До чого сниться коза – тлумачення сну по сонникам

Побачити щось у сні – сприятливих знак відповідно до більшості сонників. Сон з цим милим тваринам принесе здоров’я, багатство і успіх свого глядача. Це лише одна сторона тлумачення, розшифровувати «овечок» необхідно з урахуванням додаткових декорацій сновидіння.

Овечка по Міллеру

Міллер вважав, що стрижка овечки принесе власникові масу вигідних пропозицій.

Побачити стадо – символ удачі для всіх хліборобів і тваринників. Хоча якщо такий сон побачать представники інших трудових галузей, то їх чекають щасливі події і плідна пора в житті.

Змучені голодом тварини — зрив грандіозних планів, передвіщала відмінні результати.

Вживання баранини в їжу означає активність недоброзичливців, які незабаром образять найкращі почуття.

Окремо Міллер говорив про баранів уві сні:

 1. Купівля баранов/барана віщує швидке весілля.
 2. Різати баранчика – вдала покупка.
 3. Взяти барана за роги і вести його позначає взяти під контроль «екстремальну ситуацію, що відбувається в житті.
 4. Однак якщо барани сняться жінці, то це віщує сварку з чоловіком.

Вівця по соннику Ванги

Ванга трактувала поява вівці уві сні дещо по-іншому:

 1. Образ мертвої вівці – це погана ознака. Людина, побачивши такий сон, може втратити довіри близьких людей, рідних, або посварити з одним.
 2. Отбившееся від стада тварина – зміна поглядів на життя під впливом іншої людини. Дівчина, побачивши таке сновидіння, отримає доброго покровителя. А бізнесмен – прибутковий контракт.
 3. Побачити, як ріжуть вівцю, тушу, готують з неї — до успіху в поточних справах.

Овечка в Ісламському соннику

Виходячи з ісламського сонника, вівці – це вірні піддані, підкоряються правителю. Також вони обіцяють благодать у всіх сферах життя, тому трактування снів з цим тваринам виглядає так:

 1. Ганяти овець у сні – ознака влади.
 2. Побачити цих тварин у сновидіннях означає отримання трофеїв: дружин, врожаю, цінного майна.
 3. Самотня овечка дасть спящему щастя й радість рівно на рік.
 4. Якщо уві сні чоловік, осідлав тварина, в найближчому майбутньому він познайомиться з цнотливою і самостійною жінкою.
 5. Прирізати вівцю – до майбутніх статевих відносин.
 6. Безуспішно ганятися за вівцями значить позбутися роботи.

Сновидіння чоловіків і жінок

Усі сни несуть в собі смислове навантаження, приховану в нашій свідомості інформацію та підказки долі. Трактувати їх потрібно з урахуванням усіх обставин побачених у сні, а також, беручи під увагу до кого, прийшло це сновидіння:

Незаміжня і молода дівчина

Бачити у снах овечку — відображає залежність сплячого від більш сильної особистості наяву. Якщо морда тварини чітко видно, то мати, бабуся чи інша жінка негативно впливає на життя дівчини, пригнічуючи її ініціативу.

Спостерігати стрижку овець – ознака заміжжя заможному чоловікові, який забезпечить дівчину протягом усього щасливого шлюбу.

Жінка

Якщо жінка приймає пологи у тварини, то її діти незабаром доставлять її величезна кількість турбот. Також таке сновидіння припускає, що сплячої треба перестати надмірно опікати вже дорослих дітей.

Сон з маленькими ягнятами говорить про те, мати буде розчарована поганим вчинком своїх нащадків.

Вагітній

Для вагітної жінки пасти овець у сні – гарний знак. Вагітність пройде спокійно і без зайвих турбот. У сплячої прекрасна сім’я, яка її любить. Однак сновидице необхідно навчиться відстоювати свої інтереси, так як дуже м’який характер не дозволяє відмовляти оточуючим.

Чоловік

Сновидіння про овець у чоловіка вказують на його супутницю життя. Стадо – величезна кількість позитивних якостей у дружини. Втрата овечки або її смерть – до розлучення. Якщо чоловікові сниться, як баранину виносять з його будинку, то у його дружини в реальному житті з’явиться інший об’єкт любові.

Бачити, як стрижуть овець – ознака швидкої одруження на забезпеченої особи. Якщо чоловікові сниться овеча шкура, то незабаром він збагатиться. Боротися з твариною – провісник інтересу незнайомої дами.

Тлумачення за подробицям

Подробиці снів також несуть смислове навантаження. Стать, забарвлення і зовнішній вигляд овечки розкриють повний сенс побаченого:

 

Баран

Побачити в сні барана – символ бадьорості і успіху. Спокійне тварина означає любов з боку суспільства, також сон на увазі силу для того, щоб пройти всі майбутні випробування.

Баран, здійснює спроби нападу – до невдачі в поточних починаннях. Щоб цього уникнути треба постаратися зловити тварину уві сні.

Біла вівця

Білі, пухнасті овечки гарантують сновидінню надійних і вірних друзів. Вони завжди будуть поруч, не залежно від життєвих обставин.

Якщо одна тварина білої масті знаходиться серед чорних особин, начальство бачить виділить його серед колег. Якщо режим продовжить працювати активно, кар’єрний ріст не змусить довго чекати.

Чорна вівця

Чорна вівця – «вовк в овечій шкурі». Це означає, що у сплячої є ворог, що зображає хорошого друга. Укус чорної або сірої вівці – провісники інтриг і обману. Якщо ж побачити, як ріжуть чорного барана, то варто чекати тяжких випробувань долі.

Стадо овець

Сновидіння з великим стадом овець обіцяє удачу, яка розбавить похмурі будні сновидіння та його членів сім’ї. Жінку, яка побачила такий сон, чекає успіх, як у трудовій сфері, так і в особистому житті.

Стадо баранів

Барани також як і вівці сняться мягкохарактерным людям, якими маніпулюють самовдоволені персони. Побачивши уві сні стадо баранів, необхідно задуматися над своїм життям і почати ставити свої інтереси вище оточуючих.

Разбегающаяся отара – неслухняні діти або бунт підлеглих на роботі. Також цей сон може пояснити недовіру з боку близьких.

Ягнята

Ягнята у снах припускають, що нерви сновидця незабаром візьмуть стан спокою. В житті не виникне нових проблем, відступлять усі тривоги. Сновидіння також говорить про люби з боку оточуючих.

Висновок

Сновидіння являють собою відображення подій і переживань сновидця в реальному житті. Тому перед тим, як трактувати побачене, необхідно добре пам’ятати свої відчуття з нічних мрій, щоб зіставити їх з думками і почуттями з яви.

Сонник - тлумачення снів