До чого сняться жуки – тлумачення по сонникам

Жуки у сні — ознака того, що людина перебуває в складній ситуації і йому важко знайти вихід з неї. Але не варто засмучуватися, вирішити проблему допоможе близький родич. Тлумачення сновидіння може змінюватися і залежить від того, кому приснилося комаха і за яких обставин це сталося.

Зі сну жуки можуть бути провісниками поганих подій.

Сонник Міллера

Відомий психолог Міллер вважає, що жуки уві сні не віщують нічого доброго. У житті людини настає несприятливий період, коли йому постійно не вистачатиме грошей і уваги з боку близьких людей. Однак, якщо в сні вийшло вбити жучка, значить зовсім скоро фінансове становище покращиться, а світ в родині відновиться.

Якщо комаха уві сні вкусила сновидця, то найближчим часом людини чекають приємні новини і події.

Сонник Ванги

Знаменита ясновидиця пророкувала, що велика кількість жуків у сні передвіщає попадання в ситуацію, де навколо людини буде велике скупчення людей. Ці злі особистості заздрять успіху сновидця, тому йому в реальному житті не можна нікому розповідати про свої плани. Якщо сплячий намагався вбити комаха, але у нього це не вийшло, значить наяву він не зможе покарати своїх недоброзичливців.

Сновидіння, в якому кусають комахи сплячого, вказує на проблеми з нервовою системою. Щоб уникнути розладів, людині слід звернутися до лікаря.

Побачити в сні літаючого жука — до обману. Навколо людини багато недоброзичливців, які спілкуються з ним заради власної вигоди.

Ісламський Сонник

В Ісламському соннику жук — провісник бідності і розчарувань.

Тримати комаха в руках і розглядати — до небезпеки, яка загрожує сновидінню. У реальному житті може виникнути неприємна ситуація, яка залежить від виду комахи. Наприклад, гнойовий жук — наклеп і плітки, отруйний — провісник важкої хвороби, рогоносець — до подружньої невірності.

Якщо дівчині повзе жук, то це означає в її оточенні є таємний шанувальник.

Кому приснився жук?

В залежності від того, кому привиділося комаха, залежить трактування сновидіння. Радимо розглянути розшифровки для жіночої та чоловічої статі окремо.

Незаміжньою дівчині

Якщо молодий і незаміжньою дівчині приснилося, що по її руці повзе жук, значить в її оточенні є молодий чоловік, який таємно в неї закоханий. Сновидіння, в якому комаха повзла по траві, вказує на те, що дівчина відкинула хорошого хлопця і незабаром про це пошкодує.

Убити в сні жука — сприятливий символ. У реальному житті дівчина зможе розкрити плани інтриганів і вивести їх на чисту воду.

Жінки

Сон, у якому жінка побачила жука віщує їй серйозний конфлікт з домочадцями. В даній ситуації буде винна сама спляча, але вона не зможе визнати свої помилки і вибачитися.

Побачити в сні яйця жуків — до невеликим неприємностей.

Спостерігати за комахами, які мирно повзають в траві — до приємного знайомства з цікавим чоловіком.

Якщо уві сні з’явилися невеликі жуки — це означає що може погіршитися самопочуття.

Вагітній

Якщо уві сні вагітна дівчина побачила жука, то їй не варто хвилюватися. У реальному житті у неї вийде досягти повного взаєморозуміння зі своїм чоловіком.

Побачити багато маленьких жучків — до незначного погіршення самопочуття.

Сновидіння, в якому до вагітної дамі залетів один великий жук, віщує знайомство з впливовим і забезпеченим чоловіком. Від його дій і рішень залежить подальша доля жінки і її дитини.

Чоловікові

Якщо багато комах привиділося молодому хлопцю, значить зовсім скоро він розчарується у своїх близьких друзів. Один великий чорний жук обіцяє зрада з боку коханої людини.

