Бачити уві сні щура – тлумачення сну по сонникам

Будь сновидіння відображає наші почуття, переживання в реальному житті. Саме підсвідомість буде малювати образи снів. Для того, щоб бачення несло інформацію про майбутні події, постарайтеся хоча б за 30 хвилин до сну заспокоїти і розум, і почуття.

Сон про щура — трактування по Міллеру

Бачити щурів — наяаву будьте готові до того, що на роботі колектив задумав неприємні дії по відношенню до вас.

Гнатися уві сні за пацюком — необхідно проявити обережність до оточуючих людям. Придивіться до тих, з ким будете спілкуватися протягом наступного дня або найближчих днів. Наскільки ваші співрозмовники чесні і відкриті з вами. Найімовірніше, саме сьогодні ви зможете викрити таємного недоброзичливця.

Якщо жінка бачить на своєму одязі живу щура, швидше за все, вона буде залучена в скандал, де займе головну роль.

Убити в сні щура — назавжди позбутися від затятого ворога. Подія в реальному житті може відбутися протягом року після бачення.

Бачити уві сні хижачку з негативно налаштованими до вас крысятами — до недобрих подій. Є людина, до якої прислухається група осіб більш низького рангу. Можливо, це начальник і ваші колеги. Або хтось із членів сім’ї. На чолі шанована людина роду і родичі.

Якщо ж у сні ви дбайливо доглядає за домашньою пацюком і її виводком, найближчим часом чекайте фінансові доходи, які заслужили завдяки своїй праці.

videt vo sne krysu  tolkovanie sna po sonnikam7 Бачити уві сні щура  тлумачення сну по сонникам

Бачити дохлого щура біля свого будинку — до нездатності ворогів заподіяти вам шкоди. Всі їхні задуми проти вас будуть знищені, так і не розпочавшись.

Якщо уві сні невідомий чоловік підкидає дохлого щура до вас під поріг або перед дверима квартири, це може говорити про магічному дії в реальному житті з намаганням зруйнувати якийсь аспект вашого життя. Якщо підкинута щур оживає і тікає — наміри заздрісників вас не торкнуться, так як недобрі плани будуть дозволені.

Застати щура за поїданням ваших продуктів у коморі, холодильнику, льосі — хтось спробує сісти на шию або скористатися вашою добротою. Можливо, комусь ви дуже довіряєте, підпускаєте близько ділитися сокровенним, а даремно.

Сонник Ванги

Сни про щурів трактуються по-різному. В одному випадку бачення означає руйнування, лихо, смерть. В іншому — мудрість, правосуддя, удачу.
Годувати щура без страху, відчуваючи нейтральні почуття, — до мудрих і рішучих дій наяву.

Якщо уві сні щур бігає у вас вдома, це говорить про майбутні неприємності або особистих невдач. Життя готує для вас нові випробування.

Бачити, як ви ставите пастку для лову щурів, але у відповідальний момент гризун вирвався і втік — до того, що вас обдурять.

Якщо уві сні ви відчуваєте неприємні почуття до гризуна, який приніс якийсь важливий і потрібний для вас предмет, наяву людина, яка вам неприємна або від якого ви не очікуєте допомоги, надасть неоціненну підтримку. Придивіться до нього, можливо, настав час завести нового друга.

Вбити хижака — в реальності вам вдається запобігти насувається на вас біду. Ваша розсудливість допоможе своєчасно прийняти правильне рішення.

Бачити в сні, як ви захищаєтеся від нападу щурів — до неприємностей з боку групи людей, а не якоїсь конкретної особистості.

Якщо уві сні ви бачите, як вулицями міста бігають великі групи щурів, їх настільки багато, що ви не можете переміщатися по дорогах — сон є попередженням про те, що людство знаходиться на межі загибелі. У вашому житті відбудуться величезні зміни.

videt vo sne krysu  tolkovanie sna po sonnikam8 Бачити уві сні щура  тлумачення сну по сонникам

Що говорить ісламський сонник про бачення з щурами

 • Щурячий писк уві сні попереджає про те, що якась особа зробить спритну спробу обдурити вас. Будьте обачні у спілкуванні із знайомими і невідомими вам людьми.
 • Ловити щурів у сні – до небезпеки, яку ви самі ж і залучите, тому що йдете наполегливо до цього.
 • Є гризунів – до неприємності.
 • Просто побачити пацюка – до неприємних новин.
 • Наступити в сні на крысоловку – означає, що слід остерігатися матеріальні втрат.
 • Якщо ви встановлюєте крысоловку, значить, найближчим часом наміри ворогів будуть відкриті для вас.
 • Бачити щура, що тікала від кішки — до багатства та успіху.
 • Якщо ви нападаєте на щура, мирно живе в природі, в житті будьте уважніше і добріше до людей, які не намагалися заподіяти вам зла. Можливо, ви проявляєте незаслужено надмірну агресію до оточуючих.

videt vo sne krysu  tolkovanie sna po sonnikam9 Бачити уві сні щура  тлумачення сну по сонникам

Трактування сну в залежності від дій гризуна

Якщо неподалік знаходиться велика щур, що викликає страх і занепокоєння, але не зачіпає вас, знайте, десь поруч знаходиться ворог. Будьте обережні, є людина, яка таємно будує підступи.

УВАГА! Сни, де ви контактуєте з пацюком несуть більше інформації.

Укус щури в реальності неприємний і небезпечний, а уві сні це добрий знак. Ви досягнете поставленої мети. Чекайте високої винагороди за виконану роботу.

Сон обіцяє прихід кохання, якщо пацюк покусав за руку.

Щур, що спокійно повзає і не атакує, сигналізує про те, що будуть заведені корисні і приємні знайомства. Можливо навіть, що скоро ви створите міцний сімейний союз. Чим більше розмір хижака, тим радісніше будуть майбутні події.

Колір гризуна

Часто люди шукають тлумачення снів про білих щурах.

 • Незважаючи на приємний колір, щур світлого забарвлення – поганий знак. Сон про знаменує брехні чи зраді. Негарна поведінка буде проявлена з боку жінки. У вашому житті вона майже не виявляє себе і діє зі сторони.
 • Трактування сну з участю хижаків темного кольору залежить від поведінки гризуна.
 • Щури рудого кольору попереджають про небезпеку. Недоброзичливці планують певні дії, щоб підірвати вашу репутацію. Сон може говорити про появу суперника в любовній сфері. Якщо рудий хижак веде себе агресивно – можливі сварки з сусідами, ініціатором яких будете не ви.

Щури уві сні – не завжди приємний знак, але все залежить від ситуації і вашого особистого ставлення до маленького хижака. Перш ніж турбуватися, постарайтеся згадати всі деталі бачення. Истолкуйте сон правильно, і ви дізнаєтеся, що обіцяє вам майбутнє.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів