До чого сниться теля – сонник, тлумачення сну про корову з телятами, новонародженого або мертвого бичка

Теля в сні — у більшості своїй хороший символ, який багато сонники трактують в позитивному ключі. В негативну сторону тлумачення змінюється в тому випадку, якщо з твариною відбувалося щось погане у сні.

Теля по соннику Міллера

 1. Якщо телята наснилися того, хто всіма силами прагне збільшити свої доходи та покращити добробут родини, то зовсім скоро сновидець побачить результати своїх праць, справи підуть в гору.
 2. Молодим людям сон за участю телят, мирно пасуться на лузі, обіцяє дні, повні безтурботності і задоволення. В цей час варто брати від життя все, що хочеться.
 3. Вбитий теля обіцяє неприємності. Скоро настане складний період, проблеми будуть навалюватися одна за одною, а на допомогу ніхто не прийде. Потрібно набратися терпіння і зібрати всі сили в кулак, щоб впоратися з бідою.

Годувати ів сні теля з пляшечки молоком — до швидкої вагітності

Тлумачення сну про теля сонник Ванги

Якщо сплячий уві сні бачив, як теля народжується, то наяву його заповітна мрія здійсниться, цілі будуть досягнуті. Настав час ставити собі нові цілі і завдання.

Теля уві сні незаміжньої дівчини символізує чоловіка, який стане їй прекрасним чоловіком, сім’янином і здобувачем. Цей чоловік також стане ідеальним батьком для дітей.

Теля в ісламському соннику

В ісламському соннику маленьке теля символізує результат вже розпочатих справ. Чим красивіше і холенее було тварина, тим краще вдасться завершити намічене, якщо ж теля був худим і хворим на вигляд, то результат власної діяльності зовсім не задовольнить сплячого.

Кому приснився сон?

Велике значення в тлумаченні сну має стать сновидця. Іноді це відіграє вирішальну роль у поясненні бачення, так що не варто втрачати такі нюанси з уваги.

Дівчині

 1. Якщо молодій дівчині приснився теля, то зовсім скоро в її житті відбудуться кардинальні зміни.
 2. Після сну, в якому спляча годувала теля з пляшечки молоком, варто зробити тест на вагітність, цілком можливо, що під серцем вже підростає нове життя. Якщо вагітності немає, то вона скоро настане.
 3. Годувати тварину з рук — в житті відбудуться зміни, пов’язані з матеріальною сферою. В цілому все зміниться в кращу сторону.
 4. Якщо уві сні теля стояв біля водопою і пив чисту воду, то спляча отримає приємні новини, якщо ж вода була каламутною, то варто готуватися до отримання поганих звісток.

Корова зі своїми нащадками символізує удачу, багатство, міцне здоров’я. У сплячої найближчим часом все буде відмінно.

Вагітній

Поява теляти уві сні вагітної жінки — прекрасний знак, який говорить про те, що сновидица народить здорового і міцного малюка, який стане для неї радістю і віддушиною.

Найімовірніше народиться хлопчик.

Млявий, болючий теля у сні — до болю, хвороб

Жінки

 1. Теля, п’є молоко у матері, символізує добробут і стійке положення сновидицы. Скоро життя значно покращиться.
 2. Млявий, болючий телець попереджає, що сплячу чекають прикрощі, хвороби і печаль.
 3. Якщо в баченні жінка бачила теляти мідного відтінку, то наяву у неї відбудеться розмова з впливовою людиною, який допоможе вирішити деякі проблеми.
 4. Є м’ясо маленького бичка — до болю і втрат. Після такого сну потрібно бути гранично обережною, біда настає.

Чоловікові

 1. Якщо молодій людині приснилося, що теля ссе молоко у матері-корови, то йому варто менше покладатися на свою родину, а саме на матір, і почати жити самостійним життям.
 2. Телець, мирно жующий траву на лузі символізує настання сприятливого, спокійного періоду.
 3. Якщо бичок знаходився поруч з мамою-коровою, то наяву близьким або друзям буде потрібна допомога від сновидця. Варто допомогти людям, які потрапили в біду, бумеранг добра обов’язково повернеться.
 4. Юнак пригощає теляти травою, але той не бажає її є — наяву слід звернути увагу на стосунки з колегами. Не варто бездумно допомагати всім підряд, деякі несумлінні люди можуть відповісти злом на добро.
 5. Якщо уві сні сплячий весело грав з малюком-бичком, то насправді його кохана не виправдає надій. Слід уважно придивитися до супутниці життя і, можливо, знайти нову любов.
 6. Смерть бичка попереджає про різке погіршення здоров’я, необхідно обстежитися у лікаря і не ігнорувати симптоми захворювань.
 7. Якщо дорослому чоловікові приснилося, що він купив бичка, то наяву йому варто вкласти в якусь справу, воно обов’язково буде прибутковим. Теля був дуже красивим і холеным — фінансовий добробут різко підлетить вгору.

Тікає телець попереджає про те, що слова сплячого можуть боляче поранити його рідних і близьких, треба стежити за своїми промовами.

Тлумачення сну по подробиць

Важливе значення в тлумаченні сну грають і дрібні деталі.

Білий теля

Білий теля символізує нові починання і мріяння сновидця. Якщо тварина забігла в будинок сплячого уві сні, то це означає, що не потрібно зупинятися. Обраний шлях обов’язково призведе до потрібного результату.

Якщо ж бичок вибігав з будинку, то варто ненадовго зупинитися у своїх прагненнях і розвіяти думки, наприклад, з’їздити в подорож або хоча б сходити в гості.

Чорний теля

Теля чорної масті, привидевшийся в сні, найчастіше дає підказки щодо робочих питань:

 • якщо бичок чорний, як вугілля, п’є брудну воду, то сплячого очікує банкрутство і крах в бізнесі;
 • теля в крові сниться перед звільненням з роботи, сновидінню слід шукати шляхи відходу, щоб максимально безболісно пережити те, що трапилося;
 • якщо така тварина жінці приснилося, то незабаром вона здійснить велику покупку, можливо, це буде будинок або автомобіль.

Теля закрили в сараї

Замкнений в сараї або в клітці теля символізує жалю сновидця про те, що він скоїв раніше. Звичайно, каятися у поганих вчинках потрібно, але не варто зациклюватися. Краще налаштуватися на саморозвиток і йти по правильному, доброму шляху, тоді жаль не буде марним.

Красиві і вгодований новонароджене теля обіцяє поліпшення у всіх серах життя

Корова з телям

Корова з телям говорить сновидінню про те, що він занадто несамостійний і залежний від близьких людей. Йому слід взяти всю волю в кулак і почати жити самостійно, інакше він так і залишиться прив’язаним до близьким людям, що негативно позначиться на якості його життя.

Корова народила маленького теляти

 1. Якщо сновидець допомагав корові отелиться і взяв на руки новонародженого бичка, то наяву він отримає цінний рада, який допоможе вирішити якусь проблему.
 2. Корова народила сама одного теляти — насправді сплячий зуміє здолати конкурентів.

Якщо телят було двоє, то у того, хто бачив сон, з’явиться чудова можливість організувати прибутковий бізнес.

Новонароджене теля

Тлумачення сну з участю новонародженого теляти безпосередньо пов’язане з змінами у житті людини. Вид змін залежить від вигляду тварини, красиве і упитанное обіцяє поліпшення у всіх сферах життя, а от хворе і худе не пророкує нічого хорошого в житті сновидца настануть важкі часи.

Мертвий теля

Мертвий теля — поганий знак, який попереджає про швидке нашестя різних бід. Але не варто боятися, потрібно зібрати всю волю в кулак і підготуватися до нелегкого часу, якщо відчайдушно боротися з напастями, то вдасться вийти переможцем.

Сон, де корова народжує теля

Сон, у якому корова народжує, обіцяє спящему виникнення свіжих, нових ідей. Можливо, сновидець нарешті знайде вирішення застарілої проблеми і усуне її.

Багато корів з телятами

У багатьох сонники думки з приводу сну з участю стала відрізняються, але можна виділити кілька загальних:

 • мирні, вгодовані і красиві тварини говорять про те, що в житті сновидца настане щасливий період, все буде складатися так, як він захоче, взаємини з рідними покращаться;
 • худі і змучені корови з телятами попереджають сплячого про те, що якщо він не зважиться змінити свої звички, то йому доведеться мучитися все життя на ненависній роботі.

Сон за участю теля може допомогти розібратися в собі, вирішити, як діяти далі. Не варто ігнорувати такті бачення, адже вони здатні наставити на шлях істинний.

Сонник - тлумачення снів