Бачити уві сні щура – тлумачення сну по сонникам

Будь сновидіння відображає наші почуття, переживання в реальному житті. Саме підсвідомість буде малювати образи снів. Для того, щоб бачення несло інформацію про майбутні події, постарайтеся хоча б за 30 хвилин до сну заспокоїти і розум, і почуття.

Сон про щура — трактування по Міллеру

Бачити щурів — наяаву будьте готові до того, що на роботі колектив задумав неприємні дії по відношенню до вас.

Гнатися уві сні за пацюком — необхідно проявити обережність до оточуючих людям. Придивіться до тих, з ким будете спілкуватися протягом наступного дня або найближчих днів. Наскільки ваші співрозмовники чесні і відкриті з вами. Найімовірніше, саме сьогодні ви зможете викрити таємного недоброзичливця.

Якщо жінка бачить на своєму одязі живу щура, швидше за все, вона буде залучена в скандал, де займе головну роль.

Убити в сні щура — назавжди позбутися від затятого ворога. Подія в реальному житті може відбутися протягом року після бачення.

Бачити уві сні хижачку з негативно налаштованими до вас крысятами — до недобрих подій. Є людина, до якої прислухається група осіб більш низького рангу. Можливо, це начальник і ваші колеги. Або хтось із членів сім’ї. На чолі шанована людина роду і родичі.

Якщо ж у сні ви дбайливо доглядає за домашньою пацюком і її виводком, найближчим часом чекайте фінансові доходи, які заслужили завдяки своїй праці.

Бачити дохлого щура біля свого будинку — до нездатності ворогів заподіяти вам шкоди. Всі їхні задуми проти вас будуть знищені, так і не розпочавшись.

Якщо уві сні невідомий чоловік підкидає дохлого щура до вас під поріг або перед дверима квартири, це може говорити про магічному дії в реальному житті з намаганням зруйнувати якийсь аспект вашого життя. Якщо підкинута щур оживає і тікає — наміри заздрісників вас не торкнуться, так як недобрі плани будуть дозволені.

Застати щура за поїданням ваших продуктів у коморі, холодильнику, льосі — хтось спробує сісти на шию або скористатися вашою добротою. Можливо, комусь ви дуже довіряєте, підпускаєте близько ділитися сокровенним, а даремно.

Сонник Ванги

Сни про щурів трактуються по-різному. В одному випадку бачення означає руйнування, лихо, смерть. В іншому — мудрість, правосуддя, удачу.
Годувати щура без страху, відчуваючи нейтральні почуття, — до мудрих і рішучих дій наяву.

Якщо уві сні щур бігає у вас вдома, це говорить про майбутні неприємності або особистих невдач. Життя готує для вас нові випробування.

Бачити, як ви ставите пастку для лову щурів, але у відповідальний момент гризун вирвався і втік — до того, що вас обдурять.

Якщо уві сні ви відчуваєте неприємні почуття до гризуна, який приніс якийсь важливий і потрібний для вас предмет, наяву людина, яка вам неприємна або від якого ви не очікуєте допомоги, надасть неоціненну підтримку. Придивіться до нього, можливо, настав час завести нового друга.

Вбити хижака — в реальності вам вдається запобігти насувається на вас біду. Ваша розсудливість допоможе своєчасно прийняти правильне рішення.

Бачити в сні, як ви захищаєтеся від нападу щурів — до неприємностей з боку групи людей, а не якоїсь конкретної особистості.

Якщо уві сні ви бачите, як вулицями міста бігають великі групи щурів, їх настільки багато, що ви не можете переміщатися по дорогах — сон є попередженням про те, що людство знаходиться на межі загибелі. У вашому житті відбудуться величезні зміни.

Що говорить ісламський сонник про бачення з щурами

 • Щурячий писк уві сні попереджає про те, що якась особа зробить спритну спробу обдурити вас. Будьте обачні у спілкуванні із знайомими і невідомими вам людьми.
 • Ловити щурів у сні – до небезпеки, яку ви самі ж і залучите, тому що йдете наполегливо до цього.
 • Є гризунів – до неприємності.
 • Просто побачити пацюка – до неприємних новин.
 • Наступити в сні на крысоловку – означає, що слід остерігатися матеріальні втрат.
 • Якщо ви встановлюєте крысоловку, значить, найближчим часом наміри ворогів будуть відкриті для вас.
 • Бачити щура, що тікала від кішки — до багатства та успіху.
 • Якщо ви нападаєте на щура, мирно живе в природі, в житті будьте уважніше і добріше до людей, які не намагалися заподіяти вам зла. Можливо, ви проявляєте незаслужено надмірну агресію до оточуючих.

Трактування сну в залежності від дій гризуна

Якщо неподалік знаходиться велика щур, що викликає страх і занепокоєння, але не зачіпає вас, знайте, десь поруч знаходиться ворог. Будьте обережні, є людина, яка таємно будує підступи.

УВАГА! Сни, де ви контактуєте з пацюком несуть більше інформації.

Укус щури в реальності неприємний і небезпечний, а уві сні це добрий знак. Ви досягнете поставленої мети. Чекайте високої винагороди за виконану роботу.

Сон обіцяє прихід кохання, якщо пацюк покусав за руку.

Щур, що спокійно повзає і не атакує, сигналізує про те, що будуть заведені корисні і приємні знайомства. Можливо навіть, що скоро ви створите міцний сімейний союз. Чим більше розмір хижака, тим радісніше будуть майбутні події.

Колір гризуна

Часто люди шукають тлумачення снів про білих щурах.

 • Незважаючи на приємний колір, щур світлого забарвлення – поганий знак. Сон про знаменує брехні чи зраді. Негарна поведінка буде проявлена з боку жінки. У вашому житті вона майже не виявляє себе і діє зі сторони.
 • Трактування сну з участю хижаків темного кольору залежить від поведінки гризуна.
 • Щури рудого кольору попереджають про небезпеку. Недоброзичливці планують певні дії, щоб підірвати вашу репутацію. Сон може говорити про появу суперника в любовній сфері. Якщо рудий хижак веде себе агресивно – можливі сварки з сусідами, ініціатором яких будете не ви.

Щури уві сні – не завжди приємний знак, але все залежить від ситуації і вашого особистого ставлення до маленького хижака. Перш ніж турбуватися, постарайтеся згадати всі деталі бачення. Истолкуйте сон правильно, і ви дізнаєтеся, що обіцяє вам майбутнє.

Сонник - тлумачення снів