До чого сниться ящірка – сонник, тлумачення сну про велику ящірку, зеленого варана, саламандру уві сні

У більшості випадків образ ящірки в сновидіннях несе негативний характер. Однак для трактування сну обов’язково потрібно враховувати контекст подій, конкретні дії, які брали участь персонажів і почуття, які ви відчували. Так, у ряді випадків сенс сну може придбати позитивне значення.

Ящірка по соннику Міллера

Поява ящірки у сні означає приховане або явне присутність недоброзичливців у вашому житті, які заготовляють лихе проти вас. Також це може бути ознакою того, що таких нападок в самому найближчому майбутньому буде дуже багато. Слід бути напоготові і шукати підступу в реальності.

Якщо вам вдалося вбити ящірку уві сні, то це хороший знак. Вам вийде повернути удачу в свою долю після довгих переживань про робітників або особистих відносинах.

Для жінок тлумачення сонника Міллера також несе негативний відтінок. Особливо небезпечний мотив, коли ви бачили ящірку, сбрасывающую свою шкіру, або покусали рептилією. Такий сюжет — явний провісник голодних часів і періоду суворих поневірянь, який вам потрібно вистояти будь-якими правдами.

Ванга вважала, що ящірка – провісник білої смуги

Тлумачення сну про ящірку в сонник Ванги

Якщо ви просто спостерігали ящірку уві сні, то згідно соннику Ванги це є символом втраченої удачі. На щастя, така можливість з’явиться у вашому житті, і ви зможете при належних зусиллях повернути її на свою користь. Для тих, хто довго відчував труднощі, це справжній провісник швидкої білої смуги.

У разі, коли ви бачили, як ящірка скидає хвіст або навіть тримали його в руках, це означає, що вам доведеться поплатитися чим для досягнення своєї мети, до якої ви йдете зараз.

Ящірка в ісламському соннику

За ісламським соннику ящірка уособлює собою образ хитрого брехуна в справжньою життя, який сіє ворожнечу і ненависть. Його небезпека полягає не тільки в тому, що він діє проти вас, але ще і в тому, що він гальмує ваш розвиток і не дає пробиватися вище.

Важливо! Якщо вам вдалося уві сні вбити таку ящірку або нашкодити їй, то це означає, що в реальності ви зможете легко запобігти обман злостивців.

Кому приснився сон?

Образ сновидіння також відіграє велику роль. За словами фахівців тлумачення снів для обох статей сильно відрізняються один від одного.

Для жінки

У більшості випадків ящірка виступає в якості способу пліткарів, близьких друзів або колег, які приховують свої справжні мотиви при спілкуванні з вами. Якщо ви зараз знаходитесь у відносинах, то ящірка може позначати суперницю в реальному житті, яка свідомо спокушає вашого чоловіка, поки ви цього не бачите. Такий сон може стати знаком, що вже пора звернути увагу на поведінку коханого.

Для чоловіка

Для представників сильної статі поява ящірки в нічних сновидіннях стає передвісником згасаючої статевої сили, яка дасть слабину незабаром. Сильно переживати з цього приводу не варто, оскільки все скоро повернеться на своє місце. Подумайте, в чому може бути причина потенційної тимчасової дисфункції. Можливо, ви занадто багато працюєте або непристойно довго відмовляєте собі в простих радощах.

Якщо ящірок було кілька, то це віщує суєту і клопоти

Якого кольору була ящірка уві сні?

У стародавніх знаннях є цілий розділ з семантикою кольорів. Кожен з них коригує значення сну, тому потрібно постаратися згадати, як саме виглядала плазуна.

Зелена ящірка

Зелена ящірка — це символ того, що незабаром ви потрапите у неоднозначну ситуацію, в якій доведеться прийняти важливе рішення. Ця дилема не стане для вас нерозв’язною, якщо ви підійдете до неї конструктивно і зважите всі «за» і «проти».

Червона

Хоч у природі червоний колір асоціюється з отруйністю, тлумачення сонника виявляється саме позитивне: у ваше життя прийде пристрасть і любов. Нове захоплення може стати для вас дуже серйозним.

Чорна

Чорна ящірка, як та кішка, серйозний ознака хвилюватися про те, що скоро нагряне серйозна біда або невдача. Пов’язана вона з конкретними особистостями: вашими ворогами і недругами.

Тлумачення сну по подробиць

Обставини сну і опис самої ящірки також сильно змінюють його значення. Розглянемо найпопулярніші випадки.

Велика ящірка

Рептилія величезних розмірів увазі під собою вигляд вороже налаштованого до вас людини. Розміри ящірки натякають на те, що ви з ним будете або знаходитися в прямій конфронтації, або будете схильні серйозної небезпеки з його боку, але вже будучи в невіданні про його наміри. Обидва сценарії не радують своїм результатом, тому чим раніше ви досліджуєте своє оточення і виявити злостивці, тим краще.

Багато маленьких ящерок

Якщо ящірок було відразу декілька, то це віщує суєту і клопоти. Про те, наскільки вони будуть обтяжувати вас, слід виходити з їх розміром. Чим більше рептилії, тим важче турботи вас очікують.

Увага! Негативний посил буде вноситися в ваш сон, якщо в ньому ящірки будуть переплітатися між собою або вести себе відверто вороже по відношенню один до одного. Це означає, що метушня буде займати весь ваш час і на улюблені хобі, можливо, зовсім не залишиться часу.

Укус ящірки

Тут все залежить від того, які емоції ви відчували під час укусу ящірки. Якщо ви були спокійні і не надали події великого значення, то вже в найближчому майбутньому зможете очікувати великої удачі або успіху. Набагато гірше, якщо ви відчували біль або страх, то незабаром отримаєте сумна звістка.

Найчастіше варан провісник проблем зі здоров’ям

Варан уві сні

У більшості сонників образ варана трактується як передвістя проблем зі здоров’ям. Також його появу можна розцінювати як загрозу насильства і страху. Для людей, які перебувають у тривалих романтичних відносинах, є небезпека, що сон прогнозує зраду або зрада з боку коханої людини.

Саламандра

Саламандра — це неоднозначний персонаж. З одного боку, побачити цю рептилію — до творчого злету, натхненням, з іншого — бути невразливим до нападок недоброзичливців. Для чоловіків «зустріч» з саламандрою може означати знайомство з якоїсь примхливою жінкою.

Довідка! Щоб визначити провідне значення сну з саламандрою, потрібно зрозуміти, чи була вона головним героєм сюжету чи ні. Якщо все увагу було сконцентровано на ній, то це означає пробудження духовного початку, якщо вона була другорядним персонажем, то слід очікувати такого ж отруйного людини у своєму житті.

Дві ящірки

Для жінки побачити дві ящірки у сні означає мати сумніви у своєму коханому, які не виправдаються. Обранець виявиться вірним. Чоловікові слід очікувати успіхів у просуванні кар’єрними сходами.

Ящірка в будинку(квартирі)

Якщо ви спостерігали ящірку в своєму будинку або квартирі, то цей сон — пряме опис вашого характеру на даний момент життя. Якщо рептилія активно рухалася, то ви маєте твердим стрижнем і вступаєте у всіх починаннях правильно. Якщо ж вона тихо сиділа або завмирала на довгий час, то ви проявляєте зараз зайву м’якість, вам потрібно бути суворіше.

Висновки

Так, образ ящірки, насамперед, означає справжньої людини, який готує лихе проти вас. Якщо вам вдавалося вбити ящірку чи ви бачили інший знак, то в більшості випадків можна очікувати поліпшення ситуації практично в будь-якій життєвій сфері.

Сонник - тлумачення снів