Змії у сні – до чого сняться? – вісники біди або посланці щастя?

Змія, побачена у сні – важливий знак, і не варто ставитися до цього явища занадто легковажно. Що обіцяє людині ця богиня мудрості: щастя чи горе, зустріч чи розлуку? Спробуємо розібратися.

Сонник Міллера

Побачити уві сні загадкову представницю класу плазунів – значить зазнати якої-небудь небезпеки, впливу негативних сил. Зло вже чекає підходящої хвилини, щоб оволодіти життям людини. Якщо раптом трапиться щасливий випадок вбити її в сновидінні, ви подолаєте всі перешкоди, які зустрінуться на шляху.

Якщо бачили себе в колі змій, і не могли вибратися з цього кола – вас сковує страх, який не дає спокійно жити.

Можливо, вас хочуть змістити з вашої посади, яку ви домоглися чесною працею. Варто остерігатися. Якщо змія вжалила, то успіх на час вас покине, ви будете переможені своїми ворогами. Може зрадити близька людина, якій ви довіряєте найпотаємніші таємниці.

Якщо зловили тікає змію – вам стане під силу здійснити давно задумані плани. Змія прийняла форму якоїсь невідомої істоти – до вирішення проблем.

Сонник Ванги

Поява змії в сновидіннях – поява ворога в реальному житті. Важливо звернути увагу на вигляд змії – отруйна вона чи ні. Якщо так, значить, ворогам буде легко подолати. Якщо ні, значить ви зможете здобути над ними перемогу, але не без праці.

Клубок змій означає змову і інтриги, які плетуть за спиною близькі люди. Якщо змія душить вас і ніхто не може прийти на допомогу – готуйтеся до гіршого: близька людина серйозно хворий.

Вбивство змії – до позитивних змін в державі.

Ісламський Сонник

В Ісламі змія – символ влади. Якщо уві сні ви тримаєте змію в руках, готуйтеся до позитивних змін – просування по кар’єрних сходах і підвищення заробітної плати. Матеріальні проблеми будуть обходити стороною.

Якщо змія кусає , бережіться – вас чекають значні неприємності. Не варто довіряти секрети того, хто цього не заслуговує. Придивіться до оточуючих людей, хто з них дійсно гідний довіри? Змійка у сні – символ захисту, біди будуть обходити вас стороною. Якщо вам сниться, що змія поводиться у вас в будинку як господиня, і повзає, нікого не боячись – придивіться до своїх гостей, вони можуть стати причиною розбрату з вашими близькими.

Зміїний укус – хороший знак. Чекайте підвищення стабільності в матеріальному плані. Якщо хвора людина бачить змію, він може розраховувати на швидке одужання.

Якщо змійка приснилася молодим закоханим – любов їх буде міцніти з кожним днем все більше і більше. У будь-якому випадку, такого сну не варто боятися, він несе виключно благі вісті і події.

Ви вбиваєте змію у сні? Наяву це обіцяє боротьбу з недоброзичливцями. Причому в цій боротьбі вам доведеться вдатися не до найчеснішим способів, інакше ви ризикуєте програти. Але перемога окупиться подвійно: в родині нарешті запанують спокій і гармонія, а вороги назавжди залишать у спокої.

Якщо змій в сновидінні занадто багато, це означає, що в житті вас оточує багато заздрісників і лицемірів, які бажають вам тільки зла і роблять все, для того щоб нашкодити вам. Вони не так прості, як ви думаєте, тому варто остерігатися: їх крейди підступи можуть викликати серйозну біду. Якщо це велика кількість змійок ще й шипить, кріпіться – вас очікують серйозні неприємності, для подолання яких потрібно чимало душевних сил.

Іноді купка змій – явище позитивне, але тільки якщо кожна з них має біле забарвлення. В такому випадку людину чекає тріумфальний успіх.

Колір змії теж має велике значення. Якщо приснилася чорна змійка – це негативний знак, адже чорний колір символізує печаль, нудьгу, непевність, горе. Незабаром від вас буде потрібно прийняття дуже складного рішення, від якого буде залежати ваше подальше життя, благополуччя близьких. Не виключено, що у людини, якій сниться змія з чорним забарвленням, є психологічні проблеми.

Потрібно негайно зайнятися собою: відвідати психолога або спробувати самостійно розібратися з проблемами, що накопичилися, звільнити душу від непотрібного вантажу важких спогадів. Також чорний колір є супутником почуття провини. Згадайте, чи не доводилося вам останнім часом здійснювати вчинки, що суперечать вашій совісті?

А от змія жовтого кольору – символ суперечливий. Тут слід звернути увагу на її поведінку. Якщо вона веде себе спокійно, не шипить, не намагається вжалити або заподіяти будь-якої шкоди оточуючим, значить, вам варто звернути увагу на внутрішній потенціал, який ви чомусь боїтеся використовувати. Вдивіться в себе! Ви є володарем великої кількості енергії, яку неодмінно потрібно знайти вихід. Якщо раптом змія вповзла в оселі – не бійтеся, вас очікує отримання великого прибутку, але за умови, що ви приймете правильне рішення.

Біла змія – знак, позитивний у всіх відношеннях. Він означає, що удача нарешті-то виявиться на вашому боці, і гроші самі будуть плисти в руки. Фортуна не залишить вас ні на хвилину. Якщо приснилася маленька змійка, зверніть увагу на своє здоров’я і придивіться до людини, з яким нещодавно познайомилися – є він тим, за кого себе видає? Якщо вона скидає шкіру, то переглянете свій підхід до вирішення складних завдань, можливо, варто вибрати інший напрям дій. Якщо кілька змій в’ються навколо, більше концентруйтеся на тому, що говорять люди у вашій присутності. Це може допомогти зробити певні висновки.

Побачити змію зеленого кольору – значить, в якомусь сенсі переродитися, почати нове життя, відмовитися від старих звичок. Якщо вона в’ється навколо вас, це сигнал до того, що від нового рівня життя вас відокремлюють якісь дрібні проблеми, які необхідно усунути, і тоді все відразу стане на свої місця.

Ловля змії передує захворювань шкіри. Постарайтеся не запустити хворобу, вчасно звернувшись до фахівця.

Якщо приснилися дві змії, це означає, що в житті ви маєте дуже хорошу підтримку, вам є на кого сподіватися.

Гладите змію? Перестаньте себе жаліти. Труднощі потрібно долати, а не скаржитися на них кожному зустрічному.

Змія уві сні для різних людей

Змія, приснився чоловікові, означає пробудження сексуальних сил.

Дівчині і жінці побачена уві сні змія не принесе нічого хорошого. Наяву людина постраждає від своєї зайвої довірливості.

Вагітній жінці, що побачила змію, варто чекати дівчинку.

Близькі зі змією
Якщо бачите змію поруч з вашою найближчою подругою, значить в реальному житті ви незабаром ризикуєте втратити дружбу з цією подругою і, швидше за все, будете винні в цьому самі.

Якщо змія виявилася поруч з вашою матір’ю – постарайтеся зменшити кількість маминого впливу на ваше життя. Занадто багато турботи – це не дуже добре.

Змія у сновидінні поруч з донькою? Краще доглядайте за своєю дитиною, його хочуть обдурити і використовувати в своїх цілях.

Напевно по ходу читання ви вже переконалися, що пропускати такий важливий символ уві сні не варто. З допомогою цих знань ви зможете вчасно запобігти загрозу, що нависає над вашим життям чи життям своїх близьких. Як правило, змія уві сні – це завжди попередження про що-небудь.

Сонник - тлумачення снів