Тигр у сні – тлумачення

Хижак уві сні – це завжди застереження про можливу небезпеку. Не є винятком і з’явився в сновидіннях тигр. Про трактуваннях і прикмети, пов’язані з цим тваринам, розказано нижче.

Побачити хижака уві сні може означати небезпеку.

Сонник Міллера

Побачити хижака поруч з собою у сні – до небезпеки в реальному житті, вона буде виходити від ворогів і недоброзичливців.

Важливо! Якщо тигр накинувся, то це означає численні невдачі в реальності, які, подібно хижакові, «поглинуть» людини з усіх боків.

Добрим знаком є завершилася вдало спроба відігнати тварину від себе. Це означає, що удача буде супроводжувати у всіх починаннях. Особливо сприятливо побачити тікає, перелякане звірятко – наяву відбудеться неймовірне везіння: виграш в лотерею, несподівані підйом в кар’єрі, виконання бажань.

Побачити хижака, який сидить у клітці, означає перемогу над ворогами. Вони потраплять в невдалий і невигідне для себе положення, звільнивши тим самим шлях.

Сонник Ванги

Побачити тигра під час полювання або поїдання їжі – до швидкого досягнення цілей, навіть, при наявності труднощів і перешкод на шляху до неї.

Якщо тигр відпочиває або спить, то це означає, що плани на майбутнє змінить несподіванка, вона принесе з собою смуток, тяжкі думки і змусить відмовитися від намірів.

Сон про циркову виставу, де в головній ролі виступає дресирований хижак – застереження про необхідність такту і делікатності при спілкуванні зі сторонніми людьми. Тільки так можна отримати від них позитивну зворотну реакцію і досягти бажаних цілей.

Ісламський Сонник

Відповідно до цієї трактуванні, тигр – це злий і підступний ворог, позбутися від якого не так-то просто. Якщо хижак злий і гарчить, то в реальному житті людину оточують плітки і пересуди, можливо, відбудеться неприємна розмова з жадібною людиною.

Довідка! Якщо уві сні вдалося приручити звіра і він став добрим і ласкавим, то наяву цю людину чекає несподіване багатство і слава.

Побачити тигра у сні — до досягнення цілей.

Кому приснився тигр?

Тлумачення видінь про цього хижака різниться, залежно від того, до кого він приходить у сні.

Незаміжньою дівчині

Після такого сну, дівчину на виданні чекає зустріч з цікавим чоловіком, який, цілком можливо, стане її супутником життя. Характер незнайомця буде нагадувати вдачу грізного хижака: вольовий, владний, прагне до багатства та добробуту своєї родини.

Жінки

Важливим критерієм такого сну для жінки є поведінка і характер тигра:

 • агресивна тварина обіцяє небезпека. Її джерелом стануть недоброзичливці, навколишні жінку. Вони не упустять жодної можливості, хвилинної слабкості або замішання жінки і завдадуть підступний «удар»;
 • добрий і поступливий хижак пророкує удачу в роботі і ділових стосунках, можливе стрімке підвищення по службі. Якщо поліпшень в кар’єрі не передбачається, то добрий тигр може символізувати поява владного покровителя. Він оточить жінку турботою і допоможе вирішити нагальні проблеми.

Довідка! Є думка, що людина бачить уві сні тих тварин, які символізують його власний характер. Так жінка, яка побачила цього звіра, має вольовим, рішучим, «чоловічим» характером.

Вагітній

Тигр, побачений жінці в цікавому положенні, є передбаченням характеру її майбутньої дитини. З самого народження малюк буде проявляти лідерські якості, показувати завзятість, силу волі і прагнення до незалежності.

Чоловікові

Якщо хижак з’явився до чоловіка, то це означає наявність суперника в реальному житті. Часто, в таких снах тигр забирається в житло або нападає на людину.

Звір, що сидить у засідці, означає, що в оточенні чоловіка знаходиться багато пліткарів, які постійно плетуть інтриги і зводять наклепи на нього. Варто уважніше придивитися до оточення і відсіяти небажаних людей.

Якщо чоловік бачить сон, в якому він тікає від агресивного тварини, то в реальному житті всіх його починань буде супроводжувати удача. Настане найкращий час для реалізації давно відкладаються планів.

Якщо приснився укус тварини — це небезпеки.

Тлумачення сну по подробиць

Поведінка і зовнішній вигляд смугастого хижака в сні по різному трактується сонники.

Укус тигра

Укус тварини уві сні – це попередження про можливу небезпеку наяву. Джерелом неприємностей стануть оточуючі люди, хто-то з них задумав щось недобре.

Вбити тигра

Якщо в сутичці з тигром його вдалося вбити або сильно поранити, то це символ перемоги в якомусь важливому і значному справі. Сфера діяльності, при цьому, не має значення, це може бути кар’єрне зростання, особисте життя або боротьба за здоровий спосіб життя.

Маленьке тигреня

Сон про маленького тигра має кілька трактувань, в залежності від обставин:

 • побачити пологи у тигриці і поява малюка на світ означає зустріти в житті розумного і впливового людини. Крім того, таке бачення обіцяє сімейне благополуччя;
 • тигреня добрий і грайливий – в оточення є сильний і владний чоловік, який не несе ніякої шкоди власникові сновидіння;
 • дитинча злий і проявляє агресію – можливо, друга половина має запальним і неврівноваженим характером, який почне проявлятися не відразу;
 • приснилася сім’я тигрів з тигренятами – людина звалив на себе занадто багато роботи одночасно. Варто зменшити запал, делегувати повноваження і приділити більше уваги якості, а не кількості.

Білий тигр

Білий тигр – символ удачі й абсолютного везіння у всіх починаннях. Це дуже сприятливий знак. Рішення багатьох проблем прийде звідки їх не чекали, можлива допомога сильного і впливового людини.

Увага! Біла тигриця – це швидке радісну звістку, приїзд в гості старовинного друга або приємне, короткострокове подорож

Гладити у сні проти шерсті — означає примиритися з противником.

Гладити тигра

Трактування сну, в залежності від обставин:

 • якщо звіра гладить жінка, то в реальному житті вона йде на виправданий ризик заради отримання комфорту, грошей або вигідного положення;
 • якщо доторкнутися до хижака вдалося чоловікові, то йому загрожує швидке просування по кар’єрних сходах, тільки для цього доведеться серйозно попрацювати;
 • тигру не подобаються ці дотики і погладжування – навколо людини назрівають підступи та інтриги;
 • вдалося приголубити хижака-альбіноса – найближчим часом в житті буде тільки світла смуга, всі знегоди відступлять;
 • гладити тварину проти шерсті означає примирення з заклятим ворогом. Точкою дотику стануть спільні інтереси і думки;
 • сон про ігри і ласки з тигренятами поруч з їх мамою-тигрицею означає фінансову прибуток, отримання премії або солідного подарунка.

Тигр уві сні – це, частіше за все, уособлення сильного та владного людини. Яким чином ця людина вплине на життя, надасть допомогу або нашкодить можна зрозуміти, взявши до уваги інші обставини сновидіння.

Сонник - тлумачення снів