день добре підходить для занять спортом. На сьому місячну добу приділіть особливу увагу вправам і технікам, які спрямовані на поліпшення функцій і здоров’я дихальної системи. Добре також буде зайнятися лікувальною фізкультурою і гімнастикою.

Постарайтеся максимальна кількість часу, приділеного фізичним навантаженням у цей день, присвятити різних комплексів вправ на дихання. Дуже добре буде, наприклад, зробити комплекси вправ, використовуючи різні техніки, взяті з йоги. Але пам’ятайте, що наскільки вони можуть бути корисними при правильному виконанні, настільки ж і завдати шкоди, якщо будуть робитися з помилками. Тому якщо ви в йозі новачок, займайтеся під наглядом досвідченого інструктора.

застілля

Сьомий місячний день нейтральний для застілля. Звичайно, ви можете побалувати себе різними делікатесами, влаштувати невеличкий бенкет, запросити в гості друзів і приготувати барбекю або шашлики. Але з більшою користю для здоров’я в цей період можна і поголодувати.

Місяць знаходиться в завершальній стадії першої чверті, а це період, коли треба бути уважним до свого організму, до своїх істинних бажань і відчуттів. Переїду в цей день, ви навряд чи зможете чітко почути свій внутрішній голос і зрозуміти, чого вам дійсно хочеться зараз, а без чого можна обійтися, так як це не більше, ніж данина традиціям і звичкам, а не потрібний вашому організму продук??. Якщо ж голодування вам дається вкрай важко, можете не мучити себе, просто їжте з розумом. І, бажано, щоб корисні продукти становили у вашому раціоні якщо не 100%, то більшу його частину.

алкоголь

Енергетично цей день нейтральний для прийому спиртних напоїв. Але в більшості наукових астрологічних джерел вказується, що на сьомий місячний день потрібно бути виборчим у тому, що пити. А ще краще взагалі відмовитися від алкоголю у цей день. Це пояснюється тим, що в цей період може спостерігатися деяка неузгодженість функцій шлунка та печінки, органи можуть працювати з різною частотою. Якщо робота шлунка в активній стадії, то печінка навпаки, перебуває у пасивній стадії відновлення. Такий дисбаланс може призвести до порушення процесу абсорбції і виведення алкоголю з організму. Що в свою чергу може стати причиною погано??про самопочуття, яке може тривати навіть кілька днів.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

В цей день енергія космосу сприятиме упорядкуванню думок і почуттів, всі емоційні бурі затихнуть, ви станете більш спокійними, налагодите стосунки з оточуючими людьми, знайдете правильні рішення давно мучать вас питань. Це час для знаходження компромісів, але ніяк не для сварок і суперечок. Запорукою успіху стане ваше доброзичливе ставлення до світу і людей.

Дуже негативний день для стрижки. Можливе виникнення конфліктів на роботі і скандалів з близькими людьми, погіршення здоров’я.

В цей день вона допоможе вам пробудити свою чуттєвість і р??приховати внутрішні енергії. Ви станете більш привабливими для протилежної статі.

Зробіть в цей день завивку. Краще, якщо вона буде більш “класична” і впорядкована, без хаотичних вихорів з локонів.

Любов і відносини

Любов і відносини . Спілкування з оточуючими принесе вам радість. Саме сьогодні можна відчути всі тонкощі людських взаємин, знайти спільну мову з кимось, до кого соромилися або боялися підходити. День вдалий для контакту з начальством. Всі питання, що накопичилися будуть з успіхом можна. Якщо ви начальник, то не забувайте хвалити своїх співробітників.

Взагалі добрі слова і похвала сьогодні мають величезну силу. Люди стають чутливими і сприйнятливими до теплих слів. Але не намагайтеся лестити або лукавити. Також уникайте конфліктів і з’ясування стосунків, адже в пориві злості так просто вимовити страшні слова, побажати людині найгіршого, а потім пошкодувати про це. Пам’ятайте, що слово — не горобець, тому контролюйте свої негативні емоції і не піддавайтеся на провокації.

