До чого сняться білі хробаки? — Тлумачення снів онлайн

Побачити хробака як у житті, так і у сні — видовище не з приємних. Багато тлумачі характеризують черв’яків як уособлення безхребетності, підлабузництва і підлості. Білі черв’яки, побачені в сні, мають дещо інше значення.

Сонник Міллера

Міллер стверджував, що черв’яки, які є в сні, сиганлизируют про те, що у сплячої є

проблеми у відносинах з колегами або друзями.

Білі ж черв’яки, які повзали по тілу сновидця, говорять про те, що людина занадто зациклений на матеріальних цінностях і власної вигоди. З-за власних поглядів він не звертає уваги на переживання і страждання рідних і близьких, що в підсумку може призвести до руйнування дружніх і навіть родинних стосунків. Потрібно пам’ятати, що гроші — не головне в житті.

Безліч дрібних білястих черв’ячків попереджає про те, що безчесні люди мають намір втягнути сплячого в небезпечну справу, результат якого може бути дуже поганим.

Білі опариші — уособлення поганих друзів, які розпускають плітки за спиною. Якщо ж у сні сплячий використовував таких комах (наприклад, для риболовлі), то це означає, що незабаром до нього прийде успіх, справи підуть в гору, а діяння, вчинені нею, принесуть користь.

Білі черв’яки, нежащиеся на сонці — провісники важкого захворювання, яке буде дуже важко перемогти за допомогою стандартного лікування.

Сон, у якому людина наповнений білими хробаками, говорить про те, що в житті сплячий піддається негативним думкам та ідеям. Він здійснює негідні вчинки, але не бачить в цьому нічого поганого.

Сонник Ванги

Довідка! Ясновидиця була впевнена, що черв’яки уві сні є уособленням гріхів, темних куточків людської душі, сил зла, які підкоряються самому дияволу.

Сон, в якому з’явилися білі черв’яки величезних розмірів, попереджає про те, що зовсім скоро на світ обрушаться лиха і катастрофи, від яких постраждає величезна кількість людей.

Білі довгі черв’яки, змотані в клубок, застерігають сплячого від вступу в різного роду секти, так як в подальшому вийти з-під їхнього впливу буде дуже складно.

Рибалка, під час якої білі опариші виступали в якості наживки, віщує для сновидця відкриття дару ясновидіння.

Черв’яки, рухливі в їжі, попереджають про те, що в оточенні сновідящого є злі люди, які бажають нашкодити. Варто побоюватися їх злих діянь, так як вони можуть серйозно зіпсувати життя.

Ісламський сонник

Білі черв’яки або глисти, побачені уві сні — уособлення власних дітей сновидця, які вже тривалий час живуть за рахунок батьків. Можливо, потрібно відлучити доросле дитя від батьківського майна для того, щоб він почав самостійно приймати рішення і забезпечувати себе.

Білі черв’яки в їжі — заздрісний і лукавий чоловік з оточення хоче нанести шкоду тому, хто бачить подібний сон. Недруг плете інтриги і розпускає чутки, тим самим зіпсувавши репутацію сплячого.

Трактування залежно від обставин сну

Тлумачення сновидіння, в якому привиділися білі черв’яки, залежить від розміру комах, їх поведінки, а також від дій самого сновидца, які він здійснював у сні.

Якщо приснилися маленькі хробаки:

  • Якщо уві сні були помічені маленькі білі черв’яки, то це досить сприятливий символ — незабаром сновидінню варто очікувати матеріальну удачу.
  • Якщо ж маленькі білі комахи копошилися в купі гною, то скоро випаде шанс влаштуватися на престижну, високооплачувану роботу.
  • Дрібні хробаки, виповзають з купи потерті — вісники самотності, депресії, морального дискомфорту і незадоволеності життям.

Якщо наснилося багато хробаків:

  • Велика кількість білих хробаків розповзлося по землі — в світі відбудуться серйозні катаклізми, лиха, можлива посуха і неврожай.
  • Навколо сплячого багато повзучих комах — до прибутку.

Білі черв’яки на тілі:

  • Говорять про те, що сплячий — надто приземлений людина. Йому варто почати саморозвиватися, дізнаватися щось нове, інакше оточуючим людям буде просто нецікаво з ним спілкуватися.
  • Вагітну дівчину такий сон попереджає про майбутні важких пологах і серйозне захворювання, яке може сильно позначитися на житті сплячої.

Привидевшиеся в сні опариші говорять про:

  • Перемоги над недругами, якщо комах було багато і вони копошилися навколо сновидця.
  • Не варто лякатися кошмару, в якому білі опариші вилазили з рота, носа і вух, такий сон обіцяє великий виграш чи перемогу в якомусь змаганні.

Якщо білі черв’яки наснилися в їжі, то це означає, що сплячий занадто багато інформації пропускає через себе і приймає її на свій рахунок. Така поведінка шкодить особистому житті та кар’єрі, варто перестати сприймати негативні висловлювання на свою адресу.

Довгі білі черв’яки символізують недругів, які ведуть пересуди за спиною.

Якщо білі черв’яки виповзали з рота, то варто побоюватися харчових отруєнь і інфекцій. Не варто вживати їжу в сумнівних місцях і ласувати незнайомими продуктами.

Білі глисти, побачені поза організму людини — хороший знак. Незабаром відбудеться знайомство з дуже корисною людиною.

Білі черв’яки плавали у воді — в справжньому житті відбудеться охолодження почуттів з боку другої половинки. Уникнути цього можна лише проявивши турботу, ніжність і щирість.

Тонкі зблідлі черв’ячки, які тягнуться з водопровідного крана, обіцяють нечесно отриманий прибуток, варто відмовитися від підозрілих пропозицій.

Повзучі білі комахи, рухливі в землі, сигналізують про те, що незабаром сновидець здійснить злий вчинок.

Білі черв’яки, привидевшиеся в сирому продукті, а особливо в м’ясі або рибі, найчастіше попереджують про важкому захворюванні того, хто бачить сон. Варто звернутися до лікаря за ретельним обстеженням організму. Можливо, захворювання вже почало прогресувати.

Якщо приснилися глисти, які заполонили носову порожнину, значить сновидець не може позбутися від злості й обурення. З-за негативних почуттів йому важко жити, погані думки постійно рояться в голові.

Насаджувати жирних черв’яків на гачок — до майбутніх перемог.

Тлумачення для жінок

Бачити багато білих опаришів — до швидкої вагітності.

Страви з білими хробаками, яка фігурує в сні, передвіщає любовну інтрижку без тривалого продовження.

Якщо уві сні черв’яки плавають у воді — коханий чоловік охолоне по відношенню до жінки, але почуття можна розпалити, потрібно лише приділити більше уваги своєму коханому.

Тлумачення для чоловіків

Якщо чоловікові наснився білі черв’яки в їжі, то це непоганий знак, що передвіщає просування по кар’єрних сходах.

Якщо ревнивцеві приснилося, що він дістає білого черв’яка з тіла, то його звинувачення у зраді будуть безпідставними.

Збирати таких комах голими руками — до популярності у жінок.

Тлумачення для дівчат

Білі черв’яки, побачені дівчиною у сні, говорять про те, що їй не скоро пощастить в особистому житті, і проблема полягає в тому, що вона звикла ідеалізувати відносини. Пошуки ідеального чоловіка обернуться крахом.

Якщо молодій дівчині приснилося, що по ній повзає величезна кількість білястих хробаків, то в житті вона не буде прагнути до духовних цінностей, її турбуватиме лише матеріальна вигода. В подальшому це може негативно позначитися на її життя.

Тлумачення для вагітних

Якщо вагітній жінці приснилося багато білих повзучих комах, які її оточили — народжувати доведеться без підтримки близьких. Але якщо черв’яки самі відповзають від її ніг, то з усіма труднощами вдасться впоратися самостійно.

Черви повзають по животі вагітної — пологи з ускладненнями.

Черв’яки і в житті, і уві сні сприймаються людиною негативно. Але не завжди негативне тлумачення збувається, важливо самотужки налаштуватися на сприятливий результат ситуації і докласти до цього всіх зусиль.

 

Сонник - тлумачення снів