Сон з маленькими зміями – трактування за надійним сонникам

Маленькі змії уві сні — несприятливий знак. Вони уособлюють суперників і заздрісників сплячої людини.

Для отримання точного передбачення, потрібно запам’ятати деталі сну і звернутися до сонником.

Сонник Міллера

У соннику Міллера маленькі змії — символ небезпеки, яка загрожує людині в недалекому майбутньому. Якщо змій уві сні було багато, значить в реальному житті сплячого оточують недоброзичливці.

Вбити всіх цих змій значить обійти недругів, здобути вгору над суперниками. Однак укусу плазуна попереджає людину про те, що вороги будують підступи за його спиною.

Падаючі з неба змії говорять про наближення біди, впоратися з якою буде складно. Можливо, людину чекає серйозна хвороба і йому доведеться боротися з нею тривалий час.

Сонник Ванги

Знаменита ясновидиця вважала, що спостереження в сні за змійкою позначає дії недоброзичливця, він затаїв злобу і скоро нападе.

Якщо плазуни згорнулися в клубок і ведуть себе спокійно, то людині поки не про що турбуватися. Його вороги не планують робити якихось злих дій.

Також Ванга пророкувала смертельну хворобу тим, хто побачив у сні змію, яка їх обвивала шию.

Ісламський Сонник

В ісламському сонник змія — захисник, присланий Аллахом, який буде оберігати сплячого від недругів.

Якщо невелика змійка повзає по дому, це означає, що серед друзів людини є недоброзичливець, який хоче посварити його сім’ю.

Якщо уві сні чоловік убив велику рептилію, то у реальному житті він зможе покарати особу, псує його репутацію.

В Ісламському соннику якщо гадюка приснилася жінці, то для неї це сприятливий знак. Вона зможе протистояти пліткам і чуткам, поправити здоров’я і продовжити рід. Сновидіння з рептиліями для чоловіків означають серйозні проблеми на роботі і зі здоров’ям.

Комусь приснилося?

Враховуючи підлогу сплячого, можна скласти більш докладний прогноз сновидіння.

Незаміжньою дівчині

Незаміжню дівчину сон попереджає про невірність її партнера. Зовсім скоро його зрада розкриється , що доставить сплячої багато болю.

Якщо уві сні дівчина зняла шкіру рептилії, значить в реальному житті вона дізнається про невірність обранця від третіх осіб.

Якщо спляча уві сні милується зміїною шкірою, яка переливається на сонці, то зовсім скоро дівчину несправедливо в чому-то звинуватять.

Товста змія обіцяє проблеми у відносинах з обранцем. Дівчині слід подивитися по сторонах, можливо її суперниця не дрімає і скоро забере коханого.

Позитивне тлумачення такого сну для незаміжньої дівчини можливо тільки в тому випадку, якщо колір рептилії був білим. Біла змія — символ достатку і вдалий розвиток у професійній сфері.

Жінки

Заміжній жінці рептилія сниться перед приїздом родичів дружина. Хтось з близьких людей чоловіка недолюблює господиню будинку.

Побачити, як гадюка лежить на подружньому ліжку — посваритися з чоловіком, аж до розлучення. Однак, якщо гадюка згорнулася калачиком у кутку будинку, то жінці загрожує сварка з батьками.

Побачити в сні власних дітей, що грають зі змією, для жінки — поганий знак. Їй потрібно проявляти більше турботи і уваги до дітей, інакше вони потраплять у погану компанію.

Довірливі жінки часто бачать уві сні себе, вони завжди когось рятують. У житті таких жінок буде багато щасливих моментів, але тільки в тому випадку, якщо вони перестануть довіряти всім.

Вагітній

Вагітна дівчина не повинна переживати за сну, в якому змія спить на її голові. Сонник пророкує майбутній мамі народження здорової дитини.

Проблеми з виношуванням можуть виникнути у тих, хто побачив у сні себе, перешагивающую через клубок змій. Слід насторожитися і стежити за станом плоду.

Маленька неотруйна змія вказує на народження дівчинки.

Чоловікові

Вбити рептилію — хороший сон для чоловіка. Він означає, що скоро людина вирішить свої проблеми, не вдаючись до сторонньої допомоги.

Укус гадюки символізує заздрість людей, що оточують чоловіка. Йому варто обмежити коло спілкування й уважно придивитися до колег.

Сон, у якому гадюка нападає на чоловіка, але не кусає — символізує неприємний вчинок з боку дружини.

Тлумачення сну по подробиць

Безліч суперечливих прогнозів можна почути щодо змій, але поведінка рептилії уві сні завжди відображає дії недоброзичливця в реальному житті.

Тлумачення сновидіння в залежності від подробиць:

  • Одна маленька змія — це символ заздрісника, який затаїв сильну образу на сплячого. Поки він знаходиться в вичікувальної позиції, але скоро приступить до активних дій. Щоб запобігти його підступи, людині потрібно обчислити недруга і попросити у нього пробачення.

Багато дрібних змій або великий їх клубок свідчать про наявність у людини величезної кількості ворогів. Для жінки такий сон може стати попередженням про розгортаються навколо неї інтриги і плітки. Якщо змії обвили тіло і шию людини, то йому потрібно готуватися до наближення неприємностей, які виникнуть раптово і з його ж вини.

  • Сплячого вкусила маленька змія — йому загрожує легке захворювання, яке не загрожує його життю. Якщо ж змія була отруйна, то хвороба спіткає людину несподівано, і також швидко відступить.
  • Мертва дрібна змія символізує небезпеку, яка вже минула і нічим не загрожує людині. Інше тлумачення свідчить, що сплячий занадто сліпо довіряє людям, а вони, у свою чергу, цим користуються.
  • Звичайні вужі уві сні завжди уособлюють неправдиву небезпеку чи надуману тривогу.

Якого кольору була ця змійка?

Колір зміїної шкіри говорить про багато що і вносить свої корективи у тлумачення.

Чорний

Чорний колір — символ наближення нещастя. Проте в деяких випадках, чорна рептилія обіцяє успіх у фінансових справах. Наприклад, коли в ролі змії виступає звичайний вуж.

Деякі тлумачення про чорних змій:

  • зрада чоловіка;
  • ризик захворювання;
  • знак біди.

Білий

Біла рептилія — суперечливий знак. Вона може символізувати розбіжності в сім’ї сплячого або його гнів.

Деякі сонники свідчать, що біла змія приходить уві сні до людини тоді, коли він сильно образив одного. Сон як би підштовхує сплячого вибачитися перед приятелем, щоб зберегти дружбу.

Якщо біла змія покрита невеликими чорними плямами, значить людині хочеться повернутися в дитинство, т. к. доросле життя йому дається насилу.

Жовтий

Жовта змія — вісник наближення труднощів і випробувань. Можливо, між подружжям почнеться перевірка відносин на міцність.

Яскраво-жовта змія, вползающая в будинок, символ фінансового благополуччя. Зовсім скоро людина досягне стабільності. Наприклад, йому запропонують нову роботу, підвищать по службі або збільшиться прибуток підприємства.

Напад жовтої змії на когось із родичів означає труднощі у цієї людини. Сплячий повинен допомогти близькій фінансово або морально.

Висновки

Часто змії відвідують сни людини з метою попередити його про небезпеку. Не варто відразу засмучуватися після пробудження. Найчастіше рептилія уособлює сплячого ворога.

Щоб не допустити негативу з його боку, людині потрібно уважно придивитися до свого оточення і по-можливості скоротити спілкування з токсичними особистостями.

Сонник - тлумачення снів