День вдалий для вступу в шлюб. Сімейне життя подружжя буде повне взаєморозуміння і тепла, але виявиться крихкою. Будь-яка сварка може призвести до розлучення. Тому в шлюб вступають люди, впевнені в своїх відносинах, або творчі, натхненні особистості.

Детальніше:

спілкування

Відмінний час для комунікацій. Ви можете сміливо спілкуватися як з близькими і рідними, колегами і друзями, так і з абсолютно чужими людьми. Тільки візьміть до уваги, що на сьому місячну добу рекомендується утриматися від публічних виступів і великих скупчень людей.

Можна сказати, що день буде проходити під девізом «магія слова у вашому житті», адже в цей період сила слів зростає в рази. Причому не важливо, що це за слова: релігійні пісні і молитви або звичайний людський розмова. Саме тому в цей період потрібно бути дуже обережним і підбирати слова, так як навіть необдумано і випадково кинуте лайка може принести великі неприємності і на вас, і на людину, в чию сторону воно було вимовлено. У всіх розмовах контролюйте свою мову, адже слова – це дуже сильні вібрації, що породжують енергетичні потоки в ментальному і астральному світах людини.

спори, з’ясування відносин

Сьомі місячні добу, відповідно до древніх трактатів, нейтральний період для сварок. Але вкрай рекомендується в цей день все ж утриматися від з’ясування стосунків. Всі ваші емоції можуть бути причиною дуже негативних наслідків у майбутньому. Адже зараз Місяць багаторазово підсилює всі слова і думки, наділяє їх неймовірною силою, і все сказане з великою ймовірністю збудеться. А так як у сварках і суперечках себе контролювати вкрай важко, то навіть не спеціально ви можете наговорити багато неприємних і небезпечних слів своєму опонентові. Будьте дуже обережні зі своїми промовами під час з’ясування стосунків! Також дуже уважно сьогодні слідкуйте за своїми думками. Адже вони теж будуть мати велику силу.

Утримайтеся від будь-яких словесних перепалок з незнайомими і чужими людьми.

одруження

Як і для більшості інших сфер життя, для одруження сьомий день Місяця є в цілому нейтральним періодом. Єдиний виняток – люди, чиє життя або робота пов’язані з творчістю. Це справді їхній час! Для творчих натур цей день один із кращих для укладення шлюбів. Якщо ви і ваша половинка художник, поет, актор чи письменник, без роздумів вирушайте в ЗАГС і укладайте сьогодні ваш союз. Адже творчі сім’ї, створені на сьому місячні добу, відрізняються повним взаєморозумінням між партнерами. А чи не це головне для людей творчих і неординарних?

Відмітними характеристиками вашого шлюбу буде спілкування, ??оверительные відносини і здатність прощати партнера. У вас будуть однакові цінності і бажання, ідеали і прагнення. Ваш партнер буде вам вірним помічником на шляху творчості, надихаючи і мотивуючи вас на нові досягнення.

Для тривалих і міцних стосунків у творчих спілках людей головне вміти вчасно йти від сварок, так як вони представляють найбільшу небезпеку для їхнього шлюбу.

секс

Відповідний день для занять сексом. На сьомий день місячного місяця рекомендується романтичний і неспішний секс, розбавлений тривалої прелюдією та різними іграми. Тільки не перестарайтеся! Адже і любовні ігри також повинні бути спокійними і приємними обом партнерам. Навіть мови бути не може про прелюдіях з елементами садомазохізму.

Говорите сьогодні свого партнера якомога більше приємних компліментів. Пам’ятайте, що сьому добу – це день хороших і позитивних слів.

У цей період вам обом піде на користь читання еротичних книжок, наприклад, тієї ж Камасутри. Але не забувайте, що еротика і порнографія – це дві великі різниці!

