До чого сняться свині? Тлумачення сну зі свинею за різними сонникам

Все більше і більше людей захоплюються трактуванням сну. Підібравши під себе більш точний сонник, можна заздалегідь знати, що готує день прийдешній, чого чекати від колег, близьких та друзів.

Бачення про свиней. Сонник Міллера

Сновидця чекає успіх у тому випадку, якщо уві сні він бачить угодовану чисту свинку. Чоловік заслужив успіх і почесті власними силами.

Якщо сняться брудні або валяються в калюжі свині — наяву слід побоюватися неприємних подій, пов’язаних з колегами по роботі. Хтось спробує плести проти вас інтриги.

Для незаміжньої дівчини зі сну свині обіцяють жадібного і ревнивого чоловіка. Якщо ж вона бачить щільну брудну свиню — майбутній чоловік буде вести себе непорядно.

Є свиняче м’ясо – до появи наяву яких-небудь серйозних неприємностей. Якщо ж у сні ви просто розглядаєте м’ясо свині, не вживаючи його в їжу, то наяву майбутні проблеми будуть успішно подолані.

Чути уві сні рохкання і вереск дорослих особин — до неприємних новин. Вони можуть стосуватися будь-якої сфери життя. Або, якщо ви очікуєте рішення якогось питання, сон сигналізує про те, що воно буде прийнято не на вашу користь або з невеликою вигодою для вас.

Бачити далеко гуляють чистих свиней, значить, ви сумуєте за спілкуванню з друзями, які знаходяться далеко від вас. Або це може бути одна людина (дуже цінний один), який здатний замінити своєю присутністю інших знайомих.

Бачити, як ви годуєте свиней — до підвищення рівня добробуту. Але достаток прийде тільки в тому випадку, якщо ви будете вживати дії. До спадщини, виграшу цей сон не має відношення. Якщо ви годуєте тварина з рук — ваші доходи залежать тільки від самого себе, партнери і колеги не стануть допомагати.

Якщо ж свиня намагається вкусити вас за яку-небудь частину тіла або відмовляється їсти — чекайте неприємностей у фінансовій сфері. У власному бізнесі можуть початися проблеми, а на роботі ваші старання не будуть заслужено винагороджені.

Тлумачення по соннику Ванги

Бачення про гуляють поза загону тварин віщує дальню поїздку в цілях відпочинку. Пропозиція надійде від когось із членів сім’ї або ж ви самі раптово для себе зважитеся на приємне проведення часу.

ВАЖЛИВО! Зміни на краще чекають всіх, кому пощастило побачити свинку в неприродному для нього положенні —сидить за письмовим чи обіднім столом. Відбудеться розмова з особою, яка відмовляла вам у спілкуванні. Це дуже значимий людина, здатна повністю змінити ваше життя в кращу сторону.

Бачити, як велика чиста свиня спокійно йде по проїжджій частині серед машин — до успішного укладення угоди. Ви будете внутрішньо впевнені у своїх діях. І, покладаючись на інтуїцію, зможете обернути ситуацію собі на благо.

Бачити уві сні брудну свиню (в приміщенні чи на відкритому просторі) — до великого нещастя. Вас чекають випробування, які подолати не вдасться, доведеться справлятися з наслідками.

Якщо на даний момент часу у вас є якась проблема і вам приснилася чистий свиня — в найближчі дні вдасться поправити свої справи. Питання зрушиться з мертвої точки і почне вирішуватися на вашу користь.

Бачити в сні, як ви змиваєте з тваринного бруд, перетворюючи його в чисту шкіру і доглянуту — з вашої сторони буде надана потужна підтримка людині, який дійсно її потребує. Якщо уві сні вам було неприємно, значить, і в реальному житті доведеться докласти багато зусиль. У протилежному випадку, це може бути просто порада, яким ви допоможете людині прозріти і почати вести себе інакше, здійснюючи благородні вчинки.

Годувати уві сні брудних свиней — до того, що наяву ви допомагаєте і спілкуєтеся не з тими людьми. Вони користуються вашою добротою, а за спиною говорять про вас негарні речі.

Побачити в сні безліч стурбованих свиней — знак того, що ви будете побоюватися за своє життя, передчуваючи неприємні події. Постарайтеся найближчим часом не відвідувати місця з масовим скупченням людей. Іноді такий сон пророкує недобре оточення, з якими доведеться спілкуватися. Не розповідайте незнайомим людям про своє особисте життя. Вся інформація буде перевернута з ніг на голову і використано проти вас.

Що говорить ісламський сонник про бачення про свиню

Бачити уві сні свиню — ознака зла, бід і нещасть. Хтось із близького оточення або ви самі дозволите собі низьку поведінку. Можливо, з вашої сторони буде проявлено хибна дія, про яку пізніше доведеться шкодувати і жити з цим почуттям.

Сон може говорити про відчуження від релігії, якщо в сні тварина принесено в жертву вашими руками.

Прикрашати свиню коштовностями — до гріховного заробітку великої суми грошей.

Хрюкання свині сигналізує про перемогу над ворогом.

Трактування сновидінь в залежності від того, чим зайнято тварина і в якому воно стані

 • Свиня в хліві біля корита – сон говорить вам про споживанні, ненажерливості та неохайності. Якщо, спостерігаючи цю картину, в баченні вам було комфортно, сон говорить про ваших якостях. В інших випадках про людей, які вас оточують. Можливо, з ким-то пора припинити відносини.
 • Тварина в калюжі – варто очікувати труднощів, які створить для вас ледачий і даремний людина.
 • В грязі – до погіршення відносин в сімейному колі.
 • Сдохшая, мертва свиня – будьте готові до зустрічі з великими проблемами.
 • Спостерігати, як свиня риє землю – до зустрічі з жадібним і дурним людиною.
 • Бачити, як тварина чухається про паркан – вас чекають плітки і конфліктні ситуації.
 • Сидить в кріслі – до сварки і зрадництва в колі сім’ї.
 • Тримати тварину в чистоті і розводити – до великого щастя і успіхів.
 • Гладити свиню – вам доведеться лестити іншим, щоб досягти своєї мети.
 • Годувати жолудями – ви задумуєте погана дія, яка може призвести до негативних наслідків.
 • Пригощати делікатесами – до марної трати життєвих ресурсів і особистого часу.
 • Якщо уві сні ви купуєте свиню – наяву чекайте вигідну пропозицію чи одержання прибутку.
 • Продавати тварину – до великих проблем і бідності.
 • Бачити уві сні крупним планом п’ятачок – до авантюри, в яку ви будете вплуталися або несподівано для самого себе, або усвідомлено підете на цей крок.
 • Перетворитися на тварину – до душевних муках. Перегляньте свою поведінку, можливо, ви занадто часто робите негарно по відношенню до оточуючих людей.
 • Матка з поросятами сниться до великих доходів, спадщину, виграшу.
 • Дика тварина – чекайте біди від злих людей.
 • Чорна свиня – до прояву ворога або настання хвороби.
 • Біла – до смерті, трагічної звістки.

Сонники дають різні трактування одного і того ж бачення. Для того, щоб підібрати той, який підходить саме вам, буде потрібно час. Трактування снів — цікаве і корисне заняття, тренуйтеся і тоді вам вдасться вчасно уникнути неприємних подій.

Сонник - тлумачення снів