До чого сняться жаби? Докладне тлумачення сну — До чого сниться сон

Жаба, що з’явилася уві сні, є досить своєрідним символом. Образ може передвіщати як прибуток від великої угоди, так і складності в поточних справах, як вдалий переїзд, так і невдале пригода. Крім того, жаба може бути пов’язана з конкретним людиною в житті сновидца. Як розшифрувати сон з жабою і до чого готуватися в майбутньому? Розглянемо в даній статті.

Сонник Міллера

Згідно Міллеру – задумане справа може бути пов’язано з цілим рядом труднощів і проблем. Якщо сновидець жінка, варто побоюватися скандалів і пліток навколо своєї персони. Вбивство земноводного – поганий знак, що попереджає про те, що сновидець може бути засуджений оточуючими за свої нечисті справи.

Сонник Ванги

На думку провидиці, жаба є знаком морального розкладання людини. Аморальність, ревнощі, злість і заздрість оселилися в душі сновидця і «душать його, не даючи рухатися вперед.

Якщо велика бридка жаба намагається застрибнути на сновидця, провидиця радить попрацювати над своїм внутрішнім стержнем, оскільки податливість своїм слабкостям не призведе ні до чого хорошого. Вбивство жаби – до нестерпного ревнощів, яка оселиться в душі людини на довгий час.

Накрити її рукою – до підступам і перешкодам, що підлаштовується недоброзичливцями. Жаба, яка опинилася всередині будинку, символізує нестабільну сім’ю. Побачити, як з неба падають жаби замість дощу – попередження про катастрофи, які будуть надіслані в життя сновидця як покарання за його гріхи.

Ісламський Сонник

Одна або дві жаби – символ каяття людини. Якщо в одному місці зібралося багато земноводних – в це місце зійде покарання Аллаха. Квакающие жаби – до зміну місця роботи. Новий начальник буде владним і жадібною людиною. Зловити жабу – людина в житті старанно виконує приписи Аллаха.

Варіанти

Велика

Такий сон може бути передвісником появи раптового відрази до близькій людині, але скоро це почуття відступить і все буде як раніше. Якщо істота зі сну було гігантських розмірів – це провісник нахабного спокуси і спокуси, проти якого не вдасться встояти. Крім того, велика жаба може попереджати про початок хвороби верхніх дихальних шляхів, варто уважно стежити за здоров’ям.

Також, образ може застерігати сновидця від підступів недоброзичливців. Не виключено, що на людину була наведена псування або пристріт, тому варто уважно придивитися до подій. Якщо в житті почалися несподівані погіршення в якій-небудь області – настав час звернутися до магу.

Багато жаб

Жаби у великих кількостях стрибають у глибоку яму – поганий знак. Якщо людина раніше буде сліпо вірити в удачу, нічого при цьому не роблячи для досягнення мети, він може втратити все.

Жаби опинилися у величезних кількостях в будинку – до великого сімейного скандалу, в якому буде задіяно дуже багато родичів. Причиною сварки може стати розділ спадщини або важлива майбутня подія.

Спроби зловити жаб, які не увінчалися успіхом – до проблем зі здоров’ям.

Жаби

Якщо уві сні з’явились не тільки жаби, але і жаби, трактування буде залежати від їх зовнішнього вигляду:

 1. противні на вигляд земноводні відображають заздрість злого заздрісного недоброзичливця;
 2. багато жаб – до хвороби, яка витягне з сновидця багато сил;
 3. побачити земноводних у багнюці – до фінансових проблем, великих втрат грошей. Винними у ситуації опиняться треті особи;
 4. в болоті – до нещастя, впоратися з яким допоможуть друзі;
 5. у дорогому автомобілі або кареті – до поваги, слави, багатства.

Змії і жаби

Поганий символ, що закликає сновидця бути обережним. Можливі серйозні прорахунки в роботі, тягнуть великі фінансові втрати, зрада близької людини, обман і небезпечні ситуації.

Вкусила

Укус жаби віщує сумнівні та небезпечні пригоди, неприємності і проблеми.

Вбити жабу

Вбивство земноводного – до засудження якогось невиразного вчинку сновидця великою кількістю людей, які не поділяють його поглядів.

Кому

Жінки

Даний символ для жінки віщує швидку вагітність, причому найбільш ймовірно, вона буде небажаною. Також можливий візит неприємних і балакучих гостей.

Якщо жінка самотня – можливо, зовсім скоро відбудеться зустріч з чоловіком, який в майбутньому стане супутником життя. Яким буде обранець залежить від емоцій, випробуваних в сновидінні. Якщо жаба викликала радісні почуття – заміжжя буде вдалим, а шлюб міцним, якщо сновидица боялася або проганяла жабу – обранець проявить себе з поганої сторони.

Чоловікові

Для чоловіка цей образ у сні передвіщає наступне:

 1. веселий відпочинок з хорошими друзями, якщо жаба була в будинку;
 2. складну тупикову ситуацію, якщо земноводне зустрілося в будь-якій іншій обстановці;
 3. якщо сновидець послизнувся на шкірі жаби і впав – слід остерігатися шахраїв.

Дівчині

Молодій дівчині варто з обережністю віднестися до даного образу. Ймовірно, сновидица постраждає від наклепу і пліток з боку недоброзичливців, що може привести до розставання з коханим.

Вагітній

Для вагітної жаба є передбаченням статі майбутнього малюка. На світ з’явиться гарна і здорова донька.

Де

В будинку

Жаба, що знаходиться в будинку, застерігає про можливі проблеми, пов’язані з підступами ворогів. Багато жаб в будинку – до появи нових друзів, з якими варто бути пильним. Можливо, хтось з них намагається домогтися розташування з метою нашкодити надалі. Переляк, який довелося випробувати при вигляді жаб – до неприємної переробці зі скандальними наслідками.

Якщо уві сні жаба стрибає на поріг дому – це добрий знак, трактующийся, як поява людини, який допоможе подолати перешкоди і вирішити проблеми сновидця.

У воді

Займатися ловом земноводних у ставку – провісник швидкої хвороби. Сонник рекомендує звертати увагу на здоров’я і при найменшому нездужанні відразу ж відвідати лікаря. Це дозволить запобігти небезпечні захворювання. Також варто відмовитися від шкідливих звичок і стежити за своїм харчуванням.

Яка

Зелена

Якщо зелена жаба була бридкою і слизькій – це передбачення скандалу і неприємних пліток у бік сновидця.

Жива

 1. бачити живу жабу, що знаходиться на своєму тілі – до хвороби;
 2. тримати її в роті – за спиною плетуть мерзенні плітки;
 3. на нозі – успіх у всьому задуманому.

Чорна

Попередження про труднощі і неприємності. Іноді може бути провісником тяжкого розмови, яка не вдасться уникнути. Вірогідні проблеми з дихальними шляхами.

Біла

Характеризує сновидця як доброго і позитивного людини. Відчути тривогу або страх при вигляді земноводного – до розчарування в очікуваннях або тимчасового розставання з близькими.

Мертва

Підібрати мертву жабу на дорозі – до отримання незначної рани, яка не буде представляти особливої небезпеки для життя.

Мертва чорна жаба – до тяжких сумнівів, притаманних сновидця.

Маленька

Маленькі жаби, які опинилися в будинку, розповідають про наявність в оточенні людини, яка дуже сильно заздрить житті сновидца. З-за цього заздрісник здатний будувати підступи і створювати проблеми сновидінню.

Побачити крихітне земноводне, що сидить у чашці – до неймовірної удачі у фінансових питаннях.

Жаба, що з’явилася в сновидінні, досить суперечливий образ. Після такого сну можна чекати як колосальних успіхів у справах, так і повного провалу. У будь-якому випадку, сонник лише попереджає про можливі варіанти того чи іншого події, а як людина збудує своє життя – залежить тільки від нього!

Сонник - тлумачення снів