До чого сняться тварини – сонник, тлумачення сну про диких, домашніх або мертвих звірів у сні

Найчастіше на тварин у сні сновидець підсвідомо проектує свої емоції і риси характеру, тому багато сонники пропонують трактувати побачене з точки зору внутрішніх переживань і страждань. Сон зі звірами може знаменувати як хороші, так і погані події, потрібно орієнтуватися на власне сприйняття побаченого.

Тварини по соннику Міллера

Знаменитий психолог вважав, що поява тварин у сні обіцяє зміни різного характеру, багато залежить від деталей сну:

 • тварини, які не існують у природі, предзнаменуют тривоги і хвилювання;
 • білі звірі обіцяють приємну зустріч з друзями;
 • розлючені тварини уособлюють бойовий настрій сплячого і обіцяють подолання перешкод;
 • дикі хижаки сняться перед неприємним розмовою з одним через його негідну поведінку, а ловля таких звірів попереджає про сварки з близькими людьми;
 • молодій дівчині конаючі тварини уві сні попереджають про те, що хтось спробує її обдурити, тому потрібно постійно бути напоготові;
 • мертві тварини символізують друзів по сусідству, які готові допомогти в будь-яку хвилину.

Поява львів уві сні — гарний знак

Тлумачення сну про тварин в сонник Ванги

Відома на весь світ ведунья пов’язувала поява тварин у сні з робочими питаннями:

 • вмираючі в сновидінні тварини говорять про те, що докладені зусилля не будуть оплачені по достоїнству і є шанс серйозно розчаруватися у своїй роботі;
 • якщо тварини були домашніми, то начальство покладає на сплячого обов’язки, з якими він не може впоратися;
 • ще такий сон може говорити про те, що безхмарні і повітряні мрії сновидця абсолютно некеровані.

Сон з тваринами в ісламському соннику

В ісламському сонник тлумачення сну з промовистими тваринами досить страхітливе — згідно слову Аллаха всевишнього, що говорять тварини в сновидінні обіцяють побачив їх швидку смерть, тому після побаченого потрібно бути гранично обережним і не жартувати з долею.

Тлумачення сну по подробиць

Докладне тлумачення сновидіння з участю звірів залежить від деталей сну, на які потрібно звертати особливу увагу. Навіть найменші, здавалося б, незначні деталі, можуть символізувати щось важливе.

Дикі тварини

 1. Дикі тварини уві сні — це символ внутрішніх протиріч, можливо, сплячий не зовсім задоволений власним життям.
 2. Приручені хижаки обіцяють зустріч з родичами, а якщо вони були білими, то радість від цієї зустрічі буде величезною.
 3. Ведмеді уві сні говорять про те, що у сновидця незабаром з’явиться сильний покровитель.
 4. Бегемоти символізують лінь сплячого, з-за якої у нього багато чого в житті не складається. Побачивши цих тварин, потрібно замислитися над власною поведінкою, яке далеко не позитивним чином позначається на житті.
 5. Мавпи попереджають про те, що не варто витрачати час на даремні заняття.

якщо тварини були домашніми, то начальство покладає на сплячого обов’язки

 1. Поява львів уві сні — гарний знак, який означає, що сновидець зможе досягти поставлених цілей. Якщо цар звірів голосно гарчав, то на шляху необхідно подолати багато труднощів і зіткнутися з конфліктами.
 2. А ось тигри попереджають про несподіваний переляк, який може змінитися радістю, якщо звір був спокійний, або проблемами, якщо він був розлючений.
 3. Звірина, вільно разгуливающее на волі, говорить про задоволеність сновидця життям і майбутньої радості, а ось заточені в клітини тварини символізують внутрішню скутість. Якщо звір в ув’язненні метається, то у сплячого є всі шанси самостійно змінити життя на краще, але смиренно лежить звір — знак приреченості.

Домашні тварини

 1. Домашні тварини, привидевшиеся в сні, навіть якщо їх немає наяву, знаменують щастя і радість. Особливо добре, якщо їх було багато, тоді сплячого чекає набуття багатства.
 2. Якщо наснилося домашня тварина живим, давно померлу наяву, то тлумачення безпосередньо залежить від емоцій, які випробував сплячий після втрати вихованця. Якщо він сильно страждав і довго переживав, то таке бачення символізує його бажання повернутися до минулого, а якщо поставився до догляду улюбленця спокійно, то сон говорить про смуток і тугу.
 3. Зграя домашніх псів, носитимуться по дому, описує бажання сплячого веселитися і розважатися.
 4. Якщо домашні вихованці (будь-які, будь-кішки, поросята, єноти, щури) умиротворено валялися на підлозі і м’яких меблів, то і сновидінню варто трохи розслабитися і перепочити.

Дикі тварини уві сні — це символ внутрішніх протиріч

Мертві тварини уві сні

 1. Якщо приснилося, що улюбленець помер вдома, то наяву варто вибрати інший шлях для досягнення поставлених цілей.
 2. Якщо ж улюблена тваринка померла на вулиці, то сплячий зробить помилку.
 3. Мертвий вихованець на порозі попереджає — не варто робити тривалих поїздок в найближчим часом.
 4. Бездиханне тіло свині попереджає, що настають серйозні фінансові втрати, варто підготуватися.
 5. Померла собака на дорозі символізує сімейні скандали, непорозуміння між домочадцями. Якщо пес був повністю чорний, то може настати розлад у відносинах з близьким другом.

Багато різних тварин у сні

Якщо сплячий побачив уві сні багато різних звірів, які мирно гуляли на свободі, то наяву сновидця чекає удача і радість.

У робочих справах настане період взаєморозуміння з начальством і колегами, всі завдання вдасться виконати успішно без заминок. Не обійдеться без позитивних змін і вдома — налагодяться стосунки з рідними, можливо, з новою силою запалає любов з чоловіком, діти почнуть прислухатися.

Домашні тварини, привидевшиеся в сні, навіть якщо їх немає наяву, знаменують щастя і радість

Годувати тварин у сні

 1. Якщо сновидець уві сні годував диких тварин з рук, то наяву він буде не задоволений результатами своєї праці.
 2. Пригощати свиню жолудями — в реальності сплячий має намір зробити щось недобре, і він зробить це.
 3. Годувати домашню худобу буряком — у робочих справах все намічене пройде вдало.
 4. Годувати гусей на забій — чекає надходження великої суми грошей.
 5. Якщо з руки сновидця їв яструб, то скоро його запросять на важливий захід.
 6. Годування соловейка на волі свідчить про те, що всі зобов’язання доведеться виконати найближчим часом без зволікань.
 7. Якщо з рук дівчини уві сні їла мавпа, то в житті з нею негарно обійдеться якийсь неприємний і грубий чоловік.

Морські тварини

 1. Полювати на морських тварин з берега — конкуренти зроблять все можливе, щоб розладнати плани сновидця.
 2. Добувати таких тварин з борту судна — сновидець буде не в змозі підтримати інтерес до свого дійсно цікавого і перспективного пропозиції.
 3. Зустріч з промисловими морськими тваринами обіцяє наяву зустріч з упертим, примхливим і, можливо, зовсім нестерпним людиною.

Ферма з тваринами

Ферма з тваринами, привидевшаяся уві сні — сприятливий знак.

Вона обіцяє спящему удачу та процвітання у всіх сферах життя. Якщо сновидець у світі мрій перевтілився у власника ранчо, то й наяву його чекає зміна діяльності.

Для бізнесменів такий сон обіцяє висновок успішного контракту, а для людей, які змушені по роботі вирушати в тривалу подорож (військовим, морякам) — швидке повернення додому.

Поранена тварина

 1. Підібрати пораненого вихованця на вулиці — чекайте несподіваних сюрпризів. Якщо травмованих звірів було взято багато, то доведеться допомагати друзям, але вони обов’язково відплатити добром за допомогу.
 2. Поранений пес попереджає, що скоро дружні стосунки можуть бути під загрозою або ще гірше — близький друг сильно захворіє.
 3. Травмоване дика тварина символізує перемогу над усіма негараздами і подолання перешкод.

Сон про кишки тварини

Багато сонники пов’язують кишки домашніх тварин, побачені в сні, з фінансовою сферою життя. Незабаром сплячого чекають дрібні грошові неприємності.

А от якщо це були кишки великої рогатої худоби, то матеріальні труднощі затягнуться на тривалий час. Якщо сновидець зуміє вірно зрозуміти посил такого сну і зуміє відмовитися від непотрібних витрат, то йому вдасться уникнути проблем.

Вбивство тварини

Якщо сплячий у сні полював на диких тварин і вбивав їх, то його чекає успіх у робочих справах, але якщо він робив це як м’ясника на бойні, то в житті він буде замішаний в брудних справах.

Бачити, як хто-то в сновидінні вбиває звірів просто з-за жорстокості — наяву доведеться мати справу з підступними, злими і жорстокими людьми.

Зарізати птицю — ознака фінансової нестійкості.

Якщо сновидець уві сні годував диких тварин з рук, то наяву він буде не задоволений результатами своєї праці

Рятувати тварин у сні

 1. Рятувати маленьких кошенят у сні — зовсім скоро фінансові труднощі закінчаться і з’явиться шанс значно поліпшити своє матеріальне становище.
 2. Якщо сплячий зберіг життя птиці, то наяву йому доведеться відстоювати власну думку, яка швидше за все буде неправильним.
 3. Якщо вагітна жінка побачила уві сні, як рятує рибу, то їй варто звернутися до лікаря у випадку, якщо з’явилося навіть невелике нездужання, так як є шанс втратити малюка.
 4. Порятунок дельфіна символізує провал на шляху до поставленої мети. Потрібно буде або змиритися, або кардинально змінити тактику і великих втрат вийде уникнути.

Говорять тварини

Якщо спящему привиділися казкові або священні тварини, що говорять у сні, і наяву його чекає подія стільки чудове, більше схоже на казку.

Годувати або заспокоювати така тварина — наяву доведеться врегулювати складні питання при непередбачених обставинах. Передбачити результат своїх дій не вийде.

Висновки

Аналізуючи сон, в якому з’явилися тварини, потрібно враховувати абсолютно всі деталі бачення. Найчастіше сновидіння, після яких сплячий був спокійний і умиротворений, трактують позитивно, але якщо при пробудженні накотилася хвиля тривоги, то варто занепокоїтися.

Сонник - тлумачення снів