До чого сниться дракон – сонник, значення сну про вбивство дракона, бачити червоного дракона уві сні

Привидевшийся міфічний дракон уві сні — добрий знак. Крилатий змій об’єднує в себе птицю, змія та матерію. Його асоціюють з життям, пристрастями, цілями і небесними богами. Якщо сновидицу привидівся літаюче міфічна істота, то на ранок руки самі тягнуться до сонником, щоб дізнатися тлумачення і значення сну.

По соннику Міллера

Міллер вважав, що дракон сниться до недобрим висловлювань на адресу сплячого, також він може поринути у вир пристрастей. Це сновидіння — застереження для сплячого.

ВАЖЛИВО: Треба контролювати свої емоції і по можливості уникати сварок, конфліктів з оточуючими.

Залежно від того, в який день приснився дракон, ісламський сонник трактує його по-різному

Тлумачення сну про дракона в сонник Ванги

На думку знаменитої Ванги, цей сон знаменує швидке набуття багатства від знатних осіб або людей при посаді. Якщо в сновидінні істота була жорстока і випускає вогонь і полум’я, то наяву необхідно контролювати свої висловлювання і тримати язик за зубами.

В ісламському соннику

Ісламський сонник вважає явище істоти в ніч з середи на четвер – поганим знаком, який віщує небезпеку й біду. Якщо сон приснився з п’ятниці на суботу, то він вважається сприятливим. В реальності можна втілювати свої мрії та плани, доля буде прихильною людині.

ВАЖЛИВО: Істота з трьома головами в сновидінні викличе сильне протиріччя між почуттями і розумом.Спостереження за польотом дракона означає, що людина може втратити все. Наяву будуть розпускати плітки і плести інтриги проти сплячого.

Злий дракон в мріях віщує зіткнення з ворогами, а якщо міфічна істота буде вбито у сні — то в реальності сновидець здійснить мерзенний і лицемірний вчинок.

Кому приснився дракон?

Тлумачення сновидіння змінюється в залежності від того, кому він привидівся.

Незаміжньою дівчині

Дракон, побачений молодій дівчині, означає, що він народить здорового і красивого сина, який стане добрим, справедливим людиною.

Заміжній жінці дракон прогнозує роман на стороні

Вагітній

Благополучні і легкі пологи.

Заміжній Жінці

Міфічна істота в сновидінні заміжньої жінки віщує знайомство з іншим чоловіком і бурхливий роман з ним. Однак ці відносини не принесуть щастя і гармонії, так як міфічна істота символізує жорсткість, влада, що не всім до вподоби.

ВАЖЛИВО: Такий сон може означати появу важливого і значимого людини в житті.

Чоловікові

Дракон в мріях чоловіки віщує появу суперника в любовні відносини і кар’єру.

Якщо дорослий чоловік бореться з драконом, то в реальності він успішно подолає всі труднощі та перешкоди на шляху до бажаної мети.

Якщо чоловікові переміг міфічна істота, то він здобуде перемогу і в житті.

ВАЖЛИВО: Вивергав полум’я, сниться до важкій боротьбі за свої права і честь.

Будь колір був дракон у вашому сні?

Колір звіра в сновидінні може значно доповнити тлумачення.

Червоний дракон

Червоний окрас віщує швидке поповнення в сімействі. Якщо у істоти кілька голів, то за їх кількістю можна визначити число дітей.

Китайський дракон обіцяє кар’єрний успіх

Білий

Білий дракон сниться до успіху у всіх починаннях. Можна спокійно забути про чорній смузі і невезениях на життєвому шляху.

ВАЖЛИВО: Якщо в сновидінні привидівся різнобарвний дракон, то наяву людина буде захоплена містикою і потойбічним світом.

Чорний дракон

Темне забарвлення луски віщує швидку ситуацію, в якій виявляться всі негативні емоції сновидця.

ВАЖЛИВО: Чорний колір поглинає все світле і здатний відібрати всю енергію.

Китайський

Така міфічна істота обіцяє кар’єрний успіх і підвищення матеріального стану. Сплячий запросто зможе отримати ту посаду, яку він давно хотів.

Тлумачення сну по подробиць

Якщо уві сні дракон вчиняє певні дії або вступає у взаємодію з сновидцем, можна отримати більш повне тлумачення.

Летіти на драконі у сні

Якщо в сновидінні людина летить на міфічну істоту, то в реальності він може братися за будь-які починання. Удача і успіх буде супроводжувати у всьому і скрізь.

Маленький дракончик

Маленький дракончик сниться до роздвоєння особистості сновидца. З одного боку про захоче багато добитися наяву, з іншого — постійно сумніватися у своїх можливостях і силах.

ВАЖЛИВО: Необхідно твердо рухатися до своєї мети, незважаючи на недовіру до оточуючих. Не варто слухати глузування інших людей.

Вбити дракона уві сні

Якщо уві сні дракон убитий, то в реальному житті людина ні перед чим не зупиниться до досягнення своєї мети, це дуже сильна і вольова особистість.

Вогнедишний дракон

Якщо у мріях міфічна істота извергало жарке полум’я, то наяву трапиться сильна сварка з високопоставленим особою. Тлумачення попереджає про можливі розбіжності з начальником або керівником, так як воно здатне завдати непоправної шкоди кар’єрі. В такому випадку сонник радить триматися спокійно і врівноважено, інакше людини звинуватять у всіх проблемах і негараздах, навіть якщо він не винен.

ВАЖЛИВО: Дракон дихає вогнем -наяву хтось почне нав’язувати свою точку зору.

Дракон нападає на вас у сні

Якщо дракон нападає уві сні і людина веде з ним сутичку, то наяву він зіткнеться з суперечливими почуттями. Це конфлікт серця і розуму, бажання і совісті або образи і прощення. Тільки від сновидця залежить, яке саме почуття візьме вгору наяву. Бажано, щоб це було добре і світле почуття.

Висновки

Важливо запам’ятати дрібні деталі сну, щоб детальніше витлумачити його ранок. Побачений дракон, в залежності від виконуваних ним дій уві сні, має досить різні токування.

Сонник - тлумачення снів