До чого сняться роги – сонник, тлумачення сну про роги оленя, козла, корови і барана у сні

Ви прокинулися сьогодні вранці і зрозуміли, що вам снились роги? Неприємне відчуття закрався з-за того, що ви не знаєте, до чого вони сняться? Не впевнені, чекати після цього чогось хорошого або все погано? Не поспішайте засмучуватися – прочитайте цю статтю, і все стане на свої місця!

Багато сонники дають різне тлумачення приснився рогів. Тим більше, потрібно згадати, в якій ситуації ви їх бачили, і де. Корисно буде також запам’ятати, роги якого саме тваринного ви бачили.

Роги по соннику Міллера

У соннику Міллера сказано, що якщо ви бачили роги на брудною і чорною корові, то варто чекати ворогів. Якщо роги просто висять на стіні, то швидше за все скоро буде затіяли ремонт у будинку.

Роги тварини уві сні символізують сміливість

Тлумачення сну про роги по соннику Ванги

Сонник Ванги тлумачить сновидіння так, що якщо ви побачили роги на власній голові, то найкраще вам змінити своє ставлення до близьких. Варто задуматися, чи не ведете ви себе як уперта тварина.

Роги в ісламському соннику

В ісламському соннику йдеться про те, що якщо ви побачили ріг у себе на голові, то у ваших руках буде повага оточуючих, а можливо, і влада над ними. Якщо ви бачите роги не на собі, і вони належать великому і сильному тварині, то це може говорити про сміливості і досягнення для вас і вашої родини. Якщо роги належать якому-небудь іншій тварині, то варто чекати неприємності.

Кому приснився сон?

Тлумачення сну найкраще також враховувати і те, кому приснився цей сон, адже для чоловіка і жінки, чи дівчини і хлопця тлумачення можуть бути абсолютно різними.

Дівчині

Якщо дівчина побачила роги уві сні, то, швидше за все, у неї буде певний успіх в особистому житті. Наприклад, сподобався молодий чоловік незабаром може звернути увагу і почати залицяння. Також у деяких тлумаченнях йдеться про те, що якщо дівчина бачить роги, то у неї є комплекси, від яких краще позбутися.

Жінки

Ріг, побачений жінкою уві сні, може означати проблеми в сімейному житті або зраду близької людини.

В той же час це значення говорить про те, що ви самі штовхаєте свого партнера на подібні дії, і потрібно змінити своє ставлення до нього.

Чоловікові

Коли чоловікові сняться роги, то сон може говорити про швидкі зміни як в особистому житті, так і в професійній сфері. Також, роги можуть говорити і про збільшення кількості шанувальниць.

Тлумачення сну по подробиць

Кожне сновидіння включає в себе безліч інших подробиць. І для вірного тлумачення сновидіння з приснившимися рогами краще запам’ятати, які деталі супроводжували побаченому. Нижче представлені деякі з найбільш часто зустрічаються.

Роги кози

Побачений у сні козел з рогами може вказувати на те, що хтось намагається або скоро спробує вас залякати, і варто краще розглянути своє оточення.

Приснилися роги барана

Баран з рогами уві сні може обіцяти швидку перемогу над багатьма неприємностями, напір енергії і удачі.

Часто роги в сні — гарний знак

Великі оленячі роги

Роги оленя – це сила, талант і величезні можливості, якщо ви побачили цей символ уві сні. Вам варто подумати над тим, що ваш прихований потенціал пора розкрити і використовувати для досягнення своїх цілей.

Багато різних рогів

Якщо у своїх сновидіннях ви побачили безліч різних рогів, то це може означати, що ви досягли, або зовсім скоро досягнете того, чого очікували. Це дуже позитивний знак.

Лосині роги

Лосині роги, на відміну від оленячих, не обіцяють багатьох досягнень. Якщо ви бачили цей символ уві сні, то, швидше за все, вам не вистачає власної сміливості для того, щоб впоратися з деякими проблемами, і варто спробувати це змінити в собі.

Роги буйвола уві сні

Буйвол і його роги в цілому не віщують нічого доброго. Варто очікувати якихось неприємностей. Остерігайтеся проблем зі здоров’ям у себе або близьких людей.

Коров’ячі роги

Роги корови обіцяють вам можливе багатство і досягнення, отримання спадщини. Якщо ви тримаєте корову за роги, то це може означати ваш швидкий успіх у тому чи іншому починанні.

Білий козел нападає рогами

Якщо ви побачили уві сні, що білий козел намагається нападати на вас і вдарити своїми рогами, то швидше за все хтось хоче вкрасти ваш спокій, викликати у вас почуття страху, змусити панікувати.

Варто остерігатися ворогів, які захочуть дізнатися ваші плани і завадити тому, щоб вони здійснилися.

Роги на голові людини

Якщо ви бачите уві сні роги на голові у будь-якої людини, то це може означати любовну інтригу. Крім цього, такий символ може означати і негідну поведінку когось із ваших друзів або родичів.

Висновки

Роги, побачені уві сні, можуть бути як хорошим, так і поганим знаком для сновидця. І щоб точніше тлумачити сновидіння, краще всього спробувати пригадати деталі сну і зрозуміти, чи варто починати радіти або турбуватися, а може і зовсім не звертати уваги на ці символи.

Сонник - тлумачення снів