До чого сниться глист? Тлумачення снів про глисти за кількома сонникам — До чого сниться сон

Після такого сну на душі залишається мерзенне післясмак — все ж глисти, видовище не з приємних. Але незважаючи на весь негатив, такий сон не можна назвати відверто поганим знаком – його трактування залежить від безлічі деталей.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера – паразити, які вийшли з тіла – це ознака позбавлення від того, що гризе вас зсередини: проблеми зі здоров’ям, погані думки, почуття провини. Головне – встигнути зловити правильний момент.

Сонник Ванги

Глисти – це ваші злі вчинки і слова, які можуть образити іншу людину. Вам пора навчитися контролювати власні емоції, інакше – ви розплатитеся за це самотністю.

Довідка! Величезний черв’як – символ того, що ваша темна сторона особистості сильно переважає над світлою, поступово витісняючи всі розсудливість. Якщо уві сні вам вдасться вбити паразита – значить, і в реальному житті ви зможете стати на вірну дорогу.

Ісламський Сонник

Згідно з ісламським сонником, глисти – це дітище сновидця, який висмоктує з нього життєві сили і ресурси. Вони можуть символізувати роботу, хобі і навіть реальних дітей. Такий сон – ознака моральної втоми від щоденних обов’язків. Настав час переглянути своє ставлення до побуту і трохи відпочити.

Що значить сон з глистом, в залежності від сновидіння?

Важливо для трактування і те, кому саме приснився сон – юній дівчині, дорослій жінці чи чоловікові.

Жінки

Якщо жінці сниться те, що вона тримає в руках ком білих хробаків – значить, у неї занадто завищені і материалистичные вимоги до чоловіків. Будуючи стосунки на вигоді і маніпуляціях ви ризикуєте гірко розчаруватися.

Черв’яки, що кишать у подружньому ложі – це сигнал про те, що почуття до чоловіка починають поступово вмирати і, якщо не вжити жодних заходів – справа призведе до розлучення.

Зверніть увагу! У старовину також вважали, що черв’яки – ознака швидкого зачаття. Якщо вагітність не входить у ваші плани – будьте більш уважні та відповідальні у плані контрацепції.

Дівчині

Сон, в якому молода дівчина з відразою струшує з себе черв’яків — поганий знак. Він віщує їй зустріч з нав’язливим шанувальником, від залицянь якого буде дуже важко звільнитися.

Якщо ж навпаки – дівчина збирає з землі черв’яків або глистів, це означає, що у неї дуже низька самооцінка, з-за якої вона може зв’язати своє життя з невідповідним людиною.

Сновидіння, в якому дівчина тисне або труїть глистів, передвіщає, що вона скоро навчиться краще розбиратися в людях, зокрема – потенційних партнерах.

Чоловікові

Якщо чоловікові сниться, що з нього виходять глисти – це знак того, що він пригнічує свій потенціал, який так і рветься назовні. Озвучте свою ідею перед начальством, почніть роботу над новим проектом – от побачите, дуже скоро ви отримаєте перший і дуже вражаючий результат.

Якщо хлопцю сниться, як він тисне білих глистів – значить, він не впевнений у власних силах на любовному фронті. Не принижуйте достоїнства – жінкам подобаються впевнені чоловіки.

Якщо уві сні чоловіки кишать черви буквально всюди – варто придивитися до свого оточення. В ньому є людина, яка відверто паразитує і користується вами, посилаючись на дружбу, кохання чи партнерство.

Вагітній

Якщо жінку в «цікавому положенні» сниться, що їй діагностували глистів – значить, вона надмірно схиблена на власному здоров’ї і схильна переживати без приводу. Не варто нервувати – всі зміни у вашому тілі нормальні. Більше того – такий сон обіцяє прості і легкі пологи.

Як виглядає глист?

Які саме глисти вам снилися? Довгі, дрібні, або може бути при більш детальному огляді виявилося, що це дощовий черв’як або навіть змія? Це має велике значення для трактування сну.

Білий

Білі черв’яки – це ознака того, що зміни і розвиток – це життєва необхідність. Ви засиділися на одному місці і самі не усвідомлюєте, наскільки сильно втомилися від цього.

Довгий

Довгі, звивисті глисти – це символ наклепів і брехні, яку розпускають навколо вашої особистості недоброзичливці. Не варто на це реагувати, інакше вороги скористаються слабкістю і знайдуть спосіб підірвати вашу репутацію.

Багато глистів

Безліч мерзенних звиваються глистів, які покривають тіло – це знак того, що ваше життя псують помилкові переконання. Спробуйте глянути за звичні рамки, і ви побачите нові перспективи.

Чорний

Чорні, довгі черв’яки – тривожний знак і передвісник хвороби. Уважніше поставтеся до власного здоров’я. Якщо ви хворієте – покласти всі сили на те, щоб якомога швидше одужати і зміцнити імунітет.

Зверніть увагу! Чорні черв’яки можуть також провіщати важку хворобу серед рідних і близьких людей.

Живий

Якщо черв’яки у вашому сні дуже живі і рухливі – так і норовлять залізти на ваше тіло, рот, очі – дуже скоро вам належить максимальна завантаженість. Вам доведеться спілкуватися з безліччю різних людей, виконувати декілька проектів одночасно або шукати баланс між особистим життям і кар’єрою.

Мертвий

Якщо глисти у вашому сні не подають жодних ознак життя, значить, вас чекають порожні турботи. Ви витратите багато сил, але в підсумку не отримаєте ніякої віддачі.

Дощовий черв’як

Дощові черв’яки, виповзають з-під землі – передвістя того, що настав час для реалізації старих планів і бажань. Рушайте в подорож, якого ви давно хотіли, або купіть собі те, на чому ви довго економили.

Червоні яйця паразитів

Якщо уві сні ви знаходите яйця глистів, значить – ви схильні нервувати без приводу: шукати подвійне дно в сказаних фразах, переживати про те, що ще не відбулося, приділяти багато уваги неважливих дрібниць.

Людські аскариди

Сон, в якому вам поставили діагноз аскариди віщує зміни в соціальному статусі. Цілком ймовірно, дуже скоро ви познайомитеся з новими людьми, які наповнять ваше життя порожнім спілкуванням.

Великий

Надмірно великий глист – символ невирішених завдань. Нашаровуючись один на одного, вони зросли у величезний ком, який морально тисне на вас і не дає насолоджуватися життям. Почніть діяти і хоча потроху змінювати стан справ – от побачите, дуже скоро ви відчуєте себе значно краще.

Воші

Воші – це символ важких думок, літаючих довкола у вашій голові. . Такий сон говорить про те, що вам потрібна порада чи допомога з боку.

Зверніть увагу! Якщо вам приснився сон про вошей – скористайтесь першим радою доброзичливця. Висока ймовірність того, що саме він допоможе вам виплутатися з низки проблем.

Змії

Якщо уві сні ви зрозуміли, що черв’яки насправді є зміями: чекайте важливих звісток і слушних порад від тих людей, до чиєї думки ви раніше ніколи не прислухалися.

 

Де знаходиться глист?

Те, де знаходиться паразит також може вплинути на трактування сновидіння, особливо якщо на цьому було зроблено акцент.

 • У калі – ви отримаєте прибути завдяки несподіваного знайомства.
 • У тілі (вылезающие із тіла) – ви звільнитеся від старих страхів і комплексів, або ж излечитесь від хвороби.
 • У роті – якщо ви відчуваєте, як у вас у роті копошаться черв’яки, значить, настав час попрацювати над своїм лексиконом і подумати про те, що ви говорите. Лихослів’я, любов до пліток зіграють з вами злий жарт.
 • В їжі – якщо ви виявили в своїй тарілці глиста, значить, дуже скоро ви дізнаєтесь, що той, кого ви вважали своїм другом будує підступи за вашою спиною.
 • Під шкірою – у вашому оточенні є людина, яка нав’язується вам і лізе «під шкіру» недоречними і нетактовними питаннями.
 • На тілі – якщо по вашому тілу повзають черв’яки, значить, ви страждаєте від самотності в натовпі». Вас оточують люди, з якими у вас немає абсолютно нічого спільного.
 • На підлозі – такий сон символізує те, що ви ігноруєте всі прояви уваги з боку протилежної статі.
 • У тварин (у кішки, собаки тощо) — ваш близький друг підтримає вашу ідею і допоможе в її втіленні.
 • В очах – в найближчому майбутньому на вас чекає неприємна реальність, на яку ви дуже довго будете закривати очі.
 • У воді – якщо у питній воді з’явилися черв’яки, значить, ваше хобі може стати вашим джерелом доходу, якщо ви докладете трохи більше зусиль.
 • У волоссі – черв’яки в волоссі, це відображення вашої прихильності до минулого. Ви будете нещасні, якщо не перестанете прокручувати в голові старі діалоги і ситуації.
 • У м’ясі — черв’яки, рухливі у скибі м’яса, віщують розчарування, яке послідує за несподіваним збагаченням або подарунком.
 • На руках – черв’яки на руках символізує ваше невдоволення власними діями або зовнішністю. Щоб знайти внутрішню гармонію вам потрібно переглянути ставлення до себе.
 • В супі – глисти або черв’яки в тарілці домашнього супу, це ознака того, що побут і домашня обстановка обтяжує не тільки вас, але і членів вашої сім’ї. Цілком можливо, ваша гіперопіка сприймається як зазіхання на особистий простір.

Висновок

Як бачите, далеко не завжди противний сон тягне за собою неприємні наслідки. Випадок з глистами це повністю підтверджує. Не судіть по першому враженню – проаналізуйте своє сновидіння і тоді ви зможете вірно розтлумачити те, що намагається до вас донести всесвіт.

Сонник - тлумачення снів