До чого сняться кролики – бачити кролика уві сні, тлумачення по сонникам

Милі кролики уві сні мають неоднозначне тлумачення. В одному випадку такий сон передвіщає вдалий збіг обставин, а в іншому попереджає про небезпеку.

Далі ви прочитаєте як найбільш відомі сонники трактують значення сновидінь з кроликами.

Сонник Міллера

По Міллеру, кролики у сні передвіщають щасливі зміни в житті. Кролик — символ швидкого поліпшення фінансового становища. Незабаром вас чекає повернення давно забутого боргу або навіть надбавка до зарплати.

Згідно сонником, білі кролі означають вірність як у романтичних, так і дружніх відносинах.

Якщо навколо вас скачуть маленькі кролики, значить ваші діти порадують вас новими досягненнями.

Важливо! Записуйте в нотатках смартфона все, що згадайте відразу після пробудження. Так ви не пропустите важливі нюанси при тлумаченні сновидіння.

k chemu snyatsya kroliki   videt krolika vo sne, tolkovanie po sonnikam30 До чого сняться кролики   бачити кролика уві сні, тлумачення по сонникам

Сонник Ванги

На думку Ванги, поява цих ссавців в сновидінні — символ неоднозначний. Провидиця стверджувала, що білі кролі обіцяють щастя в родині, вірність у шлюбі. Молодим дівчатам кролі пророкують швидку несподівану зустріч з новим партнером.

Однак, якщо кроль чорного кольору — це поганий знак. Такий сон передвіщає невдачі і можливе погіршення фінансового становища, але сильно переживати не варто. Не починайте великих проектів найближчим часом і зможете уникнути неприємностей.

Віщунка вважала, що якщо людина уві сні взяв на руки чорного кролика, то в реальності його переслідує небезпека. Слід подбати про здоров’я, щоб не дозволити хвороби взяти верх.

За сонником Ванги, кролі незвичайного забарвлення — до несподіваних змін у житті сновидца.

k chemu snyatsya kroliki   videt krolika vo sne, tolkovanie po sonnikam31 До чого сняться кролики   бачити кролика уві сні, тлумачення по сонникам

Ісламський Сонник

Згідно з ісламським сонником, кролик — це символ страху перед непередбаченими обставинами, наслідками.

Брати великого кроля на руки — до швидкої весіллі сновидця.

Кролик також символізує:

  • нерішучого, боязкого людини;
  • дружину, яка не приносить користі і радості;

За ісламським сонником, брати на руки кролицю — до швидкої одруження.

k chemu snyatsya kroliki   videt krolika vo sne, tolkovanie po sonnikam32 До чого сняться кролики   бачити кролика уві сні, тлумачення по сонникам

Кому приснився кроль?

Незаміжньою дівчині

Молодої незаміжньої дівчини такий сон обіцяє поліпшення фінансового стану сприятливі умови для кар’єрного зростання. Можливо варто задуматися про створення власної сім’ї і заміжжя. Кролики іноді можуть уособлювати невпевненість жінки у власних силах.

Зловити величезного кроля — до зміцнення відносин з партнером і швидкого пропозицією руки і серця.

Гнатися за кроликами — до переїзду; до тривалої подорожі, яке принесе виключно позитивні емоції.

Жінки

Для жінки в шлюбі, сновидіння, в якому присутні кроленята обіцяє швидке поповнення в родині.

Вагітній

Для майбутньої мами бачити красивого, пухнастого кролика віщує благополучне протягом вагітності і народження здорового малюка. Якщо жінці в положенні сниться мертвий кролик, то варто бути обережною, адже цей символ обіцяє можливе погіршення самопочуття, хвороба і небезпека.

Важливо! Сон з неспокійними кроленятами може символізувати невпевненість і прихований страх материнства.

Чоловікові

Багато сонники трактують даний образ як нерозтрачену енергію і потенціал, які допоможуть чоловікові досягти успіху на роботі або в бізнесі. Сонники радять не відкладати справи на потім, а терміново приступити до реалізації давно поставлених завдань і до виконання заповітних бажань.

Якщо чоловік неодружений, то сон з кроликом віщує початок відносин в найближчому часі.

Тлумачення сну по подробиць

При тлумаченні обов’язково потрібно звертати увагу на такі дрібні нюанси як колір і розмір тварини. Це допоможе більш детально аналізувати приховані послання.

білий кролик

Згідно з більшістю відомих сонників, білий кролик — позитивний знак, посланий згори. Такі сновидіння обіцяють щастя і гармонію в романтичних стосунках і гарне весілля. Білий пухнастик віщує тільки позитивні зміни у стосунках з коханою людиною.

