До чого сняться гниди і воші – тлумачення сну по сонникам Міллера, Ванги, Ісламському

Сон – час відновлення людських сил, поповнення витрачених запасів енергії. Але завжди виходить повноцінно відпочити під час сну? На жаль, немає. І виною тому найчастіше стають неприємні сновидіння.

Чого чекати, якщо вам приснилися гниди? Чи варто боятися цих паразитів?

Гниди в соннику Міллера

За цим сонником людини, який побачив у сні дрібних комашок, чекають великі неприємності. Це явище по Міллеру трактується виключно в негативному сенсі. Фінансовий стан може різко і несподівано погіршитися, навіть якщо нічого не віщувало матеріального кризи.

Не давайте грошей у борг, їх можуть не повернути. Остерігайтеся ставати поручителем навіть у самих близьких людей, це історія може погано закінчитися.

Якщо ви бачите гниду на собі, це значить, що незабаром буде страждати від сорому за негарний вчинок, здійснений по відношенню до рідної людини.

Якщо намагаєтеся зловити вшу, придивіться до себе: чи гідні ви тих благ, якими оточили себе? Перегляньте спосіб життя, і, якщо можливо, відмовтеся від шкідливих звичок.

Гнида по соннику Ванги

А в цьому соннику побачена уві сні гнида – явище вкрай позитивне. Тут, навпаки, комашка обіцяє благополуччя і успіх у фінансовій сфері, матеріальну стабільність, підвищення соціального статусу, просування по кар’єрних сходах.

Якщо вша велика – буде великий і прибуток. Тисніть вшу? Значить, зовсім скоро вирішите серйозну проблему.

Якщо комах, людина може захворіти, але одужання станеться швидко, так що боятися не варто. Можливе отримання дорогого подарунка від малознайомої людини.

Воші і гниди в Ісламському соннику

Зосередження вошей у великій кількості – до збитків, бід, сльозам і руйнування. Чим більше вошей, тим більше неприємностей. Якщо ви знищуєте паразитів, значить впораєтеся з усіма труднощами, нехай і не без праці. Якщо гниди кусають вас, задумайтеся, чи немає у вашому оточенні людей, які легковажать за вашою спиною?

Постарайтеся дізнатися, хто це і назавжди розірвати контакти з недоброзичливцями.

 

Для жінки

Якщо паразити наснилися представниці прекрасної статі, поспішних висновків робити не варто, так як пояснення такого сновидіння можуть бути досить різними.

Але найчастіше такий сон означає появу в житті чоловіка, який не гідний вас. Будьте на чеку, не розкривайте своєї душі відразу, не діліться сокровенними таємницями, а краще займіть вичікувальну позицію.

Ви дуже сильно ризикуєте помилитися і розчаруватися в людині, якого мало знаєте, але який вже встиг стати дуже важливим для вас. Запам’ятайте, чоловік, чиє ставлення ґрунтується на щирих почуттях, не буде тиснути на об’єкту симпатії, намагатися маніпулювати їм, а надасть жінці самій вибирати варіант подальшого розвитку подій.

Знайшли гнид у дитини? Послабте батьківський контроль!

В іншого людини

Бачите гниду в волоссі незнайомої людини? Не лякайтеся, але вас хтось ненавидить. Цілком імовірно, що ви цього заслуговуєте. Будьте чесніше з оточуючими і з самим собою. Навіщо ви распинаетесь перед людьми, яких не поважаєте, намагаєтеся за добродушною усмішкою приховати сильне презирство? Ви думаєте, що ніхто нічого не помічає, але помиляєтеся.

У дитини

Воші знаходяться у волоссі вашої дитини? Постарайтеся трохи послабити свій батьківський контроль і дати дитині хоча б якусь свободу. Зайва опіка гальмує розвиток дітей, змушує їх відчувати себе неповноцінними і нелюбимими. Ви ж не хочете, щоб ваш дорогоцінний малюк закрився від вас? Дайте йому дихати.

Варіанти тлумачення сну

Одна гнида

Якщо комашка приснилася одна, озирніться навколо – хто з ваших друзів залишився поруч? Найчастіше такий сон сигналізує про самотність людини. Прийміть спробу налагодити стосунки зі старими приятелями, подумайте, чому ви перестали спілкуватися.

Якщо ви були тому причиною – зробіть все, щоб повернути колишню дружбу. І перестаньте замикатися в собі і йти від людей, які намагаються зазирнути вам у душу. Пам’ятайте, що люди, які страждають самотністю, живуть менше за інших.

Багато гнид у сні

А якщо паразитів багато? Це говорить про великому достатку обох партнерів у сім’ї. Самотнім жінкам таке сновидіння обіцяє знайомство з багатим покровителем, відносини з якими можуть призвести до укладення шлюбу. Якщо вірити народним прикметам, то такий сон – провісник проблем з шлунком і шлунково-кишковим трактом.

Якщо маєте гастрит, то краще відмовитися від шкідливої їжі. Якщо гниди наснилися з личинками – чекайте грандіозного скандалу з колегами по роботі.

Сон, де тисніть гнид

Якщо тисніть личинки комах – до втрати останнього шансу на покращення матеріального становища. Якщо замість личинок – яйця, значить для досягнення складної задачі вам залишилося зробити останній маленький крок.

Вбити вшу

Вбивати вшу на своїй голові – до виявлення в собі лідерських якостей, на чужій голові – до успіхів у роботі.

Сонник - тлумачення снів