Віщі сни з четверга на п’ятницю. Збуваються чи ні? Що означають?

Відомо, що в ніч з четверга на п’ятницю люди бачать віщі сни, які збуваються, особливо якщо вони стосуються кохання та особистому житті. Саме вони виконуються найчастіше в реальності. Прийнято вважати, що саме в цей час інтуїтивна енергія людини максимально посилюється, і всі сни, які вам вдається запам’ятати, вважаються віщими. Сни з четверга на п’ятницю вимагають особливої уваги, так як означають реальні переживання сновидця.

Звичайно, ми всі чули про тлумаченнях снів і сновидіннях, які пророкують майбутнє. Але астрологи вважають, що у деяких людей більше можливостей бачити майбутнє у сні з четверга на п’ятницю і що це безпосередньо залежить від їх знаку Зодіаку.

Незалежно від того, наскільки чутливий кожен з нас, кожен символ має свій власний тип сну з четверга на п’ятницю. Коли ви відчуваєте це вночі, ви повинні звернути на це особливу увагу.

Вважається, що сни з четверга на п’ятницю знаходяться під заступництвом Венери

Коли збуваються?

У більшості сни з четверга на п’ятницю і збуваються. Особливо якщо якийсь образ у них неодноразово повторювався саме в цей період тижня. Але і побачений один раз запам’ятовується сюжет, несе в собі віщий сенс, який не можна ігнорувати.

  • Віщий сон, побачений до опівночі четверга, почнеться збуватися приблизно протягом поточного року.
  • Сновидіння яке ви побачили до 3 години ранку на п’ятницю, судилося здійснитися в найближчі пару трійку місяців.
  • А ось події віщого сну під ранок – відбудуться буквально з дня на день.
  • Максимум коли можуть справдитися віщі сни з четверга на п’ятницю, це три роки, далі вони просто втрачають свою актуальність.

Якщо Ваш сон на п’ятницю – в чорно-білих тонах, особливо, якщо сниться, що Ви не можете дістати або добути, в реальному житті Вас чекають тимчасові невдачі в любовних і чуттєвих справах

Сни про роботу та гроші в цей день мають сильну енергетику до півночі, чим ближче до ранку приснився сон, тим менше він інформативним у плані збутися і буде порожній.
 

Наприклад якщо приснився в ніч з четверга на п’ятницю незнайомий хлопець чи незнайома дівчина це знак що в реальному житті відбудеться приємне знайомство з хлопцем або дівчиною. Для вільних людей такий сон передвіщає довгі і міцні відносини, з подальшим створенням повноцінної сім’ї.

Сонник - тлумачення снів