Бачити уві сні корову – до чого сниться такий сон?

Трактування снів — дуже цікаве заняття. Є люди, які прокидаючись, в першу чергу, заглядають в сонник, щоб дізнатися що ж чекає їх сьогодні. Завдяки цьому можна уникнути неприємних подій і психологічно підготуватися до певних обставин.

Що обіцяє сон про корову по Міллеру

Якщо ви готуєтеся до проведення доїння корови, сон говорить про те, що незабаром можна очікувати на фінансову прибуток, матеріальна винагорода чи заохочення будь-якого виду. Ви це заслужили, так як у сні своїми руками будете здійснювати дії по видобутку молока.

Але, якщо бачите, як вашу корову доїть хтось інший — результати всіх старань дістануться стороннім людям.

Бігти від корови чи бика – хтось вирішить підставити вас, чекайте проблем. Саме по собі тварину доброзичливо налаштований до людини і щоб його розгнівати, треба дуже постаратися. Якщо уві сні ви вели себе не агресивно, але корова намагається на вас напасти — існує завидующий людина, яка постарається створити для вас негативну ситуацію. Будьте обережні і уважні до слів та вчинків оточуючих, можуть бути нападки в області особистому житті і в роботі (власний бізнес).

Якщо корова відвертається при годуванні і показує іншими діями, що не бажає вступати з вами в контакт — хтось із друзів ображений вами незаслужено. Або ж неприємна ситуація відбудеться днями. Будьте обережні у своїх словах і діях. Втратити друзів легко, а знайти нових, буває, неможливо.

Мирно ведуча себе корова, за якою ви просто спостерігаєте, сниться до багатства. Можливе отримання підвищення по посаді або інші фінансові вливання у ваше життя (довгострокові або короткочасне з великою сумою).

Корова, яка лащиться до вас в сновидінні, сигналізує про те, що на роботі можна чекати успіхів. Від вас не буде потрібно багато зусиль, удача сама прийде до вас у руки.

Щипающая траву корова — ваш бізнес розвивається безперешкодно і хорошими темпами. Проблем не повинно виникнути найближчим часом. Якщо на лузі вона відмовляється жувати траву — можливі перешкоди у розвитку власної справи. Бачити мертву корову – близька людина поведе себе негарно по відношенню до вас. Для запобігання сильних сварок і розбратів, намагайтеся вести конструктивний діалог і
спокійно з’ясувати делікатні питання.

Трактування бачення про корову по соннику Ванги

Продавати добротну корову – до збитку і розорення. Але якщо ви віддаєте худорляве, хвора тварина — зможете позбутися від проблем серйозного характеру. Це може бути і захворювання, нещасний випадок, і фінансові втрати. Турбуватися не про що, все це пройде повз вас стороною.

Бачити хвору, заболевающую або худу корову – до хвилювання та стресу.

В житті корова завжди уособлювала достаток у сім’ї і безбідне існування. Але Ванга вважає, що тварина уві сні приносить тільки негативні події.

Бачити мычащую корову — до появи проблем, пов’язаних з роботою. Якщо на вас висить велика відповідальність за вчинення будь-якого правочину, постарайтеся віддалити час підписання важливих паперів, так як можна безповоротно зробити помилку.

Спілкуватися з коровою на людській мові — до придбання хорошого, надійного друга. Сон говорить про прихід у ваше життя людини, з яким у вас буде повне розуміння і гармонія.Цінуйте з’явився людини, це велика рідкість. Мова йде не про створення сім’ї.

Що говорить ісламський сонник про бачення за участю корови

Тварина сигналізує про те, що буде високий урожай, якщо активно пасеться на лузі.

Корова сита, повна говорить про те, що протягом року сновидця будуть супроводжувати успіх і достаток. Ваша сім’я не відчуватиме потреби.

Бачити хвору корову, падаючу або худу — до матеріальних складнощів.

 

Яка народжує корівка може говорити про майбутнє поповнення в сім’ї. Якщо в сім’ї планують малюка, зараз вдалий час для вдалих спроб.

Бунтівливе стадо корів говорить про те, що є заздрісники, які зроблять спробу внести розбрат у вашу сім’ю. Не піддавайтеся на провокації і перевіряйте інформацію, яку дізналися про свого партнера. Постарайтеся не влаштовувати вдома скандали.

Вбити корову — до розвалу бізнесу своїми ж руками, до бідності й важким психологічним станам.

Значення сну в залежності від забарвлення корови

  • Чорна забарвлення – попереджає про наближення неприємних подій. Є ймовірність нещасних випадків або хвороби для вас і близьких ллюдей. Якщо ви ведете чорну дівку на повідку – ситуація контрольована і ви зможете впливати на її перебіг.
  • Руда – до гарних новин. Бачити, як корова даного кольору заходить до вас у двір, значить, варто чекати підвищення на роботі, виграш у лотерею, перемоги в суперечці, вигідне придбання.
  • Червона – до незламному успіху.
  • Біла – до подарунків, хорошим известиям та здійснення планів.

Сон про мертвої корови і частинах тіла

Увага! Мертва корова завжди сниться до фінансових втрат та матеріальних складнощів. Не має значення, якого вона кольору.

Мертва корова в стані розкладання обіцяє серйозні проблеми, з яких вирватися буде неможливо. Якщо плануєте брати іпотеку, подумайте, чи справді ви готові до цього кроку. Швидше за все, ви не зможете тривалі роки робити регулярні внески, не нарощуючи борги. Не поспішайте витрачати великі суми грошей — відновити фінансове благополуччя буде неможливо. Підійдіть раціонально до вирішення будь-якого питання, який буде гостро стояти перед вами в найближчий місяць.

Брати участь в обробленні туші і роздавати її нужденним або ділити між людьми — ви будете досить забезпечені. Займете таке фінансове становище, що зможете дозволити собі благодійність та допомогу оточуючим людям. Якщо ж виконується якась спільна робота з партнерами — всіх чекає високий дохід.

Сновидіння, в якому фігурує голова корови, обіцяє прийняття вірного рішення.

Наснилося вим’я корови – непоганий знак, в цьому випадку сон обіцяє прибуток. Якщо уві сні ви його їсте, сонник попереджає про неправильних вчинках або перебування в небажаної компанії.

Для того, щоб підібрати найбільш підходящий сонник, буде потрібно час, але це варто того. Сновидіння можуть розповісти нам багато прихованого про оточуючих нас людей і вчасно попередити про небажані події.

Сонник - тлумачення снів