Дев’ятий місячний день

Дуже несприятливий день, поганий, небезпечний, темний. Сьогодні варто бути насторожі. Всі знаки, які підносить нам доля, виявляються поганими, але впадати у відчай не варто. Стримайте власні амбіції, бо зайва гордість і самовпевненість може обернутися проти вас і привести до катастрофи. Сьогодні над вами будуть витати безліч ілюзій, обманів, авантюр, небезпечних спокус. Не піддавайтеся негативною енергетикою дев’ятого місячного дня, тримайте себе в руках.

9 місячну добу
Період: 30 травня 11:49 – 31 травня 13:16
Фаза: Друга фаза місяця (опукла місяць)

Місяць знаходиться в знаку Діва
Період: 29 травня 15:39 – 31 травня 18:37

Події 9 місячну добу:30.05.2020 11:49
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць в знаку ДіваСимволи 9 місячну добу:Символ – кажанКамені –олександрит, перли чорний, змійовик, моріон, раухтопаз

Сьогодні люди дуже емоційні. Вони пригнічені і пригнічені, ними володіють похмурі думки, страхи, безпідставна тривога. Щоб захистити себе від похмурого впливу дев’ятих місячних доби, слід зайнятися самоочищенням. Ваші бажання і помисли повинні бути чистими. Якщо в недалекому минулому хтось вас образив — вибачте його, щиро побажайте йому щастя, це послужить ефективним методом боротьби з негативною енергетикою дня.

Не беріться за нові справи, можливо, ви переоціните власні здібності, і тоді ваші починання потерплять крах. Краще продовжувати займатися чимось, чим ви займалися до цього. Будьте морально готові до поганих новин, невдачі, харчового отруєння — все це сьогодні не виключено. Постарайтеся пережити цей день без емоційних сплесків. Взагалі демонструвати свої емоції сьогодні небажано. Також не варто сперечатися і сваритися, відстоювати свою думку марно. Проведіть день у спокійній, звичній роботі, у буденних справах. Якщо ви відчуваєте, що емоції готові от-от вирватися назовні, то вам допоможуть дихальні вправи або медитація. Зберігайте спокій. Сни сьогодні часто бувають тривожними, кошмарними. Не надавайте їм великого значення і не дозволяйте нічним кошмарам впливати на ваш настрій. Вранці всі ваші страхи зникнуть безслідно.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Уникайте переїдання, категорично заборонено паління та вживання алкоголю. Можливі харчові отруєння, уникнути яких допоможе очищення організму. Корисно сходити в сауну або лазню, можна зайнятися силовими вправами. Хвороби, що виникли в цей день, можуть бути небезпечними, але без летального результату. У дев’ятий місячний день більшість проблем пов’язане з психікою людини, так як він відчуває себе пригніченою, перевантаженим проблемами і комплексами. З’являються суїцидальні думки, люди звертаються до психотерапевтів.

Можливе загострення фобій і захворювань серця, з’являється схильність до депресії. Якщо в цей день ви сильно захворіли, то це ознака порушення вашого духовного шляху. Щось у вашому духовному розвитку пішло не так, постарайтеся з’ясувати, де ви зробили помилку. Для льоні день несприятливий, краще провести його, займаючись активними діями. Добре, якщо вам вдасться вибратися на природу.

Детальніше:

фізичне навантаження

День дуже сприятливий і добре підходить для будь-яких фізичних навантажень, занять спортом, фізкультурою. Ви можете без ризику для здоров’я відправитися в тренажерний зал або на улюблену групову тренування, сходити на танці чи в басейн, на каток або просто пограти у футбол. Якщо ж активні види спорту зовсім не для вас, тоді вирушайте в йога студію, займіться розтяжками або просто покачайте прес під час перегляду улюбленого фільму.

Також можна влаштувати собі день сім’ї. Заберіть своїх домочадців і відвезіть їх на природу, пограйте з дітьми в рухливі ігри. Вже вони – то точно не дадуть вам можливість спокійно сидіти на одному мо??ті.

Непогано буде зайнятися якимись нескладними справами в саду. Якщо пора року дозволяє, наприклад, посадити нові фруктові дерева. Так ви принесете користь не тільки собі, але і робите посильний внесок у поліпшення екології.

застілля

Дев’яті місячну добу – енергетично важкий день, тому від застілля в цей час рекомендується відмовитися. Дуже поганий вплив на організм в цей період надасть важка їжа, тому постарайтеся не включати в цей день в свій раціон нічого жирного, смаженого, мучного і солодкого. Якщо вам важко обходитися без м’яса (від якого було б непогано зараз утриматися), тоді спробуйте хоча б почати приймати їжу, дотримуючись правил роздільного харчування. Не змішуйте погано поєднувані між собою продукти, не навантажуйте сьогодні свій організм, який і без того буде працювати з підвищеними навантаженнями. Так ви мінімізуєте негативний вплив на нього приним??ру бажаної їжі і зможете уникнути здуття та інших неприємних симптомів.

алкоголь

В цей день вживання алкоголю слід максимально обмежити. По можливості відмовтеся від нього зовсім. Враховуючи те, що він з подвоєною силою буде сьогодні впливати на організм, краще не піддавати себе невиправданих ризиків і непередбачених наслідків. В день, коли панують сильні негативні місячні енергії, навіть мала доза умовно нешкідливих і слабоалкогольних напоїв може стати токсичною і привести до отруєння організму. Щоб не піддавати себе підвищеному спокусі утримайтеся від будь-яких заходів, на яких присутній алкоголь, від походів в паби, ресторани, на вечірки і пікніки. Не варто вживати, в тому числі і червоне вино, до??ороє в інші дні в малих дозах може бути навіть корисним.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

У цей день ви можете відчути прилив негативних енергій і думок, вас почнуть долати старі образи, роздратування буде приховувати дуже непросто. Цьому сприяє енергія космосу, яка на 9 місячний день дуже хаотична, не впорядкована і негативна. Ви будете схильні масі спокус і провокацій з боку оточуючих. Тому будьте дуже обережні: у цей день як ніколи легко втягнутися в непотрібний конфлікт або сварку! Як не дивно, але цей день також дуже підходить для творчості! Тому краще присвятіть себе прекрасного.

Зміна довжини волосся може спровокувати проблеми зі зд??ровьем, стати причиною нових хвороб.

Рекомендується використовувати натуральні барвники. Спробуйте змінити колір волосся, зробивши його трохи світліше вашого звичайного. Це вбереже вас від бід і проблем.

Можете поекспериментувати з будь-якою зачіскою, головна умова – волосся повинні бути повністю зібрані.

Любов і відносини

Любов і відносини . Ніяких конфліктів і сварок сьогодні бути не повинно. А якщо вони виникли, постарайтеся згладити їх. Не сперечайтеся з оточуючими і не з’ясовуйте стосунки з коханими. Можна влаштувати романтичну вечерю, якщо ви впевнені, що ваші відносини засновані на повному взаєморозумінні. Само собою, шлюб сьогодні укладати не варто. Він принесе суцільні негаразди і розчарування. Виняток може бути лише для тих, хто очистив свою карму, впевнений у щирості своїх намірів і стійкості перед будь-якими неприємностями.

Детальніше:

спілкування

Невдалий період для будь-якого спілкування. Енергії Місяця на дев’яту добу негативно впливатимуть на будь-які міжособистісні комунікації. Вам буде важко знаходити спільну мову навіть з самими близькими людьми і друзями. Про спілкуванні ж з чужими людьми зараз краще взагалі забути. Ви не отримаєте від цього процесу нічого, крім розчарування і засмучення. А в кінці дня можете відчувати сильну втому, так як витрачена енергія ще довго не відновиться.

Також в цей період висока ймовірність конфліктів, які можуть виникнути на рівному місці. Тому постарайтеся по можливості знаходитися в максимальної ізоляції від людей. А якщо це неможливо, минимизиру??ті будь-які вербальні контакти. Особливо будьте обережні з людьми, з якими у вас завжди були не найкращі стосунки. Не виключені провокациії з їх боку.

спори, з’ясування відносин

В цей день постарайтеся себе максимально контролювати, не вступайте в суперечки і дискусії, утримайтеся від з’ясування стосунків, як з близькими, так і з чужими людьми. Потрапивши під вплив Місяця на дев’яту добу, люди часто втрачають контроль над собою і своїми емоціями, стають некерованими, рівень агресивності іноді переходить усі допустимі межі, і негатив починає зашкалювати. В такий час дуже легко зіпсувати стосунки з оточуючими. Адже навіть сама дрібна сварка по самому незначному приводу ризикує трансформуватися в результаті у великий скандал, з розбитими тарілками і зіпсованим настроєм на весь день.

Якщо сьогодні ваш спокій будуть випробовувати різними провокаціями, давати вам привід для скандалів і виводити вас з рівноваги, краще підіть куди-небудь, не вступаючи в дискусії і суперечки. Уникнути конфлікту – це саме правильне рішення в будь-якій важкій ситуації.

одруження

Сьогодні абсолютно не підходить для весілля час. Якщо ви довго планували це подія, все одно слід у цей день відмовитись від походу в ЗАГС і перенести ваше одруження на будь-який інший період, коли Місяць буде сприятливо впливати на укладання шлюбних союзів.

У разі ж, якщо ви проігноруєте рекомендації місячного календаря, будьте готові до того, що велика ймовірність розчаруватися у своєму партнері (чоловіка/дружини). Ви з перших днів почнете чіплятися до її/його недоліків, вас будуть дратувати найменші вади в поведінці і характері обранця. Все, що до весілля здавалося милим і забавним, після може перетворитися для вас у такі недоліки, з якими буде дуже складно змиритися.

Тому, якщо ви плануєте довге і щасливе спільне життя, не починайте її сьогодні. Перенесіть одруження на більш вдалий день, і шанси зберегти любов надовго у вас різко збільшаться.

секс

Дев’яті місячну добу просто жахливий період для занять любов’ю. Настійно рекомендується в цей день утриматися від сексу, так як він може мати дуже негативний вплив на ваш організм і психіку. Іноді наслідки бувають більш ніж сумні. Ваш партнер буде не в змозі адекватно реагувати на ваші почуття і бажання, ви не отримаєте ніякого задоволення і, можливо, навіть травмуєтеся.

Якщо ж у вас немає постійного партнера, тоді тим більше будьте обережні. Місяць у цей період робить людей агресивними, невгамовними. Тому для жінок у цей день існує підвищений ризик бути зґвалтованою. Для чоловіків секс з випадковою партнеркою може виявитися причиною вкрай неприємних венеричних захворювань, морального незадоволення і розчарування.

Тому тримайте себе в руках, для сексу існують куди більш приємні і відповідні дні.

зачаття

Не варто здійснювати зачаття дитини на дев’ятий місячний день. Ще в древніх джерелах зустрічається згадка про те, що нове життя зароджується під впливом темних магічних сил. І діти, які народяться через дев’ять місяців після цього дня, можуть бути наділені понад здібностями. Тільки, на жаль, їх талант буде нести світу зовсім не добро і позитив. Вони будуть прихованими, замкнутими в собі, відлюдниками, людьми не від світу цього. У всі часи такі люди вселяли небезпеку оточуючим, їх боялися і трималися від них осторонь. Стародавні вважали, що в них живуть духи чорних магів, які здатні приносити великі нещастя і проблеми людей.

Дітей, зачатих на дев’яту місячні добу, необхідно виховувати трохи не так, як однолітків. Вони вимагають підвищеної до себе уваги і будуть справжніми «пожирачами» часу батьків. Але якщо ви проявите терпіння і мудрість, є всі шанси, що ваша дитина зможе вирости і впоратися з усіма випробуваннями, даними йому на шляху духовного становлення.

Робота і творчість

Робота і творчість . Розплануйте цей день так, щоб весь час займатися скромною, рутинною роботою. Не потрапляйте на очі начальству, так і з колегами сьогодні краще спілкуватися поменше. Ні в якому разі не показуйте свої емоції, не піддавайтеся на провокації і не слухайте нічиїх порад. Пам’ятайте, що сьогодні люди схильні до агресії, шахрайства і обману. Також деякі спробують перекласти відповідальність за свої проблеми на ваші плечі, тому так важливо звузити свій круг спілкування на сьогоднішній день.

Незважаючи на негативну енергетику, якою насичені дев’яті місячні добу, у творчих людей і наукових співробітників робота йде добре. Саме час для натхнення! Але все нове, будь то проекти, знайомства або зустрічі, краще відкласти. Бізнесменам слід забути на сьогоднішній день про фінансових питаннях, судових розглядах та інших ділових операціях. День несприятливий для зміни трудової діяльності, але для подорожей, поїздок і переїзду цілком підходить.

Детальніше:

починання

Цей день дуже складний, місячні енергії важкі і негативно впливають майже на усі сфери нашого життя. Тому дев’яті місячну добу вважаються одним з найгірших днів для будь-яких починань і нових справ. Не варто братися ні за які серйозні проекти, не плануйте нових справ і завдань, не вовлекайтесь ні в які важливі активності. Все це ризикує дуже погано закінчитися. А якщо ви доведете розпочате в цей день до розуму, то результат не буде коштувати витрачених сил і нервів. Не окупиться він і фінансово. Тому сьогодні краще «залягти на дно» і займатися в кращому випадку щось рутинним, нескладним і, бажано, не особливо важливим. Якщо є можливість, усі проекти буде ??гаразд заморозити і їх старт перенести на інший день. Це той випадок, коли втрати від простою можуть бути меншими, ніж втрати в результаті невдачі.

бізнес

Дев’ятий місячний день – вкрай важкий час для бізнесу. Рекомендується не займатися ніякими справами, а будь-яку роботу звести до мінімуму. Особливо не варто приділяти увагу важливим контрактами, підписання договорів, укладання угод. Якщо вийде, не пишіть навіть листів по роботі.

Постарайтеся сьогодні більше спостерігати і менше робити і говорити. Тверезий і об’єктивний погляд збоку може дуже допомогти в складних ситуаціях, ймовірність виникнення яких сьогодні максимальна.

Вас можуть оточувати недоброзичливці, люди, які нав’язують свої непотрібні товари і послуги. Будьте уважні і не піддавайтеся на їх наполегливе бажання щось вам продати. Ви і самі потім побачите, що це абсолютно непотрібні і непотрібні речі.

На дев’ятий день Місяця також рекомендується уникати ситуацій, що вимагають швидкого прийняття рішень. Ні в якому разі не беріть сьогодні на себе відповідальність ні за що. Така ініціативність може вам дорого стояти.

грошові операції

Будь-які операції, пов’язані з грошима, постарайтеся сьогодні не здійснювати. Відкладіть вирішення всіх фінансових питань на більш сприятливий, так як в цей період в сфері фінансів Місяць не обіцяє нічого хорошого. Навіть дрібні грошові операції зараз краще не проводити. Відкладіть також всі дрібні придбання, не заходьте зайвий раз в магазин за їжею, не купуйте одяг і взуття, постарайтеся взагалі по можливості не діставати гаманець. Якщо ж у вас назреют абсолютно необхідні невідкладні покупки, то беріть тільки те, що дійсно важливо. В такі дні краще не ризикувати і не гратися з долею в рулетку. Всі витрати, понесені в цей період, можуть піти безповоротно і накликати на вас великі фінансові труднощі.

спілкування з начальством, податки

Уникайте в цей день будь-якого контакту з керівництвом. Дев’яті місячну добу в принципі дуже поганий день для міжособистісного спілкування, а стосовно начальства це взагалі, один з найгірших днів в місяці для налагодження контактів. Будь-яка розмова з директором навіть на самі нейтральні теми не обіцяє нічого хорошого. Якщо ж повністю уникнути спілкування не вдасться, то не зачіпайте важливих для вас тем. Постарайтеся нейтралізувати будь-яке загострення ситуації, правильніше буде у всьому погодитися з керівником, ніж вступати в полеміку і починати дискусію. В такі дні це буде грати тільки проти вас. Не виключено, що звичайн??й розмова, який в інший час був би сприйнятий як здоровий обмін думками, в цей день призведе до серйозного конфлікту. І навіть може зашкодити вашій кар’єрі.

зміна місця роботи

Не рекомендується змінювати роботу на дев’яту місячну добу. День несе дуже негативну енергетику, яка особливо сильно впливає на окремі сфери нашого життя. І професійна – одна з них. Негативний ефект від зміни роботодавця посилюється ще й тими фактами, що цей період поганий для бізнесу, спілкування з керівництвом, нових починань. Тому, помінявши роботодавця в цей день, ви ризикуєте не знайти з новим директором спільну мову, загрузнути в складних конфліктах з колегами, зіткнутися з протидією і негативом з їх боку. І в той же час, в самий складний період адаптації на новому місці, у вас не буде так необхідної сьогодні підтримки. Не забувайте, що головна рекомендація для сьогоднішнього дня – не плисти проти течії, економити сили і дочекатися більш сприятливого дня для того, щоб почати нову кар’єру.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

День негативний для вирішення питань з нерухомістю. Не рекомендується проводити з нею ніяких маніпуляцій. Особливо не купуйте квадратні метри у власність. Це буде дуже не вигідна угода, яка спричинить за собою масу проблем не тільки фінансового характеру. А якщо врахувати, що день також вкрай не сприятливий для проведення грошових операцій, підписання контрактів і нових починань, то складно собі навіть уявити весь негатив, який може вийти в результаті укладення угоди з нерухомості на дев’яту місячну добу. Також не рекомендується продавати/здавати приміщення, розміщувати оголошення про купівлю/продаж, наймати брокерів для супроводу вашої угоди.

Тому перш ніж робити сьогодні якісь маніпуляції з нерухомістю, сто разів подумайте, настільки це важливо зробити саме зараз, і чи варта гра свічок?

творчість

Досить нейтральний період для творчості. У цей день тільки від вас і ваших бажань повинно залежати те, чи варто їм займатися чи ні. Якщо будете відчувати необхідність або у вас виникне потреба в тому, щоб приділити час творчим процесам, сміливо можете цим займатися. Можна малювати, робити вироби хенд-мейд, шити одяг, загалом, долучитися до будь-якого творчого процесу. Якщо ж будете відчувати, що натхнення не приходить і все йде складно і «зі скрипом», відмовтеся від своїх творчих планів. Зараз саме той період, коли потрібно ловити хвилю і не плисти проти течії. На дев’ятий місячний день краще берегти свою енергію і не тра??ить її внутрішню боротьбу з собою.

наука

Дев’яті місячну добу досить непоганий день для занять наукою. Можете продовжувати свої наукові вишукування, проводити дослідження і ставити досліди, писати дисертації і робити доповіді. Але пам’ятайте, що не варто перестаратися. Не докладайте більше зусиль, ніж потрібно, не боріться з собою, дотримуйтесь здоровий баланс між напругою і лінню. Також не забувайте, що цей період вкрай негативний для будь-яких починань, у тому числі, і для початку нових наукових досліджень. Тому зі стартом нових справ краще почекати. Якщо ж у вас є незавершені проекти, сміливо можете займатися ними, без особливого ризику отримати негативний результат.

мистецтво

У цей період Місяць ніяк не впливає на заняття мистецтвом, тому займайтеся своїм улюбленим заняттям без ризику отримати несподіваний результат. Якщо у вас були незавершені проекти – сміливо можете приділити їм сьогодні час. Якщо ж ви не маєте до мистецтва жодного професійного відношення, тоді при бажанні можна просто долучитися до чогось гарного і підвищити свій духовний рівень. Добре буде, якщо ви наповните свій день більш класичними видами мистецтва: сходіть на балет, в театр, на концерт у філармонію. Сучасне ж мистецтво сьогодні краще залишити «за бортом»: воно не принесе вам ніякого задоволення, і в кінці дня буде просто образливо за безцільно витрачений час.

навчання (іспити)

День непоганий для навчання. Не можна сказати, що на дев’яту місячну добу вам буде даватися все легко і просто, але результат буде залежати тільки від докладених вами зусиль. Можливо, найскладніше для вивчення і запам’ятовування варто перенести на більш сприятливий період. А от будь-яка нескладна інформація буде вам даватися легко і доступно.

Постарайтеся присвятити навчанню першу половину дня, вона буде більш легкою, у вас буде ясна свідомість, і розум легко буде сприймати все нове. У другій половині дня навчанням краще не займатися. Особливо, якщо у вас з’являться хоча б мінімальні ознаки втоми.

Іспити в цей день краще не здавати, можливий негативний результат.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Дев’ятий день Місяця дуже гарний час для заняття домашніми справами. Можливо, це одне з найкращих рішень, чим зайняти себе в такий енергетично складний день. У час, коли контакти з соціумом рекомендується максимально обмежити, а будь-яке спілкування ризикує перерости в конфліктну ситуацію і закінчитися неприємної сваркою, зайняти себе чимось корисним не на очах у людей буде дуже добре.

По можливості, навіть не залучайте своїх домочадців до домашніх справ. Залишіться наодинці з собою, наведіть порядок у себе в кімнаті і в кабінеті, приберіть розкидані речі і витріть пил. Адже давно відомо, що приведення в порядок оточуючого нас простору (в будинку або на робочому місці) дуже допомагає впорядкувати наш внутрішній світ.

Також не забороняється в цей день продовжувати розпочатий раніше ремонт. Тільки майте на увазі, що сьогодні не варто починати робити «з нуля», так як час не підходить для старту нових справ.

Народжена в цей день

Народжена в цей день швидше за все проживе довге і плідне життя, але буде мати проблеми зі здоров’ям. Позбутися від хвороб допоможе регулярне очищення організму. Народженим в дев’ятий місячний день людям слід пам’ятати і про чистоту карми. У разі, якщо у людини чисті помисли і наміри, якщо він буде прагнути до доброти і щирості, то зможе уникнути великих життєвих труднощів.

Подробиці 9 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів