До чого сниться щука – сонник, спіймати велику щуку уві сні, ловити вудкою щук, сон де жива щука, вкусила за руку

Багато хто сприймають щуку, побачений у сні, як добрий знак, пригадуючи казку, де ця риба виконувала будь-які бажання. Найчастіше сновидінню таке бачення і правда принесе щось позитивне, але в залежності від конкретної побаченої картини, сон також може служити певним попередженням.

Щука по соннику Міллера

По соннику Міллера плаваюча у воді щука є передвісником сприятливого життєвого періоду, але якщо щука була мертва, незабаром варто чекати серйозних сімейних проблем.

Спіймати велику щуку – до приємних новин, можливо навіть підвищення по кар’єрних сходах, але лише в тому випадку, коли сплячий відповідально підходить до виконання доручень керівництва і завжди якісно виконує свою роботу.

Молодим дівчатам сонник Міллера подібним чином віщує швидку зустріч з людиною, яка стане її коханим на довгі роки.

Велика зубаста риба обіцяє легке усунення конкурентів в робочій сфері діяльності. Але побачивши такий сон все ж варто продумати план дій в ситуації, в реальності неприємної ситуації. Не потрібно відмовлятися і від будь-якої підтримки з боку друзів, родичів або знайомих: хто-то з них може дати єдино вірний рада в сформованих умовах.

Їсти страву з щуки — до обману з боку близьких

Тлумачення сну про щуку в сонник Ванги

Самостійно виловити велику щуку – до несподіваного повороту: вороги того, кому довелося побачити цей сон, самі потраплять у свою ж пастку, яку підготували для сновидця.

Ванга попереджає, що щука без луски – неприємний знак, що передвіщає серйозну хворобу, потрібно якомога швидше звернутися до фахівця для обстеження, навіть якщо в даний момент часу конкретних скарг на здоров’я немає. Крім того, віщунка вважала, що такий сон символізує швидкі випробування, які кардинально змінять життя сплячого.

Є страва з щуки або бачити, як його пробує хтось сторонній — це застереження про обман з боку близького знайомого або навіть родича.

ВАЖЛИВО! Побачивши такий сон, не варто відкрито говорити про свої плани та цілі недоброзичливці обов’язково почнуть вставляти палиці в колеса.

Щука в ісламському соннику

Якщо щук не багато і у сні їх вдалося порахувати, то вони символізують якусь жінку, з якою незабаром познайомитися сплячий. Вона буде мати великий вплив на його долю: чи варто прислухатися до порад і аналізувати їх, але ні в якому разі не треба сліпо довіряти всьому, що скаже ця нова знайома. Якщо риб так багато, що їх навіть не вдається порахувати, значить потрібно чекати великий прихід грошових коштів. Висока ймовірність отримання хорошої премії або спадщини.

Спіймати у сні річкову хижачку — до придбання вигод допомогою важкої праці.

Їсти смажену щуку — до непорозумінь і розбіжностей в сімейному житті.

Кому приснився сон?

В залежності від того, хто саме побачив щуку у сні — чоловік або жінка — тлумачення може помітно розбитися.

Чоловікові

Для чоловіка щука є знаком того, що скоро він зустріне жінку, про яку давно мріяв. Вона зможе зачарувати його в найкоротші терміни, але такі відносини, на жаль, не мають майбутнього, тому не варто відразу пірнати у вир з головою. Тільки розсудливість в даній ситуації зможе врятувати від розбитого серця. Крім того, сни, в яких фігурують щуки є попередженням для сильної статі: не можна давати гроші в борг, велика ймовірність не отримати їх назад.

Зловити велику рибу — до отримання вигідного пропозиції, від якого не варто відмовлятися. Якщо ж щука попалася на гачок, але в останній момент зірвалася з нього — той, хто побачив цей сон, залишиться в програші.

Жінки

Побачити щуку великого розміру – до нового знайомства чи налагодженню добрих відносин з коханим після серйозної сварки, причому, чим більша була риба, тим більш міцні відносини вона обіцяє в реальності.

