До чого сниться кит – сонник, бачити в море білого кита, синій кит у не

Залежно від подробиць побаченого, можна по-різному тлумачити сни про китів, але найчастіше вони є провісниками позитивних змін. А в тому випадку, якщо тлумачення не влаштує сновидця, у нього в запасі виявиться час, щоб мати можливість все виправити.

Кит по соннику Міллера

Кит, що плаває в сновидінні на просторах океану, обіцяє сновидінню велике щастя, удачу і приємне проведення часу в сімейному колі.

Вбитий у сні кіт вважається показником того, що і в реальному житті всі вороги того, кому довелося побачити таке сновидіння, будуть вражені, а будь-які виникаючі неприємності і труднощі вирішаться без особливих зусиль.

ВАЖЛИВО! Якщо сплячий встиг розглянути ще й корабель, то це можна трактувати наступним чином:

  • коли на кораблі, що пливе сам сплячий — йому доведеться прийняти рішення, серйозно впливає на подальше життя: йому належить або позбутися значної частини майна, або виконати поставлене перед ним неприємну завдання, на яку він погоджувався, не замислюючись про наслідки;
  • кіт, перевертає корабель, попереджає: висока ймовірність виникнення техногенної катастрофи чи стихійного лиха, та сновидець ризикує стати однією з жертв.

Кіт, періодично спливає на поверхню, символізує легковажність у вчинках

Тлумачення сну про кита сонник Ванги

Знаменита провісниця вважала китів символом внутрішнього розладу і попереджала, що найчастіше ці ссавці сняться саме тоді, коли людина не може знайти спокою, надмірно хвилюється, робить необдумані вчинки і не може «знайти себе» в цьому житті.

Кіт, періодично спливає на поверхню і випускає фонтанчики води, — показник здійснюваних у великій кількості легковажних вчинків, які несуть за собою неприємності і почуття сорому.

Вбивство кита обіцяє позбавлення від навалилися проблем. А ось якщо морське тварина виявилося викинуте на берег, таке бачення попереджає про перешкоди, які чинять заздрісники, і саме ці перешкоди здатні гальмувати, а то і зовсім розвалити справу, над яким сплячий посилено працює.

Сон з китом в ісламському соннику

Ісламський сонник трактує подібні сюжети наступним чином: незабаром людина, побачивши такий сон, познайомиться з новим впливовим другом, який запропонує хоч і несподівану, але дуже потрібну допомогу. Ні в якому разі не варто від неї відмовлятися, самостійно впоратися з перешкодами на шляху до мети буде неможливо.

Кому приснився сон?

УВАГА! Абсолютно однакові на перший погляд сни можуть мати кілька різних тлумачень, в залежності від того, кому саме і в який життєвий період вони наснилися: чоловікові чи жінці.

Незаміжньою дівчині

Незаміжньою дівчині такий сон пророкує швидке знайомство з коханим і подальше заміжжя. Велика кількість китів — показник того, що і шанувальник буде не один, головне тут — зробити правильний вибір.

Очікується поповнення в сім’ї, якщо заміжній жінці приснився кіт

Вагітній

Вагітній жінці після такого нічного бачення (особливо в тому випадку, якщо вона і сама плавала у воді з китами), можна бути спокійною: пологи будуть швидкими і пройдуть без ускладнень. Дитина з’явиться здоровим і міцним.

Заміжній жінці

Жінка, що має поряд з собою супутника життя, побачивши уві сні китів, обов’язково завагітніє. Найімовірніше, ця новина застане зненацька обох майбутніх батьків.

Чоловікові

Чоловікам сни про морських ссавців пророкують швидке просування по кар’єрних сходах і значне збільшення заробітної плати. Якщо виконувати свою роботу якісно і в строк, начальство обов’язково помітить це і оцінить таке завзяття по заслугах.

Тлумачення сну по подробиць

Для того, щоб мати можливість максимально точно визначити, до чого сниться кит, важливо звертати увагу на всі подробиці і найдрібніші деталі, що супроводжували побачену картину. Неважливо, наскільки малими вони здаються, оскільки саме вони можуть стати важливою складовою тлумачення всього сну.

Бачити синього кита в море

Синій кит, що плаває в морі, вважається позитивним, життєстверджуючим чином. Він пророкує нові позитивні знайомства, теплі зустрічі з друзями, а також велика кількість радісних миттєвостей і задоволень. Реальне життя сновидця з цього моменту стане ще більш різноманітною і цікавою.

Кататися на киті уві сні — відмінний знак

Білий кіт

ДОВІДКА! Білий окрас кита показує, що в житті сплячого щось піде не так гладко, як він того бажає.

В залежності від того, як саме вів себе кит, можна виділити наступні інтерпретації побаченого:

  • плаваюче поблизу від сновидця біле ссавець попереджає про появу ворогів і заздрісників, у відносинах з такими людьми обов’язково варто тримати дистанцію;
  • якщо кіт вів себе агресивно — не можна розкривати свої плани навіть самим близьким родичам, що знаходяться поруч люди чекають відповідного моменту, коли сплячого можна болючіше зачепити.

Багато китів у сні

Зграя китів є показником того, що настав час переглянути свої власні погляди і переконання. Незабаром сплячого чекає грандіозне дійство, яке стане для нього шокуючою в хорошому сенсі слова. Але щоб все закінчилося позитивно, ні в якому разі не можна знижувати задану планку.

Кататися, плавати на киті

Плавати з китом і доторкатися до нього уві сні — гарний знак. В особистому житті сплячого відбудуться зміни, які будуть взаємними. І саме ці зміни зроблять людину, якій довелося побачити цей сон, одним з найщасливіших людей на землі.

Однак, в тому випадку, якщо сплячий під час плавання відчуває страх або паніку, значить, його почуття по відношенню до протилежної статі виявляться не взаємними.

Полювання на кита

  • приймати безпосередню участь у полюванні на китів — до добрих новин. Хтось із близьких сновидця збирається грати весілля, і він буде запрошений на це свято в якості почесного гостя;
  • самостійно вбити кита — до благополучного подолання важкого періоду життя, але для того, щоб він закінчився якомога швидше, доведеться багато попрацювати;
  • вбити ссавець для того, щоб приготувати з його м’яса яке-небудь блюдо — до виникнення великої кількості конфліктних ситуацій. Для їх запобігання варто почати вчитися контролювати свої емоції;
  • бачити, як тварина помирає в судомах або навіть кричить від болю — до хвороби, яка, втім, виявиться не такою серйозною, як її будуть описувати лікарі.

Мертвий кит уві сні

Мертвий кит — це знак, що попереджає про швидкі хворобах сновидца або його найближчих друзів/ родичів. Потрібно якомога швидше пройти обстеження, щоб мати можливість вплинути на перебіг захворювання і не запустити його до тієї стадії, коли зміни в організмі виявляться незворотними.

Висновки

Побачивши в сні киту, не варто поспішати з висновками, адже таке бачення може виявитися як передвісником позитивних змін, так попереджати про щось погане. Після пробудження важливо докладно згадати всю картину і за допомогою сонника витлумачити її, відштовхуючись від дрібниць.

Сонник - тлумачення снів