Десятий місячний день

Символ дня — фонтан. Енергія дійсно б’є ключем, тому день призначений для активного відпочинку. Зайву направте енергію в потрібне русло, на добрі і творчі справи. Також день нерозривно пов’язаний із сімейними узами, з кровною спорідненістю. Все, що пов’язано з родиною, сьогодні вдало. Можна почати будувати сімейний будинок або розбити сімейний сад, можна відвідати родичів, влаштувати сімейне застілля і так далі. Сімейні Люди проживають цей день сприятливо, а ось одиначкам доводиться важко. У них посилюється відчуття тривоги і туги.

10 місячну добу
Період: 31 травня 13:16 – 1 червня 14:45
Фаза: Друга фаза місяця (опукла місяць)

Місяць знаходиться в знаку Діва
Період: 29 травня 15:39 – 31 травня 18:37

Події 10 місячну добу:31.05.2020 13:16
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць в знаку Діва31.05.2020 18:37
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць у знаку ВагиСимволи 10 місячну добу:Символ – фонтанКамені –бірюза, олівін, сардонікс

У людини включається кармічна пам’ять. Всі його істота прагне до отримання нових знань, тому робота з інформацією буде корисна. Можна вивчити або скласти своє родовідне дерево. Взагалі десятий місячний день сприятливий для будь-яких починань. Претворяйте в життя все, що ви відкладали, але не перевантажуйте свій організм. Будь перевтома небезпечна.

Сьогодні можна знайти духовну самостійність, заглибитися в самопізнання, але необов’язково залишатися на самоті. Перетворіть свій внутрішній світ, зробіть пожертву. Можливі раптові одкровення, може бути, ви дізнаєтеся те, чого не знали раніше, вирішаться якісь давні загадки або проблеми. Всі нещастя, які виникають сьогодні, короткочасні, не приймайте близько до серця. Вони пройдуть швидко і не залишать сліду в вашій душі. А ось все розпочате сьогодні пустить глибоке коріння, в тому числі сімейні конфлікти і сварки, тому всі неприємні ситуації краще згладжувати.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Застілля сьогодні цілком допустимо, особливо, якщо на нього будуть запрошені ваші родичі або члени сім’ї. Можна навіть пити спиртне в обмежених кількостях. Голодувати не можна ні в якому разі. Виснажливі дієти також не схвалюються. Максимум, що можна собі дозволити — влаштувати «розвантажувальний» день з вживанням великої кількості рідини.

Найбільш уразливі частини тіла сьогодні — область під ребрами і кістки грудей. Якщо у вас виникла біль в цих частинах тіла, це вказує на ваші внутрішні проблеми. Будь-яке захворювання сьогодні небезпечно, необхідно негайно починати лікування. Тим же, хто вже декілька днів хворий, сьогодні, навпаки, стане легше. Можна відвідати лазню, провести очищення організму. Стригти волосся сьогодні не можна, це накличе на вас хвороби.

Детальніше:

фізичне навантаження

День добре підходить для фізичних навантажень. Добре буде почати ранок десятого місячного дня в басейні або на пробіжці в парку. Якщо ж ви справжня сова і ранкові навантаження ваш організм переносить дуже складно, просто спробуйте зробити невелику розминку, розтягніть м’язи, проведіть 5-7 хвилин в спокійному стані, медитуючи. Так ви отримаєте великий заряд позитивної енергії на весь день.

Після роботи і ближче до вечора можна зайнятися професійними видами спорту. Це може бути що завгодно: від важкої атлетики до тайського боксу, танців, йоги, балету. Тільки чим би ви не займалися, рекомендується дотримуватися помірних навантажень і не працювати на грані своїх можливостей. Інакше існує ймовірність отримати невелику травму.

Так як цей період гарний для спілкування і комунікацій, спробуйте позайматися в групах. Групова енергія сьогодні буде чинити на людей особливо сильний вплив.

застілля

Можна сказати, що сьогодні “правильний” день для застіль. Звичайно, не варто пускатися “в усі тяжкі” і зриватися в їжі, не знаючи міри. Але поїсти помірно і смачно буде дуже навіть до речі. Причому не обов’язково в цей день влаштовувати тихий сімейний вечерю. Зараз можете влаштувати невеликі дружні посиденьки, приємно провести час у компанії друзів або родичів. Так як десяті місячну добу – дуже підходящий день для відпочинку, поєднавши два приємних події, і крім смачної вечері, влаштуйте також невелику вечірку або просто пограйте в спокійні ігри.

Слід тільки пам’ятати, що щоб уникнути негативних наслідків від застілля, слід помер??ть прийом жирної, смаженої їжі і вуглеводів. Особливо обмежте споживання ближче до вечора. І тоді ваш організм буде вам вдячний подвійно.

алкоголь

У цей день бажано максимально обмежити вживання алкоголю, хоча абсолютної заборони на нього на десяті місячну добу і немає. Можете лімітовано приймати помірні дози неміцних напоїв. Місяць не несе ніяких особливо негативних енергій в цей день, тому навряд чи ви ризикуєте отримати на ранок головний біль і похмілля. Але з міркувань гуманності по відношенню до свого організму і зменшення навантажень на нього, випивайте сьогодні відповідально. Навіть якщо ви опинитеся на якомусь святі, дні народження, де відмовитися від чергового келиха буде непросто, постарайтеся тримати себе в руках.

Особливо не бажано вживати алкогольні напитк?? у першій половині дня: наше тіло ще не повністю перестроилось на енергії нового дня, і випивка тільки перешкодить цьому процесу.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

На 10 місячний день дуже загострюється інтуїція. Ви зможете на підсвідомому рівні знаходити відповіді на давно цікавлять вас питання. Добре присвятити цей час кармічним практикам, йоги, філософії, знаходження відповідей на світоглядні питання, які давно не дають вам спокою.

Краще не стригтися в цей день, можливо поява нових захворювань.

Пофарбуйте волосся хною або басмою – це дуже поліпшить ваші стосунки з керівництвом.

Можна робити будь-що. У цей день краще не розлучатися зі щіткою для волосся розчісувати їх як можна частіше. Це посилить приплив до??мічних енергій і поліпшить ваше самопочуття.

Любов і відносини

Любов і відносини . Спілкування з оточуючими буде плідним, групова робота також принесе гарні результати. Прощайте образи, дайте зажити старих ран. У відносинах з коханим(ою) уникайте конфліктів. Краще влаштуйте романтичний вечір або проведіть день на природі, в колі сім’ї, в поїздці. День дуже вдалий для укладання шлюбу. Подружжя будуть підтримувати сімейні традиції, навчать один одного терпимості, у них народиться багато дітей. День вдалий для інтимної близькості і зачаття дитини. Дитина буде мандрівником, виявиться пов’язаний з сім’єю, збереже вірність своїм родинним зв’язкам і своїй країні.

Детальніше:

спілкування

Хороший період для спілкування, налагодження нових контактів, розширення своїх мереж зв’язків. Від будь-яких контактів навіть з чужими і малознайомими людьми ви будете отримувати невелику дозу позитиву. У вас буде відчуття припливу енергії, будете відчувати радість і легкість всередині себе. Шанси на те, що сьогодні ви піддастеся енергетичного вампиризму з боку оточуючих, мінімальні.

Якщо ж говорити про ваших близьких людей, родичів і друзів, то комунікації з ними максимально добре позначаться на вашому стані. Ви відчуєте справжню радість від людського спілкування, дізнаєтеся багато корисної для себе інформації і будете світитися від щастя??. Ваш позитивний настрій в цей день ні що не буде в змозі порушити.

На десятий день Місяця також рекомендується приділити увагу своїм колегам. Ви навіть не підозрюєте, скільки нового в них відкритися!

спори, з’ясування відносин

Якщо ви вирішили з’ясовувати стосунки і розставляти крапки над “і” сьогодні, то час точно вибрано для цього не найвдаліше. На десяті місячну добу вкрай не рекомендується влаштовувати ніякі сварки, чвари і суперечки. Місяць несе зараз творчі і позитивні енергії, які ніяк не стикуються з агресією і бурхливим проявом емоцій. А якщо енергії спокою і хаосу вступають у конфлікт, можна чекати найбільш непередбачуваних наслідків.

Тримайтеся в цей день в стороні від будь-яких конфліктів і провокацій, зберігайте спокій у всіх ситуаціях. Якщо ж ви потрапили в епіцентр скандалу, спробуйте нейтралізувати ??го жартом. В іншому ж випадку краще промовчіть і віддалене.

одруження

Хороший день для укладення шлюбів. Причому не має значення, який у вас характер, інтереси та ідеали. У цей день Місяць надає позитивний вплив на всіх людей. Сім’я, створена сьогодні, буде відповідати всім вашим уявленням про ідеальний тилу. У ній будуть присутні певна традиційність і дотримання правил, ритуалів, адже на десятий місячний день сильно відчувається вплив планети на цю частину нашого життя.

