Сон з п’ятниці на суботу віщий? Збувається

Сон з п’ятниці на суботу має велике значення, так як мають можливість збуватися, і є віщим сном з гарним сценарієм. На думку астрологів цей день тижня управляється Сатурном. В цю ніч цілком ймовірно можуть присниться символи, які можуть вплинути на долю сновидця.

Коли збуваються пророчі сни з п’ятниці на суботу?

Дуже часто, сон з п’ятницю на суботу збувається, виняток — не в такому форматі в якому вам вони наснилися. Що це означає і ка це можна розуміти? Дуже просто, наприклад вам приснилося, що ви виграли в лотерею велику суму грошей з п’ятниці на суботу!

Вірно, сон віщий, так як сни зі сну в ніч на суботу з хорошими і запам’ятовуються картинками є віщими! Як можна його тлумачити «виграш у лотерею» Сенс цього сну легкі гроші, тому в найближчому майбутньому вас чекає велика радість — легке збагачення, саме легке, без зусиль!

Частіше сновидіння лише вказують напрямок, пропонують замислитися або застерігають. В цілому всі сни з п’ятниці на суботу можна поділити на три види:
 

  • Сни з подій минулих днів — такі бачення з п’ятниці на суботу не варто взагалі брати до уваги. Це можуть бути уривки з вашого життя, сюжети фільмів які ви дивилися, тощо. Такі сни не беріть до уваги, вони не несуть ніякого смислового навантаження
  • Віщі суботній сон можна вважати бачення, яке дуже добре і головне надовго запам’яталося, було в білих світлих тонах, насиченим, залишило слід у свідомості й несло тільки позитивну енергетику. Здійснення побаченої картини можна чекати протягом найближчих двох тижнів.
  • Поганий сон з п’ятниці на суботу має малу ймовірність, що б збутися, але все ж, якщо це був темний і добре запам’ятався сон, є ймовірність і його здійснення, час втілення сну в життя також не перевищує пару тижнів.
Сонник - тлумачення снів