До чого сниться кінь – тлумачення снів з кіньми по сонникам

Кінь – благородна тварина, символ сили і свободи. Тому в багатьох сонники кінь має позитивне значення.

Однак тлумачення може змінюватися в залежності від деяких нюансів вашого сновидіння, в тому числі забарвлення і ваших дій.

Сонник Міллера

Відомий психолог Густав Міллер був упевнений, що сновидіння, в якому ви скачете на білому коні, є чудовим знаком, що обіцяє міцну дружбу і радість зустрічей з приятелями.

Однак, якщо ви бачите, що тварина брудне і недоглянуте, то велика ймовірність, що хтось із вашого близького оточення, кому ви довіряєте, вас обманює.

Сон про пораненої або мертвого коня – до горя, а бачення, в якому ви намагаєтесь втриматися на брыкающемся коні обіцяє безліч труднощів на вашому життєвому шляху. Однак вірте в себе: ви зобов’язання впораєтеся з усіма перешкодами, і отримана в кінці нагорода задовольнить вас і окупить всі ваші старання.

Якщо ви купили коня, але зрозуміли, що торговець вам якимось чином обдурив, то і в реальному житті будьте готові до втрат.

А от якщо ви самі продали не найкращого коня, а породистий кінь присвоїли собі, то це хороший знак, що віщує велике везіння у справах.

Сонник Ванги

Велика ясновидиця Ванга вважала, що білий кінь у більшості випадків – ознака хороший, однак, якщо ви бачите її мертвою, то тлумачення змінює своє значення.

Падіння з коня за чиєюсь вини є попередженням: хтось з вашого найближчого оточення здатний встромити вам у спину ніж. Можливо, підлість станеться у найближчий час, тому будьте максимально обережні та уважні, не довіряйте свої проблеми всім підряд. Відверті розмови залиште в межах власної родини.

Ісламський Сонник

Сновидіння, в якому ви осідлали коня з білою зіркою на чолі, означає прожити все життя в радості, щастя і благополуччя.

Кому приснився кінь?

Жінці сновидіння, в якому до неї з’явився білий кінь, може обіцяти знайомство з яким-небудь чоловіком – приємним, заможним, з гарними манерами.

Однак, якщо у представительны прекрасної статі вже є кавалер, то велика ймовірність, що найближчим часом він зробить їй довгождану пропозицію руки і серця.

Якщо дівчина в сні знайшла підкову, то в реальності її чекає дуже вдалий період. Везіння буде буквально переслідувати сновидицу. Деякі сонники тлумачать подібний сюжет, як вдале заміжжя, в якому чоловік буде любити свою обраницю всім серцем і всіляко її балувати, піклуватися про неї.

Для самотньої дівчини сновидіння, в якому вона бачить коня, означає, що незабаром у її житті з’явиться надійний захисник.

Якщо сновидицу впала з коня, то вас будуть чекати дрібні неприємності, які швидко вирішаться. Однак, якщо вона побачила рану з кров’ю після падіння, то потрібно готуватися до гіршого: немов сніг на голову впаде безліч неприємностей, які принесуть близькі люди.55

Що за кінь був у вашому сні?

білий кінь

Красива білосніжна кінь – символ вірності і відданості. Можливо, мова йде про взаємини між вами і вашою другою половинкою або мається на увазі міцна дружба. Також може говоритися про те, що ви впевнені в правильності своїх рішень.

Є також ще одне тлумачення: образ білого коня обіцяє дуже важливі події, які незабаром відбудуться у вашому житті. Може значно покращитися матеріальне становище, ви знайдете твердий грунт під ногами.

коричневий кінь

Благородна тварина коричневої масті означає, що наяву вас очікують значні зміни. Однак не поспішайте радіти: не можна бути впевненими на сто відсотків, що зміни будуть на краще.

чорний кінь

Чорний, наче воронове крило, кінь, може обіцяти успіх у справах і просуванні по кар’єрних сходах. Можливо, приклавши мінімальні зусилля, ви переможете свого конкурента.

Так чи інакше, особливого щастя подібні досягнення вам навряд чи принесуть. Навіть навпаки: ви зрозумієте, що все це – марна суєта, і у вашому житті є важливіші речі: сім’я, друзі.

Якщо кінь був красивий і доглянутий, то цілком можливо, що розпочаті вами проекти так чи інакше будуть пов’язані з деяким ризиком, але результат вас більше, ніж задовольнить. А ось якщо вид коня вам здався неприємним і болючим, то настійно рекомендується бути обережними у справах і зайвий раз не ризикувати.

красивий кінь

Деякі сонники вважають, що красива доглянута кінь обіцяє сновидінню успіх і швидкий кар’єрний ріст.

За іншими джерелами, подібний сюжет є натяком, що в реальному житті ви склали собі образ ідеального партнера, і шукайте саме такого супутника життя, відсіваючи всіх інших. З таким підходом ви ризикуєте залишитися один.

мертвий кінь

Мертвий білий кінь віщує спящему не самі приємні звістки. Причому пов’язані вони можуть бути не тільки з самим сновидцем, але і з його родиною.

скаче жеребець

Якщо вам сниться, як стрибає кінь проноситься повз вас, то в реальному житті все складеться більш, ніж сприятливо.

Якщо ви скачете на коні верхи, то це означає, що вас очікує успіх у найближчий час. Ймовірно, вам дуже важливо виділитися з натовпу і домогтися поваги і захоплення. Так чи інакше, вам вдасться здійснити задумане.

лоша

Новонароджений лоша – дуже хороший знак, що віщує сновидінню тривалий позитивний період. Є також й інше тлумачення: можливо, найближчим часом ви приймете кілька швидких і необдуманих рішень. А якщо тварина брикається, то ці рішення будуть дорого коштувати вам.

Що робили з конем?

мити коня

Сновидіння, в якому ви дбали про тваринний – чистили його, купали, означає, що наяву незабаром ви зустрінете людину, яка стане вам вірним і надійним другом. Озирніться навколо: можливо, він вже знаходиться серед ваших приятелів.

гладити коня

Згідно з деякими джерелами, якщо уві сні ви гладите кінь рукою, то в реальному житті у глибині душі ви мрієте про свою власну сім’ю.

Інші сонники вважають, що подібний сюжет – провісник нового знайомства, яке перестет в щось більше, ніж просто дружба.

годувати коня

Годували коня у сні? Подібний сюжет сниться до того, що всі ваші вкладення сил, часу, енергії та грошей в якусь справу або проект обов’язково повернуться вам подвійний прибутком.

Висновки

Підбиваючи підсумки, перше, на що варто звертати увагу – зовнішній вигляд тварини. Таким чином, якщо кінь чистий і доглянутий, то тлумачення буде позитивним, і навпаки, брудна і болюча кінь — поганий символ, що віщує щось погане.

Сонник - тлумачення снів