Є всі шанси, що у вашому шлюбі з’явиться багато дітей, ви станете засновниками такого собі великого роду, зі своїми правилами, традиціями і передаються реліквіями.

В союзі, укладеному на десятий місячний день, головну роль буде грати взаєморозуміння і довіру між партнерами. Якщо цього вдасться швидко досягти, ви будете приречені на довге і щасливе спільне життя. В іншому ж випадку ваш шлюб може проіснувати зовсім недовго.

секс

Згідно з прадавнім місячним календарем, день вдалий для зачаття дитини, тому в цей час рекомендується займатися сексом.

Десятий день Місяця більше підходить для тихій і спокійній близькості, сьогодні добре зробити один одному приємний розслабляючий масаж. І взагалі, розтягніть прелюдію як можна на більш тривалий час. Це допоможе і вам, і вашому партнерові отримати максимальне задоволення від процесу. У сексі не варто сьогодні проявляти агресивність, нестриманість, імпульсивність, бути грубим з партнером.

Також у цей час рекомендується проводити роз’яснювальні бесіди на тему сексу з дітьми. Розкажіть їм усе, що постійно відкладали на потім. Адже більш правильним буде, якщо ваша дитина отримає таку інформацію від батьків, а не на вулиці.

зачаття

Сьогодні досить вдалий день для зачаття дитини. Вважається, що зачаті в цей період діти народжуються з сильною духовним зв’язком зі своїми предками і батьками. І перші їх духовно підтримують протягом усього життя. Тому безпосередньо перед народженням дитини, попросіть благословення і добру долю для нього у своїх померлих близьких родичів.

Життя людини, зачатого на десятий день Місяця, буде яскравою, багатою на безліч цікавих подій, вона рідко буде сидіти на місці. А поїздки, далекі країни і постійні переміщення будуть для нього звичайним явищем. Не виключено, що буде пов’язана з подорожами його професійне життя. Але змінювати місце проживання назавжди йому вкрай не рекомендується, навряд чи ці люди знайдуть щастя далеко від батьківщини.

Робота і творчість

Робота і творчість . Один з найбільш вдалих днів для всіх бізнесменів, для працівників будь-яких професій, наукових співробітників, творчих людей і кар’єристів. Сьогодні все вдаватиметься. Амбітні і впевнено діють люди доб’ються свого. Не уникайте колективної роботи та корпоративного відпочинку, сьогодні люди налаштовані на хороше спілкування, готові вислухати інших і висловити свою думку. З цієї ж причини можна шукати нових партнерів, зав’язувати нові знайомства.

Вирішаться фінансові питання, успішно пройдуть операції з нерухомістю. Можна поспілкуватися з начальством, не уникайте контакту зі своїми колегами. Студенти успішно складуть іспити, творчих людей відвідає муза. Всіх зацікавлених у науці також чекає удача. Сприятливий у багатьох відношеннях день все-таки не благоволить судових розглядів, тому позови і процеси краще відкласти на інший день.

Детальніше:

починання

Десяті місячну добу – один з найбільш вдалих днів для початку нових справ, нового життя, нових проектів. Після важкого дев’ятого дня місяця сьогодні ви відчуєте прилив сил і енергії, ви будете бадьорі і життєрадісні, сповнені нових ідей та планів. Ніщо не зможе зламати ваш настрій, змусити вас відмовитися від своїх планів.

У цей час добре починати будь-які справи, пов’язані з будівництвом, інвестиціями, культурою і наукою, спортом та екологією. Сьогодні сильні позитивні енергії Місяця будуть сприяти тому, що все пройде легко і гладко. За великим рахунком, рекомендується постаратися встигнути в цей день по максимуму. Адже, як відомо, хороший старт – це в??е половина успіху в справі. А на десяті місячну добу є всі шанси на те, що будь-які починання приведуть до дуже гарних результатів.

бізнес

Один з найкращих днів для ведення бізнесу. Успіх і удача буде супроводжувати вас у всьому. І не важливо, чи будете ви продовжувати займатися старими проектами, або почнете якісь нові справи. Везіння не буде залишати вас у всьому.

В цей час особливо добре починати нові спільні проекти, ваші бізнес-партнери проявлять себе з позитивної сторони. Можете не турбуватися про те, що вас обдурять або “кинуть”. Звичайно, здорова запобіжний захід і тверезій, раціональної оцінки ситуації повинна бути присутнім завжди. Але сильно вдаватися в деталі і займатися нескінченним самокопанням, вишукування слабких сторін не варто. В цей час удача на боці тих, хто вміє правильно ризикувати і бачити картину “в цілому”.

На десяті місячну добу також рекомендується налагоджувати контакти з новими партнерами, постачальниками, замовниками. Проводьте ділові переговори та зустрічі, час дуже підходить для цього.

грошові операції

День підходить для вирішення фінансових питань, для проведення будь-яких грошових операцій. Ви можете сміливо інвестувати великі суми грошей, витрачатися на дорогі і статусні покупки, відкривати депозити або навпаки, брати гроші в борг. Велика ймовірність того, що результат будь-яких фінансових маніпуляцій, скоєних на десяті місячні добу, принесе вам в довгостроковій перспективі непоганий прибуток.

Також сьогодні можна здійснювати будь-які покупки в будинок: купувати меблі, побутову техніку, предмети декору і навіть кухонне начиння. Якщо у вас були невирішені питання з придбання потрібних речей і якісь відстрочені покупки, сьогодні найкращий час, коли ви можете їх здійснити.

спілкування з начальством, податки

Так само, як день, загалом, добре підходить для спілкування та контактів з людьми, так зокрема, він позитивний і для розмови з начальством. Добре буде, якщо ви заздалегідь подгодовитесь і обговоріть всі найскладніші питання, неоднозначні ситуації та поточні завдання. Адже в цей період можна особливо не переживати про те, що результат розмови може бути для вас невдалим. Місяць позитивно впливає на стан людей у цей період, тому ваш керівник буде максимально до вас прихильний і допоможе розібратися у найскладнішій ситуації.

Якщо вам здається, що вас на роботі недооцінюють, у вас давно не було фінансової або кар’єрного росту, скажіть йому про це. Якщо ви давно хотіли поміняти своє робоче оточення або просто змінити меблі на робочому місці, є сенс обговорити і це. Повірте, більш вдалого часу навіть для таких, здавалося б, “неважливих” питань вам не знайти.

зміна місця роботи

Десятий день місячних доби – один з найбільш вдалих періодів місячного місяця для зміни місця роботи. Не важливо, дозрівало у вас бажання поміняти компанію давно, чи це спонтанне рішення. Не важливо, чи є у вас “запасний варіант” та пропозиції від інших роботодавців. Якщо у вас накипіло, і можливості залишатися на поточному місці роботи немає ніякої, не мучте себе і сміливо йдіть. Навіть якщо вам здаватиметься, що ви йдете в нікуди, нові варіанти і пропозиції не змусять себе довго чекати. Місяць опікується сьогодні сміливим і ризикованим людям, а також чинить позитивний вплив на ділову сферу життя.

Пам’ятайте тільки, що це час, крім усього іншого, вдале для спілкування з начальством. Тому перед тим, як остаточно “рубати з плеча” і палити за собою всі мости, може бути, є сенс обговорити зі своїм роботодавцем всі наболілі питання? Адже шанси на те, що ви будете почуті в цей день, дуже великі. Ну а якщо вирішити ситуацію на свою користь у вас раптом не вийде, тоді сміливо пишіть заяву.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Період дуже вдалий для проведення будь-яких операцій з нерухомістю. Це може бути як придбання квадратних метрів у власність, так і здача в оренду/оренда площ. Хороший ефект і шанси на позитивне і легке завершення угоди посилюються тим, що в цей час місячні енергії дуже сильно і добре впливають на всі починання, на підписання контрактів, на проведення грошових операцій, на придбання й інвестиції. Навіть якщо ви довго сумнівалися в правильності свого рішення і не могли зробити остаточний вибір, відкиньте сьогодні весь свій раціоналізм в сторону і просто робіть ту угоду, яка вам здається більш придатною інтуїтивно. В цей час наша чутливість сильно загострена. А іноді робити вибір підсвідомо набагато корисніше, ніж займатися нескінченним дослідженням сильних і слабких сторін будь-якої операції.

творчість

Один з кращих періодів місячного місяця для занять творчістю. Ви з самого ранку відчуєте прилив енергії, будете повні сил і бажання щось творити. Навіть якщо до цього ви не вважали себе творчою людиною, спробуйте сьогодні себе в нових сферах. Якщо буде можливість, постарайтеся оточити себе талановитими людьми, зануритися у творчу атмосферу. Поспостерігайте за процесом створення майбутніх шедеврів, спробуйте свої сили у цьому. Добре буде, якщо ви зможете провести час на виставках або майстер-класах відомих митців, або музикантів, сходити в музей сучасного мистецтва або просто почитати інформацію про те, як воно зарождалос??. Неважливо, чи має творчість до вашого життя пряме відношення чи ні. Навантаживши себе в цей день в таку атмосферу, у вас можуть “вистрілити” нові ідеї для бізнесу. Адже немає кращого відпочинку, ніж зміна роду занять. Нехай навіть на такий короткий час.

наука

Дуже позитивний період для занять наукою. У цей час рекомендується починати писати дисертації або проводити нові дослідження. Також вдалий час для відновлення роботи над відкладеними проектами і розробками, пов’язаними з наукою. Корисно в цей день попрацювати в групах, можете сміливо залучати колег до своїх проектів. Позитивна енергія Місяця, сильно впливає сьогодні на людське спілкування, дозволить вам досягти ефекту синергії і, можливо, навіть зробити видатний прорив у своїй роботі.

Якщо в даний час ви не проводите жодних наукових досліджень, тоді просто максимально інтегрується в наукове співтовариство: відвідайте симпозіуми, з??ещания, поділіться досвідом чи просто прийміть активну участь в дослідженнях ваших колег. Це допоможе не лише їм, але також буде дуже хорошим досвідом і для вас.

мистецтво

Десятий місячний день – дуже гарний час для того, щоб наповнити своє життя мистецтвом. Якщо, до того ж, ваші професійні інтереси лежать у цій сфері, можете сміливо присвятити весь свій час цієї праці. Не важливо, яким видом мистецтва ви займаєтеся. Це може бути і малювання, і ліплення, і пошиття одягу, врешті-решт, навіть якщо ви кухар-професіонал, вашу роботу теж можна сміливо віднести до мистецтва!

Для людей же, в чиєму житті все творче і прекрасне присутній рідко, буде добре звернути на нього увагу в цей день. Якщо все інше вам буде не цікаво, а різноманітно провести дозвілля захочеться, тоді сміливо йдіть на майстер-класи або просто спробуйте щось зробити самостійно своїми руками. Мало того, що ви отримаєте велике задоволення від процесу, так ще, можливо, відкриєте в собі нові таланти.

В цей день також рекомендується придбати якісь предмети мистецтва в якості декору для дому. Наприклад, купіть нову картину. Вона принесе додаткову гармонію у ваше життєвий простір.

навчання (іспити)

Це час чудово підходить для навчання. Здавна було відомо, що на десяту добу місяця Місяць чудово впливає на процес запам’ятовування, на сфери науки, творчості, мистецтва та багато інших. Тому що б ви не вивчали, чому б не цікавилися, сьогодні все вам буде даватися на диво легко і просто. Головне тільки почати – і вам буде вже складно зупинитися! Адже часто від процесу пізнання отримуєш неймовірне задоволення!

Інтелектуальна активність у людей в цей час знаходиться на вкрай високому рівні, тому постарайтеся не упустити такий сприятливий день і заплануйте сьогодні як можна більше вивчити нового матеріалу. Особливо потрібно звернути увагу на цю рекомендацію студентам, так як для них це питання особливо актуальне.

Десяту добу – також дуже вдалий час для здачі іспитів та проходження будь-яких тестів: на роботі, в інституті або в будь-якому іншому навчальному закладі.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Сьогодні час ідеально підходить для занять домашніми справами. Ви можете починати або продовжувати розпочатий раніше ремонт, зробити генеральне прибирання в приміщенні, переклеїти шпалери або просто переставити меблі. В цей час люди на диво добре відчувають позитивні енергії Місяця і інтуїтивно намагаються гармонізувати простір навколо себе. І якщо ви будете прислухатися до свого внутрішнього голосу і бажанням, вам вдасться зробити це на 100%!

Також в цей день можете не обмежувати себе рамками свого будинку або офісу, можете навести лад і на вулиці, у себе у дворі, в саду, взяти участь у муніципальному ???суботнику”. Сьогодні дуже добре знаходитися ближче до природи.

Залучайте до домашніх справ і своїх рідних. Спільна праця згуртує вашу сім’ю і принесе масу задоволення, а втома зовсім не буде відчуватися.

Народжена в цей день

Народжений цього дня має сильну духовним зв’язком зі своїми рідними. Духи предків надають йому велику допомогу. У людей, народжених в десятий місячний день, безліч талантів. Вони вмілі і активні, люблять подорожі та поїздки, довго на одному місці не затримуються. У них всі шанси стати знаменитими. Вони здатні відкривати нові джерела енергії, які підтримують їх упродовж усього життя. В гіршому випадку при несприятливому впливі такі люди опиняються корисливими і підлими людьми, притягають до себе небезпечні забо??евания — ракову пухлину, захворювання передміхурової залози.

Подробиці 10 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів