До чого сниться жовта змія: трактування сновидіння від сонників Міллера, Ванги та ісламського

Уві сні ми проводимо третину життя. Цей процес необхідний нашому організму для відновлення. Але деякі області в мозку при сновидіння стають активніше, ніж при пильнуванні.

Вони аналізують отриману за день інформацію і формують образи, розшифрувавши які, можна по-іншому поглянути на своє життя і передбачити майбутнє.

До чого сниться жовта змія? Давайте розбиратися з допомогою найпопулярніших сонників.

Сонник Міллера

Це самий великий збірник, що містить 2125 тлумачень снів. Його автор — американський психолог Густав Хиндман Міллер.

Проаналізувавши десятки тисяч сновидінь і подальші події в житті різних людей, Міллер склав єдину логічну схему тлумачення, яка і лягла в основу Сонника Міллера. Жовту гадину уві сні Міллер трактує як небезпека.

Важливо! Побачити в сні жовту рептилію — до неприємностей. Якщо уві сні ви йдете серед жовтих гадюк, значить, у вашому оточенні є люди, які бажають вам зла.

Сонник Ванги

На думку Ванги, всесвітньо відомої провісниці, сни пов’язані не тільки з життям окремих людей, але і долями цілих країн. Жовта рептилія присутня в сонник Ванги, який нараховує 79 тлумачень, як символ зради.

Увага! Жовта змія означає зраду. Якщо сниться отруйна гадина, вас чекає програш, якщо не отруйна — перемога над зрадою. Змія звисає з дерева — до хвороби.

Ісламський сонник

Цей сонник містить 149 тлумачень сновидінь. Він створений на основі аналізу взаємодії явищ природи і внутрішнього світу мусульманина, відображені в його снах.

Трактування жовтої змії цим сонником багатогранна.

Зверніть увагу! Побачена рептилія говорить про багатий недруге, який плете інтриги проти сновидця. Якщо вона в будинку або виповзає з хати — ворог серед близьких людей. Мертве плазун означає, що Аллах допоможе позбутися від ворогів.

В якості резюме: в одному єдині різні сонники: жовта змія в сновидіннях – це майбутні випробування, попередження про зраду або зміни в майбутньому.

Розглянемо різні тлумачення снів, в залежності від того, кому і як приснилася жовта гадина.

Кому приснилася жовта змія?

Незаміжньою дівчині

Жовта рептилія уві сні дівчата обіцяє серйозні зміни в майбутньому:

  1. Якщо змія вповзає у будинок, то цілком можливо поява в житті незаміжньої дівчини обранця, з якою у неї складуться міцні і довготривалі стосунки.
  2. Якщо змеюка в сновидінні причаїлася в будинку, то це може говорити про зраду обранця. Причому обман і зрада можуть бути раптовими.

Жінки

Якщо заміжній жінці наснилося рептилія жовтого кольору, то їй потрібно уважно поспостерігати за своїми подругами: серед них причаїлася розлучниця. Цілком можливо, що так мозок сновидицы реагує на таємні знаки, які «хороша» подруга має дружину жінки.

Будьте спостережливі! Жовта гадина – це загроза шлюбу!

Вагітній жінці

Існують два трактування сну:

  1. Якщо у жінки маленький термін вагітності, то жовта змія в сновидінні говорить про те, що вагітну можуть наврочити, заподіяти шкоду їй і її майбутній дитині.

Важливо! Майбутній мамі потрібно намагатися приховати своє становище і по можливості провести ритуали від пристріту.

  1. При більш пізньому терміні вагітності сонячна змійка несе звістку про народження дівчинки.

Змія уві сні чоловіки

Тлумачення сну з жовтим плазуном для чоловіка більш широке, ніж для жінки.

Тут теж існує кілька версій:

  1. Змія жовтого кольору, вползающая в будинок, обіцяє її господареві прийняття вірних рішень, які покращать його фінансове становище.
  2. Якщо жовта рептилія веде себе войовничо, то це попередження – агресивно налаштована жінка здатна завдати шкоди іміджу чоловіка.
  3. Наявність причаївся в офісі жовтого змія уві сні чоловіка може свідчити про конфлікт з начальством і загрозу кар’єрі з боку колег. У цьому випадку сновидінню необхідно в реальному житті проаналізувати своє коло спілкування, приймати виважені рішення в діловій сфері, не реагувати на виклики і плітки колег.
  4. Якщо жовта гадина відповзає з службового кабінету, то цілком ймовірно, що хмари, що згущуються над головою сновидця, можуть розійтися. Тобто витрачені зусилля виявилися не марними, сновидця може очікувати нагорода.

Що означає поведінка змії уві сні

Найчастіше людина як би з боку спостерігає за поведінкою змії. Відомі сонники трактують значення цих сновидінь в залежності від реакції рептилії.

Укус змії

Жовта гадина жалить знайомої людини, родича – це означає, що у близькому колі сновидця є люди, які гостро потребують допомоги та захисту.

Якщо вкушений чоловік незнайомий сновидінню, значить, настав час для активних дій.

Якщо ж змія кусає самого сновидца, то підступними намірами володіє хтось із близьких або навіть один, спілкування з яким до цього моменту тривало роками.

Запам’ятайте! Жало гадини уві сні свідчить про необхідність вжиття ефективних захисних заходів!

Змія гріється на сонечку

Греющаяся на сонці змія – знак того, що ви надаєте підтримку злому заздрісному людині, який приховує свої наміри за брехливою привітністю. Крім того, жовта рептилія, греющаяся на сонці – ознака зачаївся недуги.

Змія була добра і спокійна

Якщо жовта рептилія уві сні виглядає доброю, випромінює спокій або безтурботно спить — це хороший знак. Темні сили переможені, сновидця чекає успіх, визнання близьких, перемога над злопыхателями.

Однак пам’ятайте! Спляча жовта змія – це тимчасовий перепочинок, зло не переможено, не можна втрачати пильності.

Часто сон — це відповідь на питання, який ми в реальному житті не можемо сформулювати.

Сни допомагають побачити своє життя з іншої реальності, в якій стають помітними дрібниці, які впливають на подальшу долю.

Можливо, побачивши уві сні жовту змію, ви зробите правильний вибір, керуючись рекомендаціями найпопулярніших сонників.

Сонник - тлумачення снів