До чого сняться крокодили жінці – тлумачення сну онлайн

Крокодили – небезпечні тварини, які не знають пощади. Поява цієї рептилії уві сні попереджає жінку про серйозні неприємності, з якими вона незабаром може зіткнутися. Сон обіцяє обман, зрада, докори і інтриги. Однак, його тлумачення може змінитися в залежності від деяких деталей.

Сонник Міллера

Відомий американський психолог Густав Міллер, автор одного з найбільш повних тлумачів снів, вважає крокодила поганою ознакою. Він бачить у такому сні загрозу обману і зради, яка втілиться в реальність.

Людина, побачивши уві сні цю рептилію, буде обманутий власними близькими друзями, які виявляться уявними. А крім цього, активізуються недоброзичливці, які будуть виявляти ще більше агресії, ніж раніше.

Сновидіння, в якому людина ходить по спині крокодила, може означати, що його чекають складні часи. Наваляться проблеми і неприємності, які йому доведеться вирішувати самостійно і не розраховувати на чиюсь підтримку. Але в підсумку все вийде, і рішення буде знайдено.

У соннику Міллера це – застережний сон. Він попереджає людину про те, що йому краще не ділитися з людьми, не розповідати їм зайвого про себе і свої плани.

 

Сонник Ванги

У соннику знаменитої болгарської віщунки Ванги крокодил – символ лицемірною і хитрою особистості, яка може нашкодити сплячого в будь-який момент. В реальності їм виявиться підступний друг, який вирішив схитрувати або вороги, будують підступи.

 • Якщо людина уві сні намагається поплисти від крокодила, то в реальному житті йому доведеться докласти максимум зусиль, щоб вирішити навалившиеся неприємності.
 • Якщо після зустрічі з рептилією чоловік залишився живий і не шкодимо, значить, він зможе здолати сильного ворога.

ВАЖЛИВО: Ванга закликає дуже серйозно поставитися до такого сну. Уникати травмонебезпечних ситуацій, переглянути коло свого спілкування, уважніше придивитися до тих, хто знаходиться поруч і особливо до нових знайомих.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник трактує сни згідно Священного Корану і Сунні. Значна частина запозичена з творів Імама Мухаммеда – талановитого послідовника пророка. Згідно з ісламським соннику крокодил – це ворог.

 • Сон з рептилією наяву обіцяє спілкування з брехливим торговцем чи представником влади.
 • Якщо крокодил затягнув людини у воду, то наяву у нього можуть виникнути проблеми з правоохоронцями.

До чого сняться крокодили жінці

У воді

Рептилія у воді для жінки уособлює небезпечного, але в той же час дуже привабливого чоловіка. Однак, ким він доводиться сновидице в реальному житті залишається невідомим. Саме з цієї причини, якщо жінка побачила крокодила, їй варто бути дуже уважним при знайомстві з представниками протилежної статі.

Новий знайомий може виявитися не тим, за кого себе видає.

Багато

 • Бачити в сні багато крокодилів, означає, що незабаром може захворіти хтось з близьких родичів жінки.
 • Багато маленьких рептилій обіцяють проблеми в особистому житті і розрив відносин з коханим.
 • Якщо жінку оточили крокодили, але не нападають або навіть навпаки, доброзичливі, означає, що її оточення насправді не таке погане, як здається.

ВАЖЛИВО: Якщо люди поки не проявляють агресії, це не означає, що вони не проявлять її в майбутньому. Жінці слід бути дуже уважним до тих, з ким вона проводить багато часу.

Нападає

Нападник крокодил обіцяє відкритий конфлікт з людиною, який раніше вважався одним. Звичайно, нічого хорошого в такій ситуації немає. Але з іншого боку, з оточення піде людина, яка весь цей час прикидався і можливо використовував дружбу у якихось своїх корисливих цілях.

Напад рептелии уві сні хоч і неприємний знак, але його слід сприймати ще і з позитивної точки зору: життя сама вирішила позбавити сновидицу від непотрібних людей.

Кусає

 • Крокодил, який кусає уві сні, уособлює напад ворога, отримання від нього загроз і докорів. Причому все це відбудеться в дуже напружений період життя.
 • Якщо рептилія різко виринає з каламутної води і кусає сновидицу, це вказує на її нестабільний емоційний стан, який загрожує нервовим зривом і втратою душевної рівноваги.
 • Ще одне значення сновидіння — попередження про глузуванні і докори з боку найближчих людей, які відбудуться в самий невідповідний момент.

В квартирі

Якщо жінка бачить уві сні у власній квартирі маленького крокодила, який не агресивний, то такий сон може обіцяти про швидкої купівлі, яка справить на сновидицу дуже приємне враження.

Побачити великого крокодила у своїй ванною або раковині – до небезпеки. Варто остерігатися непрошених гостей і малознайомих людей у своїй квартирі. Такий сон часто стає попередженням: в житло можуть проникнути злодії або бандити.

В будинку

Сновидіння, в якому жінка бачить рептилію в будинку, означає, що разом з нею живе або буде жити людина, який їй зовсім не підходить. Між ними постійно будуть виникати сварки, взаємні звинувачення і скандали. Щасливими такі відносини точно не назвеш.

Великий

Для тлумачення снів значення має розмір приснившегося крокодила.

 • Якщо жінка бачить велику рептилію, незабаром їй належить зіткнутися з сильним ворогом чи противником.
 • Великий крокодил провісник того, що друзі сновидицы можуть перейти на бік ворогів. Їй варто краще придивитися до тих, хто її оточує.
 • Сон може попереджати про те, що незабаром деякі таємні відомості, які весь цей час трималися в таємниці, будуть оприлюднені і про них дізнається велика кількість людей.

Вбити крокодила

Вбивство крокодила кілька пом’якшує негативне значення сну. Воно означає, що наяву жінка зможе впоратися з навалившимися неприємностями. Її вороги будуть переможені, і вона відсвяткує перемогу.

Вагітній жінці

Сновидіння, в якому вагітна жінка побачила рептилію, вважається не дуже хорошим знаком. Це попередження, до якого краще не ставитися скептично.

 • Майбутній мамі варто звернути увагу на своє здоров’я і здоров’я малюка;
 • Уникати стресів і створити навколо себе комфортну обстановку;
 • Не проводити час з людьми, які викликають лише негативні емоції. Можливо, саме вони можуть стати причиною поганого стану.

Мертвий крокодил

Мертвий крокодил – символ спокійного життя. Такий сон говорить про те, що жінку обійдуть стороною великі неприємності і в найближчому майбутньому не станеться нічого страшного. Проте, великих успіхів і перемог чекати теж не потрібно. Мертва рептилія уві сні обіцяє життя без зльотів і падінь.

Білий крокодил

Сприятливий знак. Єдиний сон, який не віщує негатив. Якщо жінці сниться білий крокодил, значить, незабаром її чекають зміни в кращу сторону. Це стосується і особистого життя, і до роботи, і в цілому до самопочуття. Сновидіння виступає провісником щасливих подій і радості.

ДОВІДКА: Білий крокодил – хороший знак. Проте, побачити цю рептилію мертвої означає, що запланована поїздка або подія зірветься або пройде зовсім не так, як планувалося спочатку.

Тікаючі крокодили

Тікаючі крокодили уві сні передвіщають шокуючі новини. Жінка після такого сновидіння може отримати інформацію, яка виб’є ґрунт з-під її ніг. Це може бути розгадка сімейної таємниці або несподівані результати розслідування злочину. Можливо, ці таємниці не давали спокою ні один рік. Події, що відбулися допоможуть жінці зняти рожеві окуляри і оцінити реальну ситуацію.

Укус крокодила

Сон, у якому на жінку напала величезна рептилія і залишила сліди зубів на її тілі, означає в реальності зустріч з тим, хто буде лицемірно називати себе іншому. Для сплячої це стане великою несподіванкою, адже брехуном може виявитися дуже близька людина.

Висновок

Крокодил у сні – практично завжди ознака небезпеки, з якою доведеться зіткнутися жінці. Дуже часто сни з рептилією попереджають про можливі негативні події. Якщо прислухатися до них і вчасно вжити заходів, можливо уникнути обману і зради близьких людей.

Сонник - тлумачення снів