До чого сниться ведмідь жінці? Тлумачення сну

Сновидіння, в яких дівчині сниться ведмідь трактуються досить двояко. З одного боку таке сновидіння можна розцінювати як знак могутності і абсолютної влади, з іншого – як вияв жорсткості і агресивного настрою. Щоб розтлумачити більш точне значення сну з хижим звіром необхідно згадати відчуття і емоції, які ви випробували уві сні, і пригадати якомога більше деталей.

Важливо! Ведмідь в сновидінні обіцяє зіткнення з невідомими силами і владою, але зрозуміти, кому в реальності будуть притаманні ці якості досить складно і проблематично. Такими людьми можуть бути ваші вороги, в рівній мірі, як і ваші друзі, тому обов’язково постарайтеся запам’ятати взаємодія з твариною, у разі, якщо ви вступили з ним у сутичку, запам’ятайте, хто був переможцем.

Сонник Міллера

Якщо вірити тлумачення сну з ведмедем по соннику Міллера, то дане сновидіння є символом внутрішньої сили людини, його стійкості та непохитності у будь-яких життєвих ситуаціях і надзвичайної витривалості. Поява такого хижої тварини в сновидінні говорить про бажання людини вступити в суперництво, бути лідером і переможцем.

Убити в сні ведмедя – знак того, що незабаром ви вирішите проблему, рішення якої здавалося нереальним протягом довгого часу.

Якщо в сновидінні хижак атакує вас, і ви пускаються у втечу, це віщує появу третього персонажа в любовних відносинах. Якщо під час нападу на вас ви були поранені, очікуйте конфлікту з тим, хто набагато вище вас за рівнем фізичної сили.

Сонник Ванги

Якщо трактувати образ ведмедя по соннику Ванги – незабаром на вашому життєвому шляху зустрінуться недоброзичливі люди, до яких ви поставитеся з усією душею і зробите багато добра, на яке вони вам дадуть відповідь підлістю або відвертим злом і агресією.

Якщо уві сні ви вбили хижака у сутичці, що в реальному житті ви постанете перед божим судом за досконалої помсти кому-небудь.

Важливо! Чути уві сні гучний ведмежий рев – вам необхідно з обережністю ставитися до складних життєвих ситуацій, так як на даному етапі вони можуть завдати шкоди вашому здоров’ю і навіть життю.

Ісламський Сонник

Трактуючи хижака по ісламському соннику – ведмідь у сні передвіщає благо у всіх сферах. Але, якщо звір був злий і агресивний, кусав вас або ви змушені були бігти – значення сну несприятливий. Загальне значення снів з цим звіром – абсолютна влада, могутність, заступництво, успіх у укладання угод і низка хороших подій.

Інші значення з сонника:

 • Присутність ведмедя в сновидінні обіцяє збагачення, фінансову стабільність і повагу в особі оточуючих;
 • Якщо ви годуєте уві сні хижака медом. Такий сон трактується як гладеньке ставлення до людини у високому посадовому званні, а так само залежність від того, кому сниться такий сон;
 • Їхати на полювання з близькими для вас людьми – ваше таємне бажання швидко і легко розбагатіти, азарт;
 • Якщо уві сні ви здобули голову звіра і принесли до себе в будинок у якості трофея, або поклали його шкуру на підлогу – незабаром вас чекає перемога над вашими конкурентами або велика перемога;
 • Вбитий ведмідь сниться до втрати роботи або гарної посади;
 • Якщо в сновидінні ви пригостили хижака шматком м’яса. Незабаром вам надійде велика кількість вигідних пропозицій спільному проекті або роботі;
 • Якщо ви змогли осідлати ведмедя, такий сон передвіщає повага в колі спілкування та шану;
 • Красива шкіра звіра, м’яка на дотик – успіх у фінансових справах;
 • Добрий ведмідь – наявність сильного покровителя чи захисника;
 • Якщо уві сні ви уклали ведмедя в обійми, незабаром чекайте появи довгоочікуваного обранця на горизонті;
 • Ведмідь швидко біжить до вас на зустріч і потім обіймає – з’явиться докучливий і безпардонний шанувальник;
 • Якщо ви обійняли дикого хижака і при цьому добре себе почували, вас чекає міцний союз любові з порядним і м’яким чоловіком;
 • Бачити, як звір їсть ягоди малини – до швидкого весільного торжества в будинку;
 • Якщо ведмідь їсть сире м’ясо – будьте пильні, вас підстерігає небезпека;
 • Якщо ви готуєте м’ясо хижака і вживаєте в їжу – також, до весільного торжества у знайомих людей;
 • Якщо у вашому будинку з’явився такий трофей як голова звіра – незабаром у вас буде можливість отримати те, про що мріяли протягом довгого часу;

Ведмідь в сновидінні жінки

Якщо ви побачите в сні ведмедя білого забарвлення, будьте на чеку, незабаром вас обдурить чи зрадить близька людина або член сім’ї, після такій ситуації ви довго не зможете змиритися з цим і переглянути погляди по відношенню до даної людини. Протягом тривалого часу ви будете робити вигляд, що не помічаєте негідних вчинків з боку близьких і всіляко будете їх виправдовувати, незалежно від ситуації.

Пам’ятаєте, коли-то вам все одно доведеться взяти себе в руки, зняти рожеві окуляри і подивитися на все, що відбувається більш реально.

Якщо вам сниться хижак бурого забарвлення – це неоднозначний сон. Для того щоб максимально наблизитися до правильного тлумачення сновидіння вам необхідно детально згадати сон і поведінкові реакції ведмедя.

Якщо в поведінці ведмедя спостерігалося спокій і доброта – дівчина скоро зустріне нового коханого, якщо хижак був в люті і агресивний – дівчині доведеться близько зустрітися з найгіршим ворогом.

Якщо у вашому сновидінні були маленькі ведмежата поруч з ведмедицею, ваш сімейний союз буде міцним, житло хорошим, а достаток стабільним.

Інші тлумачення сновидінь про ведмедя:

 • Втеча і пошук притулку від хижака – страх і уникнення сильних і владних людей або конкурентів, які набагато сильніші за вас;
 • Якщо ведмідь ласує здобиччю в сні – у вашому житті настає дуже неспокійний і складний період, під час якого вам доведеться докласти всіх зусиль, щоб залишитися на своєму місці в житті;
 • Хижак несподівано підкрався і скоїв напад на вас – дуже несприятливий сон, який говорить про те, що ви зробили помилку у робочій сфері, тим самим давши конкурентам можливість завдати вам нищівний удар у спину;
 • Укус ведмедя за руки – до падіння з кар’єрних сходів;
 • Укус звіра за ноги – конкурент, якимось вчинком «виб’є» землю з-під ваших ніг;
 • Якщо ведмідь перегриз шию – ваших конкурентів чекає блискуча перемога над вами;
 • Сон, у якому ведмеді вступають в сутичку і кусаються – перед вами розгорнеться сцена з тривалою і складною боротьбою двох конкурентів, що дасть вам велику перевагу над ними. Оскільки вони будуть зайняті собою, а не роботою.

Кому приснився сон? Заміжньою, незаміжньою, вагітної

Якщо звір приходить у сон до заміжньої жінки це говорить про наявність суперниці.

Бурий або чорний колір дикого звіра говорить про швидке погіршення стану здоров’я, не чекайте зручного випадку, при появі перших ознак хвороби негайно зверніться до медичної установи. У такого сну є й інше тлумачення, теж несприятливий – у вашому житті є близька людина, що ввійшла в коло довіри, який насправді чекає зручного випадку, щоб заподіяти біль або зробити підлість по відношенню до вас.

Довідка. Якщо тлумачити сновидіння з ведмедем за Настрадамусу – воно говорить про те, що можна бути впевненим у своєму обранцеві, він буде захистом і опорою для вас і вашої родини, від розміру дикого звіра залежить ступінь благополуччя і стабільності в сімейному житті. Чим більше розмір, тим більш сприятливе значення.

Якщо сновидіння з диким звіром приснився овдовілої жінки, їй необхідно перестати замикатися в собі і знову почати підтримувати теплі стосунки з рідними і друзями. Саме в душевній компанії, вона зможе познайомитися з потенційним супутником для життя, яке буде надійним в усіх важливих питаннях, і допоможе вирішити життєві труднощі і відвернути вас від усього негативного.

Якщо дівчині сниться хижий звір в люті – всі її думки спрямовані на знаходження приводу для виходу з будинку до людини, якого вона любить. Якщо при цьому вона намагається заспокоїти дикого звіра і обійняти її відносини з цією людиною принесуть біль і розчарування, і закінчаться ганьбою.

Хижак, який прийшов у сновидіння незаміжньої дівчини говорить про швидке звершенні весільного торжества. Щоб знайти правильне значення такого сну необхідно згадати, як виглядала шкура звіра. Якщо вона мала блиск і здоровий вигляд – це символізує появу майбутнього чоловіка, у якого все в порядку зі здоров’ям. Якщо шерсть була блякла і обліз – це символізує швидке погіршення стану здоров’я рідної людини, якій знадобиться ваша підтримка і догляд.

Довідка. За переказами Фрейда, сновидіння з ведмедем не несе ніякої загрози для вагітної дівчини. Він говорить про її занепокоєння щодо перебігу вагітності, пологів і стану малюка. Також, за деякими тлумачень, бачити ведмедя у сні під час вагітності – до народження хлопчика.

Якщо вам приснився плюшевий ведмідь – незабаром ви дізнаєтеся про те, в положенні. Якщо іграшка у вас в руках – перестаньте мучити себе тим, чого не в силах змінити, і поверніться до простих радощів життя.

Сонник - тлумачення снів