До чого сниться акула – сонник, тлумачення сну про білу акулу у воді, укус, напад або вбивство акули в море

Присутність акули у сні – тривожний знак. Найчастіше таке сновидіння має негативне значення і віщує небезпеку. У рідкісних випадках нічне бачення трактується позитивно, але це швидше виняток з правил, а не закономірність.

Акула по соннику Міллера

Символізує заклятого ворога, обіцяє швидку сутичку з ним. Тлумачення сну залежить від характеру взаємодії з хижою рибою:

 1. Якщо вона повільно підпливає до людині, а потім довго кружляє навколо нього – недоброзичливці випробовують терпіння сплячого. Їх мета – вивести його з рівноваги.
 2. Побачити напад акули – до стресу.
 3. Акули, які спокійно плавають у чистій воді і не виявляють ознак агресії, — це ознака присутності підлабузників, двуличных персон в близькому оточенні. При сновидце вони намагаються імітувати доброзичливість, а насправді бажають йому зла.

Перемогти в битві з хижаками або побачити його мертвим – до повернення давньої втрати. Можливо, це буде відродження колишньої любові або набуття душевного спокою.

Ісламський сонник вважає, що акула віщує зустріч з ворогом

Тлумачення сну про акулу в сонник Ванги

Якщо морська мешканка нападає на незнайомця – це до скоєння необдуманого вчинку, про якому доведеться шкодувати. Щоб уникнути цього, потрібно підтримувати стан усвідомленості, не піддаватися на чужі провокації.

ДОВІДКА В цілому акула уособлює підступного ворога, який хоче нашкодити сновидінню. При цьому причини його неприязні безпосередньо пов’язані з поведінкою людини. Можливо, мова йде про давні образи або недозволеному суперечці.

Акула в ісламському соннику

Означає зустріч з лютим ворогом. Знадобиться певна кількість часу і сил, щоб його здолати. Перемогти підступність лиходія допоможе гранична обережність і передбачливість.

Щоб не стати жертвою противника, сновидінню небажано розкривати свої плани і вести відверті розмови з малознайомими людьми.

Тлумачення сну

При розшифровці нічного бачення має значення стать сплячого і його сімейне становище. Ці деталі допомагають дати більш точне тлумачення сновидіння. Тому для жінок і чоловіків значення одного і того ж сюжету буде різним.

Для дівчини (незаміжньої)

Хижа риба уособлює недоброзичливця, який є в її життєвому просторі. Це може бути колега або хтось із друзів.

Значення сновидіння:

 • плавати в морі і зустріти акулу – до зустрічі з підступною людиною;
 • побачити її у чистому морі – до ризику довірити свої таємниці недоброму людині;
 • зустріти морську мешканку в каламутній воді – до змови і пліток.

УВАГУ Сон про акулі також символізує непросту любовний зв’язок, в якій партнер поводиться надто владно, намагається нав’язувати свою волю.

Для жінки

Сюжет з хижою рибою має наступне значення:

 • для молодої жінки – до появи заздрісниці з числа подруг;
 • для зрілої дами – до інтриг навколо її персони;
 • після весілля – до швидкої вагітності.

А якщо жінка вже в цікавому положенні, сон обіцяє їй благополучні пологи.

Для чоловіка

Представнику чоловічої статі зустріч з акулою віщує:

 • якщо вона з великою пащею – неприємності в професійній діяльності;
 • якщо плаває в прозорій воді – поява проблем, які швидко вирішаться з сторонньою допомогою;
 • морська мешканка в каламутному морі – про сновидце будуть пліткувати;
 • спробує напасти на сплячого – сутичку з ворогом;
 • хижачка з закривавленими зубами – суперечка з родичами.

А якщо акула чорного забарвлення, значить, проти сновидця готується змова. Йому варто бути уважніше при обігу з фінансами.

Якщо акула вкусила уві сні — це передвісник небезпеки

Тлумачення сну по подробиць

Хижа риба в сновидінні також відображає приховані і явні страхи сплячої людини. Це може бути обґрунтована тривога або просто нав’язливі переживання. Щоб позбутися від цього негативу, для початку потрібно його знайти в глибинах своєї підсвідомості.

Особливості тлумачення нічного бачення залежать від його деталей. Вони допомагають відтворити повну картину сну.

Біла акула в море

Уособлює страх смерті і невіра в свої сили. Вказує на проблеми емоційного характеру. Це може бути панічне очікування негативу або стресовий стан через перевантаження на роботі. Сновидіння натякає на те, що сплячий потребує сторонньої допомоги для вирішення своїх проблем.

Акула вкусила за руку

Цей сюжет – попередження про небезпеку. Тлумачення сну буде наступним:

 • якщо сплячий не заподіював шкоди акулі, а вона раптово напала і схопила за руку – хтось намагається відібрати у сновидця те, що дано йому по праву;
 • якщо від укусу виступила кров – належить спір з родичами;
 • якщо хижих риб багато, а кусає тільки одна – це вказує на порушення сплячим чужих кордонів, яка може обернутися неприємностями;

Якщо акула вкусила, але болю не відчувається – це до швидкої зустрічі з друзями.

У будь-якому випадку сновидінню варто бути на чеку, не довіряти всім підряд, щоб не обеззброювати себе перед обличчям ворога.

Акула вкусила за ногу

Сновидіння вказує на страх невизначеності, невпевненість у завтрашньому дні, відсутність стабільності.

Якщо укус був слабким, сновидець легко впорається зі своїми проблемами. Але якщо хижа риба завдала сильну травму, доведеться витратити чимало зусиль на те, щоб вирватися з пастки ворогів.

Зловити акулу

Зловити її на вудку – до швидкої удачі. Вона може виражатися у формі:

 • виграшем;
 • отримання премії;
 • повернення боргу;
 • знайомства з впливовою людиною.

ВАЖЛИВО Якщо це сниться жінці, її очікує благополучна вагітність і легкі пологи. І якщо вона зловить кількох риб, народиться двійня або трійня.

Вбити акулу

Такий сюжет віщує зустріч з підступною персоною, яка спробує нашкодити. Сон символізує страх поразки і невдач. Якщо сновидець вступає в сутичку з хижою рибою і вбиває її – це до перемоги над ворогом.

А якщо акула вмирає довго і болісно, значить, недоброзичливець довго буде чинити опір, але удача також буде на боці режиму.

Мертва акула у воді

Плаваюча догори черевом хижачка – до відновлення справедливості і набуття внутрішньої гармонії. Тепер ніхто не посміє турбувати спокій сновидця і плести інтриги навколо нього. А в житті все буде складатися легко і безпечно.

Величезна акула

Велика риба або ціла зграя акул вказує на те, що недоброзичливці воліють діяти спільно або ворог дуже сильний. Але якщо напади не відбувається, значить, підступи ворогів не заподіють ніякої шкоди.

Плавати з акулою у сні

Якщо риба добра і плаває поруч, не завдаючи шкоди здоров’ю, що це передвіщає просування по кар’єрних сходах. Буде можливість обійти конкурентів. А плавання в зграї акул символізує зростання авторитету сновидця.

Побачена уві сні акула – це попередження згори про те, що людині намагаються нашкодити. Якщо сновидець скористається підказками, отриманими в нічному видінні, йому легко вдасться здобути перемогу над недоброзичливцями.

Сонник - тлумачення снів