Білі кроленята обіцяють вірність партнера, щасливий шлюб і швидке поповнення в сімействі.

Дикий кролик — до вирішення конфліктів та примирення з колегами і друзями.

маленький декоративний кролик

Спостерігати за маленькими декоративними пухнастиками уві сні — очікувати вигідні пропозиції на роботі. Таке сновидіння також обіцяє швидке отримання великого прибутку.

Важливо! Бачити милих кроленят в сновидінні — уникати щирості наяву. Годі прикидатися тим, ким ви не є, і точно знайдете вірних друзів.

k chemu snyatsya kroliki   videt krolika vo sne, tolkovanie po sonnikam33 До чого сняться кролики   бачити кролика уві сні, тлумачення по сонникам

чорний кролик

Спостерігати за кроликом чорного забарвлення у власному сновидінні — не найкращий знак. Такий сон обіцяє конфліктні ситуації на робочому місці, яких можна уникнути якщо докласти досить зусиль і проявити терпіння.

Чорний кроль — символ хвилювання і смутку.

Деякі сонники трактують чорного кролика як символ небезпеки від води і цілком реальну загрозу підтоплення незабаром.

Бачити уві сні кролицю чорного кольору — сумніватися в собі, відчувати невдачі в сексуальному житті.

великий кроль

Великі пухнасті звірята обіцяють здійснення вдалої покупки за смішну суму. Якщо кролик в сновидінні величезний, то незабаром вам доведеться обзавестися новою квартирою, машиною або приватним будинком своє мрії.

сірий кролик

Сірий кролик в сновидінні — символ неоднозначний.
З одного боку він застерігає сплячого про негативні переживання та емоції, з іншого — вказує на позитивні зміни в житті, пов’язані зі швидкою зміною обстановки.

Згідно багатьом сонникам, сірі кролі мають ще й негативну трактування: сновидця чекає низка труднощів на шляху до мети, для подолання яких потрібно маса зусиль.

У відносинах сірі кролики символізує ревнощі та недовіру до партнера, обман і зрада.

рожевий кролик

Якщо сняться кролики незвичайного забарвлення, наприклад, рожевого – сон застерігає вас від несподіваних і необдуманих рішень, які не найкращим чином можуть вплинути на подальшу долю.

рудий кролик

Бачити кроликів рудого кольору в сновидінні і тримати їх на руках — швидке поповнення в родині.

Кролик несподівано застрибує в будинок сновидця — чекайте серйозні зміни в сімейному житті і кар’єрі, які принесуть щастя і змінять вас до кращого.

Тлумачення по діям

Дії тварин в сновидінні теж мають велике значення для тлумачення. Згадайте чим саме був зайнятий звірятко уві сні.

кролик бігав

Якщо кролик уві сні тікає від сновидця і за ним потрібно гнатися — доведеться побігати за мрією.

Для досягнення поставленої мети в житті слід гарненько потрудитися і докласти максимум зусиль. Працюйте на межі можливостей, але не забувайте про якісний відпочинок. Таким чином ви досягнете всього бажаного.

Якщо кролик втік від вас в сновидінні, не поспішайте засмучуватися. Це означає, що для реалізації планів ще не настав ідеальний час.

купувати кролика

Купуєте звірка — скоро отримаєте дуже вигідну і привабливу пропозицію.

спіймати кролика

Якщо в сні вам вдалося зловити спритного кролика, то в реальному житті ви візьмете свої емоції під контроль і нарешті зможете досягти бажаних цілей і втілити амбіції в життя.

взяти на руки кролика

Тримати кролика на руках символізує гармонію внутрішнього світу, ідеальний баланс між інтуїтивним і раціональним. Зараз саме час виконати найзаповітніші мрії і почати роботу над проектами, яку так довго відкладали. Такий сон виразно обіцяє успіх у справах і реалізацію бажань.

Бачити кролика на руках — ви будете щедро винагороджені за докладені зусилля.

Білий кроленя в руках — символ величезного успіху. Такий сон означає, що удача вже у ваших руках, і ви її не пропустіть.

Тримати мертвого кролика на руках — до застуди, яку легко можна уникнути.

Висновки

В цілому, бачити кроликів у сні — сприятливий знак, побоюватися варто лише якщо сняться звірі чорного кольору. Однак, і в цьому випадку панікувати не слід. Проявивши зайву обережність, вбережете себе від зайвих проблем і неприємностей.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів