До чого сниться птах – тлумачення по сонникам Ванги, Міллера та ін

Птах у сні — сприятливий образ. Він може символізувати не тільки почуття і емоції сплячого, але і вказувати на події, що наближаються.

Орієнтуючись на популярні сонники, людина може упізнати тлумачення сну, в залежності від виду птиці, кольору і її дій.

Сонник Міллера

Сонник Міллера пророкує, що птах з яскравим пір’ям — позитивний знак. Якщо вони наснилися незаміжньою жінці, то скоро кохана людина зробить їй пропозицію. Для вільних дівчат, такий символ передбачає взаємну любов.

Якщо уві сні сплячий бачить птахів, які літають по небу, то скоро його чекає успішна операція.

Спіймати птаха — знайти спокій у фінансових справах. Іншими словами, зловити успіх за хвіст. Якщо людина чує спів птахів, але не бачить їх, то йому слід відповідальніше підходити до своєї роботи.

Якщо птиці мертві, то наближається негативна подія. Наприклад, стихійне лихо, смерть або катастрофа.

Пророкування відносяться до всіх видів птахів, крім домашніх. Наприклад, кури і гуси — завжди є символами легковажності. Якщо дівчина бігає за куркою, значить вона витрачає час даремно і не займається серйозними справами.

Сонник Ванги

Якщо сплячий літає уві сні разом з іншими птахами, то скоро в його будинок нагрянуть неждані гості. Якими вони будуть, можна судити за кольором пір’я. Якщо вони чорні, то гості принесуть сумні звістки, якщо білі, то навпаки.

Хижі птахи відображають заздрісників і недоброзичливців. Якщо уві сні вони нападають, то слід побоюватися найближчим часом підстави. У ситуації, коли сплячий їх вбиває, означає в майбутньому він здобуде над ними перемогу.

Якщо птахи в’ють гніздо, то в будинку людини завжди буде тепло і затишок.

Ісламський сонник

За ісламським соннику будь-який птах є символом багатства і процвітання. Всі дії людини відображаються в кольорі птиці.

Якщо вона біла, то сплячий володіє добрим, поступливим характером. Якщо чорна — він складний, зла людина.

Великі неприємності і розчарування обіцяє птиця, яка літала в небі, а потім раптово зникла.

Якщо перната впала на землю та померла, то це несприятливий знак. У людини скоро настане чорна смуга — проблеми зі здоров’ям, розлучення, звільнення або смерть родича.

Кому наснилося

Для отримання більш точного тлумачення, слід враховувати не тільки колір птиці, але і стать і вік людини.

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої дівчини сон буде сприятливим тільки в тому випадку, якщо птахів багато і всі вони різнобарвні. Таке сновидіння обіцяє швидку весілля або знайомство з майбутнім чоловіком.

Якщо колір оперення у птахів чорний або сірий, то обранець дівчини скоро знайде іншу або взагалі не одружується на ній.

Жінки

Сон, у якому птиці мертві або поранені, пророкує заміжній жінці негативное ставлення дітей або чоловіка до неї. Якщо над головою жінки пролетіла зграя білих птахів, то вона в найближчому майбутньому отримає сприятливі вісті. Можливо її чекає підвищення на роботі, весілля родича або велика покупка. Важка багаторічна праця дасть свої плоди, мрії почнуть здійснюватися легко.

Якщо спляча побачила, що птахи «розмовляють» один з одним, то для неї це негативний знак. Жінці потрібно бути готовою до того, що її плани можуть зруйнуватися через інших людей. Щоб цього не сталося, їй слід попросити допомоги близької людини, він допоможе здійснити задумане.

Якщо жінці наснився будь птиці, крім хижих, значить вона волелюбна людина, який не залежить ні від кого.

Вагітній

Якщо вагітній дівчині приснилася маленька пташка — до народження дівчинки. Якщо птах була біла і середнього розміру, то в майбутньому дівчина отримає додаткові кошти.

Коли зграя птахів літає у хмарах, значить жінці буде складно довести розпочаті справи до кінця.

Чоловікові

Якщо чоловік уві сні побачив пташенят, значить скоро він стане батьком. Пташенята — символ турботи, любові і батьківства.

Якщо юнак у сні годує птахів, то його чекає романтичне знайомство з дівчиною. Раптовий успіх і багатство пророкує сон, в якому чоловік зловив птаха за хвіст і не відпускає її. Також такий сон може означати великий виграш у лотерею або отримання спадщини.

Якщо білий птах села на руку, то чоловікові слід замислитися про власну кар’єру. Можливо він недооцінює себе і не вірить у власні сили. Йому слід стати більш наполегливим, тоді у справах його чекає успіх.

Що за птах була у вашому сні?

Людина може більш детально розтлумачити сновидіння, в залежності від виду приснився птиці.

Орел

Орел в сні — символ недоброзичливця. Якщо орел веде себе агресивно, значить спящему скоро почнуть за щось помститися.

Якщо орел сидить високо на дереві, для сплячого такий сон означає вдале завершення справ. Однак для бізнесмена — це поганий знак. Можливо, його конкуренти стануть успішнішими, що ставить під загрозу його бізнес.

Якщо птах сів на голову і вчепилася пазурами, то людину чекає нещастя. Можливо скоро помре хтось із близьких. Закоханій дівчині такий сон обіцяє розставання з коханим.

Побачити гніздо орла, значить укласти шлюб за розрахунком або знайти раптове багатство.

Мертвий орел упав на землю, то сплячого чекають збитки, втрата грошей, руйнування планів. Застрелити птицю самому, значить втратити близьку людину.

Для хворої людини, агресивний орел обіцяє швидке одужання. А для підприємця — початківця- успіх у розвитку бізнесу і збільшення прибутку через пару років.

Голуб

Побачити в сні голуба — сприятливий знак, що символізує спокій, свободу, багатство і успіх.

Для дівчини голуб — це символ вірності партнера. Якщо жінці сниться голуб, а на наступний день чоловік вирушає у відрядження, то поїздка для нього буде вигідною.

Для бізнесмена голуб — символ багатства. Його чекає успіх у справах підприємства. Якщо птахи літають в небі, то прибуток найближчим часом буде зростати.

Годувати голубів з рук — символ прихильності до сплячого іншої людини. Ще одне тлумачення свідчить, що годувати голубів — до великих позитивних змін у житті.

Для закоханих голуб — завжди сприятливий символ. Одруженим або закоханим парам голуб уві сні пророкує довге, щасливе сімейне життя. А якщо він сниться дівчині перед весіллям, значить вона стане щасливою дружиною і її шлюб ніколи не розпадеться.

Ворона

Ворон у сні — символ втрат і збитків. Якщо чоловікові приснився ворон, значить скоро у нього відбудеться скандал з дружиною-за його невірності. Якщо ворони кружляють над головою, то спящему слід бути обережним. Незабаром його чекають великі втрати і неприємності.

Якщо уві сні ворон щось украв з дому і полетів, значить людина відчуває сильний страх, пов’язаний з роботою. Якщо його вдалося злякати, то сплячий зможе запобігти негативні події. Вбити ворона уві сні — здобути вгору над суперником. В особі суперника може виступати більш успішний колега.

Якщо ворони літають у темному небі, значить недоброзичливці готують підступи для сплячого. Ворон, літає в світлому небі, обіцяє успіх у справах.

Колір теж має значення

Щоб вірно провести тлумачення сну, потрібно орієнтуватися на колір оперення. Чим яскравіше колір, тим сприятливіші прогноз.

Чорний

Пернатий чорного кольору — символ проблем, неприємних подій і негативних емоцій. Якщо він летить по небу, то людині слід чекати поганих звісток. Якщо зграя чорних птахів літає над лісом — погода найближчими днями буде похмурою.

Для закоханих такий сон обіцяє розбіжності і скандали, в деяких випадках — розлучення. Щоб уникнути цього, подружжю слід навчитися згладжувати конфлікти.

Якщо людина побачив чорне перо, то йому потрібно морально підготуватися, т. к. в його житті настає чорна смуга.

Напад чорних птахів уособлює ненависть недоброзичливців. Щоб дати їм відсіч, людина варто обмежити спілкування з усіма токсичними особистостями.

Білий

Білий колір — символ благополуччя, свободи та легкості. Якщо сплячий тримає в руках білу пташку, то найближчим часом в його житті станеться радісна подія. Наприклад, дівчина вийде заміж, чоловік — зустріне кохану.

Білі голуби пророкують успіх у справах тим, хто мріє просунутися по службі.

Поганий знак — вбити білу птицю. Він загрожує спящему низку неприємних подій в яких він буде винен він сам. Людина притягне в життя негатив-за власної легковажності і поспішності.

Жовтий

Жовта пташка — рідкісне явище, але якщо вона з’явилася уві сні, то це хороший знак. Жовтий колір — символ багатства, він така птиця обіцяє спящему швидке збагачення і успіх у фінансових справах.

Для молодої дівчини — поява багатого коханка.

Блакитний

Перната блакитного або синього кольору — символ духовного розвитку, а також щастя і благополуччя. Побачити таку птаха в сні — отримати несподівані звістки, які створять радісну атмосферу в душі. Наприклад, поїздка на море, купівля автомобіля, повернення боргу.

Якщо людина літає по небу разом з синіми пташками, то в реальному житті йому слід докласти чимало зусиль, щоб стати успішним.

Золотий

Золото — символ багатства. Побачити в сні золоту птицю — отримати велику суму грошей.

Якщо людині приснилася жар-птиця, то скоро його чекають сприятливі події. Наприклад, вигідне знайомство, початок любовних відносин, народження дитини або одужання від складної хвороби.

Жар-птиця — казковий персонаж. Іноді вона відображає те, що людина живе у своєму вигаданому світі, далекому від реального, постійно витає в хмарах. Після пробудження сплячого слід замислитися, що всі його мрії не зможуть втілитися в реальність, якщо не докладати жодних зусиль.

Різнобарвний

Кольорові пернаті уві сні символізують міцну любов, щасливе заміжжя. Екзотичні птахи, що літають над головою сплячого, обіцяють йому швидке рішення всіх проблем і процвітання в майбутньому.

Кольорові птахи уві сні несуть позитивний сенс тільки тоді, коли літають. Якщо поранена птиця або заточена в клітці, то тлумачення змінюється на негативне. Можливо, що щастя людини щось заважає.

Що птах робила у вашому сні?

На жаль, пернаті уві сні мають безліч суперечливих тлумачень.

Що означають дії птиці у сні:

 • Сіла на вікно птах — символ негативних звісток. Можливо, хтось із близьких людей скоро серйозно захворіє або помре.

Якщо уві сні сплячого клює хижий птах — до серйозної хвороби, яку він буде лікувати декілька років. Якщо дзьобом був зачеплений очей, то сплячого обманює хтось із друзів.

 • Спіймати птаха руками означає спіймати удачу за хвіст. Скоро у людини налагодяться справи, він стане багатим і успішним.
 • Якщо пташка залетіла в будинок, то в сім’ї з’явиться нова людина. Наприклад, народиться дитина або хтось із родичів створить сім’ю.

Випустити пернатого з рук віщує подія, яка повністю змінить життя сплячого в кращу сторону.

 • Якщо уві сні птах обгидила людини, то в реальному житті людина не отримає того, чого сильно бажає.
 • Гладити птицю і пропонує їй корм означає стати для когось покровителем. Можливо, людині запропонують керівну посаду.

Інші варіанти

Насправді, сни людини відрізняються різноманітністю.

Для складання повної картини тлумачення, слід враховувати деякі дрібні деталі:

 1. Птах великого розміру пророкує спящему появу серйозних проблем.
 2. Побачити уві сні тільки дзьоб — знайти щастя в особистому житті.
 3. Красиві, різнокольорові птахи — благополуччя у всіх сферах життя.
 4. Перелітні птахи символізують непостоянноство і квапливість людини.
 5. Побачити хижих птахів — бути обманутим близькими людьми.
 6. Хворі або мертві птахи — поганий знак, що віщує скандали в сім’ї, хвороби, сварки з родичами.
 7. Якщо уві сні птахи співають на вулиці людину чекає щасливе життя. Якщо спів розноситься з клітини — то скоро в житті сплячого з’явиться владна людина.

Висновок

Часто пернаті приходять в сон для того, щоб принести сприятливе звістка спящему. Однак якщо птах у сні з’явилася в негативному образі, не варто лякатися. Всі несприятливі події можна запобігти. Для цього потрібно уважно придивитися до оточення і бути готовим дати відсіч будь-яким подіям.

Сонник - тлумачення снів