Одинадцятий місячний день

Настав самий потужний енергетичний день місячного місяця. Символ одинадцятого місячного дня — меч, що зосередив у собі силу стихії Вогню. Вогненний меч подарує своєму хазяїнові владу, неприборкану силу, гарантовану перемогу, але тільки в тому випадку, якщо людина зможе утримати його в руках. Людина недосвідчений, невпевнений, що сумнівається здатний перетворити з необережності це потужна енергетична зброя в засіб руйнування.

11 місячну добу
Період: 1 червня 14:45 – 2 червня 16:14
Фаза: Друга фаза місяця (опукла місяць)

Місяць знаходиться в знаку Ваги
Період: 31 травня 18:37 – 2 червня 20:05

Події 11 місячну добу:01.06.2020 14:45
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць у знаку ВагиСимволи 11 місячну добу:Символ – лабіринтКамені –гематит, вогненний опал, селеніт, сердолік

Сьогодні найбільш високий рівень концентрації енергії. Ви можете досягти багато чого, якщо володієте лідерськими задатками. Для політиків це відмінний день розгортати передвиборну кампанію, спортсмени зможуть почати свою кар’єру. Але всім нерішучим людям краще бути обережними (пам’ятаєте про аналогію з мечем). Енергетичні сплески повинні перебувати під вашим контролем, в іншому випадку міць одинадцятого місячного дня обернеться проти вас.

Не дивуйтеся, якщо ваші домашні тварини будуть налаштовані агресивно, навіть якщо до цього вони були самими ласкавими істотами на світі. Тварини відчувають непостійні потоки енергії, які виходять від людини, і їм це не подобається. Сьогодні взагалі краще не мати справ з тваринами — вони можуть накинутися на вас. Також не можна вбивати живих істот, навіть комах, тому краще відмовитися від вилазки на природу або полювання.

Небажано торкатися до металу, брати в руки колючі і ріжучі ??предмети. Хірургічні операції неприпустимі, навіть хліб краще не різати, а ламати руками. Впали на підлогу, столові прилади — погана прикмета. Увімкніть обережність і уважність, стежте за своїм станом, контролюйте емоції.

Сьогодні ви можете побачити, як виконується все задумане або почате в перші дні місячного місяця. Ведіть активний спосіб життя, не розслабляйтеся, і продовжуйте займатися наміченими справами. Починати нових справ сьогодні не варто, хіба що ви впевнені в своїх силах і зможете довести цю справу до кінця сьогодні ж, не відкладаючи в довгий ящик.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Сьогодні вдалий день для початку голодування. Тіло вразливе в області хребта. Почалися хвороби будуть незначними для чоловіків і небезпечними для жінок. У разі захворювання не рекомендується приймати багато антибіотиків, краще взагалі відмовитися від активного лікувального впливу. Можливі загострення у людей із серцевими захворюваннями.

Фізичні навантаження сьогодні допустимі, але в міру. Розслаблятися не варто, але і перевтома користі організму не принесе. Найкращий вихід — заняття спортом, відвідування басейну або тренажерного залу. Зміцнюйте імунітет, уважно слідкуйте за своїм ??амочувствием та будьте дуже обережні — сьогодні велика ймовірність отримання травм. Від алкоголю краще відмовитися.

Детальніше:

фізичне навантаження

В цей день місячного календаря можете займатися помірними навантаженнями. В силу того, що зараз на людей чинять вплив дуже сильні енергії, краще утриматися від переробок і надмірних напружень. Згляньтеся свій організм, не навантажуйте його професійними тренуваннями, не працюйте на знос, не потрібно збільшувати навантаження в тренажерному залі і йти на рекорди. Якщо ви ні дня не можете прожити без спорту, займайтеся сьогодні з розумом. В такі дні існує ризик підвищеної травматичності, можна несвідомо завдати шкоди своєму здоров’ю. Навіть якщо ви не помітите цього відразу, старі травми і перенапруги можуть дати про ??ебе знати через місяці, а то й через роки.

Сьогодні рекомендується особливу увагу приділити області шиї і спині. При виконанні будь-яких фізичних вправ, усвідомлюйте всі свої рухи і відчуття в цих частинах тіла. При найменших болях негайно припиніть тренування.

застілля

Сьогодні рекомендується помірно обмежувати себе в їжі. Якщо немає можливості або бажання, ви можете повністю не відмовлятися від улюблених страв, але максимально обмежте кількість нездорової їжі. Сильні місячні енергії одинадцятого дня місяця дуже впливають на роботу наших органів, травної системи. Тому бажано їсти в цей час легку і корисну їжу. Не варто приймати ніяких лікарських препаратів, біодобавок. Їх дія може бути непередбачуваним.

Було б дуже добре зробити розвантажувальний день, харчуватися моно-продуктами. Наприклад, їсти тільки фрукти і овочі. Один день вегетаріанства істотно поліпшить в??ше стан, знизить навантаження на організм, покращить функціонування органів.

Якщо ж ви не мислите своє життя без м’яса, постарайтеся хоча б, щоб страви з нього були приготовані на пару або в духовці і мінімальною кількістю жирів і спецій.

алкоголь

Так само, як і з їжею, алкоголем сьогодні потрібно бути дуже обережним. Постарайтеся не нашкодити своєму організму та максимально обмежте кількість спиртного в цей день. Звичайно, в ідеалі було б взагалі від нього відмовитися. Але якщо з якоїсь причини ви це зробити не можете, тоді випийте дуже невелика кількість “благородних” напоїв. Ідеально, якщо це буде хороше вино. Але вкрай не рекомендується вживати міцний алкоголь. Особливо, горілку, віскі, коньяк. Організму буде дуже важко впоратися з переробкою спирту. Навіть від невеликої кількості випитого, вранці ви можете відчути себе дуже недобре. У вас може спостерігатися дивний стан втоми, млявості і апатії. Не виключено, що з’явиться і головний біль.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Що б ви не робили в цей день, ви будете дуже сильно випромінювати енергію, тому намагайтеся бути усвідомленими, не робіть зайвих рухів.

Ви будете дуже легко сприймати будь-яку нову інформацію, тому постарайтеся отримати як можна більше. Також в цей день рекомендується починати давно заплановані нові справи.

Зміцнить здоров’я, ви станете більш гостро і інтуїтивно відчувати світ.

Пофарбувавши волосся в цей день, ви успішно налагодите свої робочі процеси, вирішити складні завдання і знайдете розуміння у колег.

Укладіть волосся максимально акуратно, сьогодні ваша зачіска повинна бути ідеальною.

Любов і відносини

Любов і відносини . Даруйте близьким увагу і турботу. Можете зробити подарунки без приводу, за вашу щедрість вам обов’язково воздасться. День повинен пройти безконфліктно. Одинадцяті місячну добу марнують любов, тому не сваріться з чоловіком, не дорікайте в чому-небудь родичів. Залишайтеся спокійними.

Сьогодні можна укласти шлюб, якщо ви впевнені в собі і в своєму партнері. Пам’ятайте, що всі виниклі сьогодні сумніви обернуться проти вас, тому не ризикуйте, якщо не впевнені в необхідності заручин. Якщо ж весілля відбулася, її краще провести спокійно. Велика кількість алкоголю на столі позначиться на торжестві несприятливо — у владі емоцій люди зможуть посваритися, побитися або навіть скалічити один одного.

День підходить для інтимної близькості і зачаття дитини. З великою ймовірністю зачата сьогодні дитина буде хлопчиком. Природа нагородить його великими силами, він буде активним борцем або магом, може вирушити в мандри.

Детальніше:

спілкування

Цей день, швидше, буде нейтральним в плані спілкування. Це жодним чином не означає, що потрібно обмежувати себе і повністю уникати людей. Просто знайте міру сьогодні в комунікаціях. З чужими людьми не варто бути дуже відвертим, спілкуйтеся на нейтральні теми, не підпускайте їх близько і не відкривайте їм свій внутрішній світ. Такі жести можуть зіграти лише проти вас і не принести ніякої користі. Навпаки, в кінці дня ви будете відчувати втому і розбитість, можливо, навіть зіткнетеся з енергетичним вампіром.

На одинадцятий день Місяця краще приділіть більше часу своїм близьким та рідним людям, спілкуйтеся з перевіреними друзями. Адже в них і в їх світлі наміри ви напевно впевнені.

спори, з’ясування відносин

Одинадцятий місячний день умовно нейтральний для суперечок і з’ясування відносин. Але не варто забувати, що скандали, коли б вони не відбувалися, рідко приносять людям позитив. Тому стримайте свій запал, постарайтеся максимально приборкати емоції і не вихлюпувати ніякий негатив на оточуючих.

У разі ж, коли утриматися від з’ясування стосунків вам не вдасться, робіть це в дуже м’якій і спокійній формі, будьте сприйнятливі до аргументів свого опонента і постарайтеся його зрозуміти. Особливо обережним потрібно бути, якщо конфлікт у вас назріло з близькою людиною. Висловлюйте свої претензії спокійно і ??ез агресії. Адже наше роздратування, як правило, на рідних людей позначається набагато сильніше, ніж на всіх інших.

одруження

День хороший для укладення шлюбів. Але для того, щоб сімейне життя, розпочата сьогодні, була довгою та щасливою, обидва партнера повинні бути повністю впевненими в своїх почуттях. Якщо ви повністю довіряєте своїй другій половинці, обговорили з нею всі аспекти вашої майбутньої спільного життя, а ще краще, ви вже пожили якийсь час разом, знаєте всі недоліки вашого обранця, і можете з ними змиритися – тоді йдіть прямо в ЗАГС. Для таких спілок у цей день немає жодних перешкод!

В іншому ж випадку, якщо у вас є ще нехай і невеликі сумніви в партнері, не варто починати сімейне життя на одинадцятий день місячно??про місяці. Не виключено, що вас наздожене розчарування. Адже в цей період Місяць сприятливо впливає тільки на ті шлюби, в яких партнери розуміють один одного з півслова, мають однакові погляди на життя і безмежно довіряють один одному.

секс

В цей день у людей буде спостерігатися підвищена сексуальність, гормони будуть зашкалювати, а бажання займатися любов’ю вас може спіткати в самий невідповідний момент. Але що б ви не відчували і як би сильно не хотіли свого партнера пам’ятайте, що одинадцятий день місячного місяця – це період, коли в сексі рекомендується помірність. Знайте міру в своїх бажаннях, не йдіть шалено у них на поводу. Адже інтим в цей день повинен бути підкріплений духовною основою, любов’ю і почуттями, а не бути просто тваринним інстинктом. Таку поведінку і неможливість контролювати себе можуть коштувати вам здоров’я. Зокрема вас можуть мучити головні болі і болі в спині.

Сьогоднішній день – це час обопільної сексуальної активності, жоден з партнерів не повинен домінувати над іншим. Займати пасивну позицію в любовних утіхах не рекомендується. У цей період через людей проходять сильні енергії, які перетворюються на добру життєву енергії під час занять сексом.

зачаття

Один з кращих днів для зачаття дитини! Діти, зачаті на одинадцятому місячні добу, народжуються сильними, вольовими людьми, з яскраво вираженим почуттям власної гідності. В їх характері сильно проявляються такі якості, як гордість і впертість. Важливо при вихованні таких малюків брати це до уваги і не допустити того, щоб гордість переросла в гординю. Так як вони можуть втратити зв’язок з реальністю і дивитися на речі неадекватно.

І дівчатка, і хлопчики, зачаті в цей день, дуже активні, мають велику фізичну силу і витривалість. З самого дитинства вони вічні непосиди і ні хвилини не перебувають у стані спокою. Таких малюків ?? ранніх років рекомендується записати в спортивну секцію. Нехай спробують себе у багатьох видах спорту і виберуть той, що буде саме їм по душі.

Діти, зачаті на одинадцятий день Місяця, наділені особливою фізичною силою і витривалістю. Але в той же час у них неабиякий розум. Виростаючи, вони виділяються своїм інтелектом серед однолітків, мають безліч різних талантів і здібностей, легко можуть маніпулювати людьми для досягнення своїх цілей.

Часто такиие діти в дорослому віці стають мандрівниками, так як їх вроджена активність не дозволяє їм довго перебувати в стані спокою і сидіти на одному місці.

Робота і творчість

Робота і творчість . Всі нові починання краще відкласти і займатися завершенням поточних справ. Рішення фінансових питань може призвести до збитків, операціями з нерухомістю також краще не займатися. Починати проекти в незнайомій діяльності не варто. Переговори можуть закінчитися на вашу користь, якщо ви включите свою чарівність. Будьте гранично уважними, сьогодні може випасти рідкісний шанс на удачу, не пропустіть його. Місяць благоволить занять наукою і творчістю.

Детальніше:

починання

День не дуже сприятливий для починань. Сьогодні не рекомендується братися за нові справи, проекти, не призначати зустрічі з потенційними партнерами, не запускати нових рекламних кампаній. Великі ризики того, що всі ці справи будуть мати несприятливий фінал, результат може бути зовсім не той, якого ви чекали.

Але якщо у вас є гостра необхідність запуску нового проекту і перенести роботу на інший день ніяк не можливо, тоді ви повинні бути на 100% впевненими у своїх силах. Ще краще, якщо це буде якийсь одноденний проект, який ви зможете сьогодні й закінчити. Краще не залишати за собою перехідні “хвости” з одинадцятого дня Місяця, вони можуть нашкодити вам у майбутніх справах і виступати свого роду “якорями”, що тягнуть вниз і буксующими всю вашу подальшу діяльність і активність.

В цілому рекомендується в цей період спокійно займатися раніше розпочатими справами, без поспіху і гарячки. Також в цей день ви нарешті зможете побачити результати своїх старих проектів і починань.

бізнес

Цей день дуже сильний енергетично, але на одинадцятому добу Місяця не допускаються ніякі сумніви або коливання в прийнятті рішень. Тому якщо ми будемо кидатися з боку в бік, сумніватися при виборі правильного рішення, нас може затягнути у вир непередбачуваних подій. Тому сьогодні рекомендується відкласти всі важливі справи, утриматися від рішення складних бізнес-ситуацій та ведення переговорів. Адже ніколи не можна бути впевненим ні в чому. І якщо вам навіть здається, що ви здатні протистояти енергіям Місяця, що у вас вистачить внутрішньої сили і досвіду для того, щоб впоратися з усіма можливими ситуаціями, краще пригальмувати. Переоцінка своїх можливостей в такий день може дорого коштувати.

грошові операції

День несприятливий для проведення будь-яких грошових операцій і занять фінансовими питаннями. Так само, як і в бізнесі, для того, щоб справи йшли вдало, сьогодні не можна проявляти слабкість і невпевненість при прийнятті рішень. Потрібно діяти швидко, без вагань, рішення приймати за секунду. Але ви самі повинні розуміти, що питання, пов’язані з фінансами, так вирішувати практично неможливо. Особливо якщо мова йде про великі гроші, тут не може бути й мови ні про яку спонтанності. Саме тому утримайтеся від будь-яких операцій з фінансами, як з особистими, так і з грошима компанії. Вкрай не рекомендується в цей період здійснювати будь-які інвестування, давати або брати гроші в борг. Краще присвятіть більше часу на обдумування і раціональний аналіз своїх майбутніх угод.

спілкування з начальством, податки

Сьогодні складний період для спілкування з начальством, тому по можливості, намагайтеся уникати з ним будь-яких контактів. Не рекомендується вступати в діалог з керівником щодо спірних питань, обговорювати неоднозначні робочі ситуації. Якщо тільки в своїх аргументах ви проявіть хоч частку невпевненості і сумнівів, не сумнівайтеся в тому, що ваш начальник з’їсть вас повністю. Всі такі “косяки” вам потім доведеться ще дуже довго розгрібати. А ваша репутація, яка заслуживалась таким довгим і наполегливою працею, буде піддаватися сумнівам кожен день. Довіра керівника доведеться заслуговувати “з нуля”. Поеми??ому, зіткнувшись зі своїм шефом, просто мило посміхніться і йдіть далі. В крайньому випадку можете поговорити на нейтральні теми. Обговорення робочих питань не починайте зовсім.

Також у цей період рекомендується по мінімуму контактувати з колегами.

зміна місця роботи

Одинадцяті місячну добу – хороший день для зміни місця роботи. Ви можете сміливо і без коливань йти в нову компанію, це пройде легко і безболісно для вас. Тільки перед тим, як спалити всі мости, ще раз раціонально все проаналізуйте і чесно дайте собі відповідь, чи дійсно це те, чого ви хочете? Не міняєте ви шило на мило? Всі можливості були вичерпані у вашій старій компанії, і взяли для себе з цієї посади максимум корисних знань і досвіду? Чи відчуваєте ви потребу в зміні виду діяльності, професійного оточення, робочої обстановки і завдань, чи це просто спроба втечі про?? тимчасових труднощів, які можна вирішити? Якщо на всі ці запитання ви даєте собі чесні відповіді, але бажання звільнитися не зникає, тоді без вагань пишіть сьогодні заяву на звільнення.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

На одинадцятий день місячного місяця не варто планувати проведення будь-яких операцій з нерухомістю. Відкладіть усі свої справи і завдання, пов’язані з цією сферою. Сьогодні дуже складний час, ризики будуть зашкалювати, результат може розчарувати. Враховуючи також те, що цей день не підходить для ведення бізнесу, проведення будь-яких операцій з грошима і нових починань, підписуючи контракт сьогодні, ви ризикуєте понести великі втрати. Придбання або продаж квадратних метрів на одинадцятий день Місяця не обіцяє в перспективі нічого, крім фінансових збитків і розчарувань.

Якщо ж у вас є потреба орендувати або здати в оренду приміщення, також рекомендується в цей період зовсім не займатися такими справами.

творчість

Дуже хороший період для творчості. Можна продовжувати будь-які справи, розпочаті раніше. Не варто починати тільки в цей день ніяких нових проектів, одинадцяті місячну добу зовсім невідповідний час для будь-яких починань.

Також варто пам’ятати, що якщо ваша професійна діяльність пов’язана з продажем або придбанням предметів творчої праці, то будь-які операції у цей день не варто проводити. Зараз невдалий час для укладання контрактів та будь-яких грошових витрат.

Дуже добре в цей період спробувати себе в чомусь новому, переключитися між своїми заняттями. Якщо ви ніколи не займалися творчістю, спробуйте зробити що-то ??воими руками. В крайньому випадку, можна навіть змайструвати з дитиною якусь аплікацію або зліпити кумедні фігурки з пластиліну.

наука

Дуже гарний час для проведення наукових досліджень, написання дисертацій. Якщо ви працюєте викладачем, цей день добре присвятити складання навчальних планів і розробці нових методик для студентів, участі в симпозіумах і конференціях або наукових обговореннях.

Якщо ж ваше життя ніяк не пов’язана зі сферою науки, то сьогодні буде корисно згадати якісь цікаві факти навіть зі шкільної програми. Для цього сходіть, наприклад, який-небудь науковий музей або в планетарій. Ви здивуєтеся тому, як багато всього пам’ятайте, інтерес вас захопить з перших хвилин.

У разі ж, якщо у вас немає ніякої можливості в цей день вибратися в такі місця, просто влаштуйте собі невеликий відпочинок і подивіться захоплюючі науково-популярні фільми. Наприклад, з серії National Geografic.

мистецтво

Місяць сьогодні прихильна до людей, які присвятили своє життя мистецтву. І не має значення, ви займаєтеся цим професійно, або просто час від часу любите робити щось своїми руками. Зараз будь-яка діяльність, яка пов’язана з цією сферою нашого життя, має всі шанси закінчиться позитивним результатом.

Також на одинадцятий день місячного місяця рекомендується розширювати свій кругозір, наповнюючи життя мистецтвом. Поцікавтеся, які виставки проходять у вашому місті, відвідайте кілька галерей, врешті-решт, можна навіть сходити в кінотеатр. Адже фільми теж свого роду можуть претендувати на звання предметів кінематографічного мистецтва.

Чим більше часу в цей день ви присвятіть прекрасного, тим позитивніше це позначиться на вашій душевної гармонії.

навчання (іспити)

Навчання в цей день можете сміливо продовжувати. Не важливо, наскільки складний матеріал вам потрібно освоїти. Сьогодні є всі шанси на те, що процес пройде легко і просто, без зайвих інтелектуальних зусиль з вашого боку. Місяць зараз не несе ніяких важких енергій, здатних негативно вплинути на засвоєння нової інформації. Навпаки, процес запам’ятовування буде напрочуд легким. При належному зосередженні і адекватного рівня докладених зусиль, ви отримаєте дуже хороші результати.

А ось для здачі іспитів одинадцятий день місячного календаря не зовсім вдалий час. У цьому процесі вас може спіткати невдача, а результати розчарують. Тому постарайтеся в цей день уникнути будь-якого тестування та іспитів. Перенесіть їх на більш сприятливий період.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Одинадцятий місячний день сприятливий для заняття нескладними домашніми справами. Не варто затівати масштабний ремонт або прибирання, кардинально не міняйте свій життєвий простір – це все може негативно позначитися на енергетиці вашого будинку.

У цей період добре зайнятися чимось нескладним, наприклад, присвятити час для наведення порядку в своїй спальні. Приберіть речі, пересадити квіти, наведіть порядок у шафах.

Також дуже сприятливо на енергетику будинку позначиться позбавлення від непотрібного мотлоху. Без жалю викидайте все, що не використовується більше півроку, очищайте свій життєвий простір від сміття. Якщо ж деякі речі викинути ви не можете, просто подаруйте їх знайомим або відвезіть в дитячий притулок. Ви відразу помітите, наскільки легше вам стане дихати у власному домі!

Народжена в цей день

Народжена в цей день буде одним з щасливі??їх людей на Землі, якщо не занапастить свої дані йому від природи високі розумові здібності і таланти. Ця людина проживе довге плідне життя і досягне глибокої старості. Такі люди дотепні, духовно збагачені. У них природа закладає окультну міць, і якщо людина дізнається про неї і скористається нею неправильно, то накличе на себе біду. Таких людей часто кусають комахи і тварини, але без ризику для життя.

Подробиці 11 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів