До чого сниться гадюка у сні? Тлумачення сновидіння сониками Ванги, Міллера та Ісламського

Змії в реальному житті – страшні і небезпечні істоти. І, якщо вам сняться, нічого хорошого, на жаль, чекати не варто.

Як правило, гадюки – провісники неприємностей і бід. Проте залежно від обставин тлумачення сну може змінюватися в кращий бік.

Сонник Міллера

Відомий американський психолог Густав Міллер був упевнений, що сни про змій є своєрідним попереджувальним знаком про всіляких різновидах і формах зла.

Так, наприклад, якщо вам сниться, як власні волосся перетворюються у гадюк, то у вашій реальному житті незначні на перший погляд дрібниці, принесуть вам величезне занепокоєння і багато турбот, яких можна було б уникнути.

Якщо ж змії візьмуть незвичайні химерні обриси, то наяву вам варто готуватися морально і фізично до гіршого: сон передвіщає вам низку нещасть і бід.

Однак не турбуйтеся, впоратися з неприємностями зможете, якщо зумієте приборкати емоції.

Сонник Ванги

Провидиця Ванга була впевнена, що побачити повзе по землі гадюку – дуже погана ознака.

Подібне бачення натякає на те, що найближчим часом вас чекає сутичка з ворогом, який після таємних підступів нарешті-таки зважився на відкриту війну.

Зверніть увагу! А клубок змій, прийшов до вас у сні, говорить про те, що навколо вас занадто багато поганих, лицемірних і злих людей, які із-за заздрості бажають вам краху кар’єри, нещастя в особистому житті і навіть смерті.

Тому настійно рекомендується бути максимально обережними та уважними під час спілкування з усіма своїми знайомими.

Не варто ділитися чимось особистим і відвертим, якщо погано знаєте людину, інакше ваша щирість може послужити вам погану службу.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, гадюка уві сні натякає на наявність ворога у вашому оточенні. Причому, чим більше і довше змія, тим сильніше, впливовішою і зліше недоброзичливець.

Покірна неагресивна гадюка – хороший знак, що символізує збагачення та придбання майна.

Комусь приснилося?

  1. Якщо представниці прекрасної статі наснилося, ніби мертва змія її вкусила, то в реальному житті сновидице варто остерігатися лицемірного друга, від якого та ризикує постраждати. Озирніться навколо: велика ймовірність, що ви пригріли на грудях змію.
  2. Якщо жінка уві сні турбується за власної дитини, так як поблизу чітко чує зміїне шипіння, то наяву її вмовлять відмовитися від чогось, що було їй дорого, заради її ж блага, проте пізніше сновидица зрозуміє, що все це – безчесна і підла гра.
  3. Сновидіння, в якому дівчина заворожена гадюкою, означає, що незабаром її почнуть утискувати, проте в кінцевому підсумку все вирішиться в її користь завдяки впливовим друзям і законом.
  4. Якщо молода дівчина бачить гадюку уві сні, то це означає, що в цей момент поруч з нею знаходиться лицемірний і брехлива людина, відносини з яким терміново необхідно розірвати.
  5. Якщо юній представниці прекрасної статі сниться, що холоднокровне відповзає, то в реальному житті на дорозі можуть виникнути деякі труднощі, проте турбуватися не варто: сновидице вистачить сил і знань, щоб легко з ними впоратися.
  6. Якщо жінка, що перебуває в «цікавому» положенні, бачить б’ються гадюк, то наяву ваші недоброзичливці пустять плітки про вас, проте чутки швидко зникають.
  7. Для чоловіка приснився гадюка – уособлення його неспроможності. Найчастіше подібні картини приходять перед першою близькістю з жінкою. Варто просто розслабитися і «вимкнути» голову.

Тлумачення за подробицям

Вбити

Якщо вам приснилося, що вбили чорну гадюку, яка вела себе агресивно і навіть намагалася напасти на вас, то в реальності легко впораєтеся з усіма труднощами.

Зверніть увагу! Для заміжньої дами подібний сюжет – хороший знак. Він означає, що сновидица з успіхом позбутися суперниці.

Якщо вбили холоднокровне в момент, коли він намагався вкусити вашого близького, то це говорить про те, що в реальному житті йому знадобиться ваша допомога і підтримка.

Укус

Сновидіння, в якому вас вкусила гадюка, проте ви не відчуваєте ні страху, ні болю, означає, що на вашому шляху вас чекають труднощі і перешкоди, однак ви з успіхом з ними впораєтеся.

Якщо ви бачите, як змія кусає сама себе за хвіст, то це натяк на те, що з-за заздрісників і недоброзичливців ви ходите по колу, так і не зумівши досягти висот у сфері кар’єри.

Для того, щоб перервати це, необхідно переглянути своє оточення і розірвати відносини з лицемірами і брехунами.

Сон, у якому гадюка кусає тварина, є попередженням: можливо, вас обдурять. Ви ризикуєте стати жертвою шахраїв. Не довіряйте малознайомим людям.

Нападає

Побачити в сні безліч змій, які намагаються на вас напасти, це ознака недовіри. Велика ймовірність, що побоювання обгрунтовані, а ви боїтеся бути обманутим і намагаєтеся захистити себе від зрадництва.

Велика

Якщо сниться, що ви оточені великими зміями, то в реальності хтось із ваших близьких людей, яким ви довіряєте, готує вам капость або навіть пастку.

Увага! Сновидіння, в якому вам з’явилася велика чорна гадюка, говорить про те, що життя готує вам серйозний урок і те, як ви його засвоїти, вплине на все ваше подальше життя.

Багато

Сновидіння, в якому на вас падають з даху безліч холоднокровних, говорить про те, що для того, щоб отримати своє щастя і любов, вам доведеться за них поборотися.

Багато гадюк на власному тілі символізують погані думки, якими кишать всередині вас.

Де була гадюка у сні?

В будинку

Безліч змій у власній квартирі чи будинку сняться до сварки в родині.

На вулиці

Приснилося, що виявили змій на вулиці? Багато сонник і стверджують, що це до скоорому зради.

У воді

Плазуни в воді говорять про те, що скоро на вашому життєвому шляху з’являться серйозні труднощі. Від того, скільки гадюк ви бачили, залежить те, скільки буде неприємностей.

Важливо! Підводячи підсумки, змії в сновидіннях – погана ознака, яка вказує на наявність у вас недоброзичливців або навіть ворогів.

Також гадюки можуть символізувати серйозні перешкоди і труднощі, через які вам доведеться пройти. Так чи інакше, ваша доля залежить більшою мірою від вас самих.

Сонник - тлумачення снів