До чого сниться ведмежа? Тлумачення сну з ведмежатами по сонникам

Ведмежа, якого довелося побачити у сні – суперечливий символ, трактующийся одними сониками як негативний знак, що віщує втрати і провали, а іншими – як добрий символ, що обіцяє мир і благополуччя в домі. Як розшифрувати нічне бачення? Необхідно згадати максимум деталей і образів зі сну і звернутися за тлумаченням до найпопулярнішим сонникам.

Сонник Міллера

Даний образ трактується Міллером, як неприємний знак, що віщує довгу і виснажливу боротьбу з конкурентами. Вона може виявитися настільки виснажливої, що висмокче з сновидця чимало життєвих сил і енергії.

Сонник Ванги

На думку провидиці, ведмежа є символом жорстокості, підступності і злоби. Якщо уві сні тварина нападало – попереду зустріч з недоброзичливцем, який всіма можливими способами намагатиметься зашкодити. Вбити тварину у сні – до того, що на зло, сновидець відповість жорстокою помстою, за яку не буде соромно. Рев ведмедя – попередження про небезпеку, що насувається, прислухавшись до якого, можна уникнути неприємностей.

Ісламський Сонник

Даний сонник акцентує увагу на тому, що образ тварини уособлює жінку недоброжелательницу, бажає серйозно нашкодити сновидінню. Для жінки цей сон може означати наявність коханки у обранця.

Кому приснився ведмежа?

Жінки

Жінка, побачивши цей образ у сні, на думку сонника, підсвідомо відчуває небезпеку за своє життя і сім’ю. Ймовірно, навколишнє дійсно здається їй надто жорстокою.

Дівчині

Сонник стверджує, що молода дівчина повинна повірити в свої сили і можливості, не варто відмовлятися і від допомоги близьких.

Чоловікові

Чоловік підсвідомо намагається отримати захист і підтримку. Дуже багато турботи сновидець поклав на свої плечі, забуваючи про те, що рідні люди, з радістю готові полегшити його ношу і допомогти.

Вагітній

Якісь події можуть викликати переляк або доставити безліч проблем. Сонник радить не впадати у відчай і не приймати все близько до серця. Труднощі тимчасові, а терпіння і спокій дозволять їх швидко вирішити.

Заміжньою

Варто замислитися над своїм життям з сім’єю. Образ ведмедика може передбачати появу суперниці, яка буде претендувати на увагу і любов чоловіка сновидицы.

Яким був ваш ведмежа уві сні?

Маленький

Маленькі і милі ведмежата попереджають сновидця про те, що він недооцінює роль потягів у своєму житті. Бажання і прагнення сновидіння набагато сильніше, ніж він припускає, тому не варто відкладати їх на другий план.

Бурий

Бурий ведмедик – добрий знак, який вказує на наявність поруч вірних і надійних людей, готових допомогти в будь-якій ситуації. Також сон може говорити про майбутню зустріч з представником протилежної статі, яка призведе до створення щасливої і міцної родини. Якщо тварина не боїться і спокійно підходить до сновидінню – людину чекає біла смуга і удача у всіх справах. Зовсім скоро вийде укласти дуже вигідний у фінансовому плані угоду.

Білий

Добрий знак – сон з білим ведмедиком. Скоро станеться довгоочікувана зустріч з коханим. А для дівчини, яка вже заміжня, сон передвіщає швидке зачаття і народження малюка.

Якщо тварина уві сні проявляв агресію або сновидець відчував тривогу, дивлячись на нього, сонник попереджає, що попереду тривале відрядження або прихований обман з боку близьких друзів. Ймовірно виникнення конфліктів з оточуючими.

Граючий

Грає ведмежа – добрий знак. Сновидець зможе взяти під контроль ситуацію, що знизить імовірність виникнення будь-яких форс-мажорів і проблем. Начальство по достоїнству оцінить працю сновидця, що призведе до підвищення по кар’єрних сходах.

Чорний

Попередження про що насувається хвороби. Цей період потрібно присвятити турбот про здоров’я і в разі необхідності відразу ж відвідати лікарів, щоб уникнути серйозних ускладнень.

Живий

Живий ведмежа уві сні має різні трактування в залежності від ситуації. Агресивно налаштований звір – до неприємностей, ласкавий – до нових фінансових можливостей.

Ручний

Ручний звір означає побоювання сновидця взяти на себе відповідальність. Але це доведеться зробити, оскільки в іншому випадку не вдасться уникнути подальших проблем.

Поранений

Поранене тварина – попередження, до якого сонник рекомендує прислухатися. Ймовірно, незабаром, честь і репутація сновидця похитнутися. Пов’язано це буде з підступами ворогів і недоброзичливців.

Варто придивитися до свого оточення і бути напоготові.

На ланцюгу

Сновидець в реальному житті опинився в незручному становищі. Можливо, це відбулося із-за нестачі грошей, комплекси з приводу зовнішності, непрестижної роботи або інших факторів.

Варіанти сну з ведмежатами

Ведмедиця з ведмежатами

Такий сон попереджає про необхідність проявити відповідальність до свого життя і сімейних питань. Можливо, сновидець занадто багато вимагає від дітей або свого партнера, але при цьому зовсім не приділяє їм уваги.

На руках

Хороший символ, трактующийся як значна надбавка до зарплати. Це може бути премія, виграш у лотерею або вигідна угода.

Бачити

Бачити ведмежат у сні – знак суперництва в реальному житті. На шляху сновидця будуть постійно з’являтися нові вороги і конкуренти, які всіма силами будуть намагатися збити людину з шляху до наміченої мети.

Багато

Сонник застерігає сновидця про важких завданнях, які виникнуть вже найближчим часом. Причиною появи завдань буде неуважність самої людини та її безвідповідальність.

Також можуть виникнути спірні і конфліктні ситуації, які краще буде вирішити відразу.

Грати

Грати з ведмежатами – знак того, що сновидець надто відвертий з оточуючими і схильний до скоєння дурних і необдуманих вчинків, які впливають на його репутацію.

Нападник

Попереду серйозна боротьба з недоброзичливцями. В оточенні з’являться люди, які будуть відповідати сновидінню на доброту з неприхованим злом.

Годувати

Годувати тварину у сні – символ відчайдушності та ризикованості сновидця в дійсності. Мабуть, людина вже готовий обірвати всі наявні зв’язку і просто виїхати в інше місто і почати життя з нуля. Перед здійсненням таких рішучих дій, сонник рекомендує зважити всі за і проти, оскільки нерідко необдумані вчинки можуть більше зашкодити, ніж принести користі.

Кусає

Попередження про серйозне захворювання. Швидше за все відбудеться загострення старих хвороб, тому варто вже зараз подбати про своє здоров’я.

Тікати

Якщо, тікаючи від ведмедя, вдалося втекти – це обіцяє спокійну і розмірну життя на деякий час. Також в реальності сновидець може змінити місце роботи. Перш ніж погоджуватися на нові умови і кидати нинішню посаду, потрібно все добре обдумати. Є ймовірність залишитися не при справах.

Врятувати

Знак великих неприємностей, які доставить могутній противник. На шляху до мети не обійдеться без важких випробувань, але в результаті все вийде.

Три ведмежати

Означають марна суперництво з кимось з навколишніх наяву.

Прасувати

Такий сон є символом удачі в справах і відкритості світу. Вірогідні приємні знайомства.

Де були ведмежата?

В будинку

Незабаром сновидця очікує розчарування в особистому житті і улюбленій справі.

У лісі

Ведмежата в лісі – знак суперництва з сильним конкурентом.

В квартирі

В житті настає етап роздумів. Якщо ведмідь опинився в кімнаті і налаштований агресивно – це попередження про загрозу, що насувається. Якщо ведмежа спокійний – життя сновидця повністю під його контролем.

Таким чином, ведмежата, побачені уві сні, можуть носити найрізноманітніші трактування. Все залежить від ситуації і навіть, на перший погляд, незначних нюансів сновидіння.

Сонник - тлумачення снів