До чого сниться дракон – сонник, значення сну про вбивство дракона, бачити червоного дракона уві сні

Привидевшийся міфічний дракон уві сні — добрий знак. Крилатий змій об’єднує в себе птицю, змія та матерію. Його асоціюють з життям, пристрастями, цілями і небесними богами. Якщо сновидицу привидівся літаюче міфічна істота, то на ранок руки самі тягнуться до сонником, щоб дізнатися тлумачення і значення сну.

По соннику Міллера

Міллер вважав, що дракон сниться до недобрим висловлювань на адресу сплячого, також він може поринути у вир пристрастей. Це сновидіння — застереження для сплячого.

ВАЖЛИВО: Треба контролювати свої емоції і по можливості уникати сварок, конфліктів з оточуючими.

k chemu snitsya drakon   sonnik, znachenie sna pro ubijjstvo drakona, videt krasnogo drakona vo sne69 До чого сниться дракон   сонник, значення сну про вбивство дракона, бачити червоного дракона уві сніЗалежно від того, в який день приснився дракон, ісламський сонник трактує його по-різному

Тлумачення сну про дракона в сонник Ванги

На думку знаменитої Ванги, цей сон знаменує швидке набуття багатства від знатних осіб або людей при посаді. Якщо в сновидінні істота була жорстока і випускає вогонь і полум’я, то наяву необхідно контролювати свої висловлювання і тримати язик за зубами.

В ісламському соннику

Ісламський сонник вважає явище істоти в ніч з середи на четвер – поганим знаком, який віщує небезпеку й біду. Якщо сон приснився з п’ятниці на суботу, то він вважається сприятливим. В реальності можна втілювати свої мрії та плани, доля буде прихильною людині.

ВАЖЛИВО: Істота з трьома головами в сновидінні викличе сильне протиріччя між почуттями і розумом.Спостереження за польотом дракона означає, що людина може втратити все. Наяву будуть розпускати плітки і плести інтриги проти сплячого.

Злий дракон в мріях віщує зіткнення з ворогами, а якщо міфічна істота буде вбито у сні — то в реальності сновидець здійснить мерзенний і лицемірний вчинок.

Кому приснився дракон?

Тлумачення сновидіння змінюється в залежності від того, кому він привидівся.

Незаміжньою дівчині

Дракон, побачений молодій дівчині, означає, що він народить здорового і красивого сина, який стане добрим, справедливим людиною.

k chemu snitsya drakon   sonnik, znachenie sna pro ubijjstvo drakona, videt krasnogo drakona vo sne70 До чого сниться дракон   сонник, значення сну про вбивство дракона, бачити червоного дракона уві сніЗаміжній жінці дракон прогнозує роман на стороні

Вагітній

Благополучні і легкі пологи.

Заміжній Жінці

Міфічна істота в сновидінні заміжньої жінки віщує знайомство з іншим чоловіком і бурхливий роман з ним. Однак ці відносини не принесуть щастя і гармонії, так як міфічна істота символізує жорсткість, влада, що не всім до вподоби.

ВАЖЛИВО: Такий сон може означати появу важливого і значимого людини в житті.

Чоловікові

Дракон в мріях чоловіки віщує появу суперника в любовні відносини і кар’єру.

Якщо дорослий чоловік бореться з драконом, то в реальності він успішно подолає всі труднощі та перешкоди на шляху до бажаної мети.

Якщо чоловікові переміг міфічна істота, то він здобуде перемогу і в житті.

ВАЖЛИВО: Вивергав полум’я, сниться до важкій боротьбі за свої права і честь.

Будь колір був дракон у вашому сні?

Колір звіра в сновидінні може значно доповнити тлумачення.

Червоний дракон

Червоний окрас віщує швидке поповнення в сімействі. Якщо у істоти кілька голів, то за їх кількістю можна визначити число дітей.

k chemu snitsya drakon   sonnik, znachenie sna pro ubijjstvo drakona, videt krasnogo drakona vo sne71 До чого сниться дракон   сонник, значення сну про вбивство дракона, бачити червоного дракона уві сніКитайський дракон обіцяє кар’єрний успіх

Білий

Білий дракон сниться до успіху у всіх починаннях. Можна спокійно забути про чорній смузі і невезениях на життєвому шляху.

ВАЖЛИВО: Якщо в сновидінні привидівся різнобарвний дракон, то наяву людина буде захоплена містикою і потойбічним світом.

Чорний дракон

Темне забарвлення луски віщує швидку ситуацію, в якій виявляться всі негативні емоції сновидця.

ВАЖЛИВО: Чорний колір поглинає все світле і здатний відібрати всю енергію.

Китайський

Така міфічна істота обіцяє кар’єрний успіх і підвищення матеріального стану. Сплячий запросто зможе отримати ту посаду, яку він давно хотів.

Тлумачення сну по подробиць

Якщо уві сні дракон вчиняє певні дії або вступає у взаємодію з сновидцем, можна отримати більш повне тлумачення.

Летіти на драконі у сні

Якщо в сновидінні людина летить на міфічну істоту, то в реальності він може братися за будь-які починання. Удача і успіх буде супроводжувати у всьому і скрізь.

Маленький дракончик

Маленький дракончик сниться до роздвоєння особистості сновидца. З одного боку про захоче багато добитися наяву, з іншого — постійно сумніватися у своїх можливостях і силах.

ВАЖЛИВО: Необхідно твердо рухатися до своєї мети, незважаючи на недовіру до оточуючих. Не варто слухати глузування інших людей.

Вбити дракона уві сні

Якщо уві сні дракон убитий, то в реальному житті людина ні перед чим не зупиниться до досягнення своєї мети, це дуже сильна і вольова особистість.

Вогнедишний дракон

Якщо у мріях міфічна істота извергало жарке полум’я, то наяву трапиться сильна сварка з високопоставленим особою. Тлумачення попереджає про можливі розбіжності з начальником або керівником, так як воно здатне завдати непоправної шкоди кар’єрі. В такому випадку сонник радить триматися спокійно і врівноважено, інакше людини звинуватять у всіх проблемах і негараздах, навіть якщо він не винен.

ВАЖЛИВО: Дракон дихає вогнем -наяву хтось почне нав’язувати свою точку зору.

Дракон нападає на вас у сні

Якщо дракон нападає уві сні і людина веде з ним сутичку, то наяву він зіткнеться з суперечливими почуттями. Це конфлікт серця і розуму, бажання і совісті або образи і прощення. Тільки від сновидця залежить, яке саме почуття візьме вгору наяву. Бажано, щоб це було добре і світле почуття.

Висновки

Важливо запам’ятати дрібні деталі сну, щоб детальніше витлумачити його ранок. Побачений дракон, в залежності від виконуваних ним дій уві сні, має досить різні токування.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort