До чого сниться бик – тлумачення сну по сонникам, чорний бик уві сні нападає, сон де стадо корів тікає

Більшість тлумачів сходяться на думці, що побачити бика в сні — гарний знак. Лише за рідкісними винятками можна зустріти негативне тлумачення сну з представником великої рогатої худоби.

Бик по соннику Міллера

 1. Великий гладкий бик обіцяє спящему становлення його лідерської позиції серед оточуючих, колег. Чоловікам такий сон може передвіщати буйний успіх серед жінок.
 2. Багато таких бичків на красивому зеленому лузі — сновидець займе таке положення в суспільстві, про який раніше і мріяти не міг.
 3. Але якщо бички схилилися до траві, то наяву фінансовий стан зменшитися, а деякі друзі відвернуться.

тікати від чорного бика — до хвороби

 1. Добірні, породисті бики обіцяють чоловікові одруження на заможної нареченій або примирення з колишньою коханою.
 2. Якщо чоловікові наснився бики, п’ють воду з чистого струмка, поряд з ним з’явиться вірна і любляча жінка. Жінці такий сон говорить про те, що скоро вона прийме пропозицію від свого залицяльника.
 3. Мертву тварину — до тузі і печалі.
 4. Білосніжний бик — вісник щастя і радості.

Тлумачення сну про бика сонник Ванги

Відома віщунка пов’язувала поява бика уві сні з важким монотонною працею, завзятістю і незалежністю. Майже всі тлумачення про це тваринний пов’язані з роботою:

 1. Опинитися в сновидінні наодинці з розлюченим биком — наяву сновидець познайомиться з сильним, незалежним і цілеспрямованою людиною, яка буде викликати повагу.
 2. Осідлати бика — найближчим часом доведеться займатися важкою, часом непосильною працею. Але в підсумку всі старання будуть оцінені і сплачені по достоїнству. Сплячий буде задоволений своєю роботою і тим, як його начальство оцінило.
 3. Якщо уві сні людина спочатку чув гуркіт далеко, а потім бачив, як на нього мчить величезне стадо биків, то наяву йому доведеться спостерігати за тим, як владний, цинічний і жорстокий людина прийде до влади. Потрібно бути особливо обережним, якщо таке сновидіння наснилося в рік Бика, так як є небезпека зіткнутися з серйозними неприємностями.
 4. Вбити бика уві сні — наяву сновидець може постраждати від непостійності людини, якому він довіряє.

Сон з биком в ісламському соннику

 1. Уві сні з’явився бик без рогів — наяву доведеться спілкуватися з нікчемним, приниженим або хворою людиною.

рудий бик для жінки — ваша друга половинка лицемір

 1. Якщо сновидець в сновидінні володів великим стадом биків, то в реальності він може досягти успіху на шляху до управління країною, якщо у нього є на те ресурси.
 2. Осідлати бика уві сні — Аллах у дійсно подарує успіх і врожай.

 3. Той, перед ким тварина замычит в сновидінні, зовсім скоро відправиться в довгий шлях. Такий сон може попереджати про розбрат.
 4. Гранично обережним потрібно бути тому, хто побачив уві сні, як його збиває з ніг бик, так як смерть іде по п’ятах. Також такий сон може попереджати про початок війни в країні або іншої трагедії. Протилежне тлумачення для фермерів — з’явиться допомога у подоланні складних робочих справ.
 5. Якщо бути кланявся сновидінню, то наяву спящему самому доведеться віддати перемогу людині, який наводить страх на всіх оточуючих.

Кому приснився бик?

При тлумаченні сну з участю бика, потрібно приділяти велику увагу тому, хто саме бачив сон, адже для чоловіків і жінок тлумачення одного і того ж сну можуть бути абсолютно різними.

Дівчині

 1. Якщо молода дівчина побачила уві сні запряженого бика, то значить хтось з її близьких відчуває почуття невдячності до себе з боку сновидицы. Варто поспілкуватися з рідними, з’ясувати, хто тримає образу і постаратися залагодити конфлікт.
 2. Гарний бик може говорити у тому, що у сновидицы є видатні лідерські якості, які вона повинна проявляти повною мірою, щоб домогтися приголомшливих висот.
 3. Білий бик обіцяє сновидице успіх і фінансове багатство. Якщо він піднімає її на рогах, але спляча не відчуває страху, то в дійсності її чекає слава.

красивий білосніжний бик обіцяє вигідний вдалий шлюб

 1. Бик на водопої говорить про відданість коханого та його щирих почуттях.
 2. Якщо уві сні молода дівчина вбила бика, то насправді вона сильна і вольова. Такий сон може говорити про небезпеку, яку спляча зуміє уникнути завдяки власній розсудливості і мудрості.

Вагітній

Сон за участю великої рогатої худоби, який бачила вагітна дівчина, говорить про її внутрішніх переживаннях породіллі. Її терзають страхи з приводу майбутніх пологів і здоров’я дитини, але побоюватися не варто, після сновидіння з биком практично всі сновидицы народжують великих, міцних малюків з відмінним здоров’ям, з чого можна зробити висновок, що такий сон — сприятливий знак для тих, хто скоро стане мамою.

Жінки

 1. Якщо уві сні жінка побачила бика, який пасеться у неї у дворі, то наяву вона дуже переживає за своїх близьких і зробить все можливе, щоб не розчарувати їх і/або свого партнера.
 2. Бачити сон, у якому бик з великими рогами був мертвий — до смутку. Можливо, в житті відбудеться подія, яка засмутить сновидицу.
 3. Якщо у видінні на жінку напала стадо биків, то скоро вона буде відчувати страх. Якщо ж у сні тварини хотіли напасти, але не зробили цього, то переживання були марними.
 4. Бачити, як чорний бик нападає на когось- до серйозної небезпеки, яка може чекати на кожному куті. Якщо ж бик нападає на саму сплячу, то її ім’я опорочат.

Чоловікові

 1. Якщо уві сні бик нападав на сплячого, то наяву його чекає серйозне суперництво з конкурентом.
 2. Такий сон може попереджати про появу коханця у дружини або дівчини.
 3. Породистий бик обіцяє одруження на гарній дівчині із забезпеченої сім’ї.

Тлумачення сну по подробиць

Великий вплив на значення сну про бика надає колір тварини і його поведінку, а також емоції, який відчував сплячий під час зустрічі з рогатою твариною.

Чорний бик

Чорний бик уві сні персоніфікує як внутрішні переживання сновидця, так і зовнішні події. Чим сильніше був контраст між навколишнім середовищем і тваринам, тим важливіше будуть події.

Наприклад, бик на сірому тлі знаменує, що коро сплячий навчиться спритно розбиратися в людях і розуміти, хто йому друг, а хто — ворог.

Тікати від чорного бика — до хвороби.

Великий агресивний бик чорного кольору говорить про те, що спящему потрібно приборкати свою злість і лють, які давно долають зсередини.

Напад рогами бика

Багато тлумачі розходяться в поясненні сну, в якому бик рогами нападав на сплячого. Деякі сонники попереджають, що сновидець буде залучений в любовну історію, яка принесе йому багато задоволення, але і змусить постраждати, так як його ім’я і відносини будуть опорочены брудними плітками.

Інші сонники кажуть, що сплячого чекає щастя в любові без неприємних наслідків.

Бик, що буцає може попереджати про небезпеку.

Стадо биків

Стадо биків і корів зазвичай сниться сильним, вольовим людям. Якщо ж тварини з’явилися уві сні молодій людині, яка ще не відрізняється видатними якостями, то варто почекати — все попереду! Настане той день, коли сновидець зуміє здивувати оточуючих і зайняти вигідне положення.

Якщо в баченні стадо охороняли злі ланцюгові пси, то наяву у сновидця з’явиться надійний і вірний друг, який прийде на допомогу в будь-яку хвилину.

Бик і корова

Якщо жінці приснилося, що бик і корова спаровуються, то наяву вони мріють зустріти чоловіка, від якого зможуть народити міцних, здорових і красивих дітей.

Якщо ж сон приснився зовсім юної дівчини, то скоро її коханий зробить їй пропозицію, настане час підготовки до весілля.

Для хворих людей сон, у якому поруч стояли бик і корова, обіцяє одужання.

Тікати від бика

 1. Тікати від розлюченого бика уві сні — наяву сновидець страждає від власних емоцій і не може завершити розпочаті справи. Варто вгамувати свої почуття, тоді справи підуть на поправку.
 2. Ще такий сон може говорити про проблему, вирішити яку можна лише попросивши допомоги у високопоставленої особи.
 3. Від бика тікає чоловік — наяву йому належить підписувати контракт або договір, під час чого потрібно бути гранично обережним.

червоний бик з великими рогами символізує владного людини поруч з вами

Червоний бик

Якщо червоний бик приснився жінці, то він візьметься вирішувати стару проблему, яка давно чекає дозволу. Якщо ж він нападав на неї, то насправді доведеться робити вибір між тим, що необхідно і між тим, чого жінка хоче насправді.

Червоний бик з великими рогами символізує владного людини, який стане покровителем сновидця і допоможе вирішити багато проблем.

Білий бик

Білий бик, мирно пасеться на лузі, привидевшийся молодій дівчині, говорить про те, що вона викликає інтерес у осіб протилежної статі.

Випещений, красивий білосніжний бик обіцяє вигідний вдалий шлюб, а ось таке мертву тварину сниться до смузі невезіння.

Якщо сплячий роздражнив білого бика і той погнався за ним, то насправді варто відмовитися від авантюр, інакше можна потрапити у великі неприємності.

Бугай погнався без причини? Тоді спящему вдасться вразити оточуючих своїми вміннями.

Рудий бик

 1. Якщо жінці приснився великий рудий бик, то наяву її шанувальник виявиться підступним і лицемірним людиною, від якого варто триматися подалі.
 2. Чоловіку такий сон обіцяє успіх у робочих справах і/або нові щасливі відносини.
 3. Якщо сновидець тікав від рудого бика, то наяву йому вдасться сберечься від пліток і інтриг, які плетуть недоброзичливці навколо його персони.
 4. Мертвий бик рудого кольору — добрий знак, зовсім скоро низка неприємностей закінчиться.

Висновки

Бик, з’явився у сні, частіше всього стає попередженням для сплячого. Варто уважно аналізувати свій сон, щоб зрозуміти, про що саме намагається попередити доля.

Сонник - тлумачення снів