До чого сняться черепахи? Тлумачення сну з черепахою по сонникам

У сновидіннях людина часто бачить різних тварин і морських мешканців. Одним найбільш популярних пошукових запитів на просторах інтернету є тлумачення сну про черепахах. Що означає образ мудрості і довголіття у вигляді рептилії для сновидця? Розберемося по порядку.

Сонник Міллера

Озброївшись сонником Міллера, можна знайти наступні тлумачення сновидінь про черепасі:

 • Велика черепаха, який ласує соковитою травою – до несподіваної радості або сюрпризу. Не дивлячись на думку скептиків – такий подарунок буде дарувати вам радість і хороші емоції протягом довгого часу;
 • Дві черепахи значних розмірів – символ успішного і тривалого союзу;
 • Дві тортилли у вашому будинку – гармонія і взаєморозуміння в сімейних відносинах;
 • Присутність одного або кількох черепах в робочому офісі – до вигідним і успішним угодами та проектами на роботі.

Сонник Ванги

Розшифровка сновидінь з рептиліями по соннику Ванги – в основному сприятлива.

Якщо вам приснилася велика стара черепаха, яка пливе поруч з вами в чистій воді, ваше здоров’я буде міцним і не покине вас довгі роки.

Якщо ви побачили кілька великих черепах в море, очікуйте стабілізації фінансового положення або отримання прибутку в найближчому майбутньому (особливо актуально тлумачення для працівників сфери торгівлі).

Якщо в сновидінні черепаха лежить перевернута, на спині – це поганий знак. Він передвіщає втрати у фінансовому плані, а також крах планів, які будувалися протягом довгого часу.

Якщо уві сні ви бачите багато черепах різного розміру у вашому будинку, переглянете свої принципи і пріоритети в житті, вони дуже непостійні.

Якщо уві сні ви перебували у суспільстві безлічі черепах, і не вступали з ними в конфлікт, вас чекає успішне закінчення нових проектів.

Ісламський Сонник

Бачити в сні черепаху, згідно тлумачень за ісламським соннику – сприятливий знак, що пророкує сновидінню довголіття, а також стабільну і забезпечене життя.

Є м’ясо рептилії уві сні і насолоджуватися його смаком – незабаром, завдяки життєвим випробуванням, ви придбаєте безцінний досвід або отримаєте велику суму грошей.

Кому приснилася черепаха?

 • Черепаха в сновидінні жінки – до швидкого піднімання по кар’єрних сходах, до підвищення. Осідлати велику тортилу і відчувати бурю емоцій під час сну – до конфліктів і звинувачень з боку вашого обранця. Черепаха маленького розміру – несподівані зміни в особистому житті;
 • Побачити черепаху незаміжньою – до швидкої зустрічі з потенційним обранцем, який буде володіти всіма якостями, притаманними справжньому чоловікові і буде дуже вдалим. Також, образ рептилії може говорити про вирішення складних ситуацій у найближчому часі, їх результат буде благополучним;
 • Якщо дівчині в положенні сниться черепаха – її маля буде міцна, здорова і буде їй допомагати зберігати домашнє вогнище. Також, рептилія в сновидінні вагітної обіцяє гарне майбутнє для неї і малюка;
 • Черепаха уві сні для вагітної – до довгого, щасливого і безтурботного сімейного життя;

Важливо! Образ тортилли в сновидінні чоловіки – поганий знак, що передвіщає втрати у фінансовому плані з-за невдалих угод або нових проектів на роботі. Якщо уві сні ви продали комусь черепаху – грошові втрати будуть величезних масштабів.

 • Чоловік купив рептилію у сні – швидке радісна подія в колі близьких людей, також може означати запрошення на весільне торжество в найближчому майбутньому.

Тлумачення такого сну залежить від місця покупки вайлуватого тварини:

 1. Купівля черепахи на ринку – до швидкої появи цього і вірного друга.
 2. Придбання в магазині – довгоочікувана зустріч з рідними людьми.
 3. Купити тортилу з рук, у циган – проявіть максимальну обережність у спілкуванні з «друзями». Хтось з них чекає зручного моменту, щоб завдати удару з тилу.
 4. Купити повільна тварина у дитини – до гармонійних сімейних відносин і успіху в сфері роботи або бізнесу.

Варіанти черепахи уві сні

 • Тортила звичайного розміру – до дрібних турбот і клопотів, також може передвіщати погіршення стану здоров’я близьких;
 • Маленькі черепашки в сновидінні – дрібні неприємності;
 • Безліч рептилій – в робочій сфері ваші заслуги будуть оцінені по достоїнству, також можливе отримання грошового заохочення;
 • Велика кількість черепах значних розмірів – успішний просування на вершину кар’єрних сходів;

Довідка. Померла тортила – не дивлячись на неприємні відчуття від такого сновидіння, він не віщує нічого поганого. Такий сон відображає ваш внутрішній стан, зараз саме час взяти себе в руки і почати виходити з депресивного стану. Якщо мертва рептилія була без панцира – таке сновидіння символізує вашу тугу і самотність у реальному житті. Бачити мертву тортилу у воді – в найближчому майбутньому не ризикуйте, починаючи нові проекти або відкриваючи свою справу, воно напевно закінчиться крахом і значними втратами у фінансовому плані.

 • Черепаха, дуже повільно і безцільно пересувається по суші – відображення ваших внутрішніх переживань. Така черепаха символізує ваше життя в реальності. Ймовірно, у вашому житті настала чорна смуга і ви опустили руки і прийняли рішення просто плисти за течією. Зараз саме час приділити час для того, щоб розкласти все по поличках, залишити минуле позаду і рухатися далі. Постарайтеся внести різноманітність у своє життя, займіться чимось цікавим, частіше будьте в оточенні близьких і рідних людей. Нехтуючи тлумаченням такого сну, жінка ризикує загрузнути в рутині і побутових клопотах.

Де була черепаха?

 • Черепаха, що пливе по морській стихії – незабаром варто очікувати хороші події і радісні звістки, які ви чекали довгий час, в майбутньому на вас чекає довга біла смуга життя, наповнена сприятливими звістками;

Справа. 67 % сновидінь з образами черепах – до швидкого знайомства з потенційним обранцем/обраницею, з якими може скластися гармонійний і щасливий союз.

 • Укус тортилли у сні – сигнал про те, що вам пора переглянути свої погляди на життя і ставлення до неї в цілому. Навчіться відмовляти життєвим спокусам, це допоможе вам розвинути піднятися у всіх аспектах. Також, такий сон може загрожувати плямою на репутації в найближчому часі, будьте гранично обережними з новими знайомствами;
 • Аморфна рептилія, ледве пересувається по суші, або стоїть на місці (їх може бути 2) – такий сон сигналізує про вашу слабохарактерності, безвольність, легкої сугестивності. Настав час стати більш жорсткою і рішучою, не дозволяйте своїй долі і життя стати іграшкою в чужих, невмілих руках;
 • Якщо в сновидінні морська мешканка оселилася у вашій оселі і добре обустроилась – незабаром вас чекає подорож у теплі країни, або довгоочікуваний відпустку. Цей відпочинок стане одним з найяскравіших подій у вашому житті, а також принесе вам багато радісних емоцій;

Важливо! Якщо уві сні ви побачили черепаху, яка плаває в акваріумі – перестаньте слухати поради і виконувати все, що кажуть сторонні люди. На жаль, вони не такі компетентні у ваших проблемах, і не так доброзичливі, як вам хотілося б. Візьміть своє життя в свої руки, і займіться самостійним рішенням проблем. Думати своєю головою куди більш безпечно і ефективно, ніж жити по інструкції сумнівних осіб.

 • Бачити в сні кімнату, з величезною кількістю мудрих рептилій – до приголомшливого успіху в найближчому майбутньому. Зараз найбільш сприятливий час для нових проектів і починань у всіх планах.

Тлумачення дій черепахи

Укус тортилли уві сні – з обережністю ставитеся до свого оточення. Незабаром близька вам людина зрадить вас порушить дане вам обіцянку, разом з цим впадуть ваші очікування на рахунок нього і довіру до людей в цілому. Також, такий сон може символізувати відкладання вирішення важливої проблеми в реальному житті.

Оцет черепахи також трактується як сварки і серйозні конфлікти з колегами або начальством. Не заморачивайтесь сильно, і не турбуйтеся, після такого сну, вирішення конфлікту буде з благополучним результатом.

Купити мудру рептилію у дитини на вулиці – обіцяє розуміння і повагу з боку колег і близьких. Ваші труди будуть помічені, і гідно оцінені.

Якщо уві сні ви полюєте на черепаху або намагаєтеся зловити і взяти в руки – такий сон трактується як серйозний конфлікт з конкурентом (може бути пов’язано як з колегами по роботі, так і з аспектами особистого життя).

Якщо ваші спроби зловити черепаху уві сні не увінчалися успіхом – чекайте зради або удару з тилу від людини, якого ви довгий час вважали одним. Навіть при такій ситуації – не принижуйтеся, відповідаючи тим же, і не опускайтеся у вчинках і словах до рівня опонента. Зберігайте спокій і тримайте себе в руках, це дозволить вам гідно вийти з ситуації і зберегти почуття власної гідності.

Якщо уві сні ви пливете за тортиллой по водоймі в чистій воді, або переслідуєте її з суші – це є для вас знаком згори. Пора змінювати своє життя на краще, все у ваших руках. Удача буде супроводжувати і допоможе впоратися з труднощами.

Довідка. З 10 снів із ловлею морської рептилії – 8 є провісниками поганих або навіть траурних подій.

Якщо в сновидінні ви доклали багато зусиль, і черепаха все-таки виявилася у вас в руках – не треба цьому радіти. Такий сон трактується як траур, очікуваний незабаром, або загроза виявитися третім зайвим у любовному трикутнику.

Якщо уві сні ви вбили рептилію своїми руками, або за допомогою сторонніх предметів – це дуже поганий знак. У найближчому майбутньому ретельно зважуйте всі за і проти, перед прийняттям рішень у важливих питаннях і проблемах. Не робіть того, про що потім дуже пошкодуєте. Всі погані вчинки по відношенню до близьких людей — повернутися до вас бумерангом і залишать незабутній слід.

Годувати черепаху уві сні ласощами – символ негідної людини в житті, про який ви дбаєте, цінуєте і по відношенню до якого відчуваєте сильні почуття. Уважніше придивіться до цієї людини і постарайтеся скоріше розпрощатися з рожевими окулярами, адже, як відомо, з часом вони мають властивість битися стеклами всередину.

Висновок

Ось такими суперечливими можуть бути сновидіння з чином мудрої черепахи, в залежності від деталей. Якими б не були позитивними тлумачення снів тортиллами – пам’ятайте, що щастя в житті не приходить, якщо ви не докладаєте до цього зусилля і не намагаєтеся. Працюйте над собою, робіть добрі вчинки. Робіть правильні висновки після побачених сновидінь, адже саме через них до вас намагається достукатися вашу підсвідомість.

Черепаха здавна вважається талісманом, здатним принести щастя власнику. Будьте позитивно налаштовані, не приймайте негативу від недоброзичливців – і черепаха з ваших сновидінь стане особистим талісманом.

Сонник - тлумачення снів