Сновидіння, в якому дорослий чоловік тримає в руці жука — сприятливий знак. Сон вказує на те, що справи чоловіки підуть в гору, він почне заробляти хороші гроші. З часом він познайомиться з впливовою людиною, який допоможе йому просунутися по кар’єрі.

Бачити, як жук повзає по руці — до з’ясування відносин з коханою жінкою.

Тлумачення сну по подробиць

При тлумаченні сну слід додатково враховувати розмір і видів комах. Ці подробиці допоможуть краще розшифрувати сновидіння.

Чорні

Якщо людині приснилося багато чорних жуків, значить наяву він зазнає утисків з боку заздрісників. Сновидінню не варто турбуватися з цього приводу, так як плітки ніяк не вплинуть на його репутацію.

Сон, в якому чорні жуки тікали від сновидця віщує конфлікти на роботі з колегами або начальством. У будь-якому випадку, сновидінню доведеться відстоювати власне ім’я.

Вбивати жуків

Вбивати комах у сні — ознака того, що в реальному житті людина відчуває неприязнь до власних дітей. Він намагається піти від відповідальності і уникнути будь-яких доручень.

Сновидіння, в якому сплячий намагається зловити і вбити жука, вказує на те, що сновидець витрачає свої сили та енергію на безглузді заняття. Сонник радять знайти для себе гідне справу і направити енергію в потрібне русло.

Якщо приснився жук-олень — означає в майбутньому варто чекати нещастя і втрати.

Маленькі

Сновидіння, в якому людина зустрічає маленьких жучків — до дрібних неприємностей і проблем. Маленькі жучки, які намагаються проникнути під шкіру, уособлюють страхи сновидця. Можливо в реальності щось його сильно турбує.

Ловити маленьких жучків — до швидкого збагачення. Чим більше комах буде спіймано, тим більше грошей отримає сновидець.

Рогаті жуки-олені

Сон, у якому фігурує рогатий жук-олень, обіцяє сновидінню збитки і втрати. Велика кількість таких жуків трактується як можливе переслідування людини колекторами.

Літаючі комахи символізують невдоволення сновидця своїми партнерами по бізнесу або колегами.

Важливо! Якщо рогач приснився дорослому чоловікові, значить скоро він дізнається про зраду своєї дружини (дівчата).

Блискучий гнойовий жук

Гнойовик у сні вказує на те, що в реальному житті сплячий веде подвійне життя і щось приховує від своєї другої половинки. В цій ситуації людині необхідно розбудити совість і зізнатися в своїх діяннях.

Гнойовик, що повзе по руці — несприятливий символ, який віщує біди і удари долі.

Травневий

Травневий жук у сні символізує егоцентризм сновидця, з-за якого він постійно відчуває незадоволення іншими людьми.

Важливо! В даній ситуації сонник радить звернути увагу на свою поведінку та змінити ставлення до оточуючих людей.

Великі

Сновидіння, в якому людина бачить великого жука символізує бажання сновидця повернутися в дитинство і відчути безтурботність і радість.

Побачити коричневого жука — несприятливий знак, який вказує на чиюсь смерть. Можливо хтось із знайомих або далеких родичів незабаром помре.

Колорадські

Якщо у нічних мареннях чоловік побачив колорадського жучка, значить зовсім скоро відбудеться неприємна ситуація з вини самого сновидца. Сонник радить проконтролювати свою поведінку, тоді неприємностей можна уникнути.

Комаха, що повзе по руці — символ сильного суперника. У реальному житті сновидець не вважається цієї людини своїм конкурентом і постійно ділиться з ним своїми планами.

Часто комахи приходять у снах для того, щоб попередити про небезпеку. Сонники радять не нехтувати попередженнями, так як всі неприємні події можна запобігти. Тому, побачивши сон з жучками, необхідно проаналізувати трактування бачення і подумати, звідки можуть прийти неприємності і як не допустити їх появи.

Сонник - тлумачення снів