До чого сняться кролики – бачити кролика уві сні, тлумачення по сонникам

Милі кролики уві сні мають неоднозначне тлумачення. В одному випадку такий сон передвіщає вдалий збіг обставин, а в іншому попереджає про небезпеку.

Далі ви прочитаєте як найбільш відомі сонники трактують значення сновидінь з кроликами.

Сонник Міллера

По Міллеру, кролики у сні передвіщають щасливі зміни в житті. Кролик — символ швидкого поліпшення фінансового становища. Незабаром вас чекає повернення давно забутого боргу або навіть надбавка до зарплати.

Згідно сонником, білі кролі означають вірність як у романтичних, так і дружніх відносинах.

Якщо навколо вас скачуть маленькі кролики, значить ваші діти порадують вас новими досягненнями.

Важливо! Записуйте в нотатках смартфона все, що згадайте відразу після пробудження. Так ви не пропустите важливі нюанси при тлумаченні сновидіння.

Сонник Ванги

На думку Ванги, поява цих ссавців в сновидінні — символ неоднозначний. Провидиця стверджувала, що білі кролі обіцяють щастя в родині, вірність у шлюбі. Молодим дівчатам кролі пророкують швидку несподівану зустріч з новим партнером.

Однак, якщо кроль чорного кольору — це поганий знак. Такий сон передвіщає невдачі і можливе погіршення фінансового становища, але сильно переживати не варто. Не починайте великих проектів найближчим часом і зможете уникнути неприємностей.

Віщунка вважала, що якщо людина уві сні взяв на руки чорного кролика, то в реальності його переслідує небезпека. Слід подбати про здоров’я, щоб не дозволити хвороби взяти верх.

За сонником Ванги, кролі незвичайного забарвлення — до несподіваних змін у житті сновидца.

Ісламський Сонник

Згідно з ісламським сонником, кролик — це символ страху перед непередбаченими обставинами, наслідками.

Брати великого кроля на руки — до швидкої весіллі сновидця.

Кролик також символізує:

  • нерішучого, боязкого людини;
  • дружину, яка не приносить користі і радості;

За ісламським сонником, брати на руки кролицю — до швидкої одруження.

Кому приснився кроль?

Незаміжньою дівчині

Молодої незаміжньої дівчини такий сон обіцяє поліпшення фінансового стану сприятливі умови для кар’єрного зростання. Можливо варто задуматися про створення власної сім’ї і заміжжя. Кролики іноді можуть уособлювати невпевненість жінки у власних силах.

Зловити величезного кроля — до зміцнення відносин з партнером і швидкого пропозицією руки і серця.

Гнатися за кроликами — до переїзду; до тривалої подорожі, яке принесе виключно позитивні емоції.

Жінки

Для жінки в шлюбі, сновидіння, в якому присутні кроленята обіцяє швидке поповнення в родині.

Вагітній

Для майбутньої мами бачити красивого, пухнастого кролика віщує благополучне протягом вагітності і народження здорового малюка. Якщо жінці в положенні сниться мертвий кролик, то варто бути обережною, адже цей символ обіцяє можливе погіршення самопочуття, хвороба і небезпека.

Важливо! Сон з неспокійними кроленятами може символізувати невпевненість і прихований страх материнства.

Чоловікові

Багато сонники трактують даний образ як нерозтрачену енергію і потенціал, які допоможуть чоловікові досягти успіху на роботі або в бізнесі. Сонники радять не відкладати справи на потім, а терміново приступити до реалізації давно поставлених завдань і до виконання заповітних бажань.

Якщо чоловік неодружений, то сон з кроликом віщує початок відносин в найближчому часі.

Тлумачення сну по подробиць

При тлумаченні обов’язково потрібно звертати увагу на такі дрібні нюанси як колір і розмір тварини. Це допоможе більш детально аналізувати приховані послання.

білий кролик

Згідно з більшістю відомих сонників, білий кролик — позитивний знак, посланий згори. Такі сновидіння обіцяють щастя і гармонію в романтичних стосунках і гарне весілля. Білий пухнастик віщує тільки позитивні зміни у стосунках з коханою людиною.

Білі кроленята обіцяють вірність партнера, щасливий шлюб і швидке поповнення в сімействі.

Дикий кролик — до вирішення конфліктів та примирення з колегами і друзями.

маленький декоративний кролик

Спостерігати за маленькими декоративними пухнастиками уві сні — очікувати вигідні пропозиції на роботі. Таке сновидіння також обіцяє швидке отримання великого прибутку.

Важливо! Бачити милих кроленят в сновидінні — уникати щирості наяву. Годі прикидатися тим, ким ви не є, і точно знайдете вірних друзів.

чорний кролик

Спостерігати за кроликом чорного забарвлення у власному сновидінні — не найкращий знак. Такий сон обіцяє конфліктні ситуації на робочому місці, яких можна уникнути якщо докласти досить зусиль і проявити терпіння.

Чорний кроль — символ хвилювання і смутку.

Деякі сонники трактують чорного кролика як символ небезпеки від води і цілком реальну загрозу підтоплення незабаром.

Бачити уві сні кролицю чорного кольору — сумніватися в собі, відчувати невдачі в сексуальному житті.

великий кроль

Великі пухнасті звірята обіцяють здійснення вдалої покупки за смішну суму. Якщо кролик в сновидінні величезний, то незабаром вам доведеться обзавестися новою квартирою, машиною або приватним будинком своє мрії.

сірий кролик

Сірий кролик в сновидінні — символ неоднозначний.
З одного боку він застерігає сплячого про негативні переживання та емоції, з іншого — вказує на позитивні зміни в житті, пов’язані зі швидкою зміною обстановки.

Згідно багатьом сонникам, сірі кролі мають ще й негативну трактування: сновидця чекає низка труднощів на шляху до мети, для подолання яких потрібно маса зусиль.

У відносинах сірі кролики символізує ревнощі та недовіру до партнера, обман і зрада.

рожевий кролик

Якщо сняться кролики незвичайного забарвлення, наприклад, рожевого – сон застерігає вас від несподіваних і необдуманих рішень, які не найкращим чином можуть вплинути на подальшу долю.

рудий кролик

Бачити кроликів рудого кольору в сновидінні і тримати їх на руках — швидке поповнення в родині.

Кролик несподівано застрибує в будинок сновидця — чекайте серйозні зміни в сімейному житті і кар’єрі, які принесуть щастя і змінять вас до кращого.

Тлумачення по діям

Дії тварин в сновидінні теж мають велике значення для тлумачення. Згадайте чим саме був зайнятий звірятко уві сні.

кролик бігав

Якщо кролик уві сні тікає від сновидця і за ним потрібно гнатися — доведеться побігати за мрією.

Для досягнення поставленої мети в житті слід гарненько потрудитися і докласти максимум зусиль. Працюйте на межі можливостей, але не забувайте про якісний відпочинок. Таким чином ви досягнете всього бажаного.

Якщо кролик втік від вас в сновидінні, не поспішайте засмучуватися. Це означає, що для реалізації планів ще не настав ідеальний час.

купувати кролика

Купуєте звірка — скоро отримаєте дуже вигідну і привабливу пропозицію.

спіймати кролика

Якщо в сні вам вдалося зловити спритного кролика, то в реальному житті ви візьмете свої емоції під контроль і нарешті зможете досягти бажаних цілей і втілити амбіції в життя.

взяти на руки кролика

Тримати кролика на руках символізує гармонію внутрішнього світу, ідеальний баланс між інтуїтивним і раціональним. Зараз саме час виконати найзаповітніші мрії і почати роботу над проектами, яку так довго відкладали. Такий сон виразно обіцяє успіх у справах і реалізацію бажань.

Бачити кролика на руках — ви будете щедро винагороджені за докладені зусилля.

Білий кроленя в руках — символ величезного успіху. Такий сон означає, що удача вже у ваших руках, і ви її не пропустіть.

Тримати мертвого кролика на руках — до застуди, яку легко можна уникнути.

Висновки

В цілому, бачити кроликів у сні — сприятливий знак, побоюватися варто лише якщо сняться звірі чорного кольору. Однак, і в цьому випадку панікувати не слід. Проявивши зайву обережність, вбережете себе від зайвих проблем і неприємностей.

Сонник - тлумачення снів