Готувати щось самостійно з такої риби у сні, обіцяє швидкий вихід з цієї неприємної ситуації, потрібно лише докласти трохи більше зусиль до вирішення хвилюючої проблеми.

УВАГА! Якщо щука приходить уві сні до жінки, яка бажає завагітніти, але вже тривалий час це у неї не виходить, таке бачення принесе з собою велику радість — здійснення бажання ще до кінця поточного року. У тому випадку, якщо жінка вже вагітна, це означає, що вона народить дівчинку.

Зловити щуку в сні — до фінансової прибутку

Тлумачення сну по подробиць

ДОВІДКА! Здавна щука вважалася одночасно символом і мудрості, й підступності. Тому для того, щоб максимально точно витлумачити побачене уві сні, потрібно згадати всі побачені подробиці.

Спіймати велику щуку голими руками

Такий сон обіцяє сновидінню вдале завершення справи, яка не дає йому спокою протягом тривалого часу, вже зовсім скоро всі труднощі залишаться далеко позаду і можна буде насолоджуватися життям, до якої прагнув сплячий. Однак зловити і тут же випустити рибу з рук — поганий знак. В реальності цій людині доведеться попрощатися з чимось дуже цінним для нього.

Якщо при цьому вода у водоймі була ідеально чистою і можна було розглянути дно, значить, нове знайомство переросте у міцні стосунки.

Ловити щуку вудкою

Ловити хижу рибу на вудку, при цьому перебуваючи у воді — до несподіваного успіху, заради якого, однак, доведеться піти на певні жертви. Щоб отримати щось бажане, доведеться віддати щось взамін.

Зловити щуку — до фінансового прибутку. Після такого сну не варто відмовлятися від будь-яких ділових пропозицій, вони в кінцевому підсумку виявляться вигідними, навіть якщо сновидінню здається, що вони не подають ніяких надій.

Щука вкусила вас уві сні

Зубата щука — поганий знак. Якщо уві сні вона кусає за палець, значить, з цього моменту потрібно бути максимально обережним у всьому, навіть у тих справах, які здаються безглуздими і дрібними. Важливо пам’ятати, що поряд знаходиться людина, що бажає влаштувати спящему неприємність, і він не зупиниться ні перед чим.

Укус щуки може бути попередженням про надмірну прямолінійність сплячого, з-за чого у цієї людини обов’язково виникнуть серйозні конфлікти, які поставлять під загрозу його суспільний статус.

Щука взимку

Побачену взимку щуку можна розцінювати, як символ чарівництва, надприродної допомоги: завдання, над якою ламає голову сновидець в реальному житті, благополучно вирішиться без його участі. Також можливе просування по кар’єрних сходах і велика покупка, про яку сплячий давно мріяв, але постійно відкладав.

Після такого сну рекомендується прислухатися до порад, які дають оточуючі. Варто скористатися ними, щоб не довелося вчитися на власних помилках.

Багато щук уві сні

Побачити велику кількість риби — до зміни матеріального стану в кращу сторону, крім того, весь найближчий місяць після такого сну удача буде супроводжувати сновидінню у всіх його починаннях.

Безліч живих щук, що плавають під водою, обіцяють швидкий успіх і сімейне благополуччя, але якщо риби виявилися мертвими або з якої-небудь причини знерухомленими, значить, доведеться докласти всі сили і знання для того, щоб мати можливість рухатися вперед у професійній сфері діяльності.

Голова щуки

Голова щуки і взагалі будь-якої риби вважається передвісником швидких змін, але от хороших або поганих — заздалегідь дізнатися неможливо. Якщо сюжет, побачений у сні, носив негативний відтінок або залишив неприємне почуття, ймовірно, і в реальному житті сновидца чекають печалі. Якщо ж сон був добрим і радісним, зміни виявляться позитивними.

Висновки

Образ зубастою хижачки з’являється у снах не просто так. Цей символ покликаний показати те, що відбувається в житті сплячого в конкретний момент життя. Правильно витлумачивши побачене, можна зробити найбільш вигідні дії в тій чи іншій ситуації, уникнути безлічі труднощів або підготуватися до них заздалегідь.

Сонник - тлумачення снів