До чого сняться раки – сонник, тлумачення сну про живих, варених раків і крабів уві сні

Побачити раку у сні — найчастіше до несприятливих подій, слід чекати труднощів і нелегких ситуацій. Але, в залежності від побаченого, тлумачення сну може змінюватися, в деяких випадках, це позитивний знак.

Раки по соннику Міллера

Психолог стверджує, що сновидіння не несе будь-якої значущості, якщо були побачені варені раки. Швидше за все, ви просто скучили по приємного проведення часу і доброго частування.

Якщо ж вам привиділися плазують тварини, яких доводилося ловити, значить, незабаром є можливість потрапити у важку ситуацію, в якій знадобиться допомога близьких друзів.

Якщо при поїданні м’яса в сні Ви насолоджувалися — незабаром Вас очікують хороші новини

Тлумачення сну про раку по соннику Ванги

Будьте уважні! Швидше за все, у вашому оточенні є люди, які тільки хочуть здаватися близькими друзями, на ділі намагаються підібратися ближче, щоб надалі зрадити або підставити. Намагайтеся також менше розповідати про ситуації з особистого життя, не беріть гроші в борг, це може призвести до скандалів і сварок.

Важливо! Якщо вам довелося спробувати річкових мешканців на смак, значить вашою довірливістю скористаються брехливі люди. Ви опинитеся в дурній ситуації, яка призведе до низки невдач.

Рак в ісламському соннику

Сон є попередженням. Подумайте, чи завжди ви заробляли гроші чесним чином? Якщо ні, то найімовірніше вас чекає покарання. Можливі проблеми з законом.

Є м’ясо річкового жителя і отримувати задоволення від процесу — хороший знак, що вас чекає добра новина. Якщо в родині хтось серйозно хворий, хвороба потихеньку почне відступати. Проблеми з грошима перестануть хвилювати. Минулі образи забудуться назавжди.

Кому приснився сон?

Дівчині

Молода дівчина зловила річкового мешканця в сновидінні — це значить, що наяву її чекає зустріч з чоловіком, з яким вона пов’яже своє життя. Союз буде міцним і щасливим.

Якщо ж дівчина втратила річкового жителя, значить в житті з якихось причин знайомство з потенційним нареченим не відбулося, весілля найближчим часом не буде.

Незаміжньою дівчині привиділося, що раки уползают від неї — цілком можливо, що наяву вона провокує ситуації, які руйнують її щастя. Можливо, вона занадто вимоглива і відлякує своєю поведінкою чоловіків. Варто бути трохи м’якше і поступливим.

Вагітній

Вагітній дівчині приснився річковий мешканець, який боляче вчепився їй у руку — це недобрий знак, може трапиться неприємність зі здоров’ям або викидень. Варто берегти себе, не нервувати через дрібниці і відразу звертатися до лікаря при поганому самопочутті.

Жінки

Побачити сон, у якому річкові мешканці копошаться поруч з вами — до швидкого поповнення в сімействі. Можливо, це знак, що ви вже вагітні.

Чоловікові

Річкова живність для чоловіка означає міцні сімейні узи. Ваша сім’я відчуває вашу любов, турботу та підтримку. Головне, не зупиняйтеся, продовжуйте в тому ж дусі. Цінуйте дружину, приділяйте час дітям.

Боротися з раком в сні — у житті долати лінь

Тлумачення сну по подробиць

Раки живі

Побачити живих раків у воді до далекій дорозі. Це може бути подорож або відрядження.

Якщо уві сні ви вылавливаете річкових мешканців, значить, наяву вас не сприймають серйозно. Подумайте над своєю поведінкою і постарайтеся більш відповідально відноситься до своїх вчинків і зобов’язаннями.

Великий річковий рак

Бачити великого раку або боротися з ним у сні, означає, що наяву ви намагаєтеся подолати свою лінь. Вам набридло плисти за течією, хочеться досягти більшого.

Варені раки

Такий сон передвіщає гарні події. Найближчим часом випаде можливість проявити себе по максимуму, справи підуть в гору.

Важливо! Особливо добре, якщо такий сон побачить творча особистість. Попереду її чекає натхнення.

Ловити раку уві сні

Якщо уві сні ви ловили річкових мешканців руками по одному, значить, проблеми, які нещодавно з’явилися, легко вирішаться. Другий варіант трактування сновидіння: потрапите в неприємну ситуацію, з якої зможете знайти гідний вихід.

Якщо ж у сні ви піймали велику кількість річкових жителів руками або мережею, чекайте удачу в любові. Незабаром на горизонті з’явиться надійний чоловік, з яким захочеться зв’язати свою долю.

Їсти краба

Ваша впертість і запальність ведуть до необдуманих і досить безглуздим вчинкам. Слідкуйте за своїми словами, іноді, не думаючи про наслідки, можете наговорити багато різкого і образливого. Від вас можуть відвернутися друзі, якщо і далі будете проявляти егоїзм.

Бачити багато раків

Будьте обережні, за спиною вас хтось обговорює. Не давайте зайвого приводу для пліток, інакше репутація може похитнутися. Це може спричинити за собою звільнення і пошуки нової роботи.

Висновок

Річкові мешканці уві сні найчастіше говорять про ваше майбутнє. Не потрібно засмучуватися, якщо тлумачення сновидіння має негативне значення, все ще можна виправити. Сни лише попереджають нас про майбутні проблеми, допомагають запобігти їх і розібратися в собі.

Сонник - тлумачення снів