Головне правило приятног?? сексу в цей день – побільше спокійною пристрасті.

Дуже не рекомендується сьогодні вступати в інтимні стосунки з малознайомими людьми. Займайтеся сексом тільки з перевіреними партнерами, або не займайтеся взагалі!

зачаття

Цілком підходящий період для зачаття. Люди, які були зачаті в цей період, будуть мати хороше здоров’я, витривалість, будуть радіти життю і любити її в усіх проявах. У них вона, до речі, буде наповнена великою кількістю вибухових емоцій, непередбачуваних подій, пригод і поїздок.

Такі люди дуже бурхливо проявляють свої емоції, вразливі і ненавидять брехня. Для них неприйнятна нещирість і обман, несправедливість і недосконалість світу, вони дуже гостро на це все реагують. Тому велика ймовірність, що зачата на сьому місячну добу людина присвятить своє життя, громадської діяльності, стане лікарем, викладачем, науковцем чи адвокатом. Такі люди дуже активні, енергійні. У них завжди кипить енергія, яка дозволяє справлятися з найскладнішими справами.

Робота і творчість

Робота і творчість . Поети, письменники, журналісти — сьогодні ваш день. Всі, хто працює зі словом, знайдуть удачу, зловлять натхнення. Такий же успіхом обернеться день для студентів, якщо сьогодні їм випаде здавати іспити. Доброчинний день і для наукових співробітників і їх досліджень. Бізнесменам слід діяти з обережністю. Можна вирішувати фінансові питання, але ??е дуже важливі. Всі великі справи, у тому числі операції з нерухомістю, краще перенести.

Корисно відстоювати свою думку і боротися за справедливість. Комунікації з чиновниками будуть вдалі. Можна спробувати пошукати нових партнерів, адже сьогодні люди як ніколи готові до спілкування та співпраці. Магію слова можуть використовувати рекламщики і оратори сьомий місячний день переконати в чому-небудь велику групу людей не складе великої праці.

Детальніше:

починання

У цей день можна починати справи, енергії сьомого дня позитивно впливають на всі нові проекти. Але варто звернути увагу на той важливий момент, що максимальний позитивний ефект може бути отриманий тільки в тих справах, які будуть завершені в цей же день. Не переносите розпочате на наступні дні, не починайте те, що не зможете закінчити за один день. Краще займіться дрібними завданнями, так як незавершені в цей день великі проекти можуть принести не найкращі результати.

Сьомий день місячного місяця вважається найкращим часом для початку рекламної кампанії і різних піар заходів. Також добре в цей час починати будь варт??бный курс або оздоровче голодування.

бізнес

День позитивний для бізнесу. Зараз Місяць багаторазово підсилює силу слів, тому цей час добре присвятити ділових переговорів, зустрічей з інвесторами, партнерами. Ваше красномовство допоможе домогтися потрібних цілей і переконати їх у своїй точці зору. Також добре максимально розширювати своє коло спілкування, встановлювати нові зв’язки, заводити знайомства з корисними людьми, приймати участь в різних виставках і рекламних компаніях, проводити співбесіди. Тільки не забувайте, що затівати сварки і суперечки на сьомий місячний день категорично не рекомендується. Це чревате самими сумними наслідками, аж до розриву ділових відносин.

Якщо у вас в подчине??ії є люди, буде дуже добре сьогодні висловити їм усні подяки або похвалити за добре зроблену роботу. Це буде мати більший ефект для підвищення продуктивності праці співробітників, ніж будь-яка матеріальна мотивація.

грошові операції

День відносно нейтральний для проведення грошових операцій. Можете сміливо маніпулювати з відносно невеликими сумами, укладати дрібні угоди і контракти, робити маленькі покупки, як будинок, так і закуповувати необхідні товари/послуги по роботі. Але всі складні та великі угоди, особливо якщо в них є багато підводних каменів, краще зараз не проводити. У цей день Місяць не дає повної впевненості в тому, що вони будуть закінчені з позитивним для вас результатом. Сьогодні не рекомендується робити будь-які інвестиції, дуже велика ймовірність «прогоріти». Також не варто робити грошові перекази або одержувати суми з-за кордону, давати або брати в борг. Для сьомого дня Місяця всі ці операції становлять підвищений рівень ризику.

спілкування з начальством, податки

Сьомі місячну добу один з кращих періодів для спілкування з начальством. У вас відмінно вийде налагодити з ним хороші стосунки або перейти на новий, більш довірчий рівень спілкування. Керівник гідно і об’єктивно оцінить вашу працю. Постарайтеся сьогодні обговорити з ним всі найбільш важливі ділові питання і нові цілі/завдання, які він поставить вам. Також сміливо можете звертатися до начальника з будь-якими проханнями: від покращення робочих умов, зміни графіка праці, до підвищення заробітної плати. Але пам’ятайте, що у всіх своїх промовах ви повинні бути переконливими. Добре продумайте всі аргументи і контраргументи, не заїкайтеся і ведіть себе впевнено. Перед розмовою чітко визначте для себе, що ви хочете отримати від керівника у підсумку,- і ви маєте всі шанси на успіх. Якщо ж ви хоч в чомусь покажете свою некомпетентність чи нерозуміння ситуації, то ризикуєте отримати відмову на всі свої прохання.

зміна місця роботи

Якщо ви задумали змінити місце роботи в цей період, то сьогоднішній день можна охарактеризувати фразою: «не Можна, але якщо дуже хочеться, то можна». На сьому добу місяця Місяць не дуже сприятливо впливає на такі активності, як зміна роботи. Але з іншого боку, вона і не несе ніякої руйнівної або негативної енергії. Тому якщо ваше рішення тверде і вже давно прийнято, якщо зміна компанії була тільки питанням часу і ви точно впевнені у своєму виборі, сміливо міняйте роботодавця. Але будьте обережні в цьому, якщо ваша затія спонтанна і дозріла недавно. В такому випадку все краще ще раз тверезо обдумати, раціонально оцінити всі ??люсы і мінуси рішення і перенести цей важливий крок на більш підходящий день місячного календаря.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

В цілому день нейтральний для проведення різних операцій з нерухомістю. Ви можете займатися пошуками квартири для оренди або покупки, можете шукати нежитлові площі для нового офісу/складу або гаража. Також спокійно можна здавати свої квадратні метри в оренду. Але будьте обережні з великими угодами, які зав’язані на великі суми грошей. Існують високі ризики того, що вони можуть закінчитися невдало. Особливо якщо взяти до уваги той факт, що будь-які великі грошові операції сьогодні вкрай не рекомендується проводити, шанси на те, що ви понесете втрати, подвоюються. Настоятель??про рекомендується всі масштабні операції з нерухомістю перенести на більш сприятливий місячний день.

творчість

Досить вдалий день для будь-яких процесів, пов’язаних з творчістю. Якщо ви пов’язали своє життя з цією сферою професійно, то велика ймовірність того, що саме сьогодні ваші зусилля окупляться в прямому сенсі слова. Спробуйте виставити свої твори на продаж, вам може попастися вдячний і грошовий клієнт. Також вдалим буде початок будь-якого нового проекту, ви відчуєте великий прилив творчої енергії, вас будуть переповнювати креативні та нестандартні ідеї.

Якщо ж для вас творчість – тера інкогніто, то сьомий місячний день саме той час, коли потрібно розширювати свої пізнання в цій сфері. Спробуйте себе в будь-якому виді творчої діяльності або мистецтва. Не виключено, що ви відкриєте в собі непізнані до цього часу таланти.

наука

Відповідний день для заняття наукою. Можна з успіхом продовжувати всі розпочаті раніше дослідження. Але у цей період не рекомендується починати ніяких нових наукових проектів та досліджень. Розпочате на сьомий місячний день річ у сфері науки може затягнутися на роки, а якщо у підсумку результат таки буде досягнуто, то він дістанеться такою ціною, яку ви б точно не захотіли заплатити, знай про неї заздалегідь.

У цей день добре буде відвідати наукові і близько наукові місця: дослідницькі центри, бібліотеки, високотехнологічні виставки і музеї. Почитайте наукову літературу, подивіться пару-трійку науково-популярних фільмів. Це все наповнить вас енергією творення і б??агоприятно вплине на емоційну складову вашого самопочуття.

Якщо ви працюєте зі студентами, приділіть їм у цей день побільше уваги. Вони будуть дуже сприйнятливі до нової інформації, і ваші зусилля дадуть прекрасні результати.

мистецтво

У цілому цей день можна охарактеризувати, як абсолютно нейтральний для заняття мистецтвом. Сьогодні тільки від вас залежить, чи буде він присутній у вашому житті в цей період.

Якщо ваша робота пов’язана з мистецтвом, тоді займайтеся своїми справами спокійно і без фанатизму, по можливості найбільш важливі та складні з них перенесіть на більш сприятливий час. Якщо для вас мистецтво це хобі або взагалі нічого не значуще поняття, то на сьомий день Місяця дійте тільки під впливом власних почуттів і бажань: захочеться долучитися до прекрасного, сміливо йдіть на виставки, в музеї/галереї. Якщо таке бажання в цей день вас не відвідає, не пер??живайте і не робіть нічого через силу. Просто займіться більш цікавими для вас справами, в яких ви будете максимально продуктивними.

навчання (іспити)

День вдалий для навчання. Місяць сьогодні буде максимально сприяти допитливим, творчим і відкритим до всього нового людям. Вам буде достатньо лише поставити собі правильну мету, коректно сформулювати запитання і завдання і рішення знайдуться самі собою.

На сьому місячну добу нові знання будуть засвоюватися дуже легко, ви будете ловити все буквально «на льоту». Не втрачайте такий шанс, встигніть як можна більше. В цей час дуже добре починати вчити мови, пробувати себе в абсолютно новій сфері діяльності або отримувати нові знання – все буде даватися в два рази легше, ніж будь-який інший день.

Також сьогодні рекомендується здавати іспити і проходити різні тестування. З великою часткою ймовірності при хорошій підготовці ви отримаєте відмінні результати.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Хороший день для заняття домашніми справами. Сьогодні можете робити що завгодно, але, як і у випадку з усіма починаннями на сьомий день місячного місяця, важливо почати і закінчити будь-яку справу в один день. У такому разі ви не порушите гармонію в своєму будинку.

Сьогодні рекомендується будь-які зміни простору робити з урахуванням порад, даних в книгах по фен-шую. Якщо ви ще не знайомі з цими східними правилами і законами, то обов’язково поцікавтеся хоча б базовими принципами, описаними в книгах. Їх втілення в життя в інтер’єрі і дизайні вашого будинку дуже поліпшить його енергетику. Особливо важливо сьогодні дотримувати ці правила при перестановці меблів у житлових приміщеннях.

По можливості постарайтеся утриматися від фізично важких, вимотуючих справ. Не варто витрачати свою енергію до кінця.

Народжена в цей день

Народжена в цей день наділений великими талантами, проте самі по собі вони не розкриються. З народження дитина має бути оточений увагою і турботою батьків. Підтримка з боку родичів допоможе дитині реалізувати свої таланти. Крім того, у людей, народжених в сьому місячну добу відзначається міцного здоров’я. В залежності від виховання та впливу оточуючих може стати блискучим громадським діячем, оратором, за яким підуть тисячі людей. У гіршому випадку людина виявиться просто пліткарем, пустомелей, поверхневої і приземленою особистістю.

Подробиці 7 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів