Шостий місячний день

Сьогодні самий позитивний і вдалий день у першій чверті. Майже все буде вдаватися, життя заграє новими фарбами. День краще провести пасивно, не роблячи активних дій, не перевантажуючи себе турботами. Місяць не вимагає від вас великих енергетичних витрат, тому можете розпоряджатися своїми силами, на власний розсуд. Захотіли відвідати спортзал або басейн? Будь ласка. Віддаєте перевагу спокійно почитати книжку в кріслі? Теж добре. Сьогодні всі ваші дії сприятливі, якщо вони не порушують космічні і людські закони і не псують карму. Тим, хто йде проти закону, Місяць не благоволить. Тому шостий місячний день несприятливий для злочинців. Детективам і поліції без праці вдасться їх зловити.

6 місячну добу
Період: 27 травня 07:42 – 28 травня 08:59
Фаза: Перша фаза місяця (серповидна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Рак
Період: 25 травня 03:08 – 27 травня 10:32

Події 6 місячну добу:27.05.2020 7:42
Перша фаза місяця (серповидна місяць),
місяць у знаку Рак27.05.2020 10:32
Перша фаза місяця (серповидна місяць),
місяць у знаку ЛевСимволи 6 місячну добу:Символ – журавель, хмариКамені –гіацинт, цитрин

Сьогодні загострюється інтуїція, тому варто прислухатися до свого внутрішнього голосу. У шостий місячний день наші предки гадали по хмарах. Хороший ознака, якщо хмари на небі рідкісні, білі і легкі. Коли небо ясне або, навпаки, повністю затягнуте хмарами, це вважалося ознакою порушення гармонії в природі. Сьогодні звуки і запахи стають символічними. Почути мелодійний дзвін — до добра. Нюх людини загострюється, тому оточіть себе приємними ароматами. Можна виїхати на природу і відпочити.

В емоційному плані треба залишатися врівноваженим і спокійним. Невдоволення собою і своїм життям призведе до несприятливих наслідків. Слід приймати речі такими, які вони є. Добре працювати з омолоджуючими процедурами, медитувати, концентруватися на диханні. Всю отриману інформацію треба буде фільтрувати, так як її потоки сьогодні величезні.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Можна влаштувати невелике застілля, допускається вживання алкоголю. Курити не рекомендується, так як сьогодні бронхи, дихальні шляхи і верхні частини легенів найбільш уразливі. Крім того, курець забруднює повітря, що може накликати на себе неприємності, адже саме сьогодні стихія Повітря панує над світом. Бережіть горло, не вживайте занадто холодні напої, будьте обережні з морозивом.

День сприятливий для проведення масажу із застосуванням ароматичних масел. Корисно користуватися омолоджуючими масками, скрабами. Можна постригти волосся, а от зуби видаляти не рекомендується. Зростає ризик підхопити простуду, але будь-яка хвороба, що виникла сьогодні, пройде швидко і без ускладнень. Якщо в шостий місячний день у вас з’явився кашель або заболіло горло, то це ознака того, що ви не дотримуєтесь космічним законам, що вам слід працювати над собою і краще розпоряджатися даною вам енергією.

Детальніше:

фізичне навантаження

День підходить для помірних фізичних навантажень та занять спортом. Але не перевантажуйте сьогодні організм «важкими» і выматывающими заняттями. Краще приділіть увагу технікам і занять, допомагає правильно розподілити енергію в організмі. Це може бути, наприклад, йога, пілатес, калланетик. Також можете практикувати будь-який вид медитації. Якщо ви ніколи таким не займалися, шостий день Місяця самий відповідний для цього починання час. Якщо ж східні практики вже давно присутні у вашому житті, тоді пробуйте нові техніки, ассаны, збільште навантаження.

При виконанні будь-яких вправ сьогодні важливо сконцентруватися на диханні і розслабленні. Постарайтеся не тільки прокачати енергією своє тіло, але і заспокоїти розум, позбавитися від будь-яких думок і переживань. Відчуйте щастя в теперішньому моменті.

застілля

На шостий день місячного місяця в загальному дозволяється влаштовувати невеликі застілля. Місяць у цей період перебуває у відносно пасивній фазі по відношенню до цього аспекту нашого життя. Сьогодні можете їсти що завгодно, але бажано не їсти їжу в необмежених кількостях. Рекомендуються більш легкі страви, постарайтеся мінімізувати кількість жирного і смаженого, віддайте перевагу здоровій їжі. При бажанні можете влаштувати невелике застілля, запросивши до себе в гості близьких вам людей та друзів. Також можете відправитися в ресторан або бар, організувати собі і близьким невеличке свято просто так. Якщо ви не будете зловживати їжею, їсти в осно??ном корисні продукти в помірних кількостях, то в цей день вона принесе вам тільки користь.

алкоголь

Так само, як і з їжею, на шостий день місячного місяця можна експериментувати і з алкоголем. Сьогодні нейтральний період для цього, тому ви можете випивати, але завжди повинні знати міру і вміти себе контролювати.

В цей день можете відправитися з друзями в бар або паб, або запросити їх до себе в гості, влаштувавши невелику вечірку вдома. Вживати можна майже будь-які напої: від слабоалкогольного вина до “важких” віскі, горілки або текіли. Єдина рекомендація: будьте обережні з пивом. У цей день Місяць може негативно впливати на нирки, тому вживання цього напою потрібно дуже обмежити.

При будь-якому застіллі сьогодні ні в якому разі не теряйт?? над собою контроль, не перепивайте, вживайте з розумом. Так ви позбавите себе вранці від наслідків вечірки, а вони можуть бути дуже неприємними і болючими. Тому пам’ятайте про те, що завжди краще недопить, ніж перепити, і здоров’я важливіше будь-якого веселощів.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Постарайтеся в цей день побільше часу проводити наодинці з собою, по можливості, менше контактуйте з навколишнім світом і людьми. Приведіть свої почуття і емоції в порядок.

Небажано стригтися у цей день. Може погіршитися імунітет і здоров’я.

Сьогодні не найкращий час для зміни кольору волосся. Ви можете порушити свої природні енергії, що в свою чергу, призведе до непотрібних сварок і суперечок з близькими людьми та колегами.

Строгий стиль і бездоганна укладання – найоптимальніший варіант для зачіски в цей день. У цей період ви будете відчувати, як вас переповнюють емоції, тому недбалість у поводженні з волоссям може тільки підсилити приплив енергій, яких і так у надлишку.

Любов і відносини

Любов і відносини . Дуже вдалий день для будь-якого виду комунікацій. У протилежної статі ви будете мати успіх, начальство вислухає вас. Сьогодні навколишні найбільш сприйнятливі до потоку інформації, тому вони будуть слухати і розуміти не тільки те, що ви р??ворите, але і те, що маєте на увазі.

У подружньому житті і любовних справах все налагодиться. У цей день можна укласти шлюб, який подарує подружжю стабільність і домашній затишок. Шлюби, укладені в шостий місячний день, найбільш вдалі і рідко закінчуються розлученнями. Також день вдалий для продовження роду. Зачата на шосту місячну добу дитина буде завжди прагнути до своїм ідеалам і перебувати в гармонії з природою.

Детальніше:

спілкування

Один з найбільш сприятливих днів для спілкування, комунікацій, налагодження нових контактів, знайомства з новими людьми. На шостий місячний день можете планувати різні зустрічі, організовувати спільне дозвілля з друзями, запросити всіх близьких і цікавих вам людей додому та організувати велику вечірку. Всі заходи, які передбачають активний обмін енергіями, підуть вам на користь. Навіть спілкування з незнайомими людьми, з якими вам трапиться перетнутися сьогодні, подарує вам хвилини позитиву. Ви отримаєте великий енергетичний заряд, відчуєте прилив сил, будете сповнені оптимізму.

В цей день також дуже успішними будуть будь-які робочі ??онтакты: з колегами, партнерами, начальством. Можете сміливо планувати переговори і ділові зустрічі, не втрачайте найкращий для цього час!

спори, з’ясування відносин

Дивно, але часто в древніх трактатах можна зустріти рекомендації “випустити пар” на шостий місячний день. Вважається, що це одне з найбільш сприятливих для з’ясування міжособистісних відносин, для розставляння всіх крапок над “i”, і взагалі, будь-яких суперечок, які не критично вплинуть на ваше подальше життя і відносини. Адже скидати нагромаджена емоційне напруження і висловлювати свої претензії, невдоволення, побажання теж іноді треба. І краще робити це в максимально відповідний час, коду сприятливі місячні енергії будуть максимально згладжувати весь можливий негатив ситуації.

І ще обов’язково пам’ятайте, що сварка – це теж мистецтво. Не паліть за собою мости, будьте толерантні і намагайтеся з розумінням ставитися до точки зору свого опонента. Пам’ятайте, що в житті все відносно, і абсолютної правди не існує.

Якщо ви будете з’ясовувати стосунки з колегами, то будьте особливо обережні і вибирайте слова. Ніколи не знаєш, чим у майбутньому може обернутися кожна ваша необдумана фраза.

одруження

Шості місячну добу дуже підходящий день для заручин і укладання шлюбних союзів. Якщо ви створили свою сім’ю в цей день, то життя з вашою другою половинкою буде спокійною, щасливою, розміреним, без різких струсів, скандалів і істерик. У цей період «італійські родини» точно не створюються. Тому, якщо ви не любитель гучних компаній, не переносите скупчення великої кількості людей навколо себе, якщо будь-який «тусовці» віддаєте перевагу тихий і спокійний відпочинок у колі сім’ї в затишному будинку, якщо ненавидите суєту і життя в подорожі з рюкзаком на плечах – це не ваш ідеал, тоді сміливо укладайте шлюб в цей день.

Місяць нагородить пари, які зважаться на створення сім’ї на шосту добу, особливою мудрістю, яка зробить ваш шлюб міцним і довгим. Ви будете почувати себе впевнено поруч з коханою людиною, будете легко прощати всі його недоліки і терпимо ставитися до слабостей своєї другої половини. Але, тим не менш, все це не виключає присутність у вашому шлюбі різних сюрпризів і несподіванок.

секс

Шостий місячний день сприятливий і, можна сказати, майже ідеальний період для інтимної близькості. Але щоб отримати максимальну користь і задоволення від процесу, важливо прислухатися до деяких рекомендацій. Наприклад, відмовитися від екстремальних поз і експериментів, від складних сексуальних технік, потребують активності, напруги і підвищених фізичних зусиль. Це час “класики” і, можливо, навіть банальних поз.

В цей день ваші відносини повинні бути дуже ніжними і спокійними, а пози комфортними. Поставтеся до свого партнера з трепетною турботою, постарайтеся створити приємну романтичну атмосферу, щоб обопільне розслаблення було максимальним. Якщо хоча б один з партнерів сьогодні буде відчувати нервозність, втома, напруга, то від сексу краще відмовитися, так як він може тільки викликати внутрішній дискомфорт і нашкодити.

У цей місячний день постарайтеся більше часу приділити попередніми пестощів, поцілунків. Ви отримаєте від цього максимальне задоволення.

зачаття

День цілком підходящий для зачаття. Ті, хто був зачатий на шосту місячні добу, як правило, бувають страшними ідеалістами. Вони діяльні й активні натури, здатні допомагати іншим змінюватися і досягати своїх цілей. Такі люди часто стають політиками, громадськими діячами. Вони ніколи нічого не роблять тільки з оглядкою на свій прибуток і користь, головним мотивуючим фактором для них є прагнення досягти своїх ідеалів. Найчастіше такий підхід до роботи та життєва позиція дуже допомагають їм при побудові кар’єри.

Діти, які були зачаті на шостий день місячного місяця, ненавидять монотонність і одноманітність. Якщо волею випадку їм доводиться довго зан??займатися такою роботою, вони впадають в депресію, з якої потім легко виходять, коли змінюються життєві обставини і вони потрапляють у «свою струмінь».

Незалежність від суспільної думки і свобода вибору – 2 основоположні якості в характері людей, зачатих в цей період. Вони ненавидять будь-які обмеження та нав’язування чужого думки. Тому так часто серед цих людей зустрічаються мандрівники, що кочують по світу довгі роки.

Робота і творчість

Робота і творчість . День сприятливий для проведення групових операцій. Можна почати які-небудь дрібні справи, до великих слід приступити пізніше. Вдалий день для вирішення будь-яких питань у сфері бізнесу — фінансових, партнерських, питань про нерухомість. Якщо плануєте зміну роботи, можна зробити це сьогодні. Також можете зробити недалеку поїздку або подорож, здійснити переїзд на нове місце проживання.

Всім діячам творчості Місяць сьогодні благоволить. Займатися навчанням, наукою дуже корисно. Заняття мистецтвом і будь-якими видами наукових дисциплін принесуть найбільше задоволення. Не забувайте тільки фільтрувати отриману інформацію. Сьогодні корисно роздавати борги, але не варто брати в борг, інакше потім не будете знати спокою, а можливо і рассоритесь з дарувальником.

Детальніше:

починання

Енергії шостого місячного дня дуже позитивні, Місяць у цей період особливо добре впливає на життя і діяльність людей. Тому сьогоднішній день один з кращих в календарі для старту будь-яких справ і проектів. Втілюйте в життя всі ваші накопичені ідеї, починайте реалізовувати свої плани. В цей день буде вдаватися все – від відкриття компанії та старту своєї справи до початку нового етапу в житті. Добре, наприклад, буде сьогодні сісти на дієту, поміняти спосіб життя, оточення.

На роботі також спробуйте запустити всі проекти, почніть втілювати в життя свої плани, напишіть нові завдання і сміливо беріться за них сьогодні: з великою часткою ймовірності ви досягнете успіху у всіх своїх справах.

Якщо ж ви відчуваєте, що у вашому житті потрібно щось змінювати, сьогодні найкращий час для цього! Одружуйтесь, розлучайтеся, міняйте місце роботи, рвіть старі відносини. Будь-яке ваше обдумане рішення буде правильним.

бізнес

День дуже вдалий для бізнесу, для нових починань, проектів, реалізації амбітних цілей і завдань. Все, що ви давно відкладали, для чого чекали “кращого часу”, сміливо плануйте на цей день.

Енергії Місяця в цей період дуже сильні і позитивно впливають на будь-які справи, які знаходяться в активній стадії вирішення. Всі ваші зусилля будуть входити в резонанс з космічними енергіями, і навіть найскладніші завдання будуть вирішуватися на шостий місячний день на диво легко і просто.

У цей період добре починати власну справу, відкривати фірму, підписувати договори, шукати інвесторів для своїх проектів. І запам’ятайте головне правило для вирішення бізнес завдань на цей день: “Не так важливо кількість зроблених справ, а їх якість!” Робіть сьогодні все на 5, і ваші зусилля дадуть найкращі результати.

грошові операції

Сьогодні вдалий день для проведення грошових операцій. Але прагніть до всього підходити обдумано і акуратно, не беріть гроші в борг, не вкладайте в сумнівні проекти, не позичайте не перевіреним людям. На шостий місячний день потрібно бути особливо уважним до великих сум грошей. Якщо є можливість, краще обмежити маніпуляції з грошима невеликими сумами, не критичними для вас у близькій перспективі. Не ризикуйте своїм капіталом. Це точно не той день, коли “на кон” потрібно ставити все, навіть якщо з боку угода виглядає дуже заманливо і перспективно!

Шостий місячний день сприятливий для того, щоб робити покупки в будинок, для приємного шопінгу в розумних масштабах. Наприклад, можете оновити свій гардероб, придбати подарунки близьким.

спілкування з начальством, податки

Вдалий день для спілкування з керівництвом. Ви можете сміливо обговорювати всі ваші поточні справи і завдання, просити поради і ділитися своїми ідеями. Будьте ініціативні, цілеспрямовані, енергійні, і вас обов’язково помітять! У цей період Місяць сприяє всім бізнес починанням і комунікацій, тому складно придумати більш підходящий період для того, щоб заявити керівництву про свої кар’єрні амбіції і побажаннях. Начальство буде прихильно до вас, тому озвучуйте всі свої прохання та побажання на шостий день Місяця. Сьогодні ви можете обговорити навіть підвищення заробітної плати, з великою ймовірністю вам вдасться добити??я і цього.

Також в цей день рекомендується розібратися з усіма питаннями, пов’язаними з податками і податковою службою.

зміна місця роботи

Якщо ви планували змінити місце роботи, можете зробити це на шостий місячний день. Він відносно нейтральний для таких кардинальних вчинків і рішень та не несе ніяких особливо негативних енергій. Але по можливості все ж краще перенести втілення в життя такого рішення на інший день. Пам’ятайте, що сьогодні Місяць сприятливо впливає на спілкування в цілому і з начальством зокрема. Тому розумніше буде обговорити з керівництвом ваш поточні проблеми і положення в компанії, ваші побажання по заробітній платі і по займаній посаді. Можливо, ви ще не до кінця реалізували свій потенціал на поточному робочому місці, і у вас буде ще багато шансів, щоб розкритися тут краще.

Якщо ж ваше рішення вже визріло давно і ви точно впевнені в своєму вчинку, можете міняти місце роботи в цей день.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

День не найгірший для проведення різних операцій з нерухомістю. В принципі ви можете робити сьогодні різні операції з купівлі/продажу квадратних метрів. Але все це має бути добре продуманим, зваженим і прораховано, так як шостий місячний день – це точно не найкращий період для спонтанних дій і рішень.

Якщо ж поспіху немає і питання з нерухомістю у вас не “горять”, то перенесіть всі важливі правочини на інший час. Все-таки це не той випадок, коли ризик може бути виправданий. І втрати в разі невдалої операції можуть бути дуже відчутними і значними: ви можете легко втратити як просто вкладені в нерухомість або отримані від продажу гроші, так і отримати багато неприємних проблем не матеріального характеру. Головна порада дня – будьте обережні!

творчість

Шостий місячний день – прекрасний час для творчості! Сьогодні ви отримаєте від процесу максимально велике задоволення, а результат вас буде нескінченно радувати. Енергія Місяця сприятливо впливає на всі креативні починання, ви відчуєте прилив сил і бажання творити. Можете піти на якийсь майстер-клас, записатися на курси з квілінгу або фотографії. Використовуйте цей період максимально ефективно: малюйте картини, пишіть музику, ліпіть фігурки з глини, робіть ручні вироби.

Якщо ж хенд-мейд – не ваш коник, то можете в крайньому випадку влаштувати “День творчості” своїй дитині. Ви відчуєте, наскільки це чудово робити щось своїми ??уками, і, можливо, відкриєте в собі нові таланти.

наука

День дуже вдалий для наукової діяльності. Сьогодні добре починати нові проекти, дослідження і справи, так і продовжувати старі, давно покинуті. Якщо вам здавалося, що рішення вашої задачі знайти вже неможливо, поверніться до неї сьогодні, і, можливо, ви будете шоковані тим, з якою легкістю у вас піде процес у цей період, як легко будуть даватися “складні” питання.

Також дуже доцільно буде попрацювати на шостий день Місяця в команді. Долучите ваших колег до вирішення своїх завдань. Їх свіжий, неупереджений погляд зі сторони буде дуже допомагати в пошуках відповідей на найскладніші питання у вашому проекті. Тим більше, Місяць сьогодні вкрай благоприятн?? впливає на комунікації, і міжособистісні контакти, посилюючи групові енергії. Завдяки цьому ви на собі відчуєте справжній ефект синергії.

мистецтво

Місяць у цей період не дуже активно впливає на цю сферу нашого життя. Вона не несе супер позитивної енергетики, але в той же час, негативні впливи супутника Землі також зведені до мінімуму. Тому це відповідний день для того, щоб наповнювати своє життя прекрасним. Ви можете займатися практично всіма видами діяльності, пов’язаними з мистецтвом: піти в оперу або балет, в театр або кіно, відвідати художню виставку чи музей, концерт або, в крайньому разі, навіть в цирк. Залучення себе до будь творчим процесам на шостий місячний день сприятливо позначиться на вашому душевному рівновазі, ви отримаєте внутрішній спокій і гармонію.

Єдине що нада??ережение: сьогодні не варто вкладати гроші в мистецтво, витрати можуть бути не виправданими.

навчання (іспити)

День вкрай підходящий для будь-якої розумової активності, особливо для навчання чомусь новому. Ви будете легко запам’ятовувати все: нову інформацію, техніки рукоділля, мови і навіть танцювальні рухи. Постарайтеся з максимальною користю використати цей час. Наприклад, запишіться на курси або сходіть на майстер-клас, займіться самоосвітою. А якщо ви вчитеся в школі чи вузі, підтягніть всі свої “хвости”, намагайтеся вивчити як можна більше нового матеріалу.

Якщо все охопити не вдасться, беріться за найскладніше. Адже коли, як не зараз, ви зможете з легкістю зрозуміти будь-яку концепцію і розібратися в самому нетривиальном воп??осі.

Шостий день Місяця також дуже вдалий для здачі будь-яких тестів і екзаменів. При гідному рівні підготовки можете не боятися навіть найскладніших питань, вам все буде даватися на подив легко.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Гарний час для заняття дрібними домашніми справами. Сьогодні можете виконувати будь-яку нескладну фізично і розумово роботу, робити дрібний ремонт, капітальну прибирання в квартирі або переставляти меблі. Також буде добре, якщо ви займетеся своїм садом або справами у дворі, подстрижете газони, посадіть квіти. Всі ці клопоти будуть вам в радість і не складуть великих праць. Але про великих, складних і масштабних справах краще забути. Не плануйте на шостий місячний день ніяких глобальних справ по дому, не починайте нічого складного і того, що може затягнутися на тривалий термін. Надмірне напруження навряд чи сьогодні піде вам на користь. Ви можете тільки відчути роздратування, і робота буде не в радість.

Цей день вдалий для того, щоб завершити всі раніше розпочаті справи.

Народжена в цей день

Народжений цього дня має шанс якщо не прославитися, то залишити після себе відчутний слід. Він — мрійник і фантазер, дуже волелюбний, не виносить, коли на нього тиснуть. Такі люди безцінні, у них багатий внутрішній світ, вони можуть змінити свого партнера і назавжди залишити слід у його душі. У народжених в шості місячну добу життя людей зазвичай довга і плідна.

Подробиці 6 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів