До чого сниться сова – сонник, тлумачення сну про білих сов і чорних пугачів, зловити сову уві сні

Здається, що сова може символізувати теж сприятливі події, так як вона горда, красива і спокійна птах. Але нарівні з цим вона є символом ночі, тому в деяких сонники можна зустріти лякаючі попередження, пов’язані з совою, привидевшейся уві сні.

Сова по соннику Міллера

 1. Побачити сову уві сні — доведеться «відмиватися» від наклепу, яку будуть поширювати недоброзичливці. Також такий сон може попереджати про загрозу нападу, не варто ходити в небезпечних місцях поодинці, особливо вночі.
 2. Якщо сова була мертвою, то наяву вдасться успішно уникнути важкої хвороби.
 3. Почути глухий ухающий крик птиці далеко — сон попереджає про те, що настає чорна смуга. Потрібно велику увагу приділяти власної безпеки і безпеки своїх близьких. Погані новини будуть йти одна за одною, потрібно морально підготуватися до нелегких часів.

Ванга вважала, що сови сняться до неприємностей

Тлумачення сну про сову в сонник Ванги

Популярна ведунья давала досить страшне тлумачення сну, в якому сплячий побачив сову. Гряде велика неприємність, яка торкнеться не тільки сновидця, але і багатьох оточуючих його людей. Найімовірніше це буде подія, змінити хід якого одній людині не під силу, наприклад, війна, посуха, повінь.

Сова в ісламському соннику

Ісламський сонник попереджає сплячого про те, що на нього можуть навалитися туга і самотність, доведеться самостійно справлятися з негативними емоціями. Також сова уві сні може попереджати про те, що нечесна людина може обікрасти сновидця, варто тримати цінні речі та гроші в надійному місці і не пускати в будинок сторонніх людей.

Кому приснився сон?

Велике значення відіграє те, кому саме приснився сон: дівчині, жінці чи чоловікові. В залежності від статі сновидця значення сну можуть сильно відрізнятися.

Дівчині (незаміжньої)

 1. Бачити птаха, що летить — до появи конкурентки у відносинах з коханим. Якщо сова почала атакувати, то зусилля суперниці викличуть розчарування і злість.
 2. Якщо сова залетіла в будинок, то зовсім скоро сновидица отримає погані новини. Варто перевірити інформацію, перш ніж турбуватися, так як вони можуть виявитися вигадкою нечесного людини.
 3. Совята в гнізді — приятельки, які розпускають чутки про сплячу. Ці плітки нешкідливі і ніяк не впливають на життя сновидицы, але від таких подруг краще відсторонитися.

Вагітній

Дівчині, яка готується стати мамою, після сну з совою варто не довіряти всім підряд. Більшість оточуючих мають добрі помисли, але знати ідеї та думки в головах всіх просто неможливо. Злість, заздрість і образи негативно позначаються на малюка, тому варто обмежити коло осіб, які вхожі в будинок.

Зловити сову голими руками — до швидкої вагітності

Жінки

 1. Заміжній жінці сова дає зрозуміти, що над відносинами необхідно працювати удвох, інакше сімейного щастя не вийде. Міцні і щасливі стосунки завжди будуються руками обох подружжя, якщо один з них не прикладає зусиль, то шлюб не триватиме довго.
 2. Якщо молода дружина зуміла зловити сову руками, то зовсім скоро вона завагітніє, дитина народиться міцним і здоровим. Малюк буде дуже поступливим, розумним і талановитим, він стане справжньою опорою для батьків у старості.

Чоловікові

 1. Якщо сновидінню привиділася сова полює в ночі, то його чекають серйозні зміни на роботі в кращу сторону. Це може бути як підвищення, так і пропозицію про роботу з хорошим окладом і високою посадою.
 2. Чорна птиця атакувала сплячого — наяву йому варто побоюватися заклятого ворога. Він може зазіхнути на власність сновидця, потрібно ретельно вибирати коло спілкування, перевіряти всі операції з грошима і не пускати в будинок неперевірених людей.

Тлумачення сну по подробиць

Колір птиці, її розміри та поведінку — все це має величезне значення при тлумаченні сну. Втративши навіть маленьку деталь, можна отримати достовірне передбачення і помилитися.

Біла сова уві сні

 1. Бачити полярну красуню — до появи в житті сильну людину, наставника, який поведе сновидця через всі неприємності до щастя.
 2. Велика біла хижачка у руках — до серйозного заступництву. Якщо ж птах була невеликою, то якась впливова персона буде позитивно розташована до сплячого і зможе допомогти в разі необхідності.
 3. Якщо птах сиділа в хаті молодої дівчини, то її буде обтяжувати тотальний контроль з боку батьків, але до самостійного життя вона ще не готова.
 4. Якщо жінці вдалося спіймати білу птицю, то її чекає зустріч з цікавим чоловіком кілька старше. Різниця у віці тільки додасть родзинки.
 5. Сплячий годував уві сні полярну сову — наяву він сам зможе розвіяти будь-які хмари.
 6. Бачити, як над головою пролетіла ухающая біла сова — до прихильності з боку начальства.
 7. Спящему, який знаходиться далеко від дому (в подорожі або відрядження) сон з полярною совою обіцяє успішне повернення додому.

Бачити очі сови

Очі великої сови говорять про те, що зовсім скоро сновидець отримає сакральні знання.

Якщо сова дивиться прямо в очі сновидця, повільно повертаючи голову, то в реальності виллється порція негативу з боку оточуючих.

Побачити в сні пугача з поламаним крилом — до неприємностей у поїздці

Пугач

 1. Чорний філін уособлює сильного та владного ворога, який загрожує спящему не на жарт.
 2. Нострадамус писав, що філін уві сні — це сильний маг, чаклун наяву, який готуватися застосувати чорні сили на сновидце. Спящему варто надіти оберіг від псування після такого сну.
 3. Бачити пугача з поламаним крилом — до неприємностей у поїздці. Якщо на птиці була кров, то варто остерігатися простудних захворювань.
 4. Якщо сплячий бачив уві сні багато пугачів, але не злякався їх, то наяву розкриються нові таланти, які обов’язково потрібно розвивати.

Сова сиділа на руці

Якщо уві сні сова села на руку сновидця, то це попередження про те, що йому не варто робити того, що він задумав, так як результат буде плачевним.

Якщо перната осідлала руку іншої людини, знайомого спить, то наяву сновидінню варто зв’язатися з людиною і сну та попередити про те, що деякі його дії можуть зашкодити йому.

Зловити сову

Якщо сновидець впіймав сову і посадив її в клітку, то у нього є нерозкриті таланти. Варто покопирсатися у своїх дитячих спогадах, може там знайдеться те, що вкаже на прихований дар.

Якщо вдалося зловити пернату на льоту, то потрібно розвивати впевненість у собі, це підвищить шанси на успіх у починаннях.

Велика сова

Велика ухающая птах зазвичай мариться тим, хто став на шлях духовного розвитку. Не варто зупинятися, розвиток не пройде даром.

Величезна сова обіцяє досягнення в тій сфері, яка зараз дуже актуальна.

Якщо приснилася велика мертва сова, причини смерті якої невідомі, то наяву зі сновидцем або його близькими може трапитися нещасний випадок, потрібно бути гранично обережним.

Сон, у якому Ви гладили сову, обіцяє успіх і підтримку

Сова в будинку

Якщо уві сні сова залетіла в будинок, то скоро станеться в цьому будинку скандал. Якщо ж такий сон привидівся закоханій людині, то скоро його чекає на сватання.

Якщо птах спокійно сиділа в хаті, то сновидінню необхідно відокремлене місце для його діяльності, інакше користі від його справ буде мало.

Чорна сова

Чорна ухающая птах найчастіше символізує нехороші речі, такі як:

 • змову тих, хто бажає зла спящему;
 • підлість друзів;
 • плітки на роботі;
 • конкуренція, в якій грають нечесно.

Сновидінню варто побоюватися тих людей, з якими він мав конфлікт, так як вони можуть готувати підступний план помсти, навіть якщо сам сплячий вже давно забув і відпустив трапилася ситуацію.

Сова з совятами

Якщо уві сні привиділася сова з совятами в гнізді, то сновидця чекає підвищення на службі і значна надбавка до зарплати. Особливо гарним вважається сон, в якому птах годує своїх пташенят, він означає, що загальний добробут сім’ї сплячого покращиться і для цього не доведеться докладати багато зусиль.

Якщо сова з пташенятами сиділи прямо на сплячому, то потрібно прислухатися до свого організму, можливо, є якийсь збій або захворювання, симптоми якого сновидець не помічає або воліє ігнорувати.

Гладити і годувати сову уві сні

Хорошим вважається сон, в якому сновидець гладив сову, він обіцяє успіх і підтримку, яку сплячий навіть і не чекав.

Якщо сновидець годував сову, то він має пробивними дипломатичними якостями, які допоможуть йому в робочих робити. Годувати пшоном з руки — наяву людина зуміє застосувати життєвий досвід.

Мертва сова

 1. Мертвий пташеня сови у сні говорить про те, що сплячий зуміє обійти стороною проблеми.

Якщо ж привиділася доросла мертва особина, то це може означати, що:

 • хворіє сплячого або його рідних чекає швидке одужання;
 • можливість уникнути катастрофи або зовсім від неї не постраждати.

Якщо уві сні відомо, що птах померла з природних причин, то сплячого чекає знайомство з приємною людиною, який в подальшому стане йому вірним другом.

Побачити сову у вікні

 1. Бачити, як сова б’ється у вікно — до відмінних новин.
 2. Молодій дівчині такий сон обіцяє швидку вагітність.
 3. Якщо сова літала за вікном, то істина, яку так прагне відшукати сплячий, знаходиться на поверхні. Жінці такий сон може говорити про те, що у неї є приховані магічні здібності.

Сон за участю сови найчастіше стає попередженням для сплячого, шансом не зробити помилку або зробити щось, що зможе докорінно змінити життя.

Сонник - тлумачення снів