До чого сниться акваріум – сонник, тлумачення сну про мертвих акваріумних рибок і порожній акваріум, черепах і змій в акваріумі уві сні

Сновидіння відкривають завісу майбутнього. Зни — допомога підсвідомості, підказка понад, таємниче попередження долі. Якщо приснився аквариум — в цілому це хороший сон, він уособлює відносини між людьми або повідомляє про значущу подію. Нслід звернути увагу на деталі, щоб більш точно пояснити його значення.

Можливо, невідомі люди стежать за вашою життям

Акваріум по соннику Міллера

Густав Міллер витратив більше, ніж півстоліття на вивчення символіки сновидінь. Він прийшов до висновку — сни дають дуже цікаву інформацію і прокинувшись, чоловік згідно з отриманими знаками здатний узгодити свої вчинки з життєвими цілями.

Акваріум у сні означає, що невідомі люди з цікавістю спостерігають за життям сплячого. Якщо кіт намагається виловити рибу і господар нічого не робить, говорить про легковажного поведінці людини. Це може стати причиною неприємностей для його родини і близьких людей. У разі, якщо сплячий міняє воду в акваріумі — скоро його чекають зміни у житті.

Золоті рибки в акваріумі або великі говорять про негайне виконання заповітного бажання.

Акваріум у сні говорить про те, що скоро налагодяться справи

Тлумачення сну про акваріум сонник Ванги

Пророцтва і передбачення відомої ясновидиці цікаві всім. Вона дає відповідь і слушну пораду, як потрібно вести себе наяву, щоб уникнути неприємностей.

Акваріум з водою означає:

 • дїла в найближчому майбутньому налагодяться;
 • жжиття стане заможною, спокійною;
 • плавающие мешканці кажуть про складне становище для сплячого, позбутися труднощів допоможуть йому інші люди, але не відразу.

Якщо ємність порожня — вибратися з неприємностей допоможуть гроші, значить потрібно економити. Якщо акваріум тече, значить людина спускає гроші марно, це може призвести до фінансової кризи.

Розбитий акваріум говорить про природні катаклізми — затяжних дощах, затоплення. Нечиста сила в реальності переслідує сплячого, якщо він миє ємність. Чистий резервуар вказує на те, що він впоратися з псуванням, пристрітом.

Часто акваріум уві сні віщує поповнення в сім’ї

Акваріум в ісламському соннику

Для самотньої дівчини такий сон пророкує налагодження особистого життя, їй незабаром зроблять пропозицію руки і серця. Заміжня жінка в найближчому майбутньому завагітніє.

Для холостого чоловіки приснився риба в акваріумі обіцяє зустріч з майбутньою дружиною.

Кому приснився сон?

Сонники інтерпретують тлумачення по-різному для чоловіків і жінок.

Жінки

Зігмунд Фрейд стверджував, що приснився закрита ємність з водою жінці говорить про її задоволення особистим життям. Також у сні це означає швидке поповнення в родині. Коли жінка наливає нову воду в резервуар — наяву вона може змінити зовнішність кардинальним чином.

Важливо! Емоції сплячого уві сні мають дуже велике значення, чим вони сильніші, тим значніше бачення.

Якщо у водоймі багато риб і красивих рослин — у сім’ї все складається благополучно. Незаміжній дамі належить шлюб з забезпеченою людиною, можливо за розрахунком. Інші значення — відпочинок, спокій, справи будуть йти повільно. Якщо резервуар уві сні порожній, наяву для жінки це означає безпліддя. Отримати акваріум в дар — приємні сюрпризи.

Чоловікові

Якщо чоловік міняє воду в акваріумі, його чекає зміна діяльності, можливо нова робота, раптове підвищення по службі, інший спосіб життя. Підземні рибки попереджають про небезпеку. Потрібно бути обачним у зв’язках, особливо одруженим. Впускати велику рибу в акваріум означає легковажність, з’являться нові проблеми.

Коли чоловік ловить рибу в акваріумі, у нього додасться проблем, чим її більше, тим більше неприємностей. Одруженому людині резервуар з його мешканцями обіцяє уві сні довгоочікуване поповнення.

Порожній акваріум говорить про можливий обман

Тлумачення сну по подробиць

Віщуни проаналізуваві кілька тисяч сновидінь, зміст яких записуваві. З’ясувалося — люди часто бачать сни-попередження, підказки. Інтерпретации нічних видінь допомагають дізнатися, що чекає на людину в найближчому майбутньому.

Мертва риба в акваріумі

Мертва риба у сні в акваріумі або іншому водоймищі означає прикрості, втрати, втрати, нещастя. Бажання сплячого не здійсняться. Інший варіант — людина витрачає час на порожні захоплення.

Порожній акваріум

Порожня ємність вказує на можливий обман, шахрайство для сплячого. Також ймовірність втрати інтересу, байдужість до нього колись близької людини, звідси — апатія, депресія.

Увага! Порожній акваріум говорить про дефіциті уваги, сплячому потрібна підтримка, стали близькі до нього черстві.

Одиное пояснення — ймовірність веселья, застолья з алкоголем.

Великий акваріум з рибками

Наповнений резервуар з мешканцями уві сні обіцяє хороші події наяву:

 • Рибки, що плавають у чистій воді віщують щедру винагороду долі : нові відносини, кар’єрне зростання, переїзд в мегаполіс.

 • Не за горами сприятливі події, якщо в резервуарі прозора вода і здорові мешканці.
 • Очікуються приємні сюрпризи, подарунки, захоплюючі подорожі.

 • Еслі уві сні хтось з цікавістю розглядає акваріум — цій людині можна довіряти, перше враження про нього помилково.

Увага! Коли уві сні людина купує великий акваріум — його чекають значні фінансові витрати.

Потрібно утриматися від придбання предметів розкоші, економити. Якщо сплячий сам плаває в резервуарі — його чекають фінансові втрати, годує рибок — треба набратися терпіння, витримки.

Черепаха уві сні може передвіщати заздрість, конкуренцію

Черепаха в акваріумі

Черепаха символізує мудрість, спокій. Побачити її у воді, в акваріумі — до тривалого періоду успіху, процвітання. Морське тварина означає відпустку, приємний відпочинок.

Тлумачення про появу черепахи в домашньому водоймищі уві сні застерігає — можливі перешкоди в справах, конкуренція, заздрість.

Змія в акваріумі

Змія — символ грошей, вічності, таємних знань. Якщо змія намагається напасти — насправді сплячого оточують недоброзичливці, йому потрібно проявляти пильність. Укус змії віщує фінансове благополуччя. Поява її в акваріумі у воді значить психічно неврівноважений стан сплячого.

Акваріум розбився у сні

Якщо людина розбиває акваріум, який наповнений водою — наяву він буде успішним у справах, що його чекає прибуток, спадщина. Інше значення — велика ймовірність великого скандалу, конфлікту.

Мальки в акваріумі

Коли сплячий запускає дрібну рибу в акваріум з водою — він хоче мати дітей, дорослу — прагне змінити своє особисте життя.

Мальки говорять також про суєту, невеликих клопоти, які заберуть багато сил.

Чистити акваріум від мулу

Коли сплячий чистить ємність з рибками, його очікує зміна роботи або місця жительств, миє йому заздрять. Позбавлення від недоброзичливців скаже знак, де вода замінена на чисту. При цьому потрібно остерігатися удара, який може завдавти поганийой людина.

Трактування в інших сонники

Тлумачення сну про акваріумі різні:

 • Особам, страждаючим захворюваннями ШКТ і літнім сон з акваріумом попереджає про ускладнення зі здоров’ям.

 • Годувати рибок — значить помиритися з ворогами, сплячий зачарує своїм шармом.

 • Невеликі розміри резервуара говорять про незначні зміни.

 • Каламутна вода передвіщає погані події, проблеми зі здоров’ям.

 • Рибки яскравого забарвлення в домашньому водоймищі уві сні говорять про загрозу отруєння або обману, образи, сварки. Хворим цей сон передвіщає погіршення здоров’я.
 • Червоного відтінку риба передбачає переживання, розкриття секретів.

Увага! День тижня теж має значення, з четверга на п’ятницю — сняться віщі сни.

Екзотичні мешканці означають надзвичайні життєві ситуації. Живі рослини — хороший знак, штучні — поруч брехливі люди.

Головне при розгадки снів — еслі атмосфера уві сні приємна, доброзичлива, то в житті все складеться добре. Якщо наснилося щось погане — не треба засмучуватися. Нічні кошмари часто результат страхів і відчуттів людини в реальності.

Сонник - тлумачення снів