Віщі сни – коли сняться? Який сон віщий

Віщі сни — одне з найдивовижніших, явищ які сняться і збуваються. Наука, як і раніше, скептично ставиться до них, що не заважає людству тисячоліттями бачити віщі сни, тлумачити їх і витягати з них практичне застосування. Не кожен сон є віщим.

Коли і сняться віщі сни збуваються?

Вважається, що в різдвяний тиждень пророчі або віщі сни сняться дуже часто, і їх у тлумаченні вони не потребує. До снів цього періоду потрібно підходити дуже обережно. Легенди свідчать, що в період з 7 по 19 січня, родичі померлих відвідують живих у сні, нагадуючи їм про майбутні події, а також застерігає від можливих нещасть.

Віщі сни сняться ночами на будь-релігійне свято. Більш того, ці прогнози збуваються за дуже короткий час – протягом дня.

Також вважається, що сон на третій день будь-якого місяця має високі шанси бути віщим і збутися. А сон, який сниться на 25-е число кожного місяця навпаки, не має ніякого сенсу.

Дні тижня віщих снів

Вірна народна мудрість, яка говорить, що в ніч з четверга на п’ятницю сняться віщі сни. Звичайно, це не відноситься до всіх снів. Але шанс побачити майбутнє в п’ятницю ввечері дійсно великий.

Період виконання таких сновидінь має дуже великий проміжок часу-пророчі сновидіння, з четверга на п’ятницю, можуть збутися протягом трьох років.

Для визначення віщого сну важливо враховувати часовий період. Так, сни, снящиеся на початку ночі, рідко запам’ятовуються і рідко збуваються в реальності. Те ж саме відноситься і до мрій наяву, які часто описують повсякденні сцени і миттєві переживання. Швидше за все, пророчий ( віщий) сон присниться як раз перед пробудженням. Тлумачі сновидінь кажуть, що в цей період повсякденні переживання, пов’язані з фізичним світом, відходять на задній план і людську свідомість готове сприймати тонку інформацію хвиль, що описують майбутнє.

Визначити характер сну дозволяє вплив планет на певні дні тижня. Отже, понеділок знаходиться під заступництвом Місяця: мінливою і нестабільною планети-супутника. Зазвичай у понеділок вночі сняться сни, що відображають внутрішні переживання. Побачити віддзеркалення свого внутрішнього » я » іноді набагато важливіше, ніж віщий сон. Тому до снів у ніч на понеділок зазвичай ставляться з великою увагою.

  • Ніч вівторка також може дати віщий сон, тому що цей день тижня управляється Марсом, планетою яка символізує силу і міць. Пророчий сон можливий.
  • Але сон, який сниться в ніч з вівторка на середу, ніколи не є віщим. Мінлива природа планети – покровительки цього дня тижня Меркурія, не підходить для справжніх пророцтв.
  • Ще одна важлива ніч пророчих або віщих снів, це субота. Сатурн, покровитель цього дня, часто передвіщає не настільки райдужні майбутні події. Тому варто особливо звернути увагу на тривожні попередження, які приходять у пророчих снах цієї ночі.
  • Легко ставитеся до снів, які сняться на неділю. Цей день тижня перебуває під заступництвом веселого Сонця, тому будь-поганий знак, привидевшийся в сні, під впливом планети покровителя не збудеться. У свою чергу, якщо сон цієї ночі обіцяє радісні події – вони обов’язково прийдуть.

Віщі сни за знаком зодіаку

Вешие сни відкривають істину, навіть не усвідомлюючи цього. Кожен з знаків Зодіаку має потенціал, про який вони навіть не підозрюють. Вони розкриваються через сновидіння.

Якщо конкретний віщий сон був приємним, ви прокинетеся з посмішкою. Це означає, що вас чекають тільки хороші речі. Але якщо це був кошмар, очевидно, вам доведеться прийняти якісь заходи, щоб те, що відбулося уві сні, не стало реальністю. Що все це означає для кожного з знаків, дізнайтеся нижче.

Сонник - тлумачення снів