До чого сниться білка – сонник, значення сну про руду білку з чорними очима, годувати білок, сон про мертву білку

Якщо вам приснилася білка – це значить, що нічого особливо поганого з вами не станеться, у більшості білка приносить гарні новини і події у вашому житті.

Білка по соннику Міллера

Якщо вам у сні приснилася білка, це означає, що скоро вас чекає довгоочікувана зустріч з вашими родичами, родиною чи близькими друзями. Вас чекає щасливе проведення часу з вашими близькими і сімейні радості.

Ще білка уві сні може сказати вам, що скоро вас чекає успіх у вашій роботі і кар’єрі. Якщо ви шукаєте роботу, то довго ваші пошуки не затягнуться: білка у сні означає, що незабаром робота мрії знайде вас сама. Загалом, білка означає, що скоро якийсь етап вашого життя успішно завершиться.

Якщо ви навмисно вб’єте білку уві сні, то це обіцяє величезні проблеми і неприємності. Швидше за все, вас наздожене самотність і засудження з боку оточуючих і близьких вас друзів.

Якщо ви бачите, що білку загрожує небезпека, то це призведе до проблем з друзями і з рідними для вас людьми.

Ванга вважала, що для людей у шлюбі білка — провісник бажання «погуляти на стороні»

Тлумачення сну про білок сонник Ванги

Білка по соннику Ванги означає, що скоро вас чекає щасливий сімейний союз, який буде дуже довго тривати і принесе вам величезне щастя. Ще це означає, що скоро у вашій родині з’явиться нове джерело доходу, який буде для вас дуже потрібне в цей час.

Можливо, що ви зустрінетеся з колишнім чоловіком, до якого у вас знову виникнуть почуття, але будуть нетривалими. Починати відносини з такою людиною знову не потрібно, тому що ні до чого хорошого вони не призведуть, та й довго вони не триватимуть.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі і наснилася білка – це означає, що скоро з’явиться спокуса піти на бік і це буде перевіркою на вашу вірність.

Для чоловіка – зустріти жінку, яка буде лицемірна з ним. З такою людиною краще відразу обірвати всі зв’язки і забути про нього. Ви можете витратити дуже багато грошей на цю жінку.

Білочка в Ісламському соннику

Якщо жінці приснився білка – то це означає, що ви зустрінете лицемірного, злого і егоїстичного чоловіка.

Якщо чоловікові приснився білка – це означає те, що скоро він познайомиться зі злою і меркантильною дівчиною. Тому найближчим часом краще уникати несподіваних знайомств.

Кому приснився сон?

Від того, кому приснився сон (жінці, чоловікові, дівчині, заміжнім людям і так далі) залежать різні фактори і різні тлумачення вашого сну.

Дівчині

Якщо ви молода дівчина і вже починаєте замислюватися про материнство, то це ідеальний момент для вас. Білка у сні означає, що незабаром вас чекає довгоочікувана вагітність і поповнення в родині.

Заміжній жінці

Якщо ви перебуваєте в шлюбі і вам приснилася білка – це призведе до довгоочікуваної вагітності. Якщо ви не хочете ставати мамою, то варто більше замислюватися про засоби контрацепції під час інтимної близькості.

В самому сумному випадку, вас може чекати розрив шлюбу з вашим чоловіком.

Білка з бельчатами у сні — до дрібних сімейних труднощів

Чоловікові

Якщо ви чоловік і побачите білку уві сні, то чекайте багато обману з боку жінок. У цей період ви можете познайомитися з лицемірною і злою жінкою, через яку вас чекають великі витрати грошей, розорення. Краще уникайте зустрічей з жінками сумнівної поведінки і не бігайте за ними і тоді проблеми обійдуть вас стороною.

Якщо ви захоплюєтеся бізнесом, то білка уві сні може попередити вас про подальшу втрату грошей чи програш в суді.

Тлумачення сну в подробицях

Велика руда білка з чорними очима

Руда білка у сні говорить про те, що скоро вас чекають приємні події. Це може бути як довгоочікуваний відпочинок або подорож з усією родиною. Також це може принести просто позитивні емоції, які ви запам’ятаєте на все своє життя.

Білка вкусила уві сні

Якщо уві сні вас вкусила білка, то це може призвести до сварки з вашими друзями. Не потрібно бути дуже метушливим в наступні дні інакше це може призвести до поганих подій.

Годувати білку у сні

Якщо уві сні ви годуєте білку з рук — це означає, що ви дуже жвавий і метушливий чоловік, який не може всидіти на місці. Це означає, що вам не цікаво сидіти на одному місці і ви постійно шукаєте пригоди.

Білка з бельчатами уві сні

Якщо вам приснилася білка з бельчатами, то можна зрозуміти, що це призведе дрібним сімейних труднощів. Якщо у вас є діти, то це означає, що у вас з’являться клопоти з ними.

Мертва білка у сні

Якщо ви побачили мертву білку, то це принесе тільки добрі вісті. Ви були зайняті дуже рудної роботою, у вас було багато справ і у вас не було часу навіть поспати. Тепер ваші справи пропадуть, а робота закінчиться, але, на жаль, ви цьому раді не будете, так як клопоти по роботі і сонливість доставляли вам задоволення.

Ручна білка сиділа у вас на руці

Якщо ви зловили білку уві сні, це принесе вам тільки хороші новини у ваш будинок. Це може бути як візит хороших друзів, яких ви давно не бачили, так і просто успіх на роботі і хороші стосунки з домочадцями.

Якщо ви зловили білку — це означає, що скоро вас чекає удача.

Білка сиділа на дереві у сні

Ви побачили білку, яка сиділа на дереві уві сні – це до того, що незабаром ви перетворитеся на дуже самовпевненого і самодостатньої людини. Своїм близьким ви допоможете впоратися з їх проблемами і не відступити назад. Навіть якщо раніше ці проблеми здавалися вам чимось нездоланним, то тепер ви без краплі страху зможете подивитися їм в очі і без яких-небудь труднощів вирішити їх.

Ще це може означати, що скоро у вашому оточенні або компанії друзів, з’явиться дуже сумнівний людина, яка ніколи не доводить розпочаті справи до кінця і може сильно нагнітати обстановку у вашій компанії.

Ви зловили білку у сні

Якщо зловити білка уві сні, то це може означати, що незабаром надійде пропозиція на дуже сумнівну справу, яке швидше за все ні до чого доброго не призведе. До вашого щастя або нещастя. У вас буде величезна ймовірність перемогти в цій сумнівній справі, але це потребує дуже великої кількості часу і великого ризику. Загалом – це неоднозначна подія, яке швидше за все ні до чого доброго не призведе.

Білка в будинку — до приходу гостей

Ви виявили білку в своєму будинку у сні

Якщо ви виявили білку в своєму будинку, то потрібно очікувати великий потік гостей у свій дім. Вам потрібно бути готовими до домашнім клопотам і дрібним побутовим проблемам. Найближчим часом тільки на вас буде лежати вся відповідальність по прийому гостей і домашні обов’язки. Краще всього заздалегідь запастися великою кількістю продовольства і тоді справи підуть набагато краще.

Висновок

З усього перерахованого вище, можна зробити висновок, що якщо вам снитися білка, то в більшості випадків вас чекають лише гарні події та позитивні емоції. Краще уникайте підозрілих людей і тоді проблеми точно обійдуть вас стороною.

Сонник - тлумачення снів