До чого сняться лисиці – тлумачення сну з лисицею по відомим сонникам

Існує кілька думок щодо того, до чого сниться лисиця. Одні тлумачі стверджують, що цей сон закликає сновидця насторожитися, оскільки велика ймовірність обману або контакту з брехливими людьми, інші, навпаки, стверджують, що лисиця відображає поведінку сновидця з його спритністю і недобросовісністю в реальності. Як правильно розшифрувати свій сон розглянемо в цій статті.

Сонник Міллера

На думку Міллера, лисиці уві сні, мають не дуже хорошу трактування:

 • полювання на лис – до заняття сумнівними справами і ризиковані любовні пригоди;
 • побачити тварину в своєму подвір’ї – попередження про підступи заздрісників, репутація сновидця опиниться під загрозою;
 • вбити лисицю – до перемог у будь-яких справах.

Сонник Ванги

Ванга вважає, що зустріч з лисицею – це попередження сновидінню про імовірної зустрічі з недоброзичливцем лицем до лиця і, щоб здобути перемогу в протистоянні доведеться проявити хитрість і спритність. Ворог буде переможений.

Також Ванга попереджає про необхідної обережності у відносинах з близькими людьми – можливо, хтось затіяв недобре справу проти сновидця.

Ісламський Сонник

На думку Ісламського сонника лисиця – це поява в житті сновидца брехливого і хитрого ворога, який буде робити все всупереч і на шкоду сновидінню.

 • почути в сні крик лисиці – до участі в інтригах, задуманих недоброзичливцями. Виплутатися з ситуації, що склалася, буде непросто;
 • грати з лисицею – до міцної і взаємної любові.
 • тримати тварину на руках – до перемоги в тривалій суперечці.

Кому приснився сон з лисицею?

Для дівчини

Для молодої дівчини сон обіцяє поява таємного шанувальника, який буде знемагати від любові. Витончений звірок з хитрою мордочкою вказує на те, що сновидице прийшов час розслабитися і дати волю своїй сексуальності.

Жінки

Для заміжньої жінки сон пророкує прояв втішного інтересу з боку протилежної статі. Чоловіки будуть захоплені грацією і красою сновидицы.

Сонник закликає відкинути всі свої комплекси, що стосуються зовнішності і відчути себе справжньою і спокусливою жінкою.

Для вагітної

Сон попереджає про наявність серед близьких друзів недоброжелательніци, яка чинить негативний вплив на життя сновидицы. Якщо після спілкування з кимось із подруг майбутня мама відчуває занепад сил і втома – це говорить про те, що спілкування з цією людиною треба звести до мінімуму.

Для чоловіка

Для чоловіка сон пророкує яскравий роман з дівчиною зі складним характером. Коханої виявиться красива, кокетлива, розумна і талановита особа, але завоювати її розташування буде не просто, а втримати її поряд з собою ще складніше.

Якою була лисиця?

Руда

Руда лисиця означає появу хитрого і підступного ворога, про якого сновидець дізнається не відразу. Вогненно-руде тварина може попереджати про небезпеку пожежі в будинку.

Багато лис

Побачити багато лисиць в нічному видінні – не до добра. Попереду довга і виснажлива боротьба з конкурентами, яка може бути як у професійній сфері, так і в любовній.

Також нічне бачення може попереджати про розчарування в комусь із друзів.

Чорний лис

Чорний лис сниться до солідної прибутку, яка може бути отримана в якості премії або при поверненні старого боргу.

Скажена лисиця

Побачити шалений тварина – поганий символ, що передвіщає появу в близькому колі ненадійного людини, яка погано впливає на сновидця. Якщо сновидець хворий, сон пророкує погіршення самопочуття. Також варто припинити спілкування з людьми, які псують життя.

Вовк і лисиця

Побачити уві сні одночасно вовка і лисицю – до того, що в житті ситуація складеться неприємним чином і сновидець не відразу зможе зрозуміти, як її вирішити і виплутатися з проблем. Сподіватися на допомогу не варто, навколо більше недоброзичливців, ніж помічників.

Нападники

 • Нападники тварина — до появи підступного й розумного суперника. Сновидінню доведеться витратити чимало сил і часу на те, щоб відбити нападки цієї людини.
 • Також варто бути готовим до того, що в останній момент може підвести близький друг.
 • Якщо лисиця вчинила напад на дитину – вся сім’я знаходиться в серйозній небезпеці.

З лисенятами

 1. Побачити лисицю з маленькими лисенятами – до того, що слід прислухатися до порад мудрої жінки зі свого найближчого оточення. Вона зможе навчити сновидця та допомогти з вирішенням життєвих проблем.
 2. Для молодих батьків такий сон є нагадуванням про те, що варто уважно стежити за своїми дітьми, щоб уникнути нещасних випадків або поганої компанії, куди може потрапити дитина.

Мертва (дохла)

Досить благополучний знак. Всі вороги сновидця на час заспокояться, припинять здійснювати свої підступні задуми і будувати підступи.

Дві лисиці

Символ того, що в любовних стосунках настає період любові і повної гармонії у відносинах.

Добра

Добра лисичка – символ початку недовгого, але яскравого роману. Не варто розраховувати на те, що стосунки переростуть у щось більше, але протягом нетривалого періоду часу життя сновидця буде наповнена пристрастями і позитивними емоціями.

Лисиці і собаки

Якщо в сновидінні собака напала на лисицю – в реальності багато проблем вирішаться за допомогою вірних друзів. Якщо лисиці грали з собаками, в реальності нерозв’язні проблеми виявляться сущою дрібницею.

Маленька

 1. Побачити маленьку лисичку в своєму будинку – до зустрічі з брехливим і неприємною людиною.
 2. Погодувати тварину – до того, що вороги скористаються зайвою довірливістю сновидця в своїх цілях.
 3. Грати з твариною – слід звернути увагу на своїх дітей, ймовірно, останнім часом їм приділяється занадто мало часу.

Дика

Сонник рекомендує не приймати пропозицій від малознайомих людей і проявити обережність у поточних справах. Велика ймовірність обману або маніпуляцій з боку третіх осіб.

Зграя

 1. Якщо тварини в зграї були налякані і рятувалися втечею – сновидінню необхідно проявити максимум обережності, є ймовірність потрапити в серйозні неприємності.
 2. Якщо зграя грала і з задоволенням бігала – не варто упускати шанс провести час у колі своїх рідних і близьких. Сімейні посиденьки зможуть доставити чимало задоволення.

Велика

Недобрий знак, що передвіщає великі неприємності.

Зла

Попередження про появу хитрого і лукавого ворога.

Ведмідь і лисиця

Побачити двох тварин – до низки конфліктів з суперницею, причому вона виявиться дуже досвідченою конкуренткою.

Щодо дій лисиці

Вкусила

Попередження про ймовірний обман з боку шахраїв, також варто побоюватися нападів від ворогів. Укус в руку означає зраду від близької людини.

Вбити лисицю

Хороший знак, що віщує перемогу над усіма ворогами. Будь-яка мета, навіть сама відчайдушна і смілива буде досягнута.

Хоче вкусити

Якщо лисиця хотіла вкусити, але так і не здійснила задумане – це означає, що наяву сновидінню крупно пощастить уникнути серйозних неприємностей.

Годувати

Цей сон закликає сновидця проявити пильність та обережність при спілкуванні з друзями. Особливо якщо звір в сновидінні їв з рук. Слід уважно придивитися до свого оточення, можливо, поруч опинився чоловік, який хоче нашкодити сновидінню.

Зловити

Сонник обіцяє яскраві романтичні пригоди, інтимну близькість і інші спокуси, але при цьому варто проявити обережність і пильність. Краще уникати сумнівних розваг і не кидатися в крайнощі. Ризиковані заходи не обіцяють нічого хорошого.

Тікає

Сновидець зможе відстояти свої інтереси і перемогти всіх ворогів.

Прасувати

Сон попереджає про обман з боку близької людини. Швидше за все, цей чоловік вже неодноразово підставляв сновидця, але з якихось причин сновидець закриває на все очі. Сонник рекомендує обговорити проблему начистоту і в разі необхідності обірвати цей зв’язок.

Сни про лисів вкрай неоднозначні. Одні сюжети бачень попереджають про підступних і хитрих ворогів, інші, навпаки, обіцяють щастя і благополуччя. Не варто втрачати оптимізму – сильного і неунывающему людині все по плечу!

Сонник - тлумачення снів