До чого сниться кішка з кошенятами – сонник, тлумачення сну

Мила кішечка, умывающая чи годує своїх малюків, пухнастих і веселих — картина дуже славна. Сон, де подібна картина постає перед жінкою, здається сприятливим і радісним, але подібного тлумачення сновидіння може неприємно здивувати.

Сонник Міллера

За цим сонником кішка з малюками означає тільки одне — дрібні неприємності:

 • суперечки з близькими;
 • конфлікт з колегами;
 • розбита улюблена чашка;
 • пролитий на ноутбук кави;
 • невелика травма.

Не несуть великих проблем, але досаждающие дрібниці здатні зіпсувати настрій на кілька днів. Відмінністю є картина, коли кішечка зі своїми кошенятами наполегливо біжить за сновидцем — в цьому випадку неприємності будуть більшими, аж до втрати роботи або скасування довгоочікуваної надбавки до зарплати.

Зміни у житті можуть бути в підсумку і позитивними, але доведеться пройти через труднощі.

Худа, недоглянута мати з такими ж замызганными малюками — поганий знак подвійно. Він означає, що фінансові труднощі не уникнути.

Годувати ж тварин — навпаки, хороший знак, він говорить про найближчому поліпшення матеріального добробуту:

 • підвищення;
 • отримання премії або надбавки до зарплати;
 • появі джерела додаткового доходу (наприклад, почне монетизуватися давнє хобі).

Довідка. Для практикуючих усвідомлені сни повернути сновидіння позитив просто — голодної кішечці потрібно протягнути шматочок ковбаси або налити молока. У цьому випадку негатив сну піде.

Сонник Ванги

Згідно тлумаченням Ванги, кішка з кошенятами уві сні не несе ніякого позитиву.

 1. Якщо сновидець біжить за мамою з малюками — його чекає зустріч з поганими, налаштованими проти нього людьми, здатними заподіяти великі неприємності.
 2. Багато самих різних кошенят у сні пророкують плітки, можливу втрату ділової репутації, зрада партнерів по бізнесу.
 3. Кішка, яка нападає, говорить про глибоко прихованої ревнощів по відношенню до чоловіка або дружини. Чим агресивніше звір — то, швидше за все, правдоподібніше побоювання.
 4. Завдані кошенятами ранки говорять про стійкою залежності — емоційної або матеріальної — сновидця від якоїсь людини, причому залежність ця не дає сновидінню розвиватися.

Чорні кішки — і великі, і маленькі — говорять про реальних ворогів, які ось-ось з’являться в життя і принесуть багато горя.

Ісламський Сонник

Якщо кішка або малюк оцарапали сновидца або нападають, намагаючись вкусити — це передвіщає хворобу або обман, пов’язаний з роботою. Остерігайтеся вплутуватися в нові проекти без оплати, не піддавайтеся на порожні обіцянки.

Кішка в ісламі — це слуга, або символ зради жінки (дочки, матері або сестри). Дике, агресивна тварина з великою кількістю неохайних дітей — символ невдачі в справах, які призведуть до нервового перенапруження і хвороби.

Кому сниться

Сновидіння з мамою-кішкою і малюками обіцяють неприємності як чоловікам, так і жінкам. Винятком є подібний сон, коли його побачила вагітна жінка. Часто саме цей момент слугує приводом відправитися в аптеку за тестом і порадувати рідних новиною про швидку появу в родині немовляти.

Довідка. Якщо уві сні вагітна годує ласкаву маму-кішку і її малюків — в найближчі кілька місяців все буде добре, пологи пройдуть благополучно і новонароджений буде здоровий.

Які тварини

Як чоловікам, так і жінкам, які мають які-небудь проблеми в житті, сон з мертвими кошенятами, як не дивно, передбачає хороші зміни — позбавлення від турбот і поганих людей навколо.

 1. Вагітна, яка турбується про свого малюка, народить його благополучно і своєчасно.
 2. Хворий швидко одужає.
 3. Проблеми на роботі вирішаться в позитивному ключі.

Новонароджені сліпі малюки — знак змін, швидше позитивних, які ось-ось відбудуться в життя. Якщо малюки сіренькі — зміни будуть дрібними, якщо яскраві триколірні — радісними і позитивними.

Біла кішечка зі світлим кошеням символізує небудь подарунок, який готує близька людина — чоловік або коханий, або заздрість і злість з боку родича — сестри або свекрухи.

Руда киця з строкатими кошенятами — символ змін. Чим яскравіше колір шубки малюків — тим позитивніше будуть зміни в житті.

Чорний звір з такими ж дітками — у всіх сонники дуже поганий знак. У найближчі дні потрібно бути обачнішими, не довіряти незнайомим людям, ретельно перевіряти роботу і зустрічати дітей зі школи — щоб неприємностей не сталося у них.

В будинку, квартирі чи на вулиці

Вулична кішечка з брудними дітьми обіцяє неприємності більшою мірою, ніж та, що виявилася у сні в квартирі або будинку сновидця.

Увага! Подаровані тварини, сплячі на дивані — символ того, що дарувальник не надто любить сновидця і з радістю заподіяв йому біль або страждання.

Але якщо кішка знайдена в підвалі, принесена в будинок і нагодована — це хороший знак, що віщує грошові надходження в приємному обсязі.

Більшість людей люблять пухнастих домашніх улюбленців і засмучуються, прочитавши тлумачення сонників. Але психолог Девіда Лофф, як і багато лікарі в цій професії, вважає, що всі сни відображають те, що ми хочемо бачити.

Якщо ласкава пухнаста кішка з різнокольоровими бурчали кошенятами для нас радісний, добрий знак — саме таким він і буде.

Сонник - тлумачення снів