До чого сняться маленькі кошенята? Тлумачення снів про кошенят за всіма сонникам — До чого сниться сон

Побачити сон, у якому беруть участь пухнасті чарівні кошенята завжди приємно. Здавалося б, після такого сну практично неможливо чекати чогось поганого. Однак, на жаль, маленькі грудочки не завжди виявляються провісниками удачі і добра.

Сонник Міллера

Густав Міллер стверджує, що кошенята, які мирно грають один з одним – хороший знак. Якщо таке сновидіння привиділося дівчині, то вона може бути впевнена в тому, що всі її вороги раптово припинив свої нападки, ніби забудуть про неї, і переключаться на кого-небудь іншого.

Однак у Міллера існує ще одна думка, протилежний першому: безліч кошенят – знак зовсім не нешкідливий. Таким чином, доля намагається вас застерегти – остерігайтеся аферистів і шахраїв.

Навіть найбільш безневинні на перший погляд люди можуть принести вам величезні проблеми найближчим часом. Особливу обережність і уважність варто проявити, якщо ви збираєтеся підписати якісь документи чи зробити дорогу покупку.

Сонник Ванги

На думку великої провидиці Ванги, сновидіння, в якому ви бачите маленьких кошенят, є передвісником низки невдач. Вважається, що жінці такий сон передвіщає досить важкий життєвий період, наповнений проблемами і бідами. І, на жаль, справлятися з усіма труднощами і долати перешкоди доведеться поодинці. Сенсу звертатися до кого-небудь за допомогою немає, тому що дочекатися її від оточуючих навряд чи вдасться.

Ісламський Сонник

Сновидіння, в якому кошеня веде себе тихо і спокійно символізує мудрість. Вважається, що найближчим часом ви придбаєте новий досвід, зробите якісь висновки з минулих помилок і станете розумнішими і мудрішими.

Кому приснився такий сон?

 1. Заміжнім жінкам і тим дівчатам, у кого вже склалися міцні постійні стосунки, кошенята, як правило, сняться до швидкої вагітності. Тому, якщо ви не готові до дітей, не планували йти в декрет, або ж взагалі не хочете дитини, рекомендується замислитися над питанням контрацепції.
 2. Перебуваєте в цікавому положенні і побачили страшне мрія про маленьке кошеня, який не подає ознак життя? Не варто засмучуватися раніше часу. Незважаючи на те, що таке бачення може пробрати до мурашок, такий сюжет нерідко стає передвісником швидких і легких пологів.
 3. Однак, якщо вагітній дівчині сниться, як відразу кілька кошенят бігають по її тілу, при цьому доставляючи дискомфорт і дряпаючи, то це своєрідний знак долі, який натякає, що необхідно терміново відвідати лікаря і переконатися, що і з її здоров’ям, і з малюком все гаразд.

Які кошенята були у сні?

 1. Перше, на що слід звернути увагу – на забарвлення кошеня. Наприклад, якщо ви побачили руде тварина – це до прибутку, біле – приємне знайомство, а дымчатое – домашній сімейний затишок. Якщо кошеня, побачений вам, мав непримітну сіру шерсть, то неважко здогадатися, ніяких яскравих подій у найближчому майбутньому вас не чекає. Не намагайтеся внести у своє життя зараз якісь емоції та враження – це не призведе ні до чого хорошого. Краще всього, якщо ви просто будете плисти за течією і насолоджуватися стабільністю. А ось смугасте кошеня вважається не самим хорошим знаком. Сонники в такому разі рекомендують придивитися до оточення, тому що хто-небудь з близьких до вас людей здійснить не кращий вчинок, який негативно позначиться на вашій репутації. Якщо кошенят багато і всі вони різних кольорів, то це символ обману. Причому не обов’язково брехати вам будуть оточуючі люди – цілком можливо, сновидіння натякає на самообман і ваші власні ілюзії.
 2. Один або відразу кілька кошенят, які тільки що народилися, віщують поява нової людини у вашому житті. Як правило, з ним у вас закрутиться яскравий роман, повні емоцій та незабутніх вражень. На жаль, такі відносини не переростуть у щось більше. Також існує величезна ймовірність, що після розставання дівчина дізнається про вагітність.
 3. Новонароджені кошенята в руках у сновидицы обіцяють їй швидку зустріч зі своєю суперницею. Для того, щоб не програти не дати зайняти своє власне місце, доведеться почати відкриту боротьбу.
 4. Для того, щоб максимально точно тлумачити сновидіння, зверніть увагу на кількість тварин. Наприклад, дуже багато кошенят – це ознака, що в реальному житті ви – людина слабка і навіть безпорадний. Велика ймовірність, що всі ваші комплекси надумані – їх вселяє хтось із вашого оточення. Від нього рекомендується позбутися.
 5. Якщо вам сниться, як ви приймаєте пологи у кішки, у якої в результаті з’явився лише один кошеня, то можете бути спокійні: найближчим часом у вас настане вдалий період, протягом якого ви легко впораєтеся з будь-якими труднощами.
 6. Тим, кому уві сні довелося годувати кошенят, варто задуматися про тих, кого ви вважаєте своїми друзями. Можливо, подумавши над цим, ви зрозумієте, що все це час «грали в одні ворота»: витрачали свій час, енергію, цінності, почуття, а натомість не отримували нічого. У такому випадку, рекомендується позбавити себе від людей, від яких ви не відчуваєте віддачі.

Де?

 1. Якщо дівчині сниться, як вона знаходить маленького кошеня на вулиці, то таке сновидіння є підказкою: у всіх свої проблеми, невдачі і життєвих негараздах винна вона сама. Не варто звинувачувати оточуючих людей або обставини – працювати потрібно над собою.
 2. Підібрали тварина на вулиці? Можливо, в реальності ви занадто м’який і добрий чоловік. Рекомендується придивитися до оточуючих, тому що велика ймовірність, що хтось користується вашою добротою в своїх цілях.

 

Підводячи підсумки, для того, щоб максимально точно зрозуміти, що ж все-таки означає ваша мрія, рекомендується звертати увагу на дрібні і начебто незначні деталі, у тому числі забарвлення, кількість кошенят, їх настрій і те, як вони себе ведуть, а також, як себе відчуваєте ви поруч з ними.

Варто сказати, що навіть, якщо сон обіцяє вам що-небудь неприємне і погане, не варто засмучуватися, адже ви і лише ви є вершителем своєї долі.

Сонник - тлумачення снів