До чого сниться миша – тлумачення сну з мишами по соннникам

Миша — хтонічний символ, що означає темні сили і зло, нескінченний рух, безглузде порушення, бруд і безлад. В християнстві є знаком диявола, пожирача. Миша зображують грызущей Древа Життя.

У греків є атрибутом Зевса й Аполлона, за легендами миші служили їжею для змій. У євреїв означає лицемірство і лукавство.

Сонник Міллера

Густав Міллер вважав що миша в сні – до різного роду неприємностей, таких як проблеми в сім’ї або на роботі, а також до сварок з друзями.

Якщо вам сниться вбита миша, значить ви переможете своїх ворогів. Якщо уві сні гризун тікає від вас – наяву вас чекає боротьба з сумнівним результатом.

Тварина, яка краде у вас їду – провісник лицеміра, який незабаром з’явиться і буде отруювати вам життя.

Варто звернути увагу на колір звірка, якщо це біла миша чи пацюк, то недоброзичливець буде з кола ваших близьких друзів.

Сонник Ванги

З сонника Ванги слід миші у сні – до нашестя гризунів наяву, до голоду і втрати врожаю. Писк гризунів у сні означає що вони сильно розплодяться і необхідно буде вести активну боротьбу.

А ось сплячі мишенята у снах жінок говорять про благополуччя їхніх дітей або спокої і стабільності в сімейному житті.

Ісламський Сонник

В ісламському сонник миша – символ грішної жінки, яка сіє смуту і сварки. Щур уві сні передвіщає зустріч із злодієм або ворогом, в результаті якої ви втратите своє майно або пошкодите здоров’я. Також втрату майна обіцяє сновидіння, в якому миші псують меблі в будинку.

Однак, якщо ви бачите, що гризун грає у вашому будинку – це провісник прибутку або успіху в справах. Можливо, вам незабаром зроблять дуже вигідну пропозицію. Сновидіння про полчищах білих і чорних гризунів підказує вам про необхідність звернути увагу на своє життя – ви занадто багато часу витрачаєте даремно.

Кому приснилася миша?

Незаміжньою дівчині

Для молодої дівчини сон про мишей або щурів – застереження, що у неї є вороги, які замишляють погані справи. Бачення про грызуне, що сидить на її плаття – провісник гучних сварок і скандалів.

Жінки

Заміжнім жінкам летючі миші або щури у снах віщують наявність суперниці, яка захоче розлучити її з чоловіком. Якщо ж наснилися звичайні миші, домашні або польові, то для переживань немає приводу, таке ведення є символом міцного й спокійного шлюбу.

Вагітній

Для вагітної жінки сон про гризунів – привід уважніше ставиться до свого здоров’я. Особливо важливий такий сон, якщо в ньому багато мишенят або дитинчат інших дрібних тварин.

Чоловікові

Будь-які сни про мишах і щурах для чоловіка є передвісником втрат: злиднів, звільнення або догляду друзів. Вороги будуть робити все можливе, щоб зруйнувати ваші починання або спаплюжити ім’я.

Тлумачення сну по подробиць

Гризуни в сновидіннях вказують на наявність недоброзичливців. Якщо вони з’явилися вдень, і ви були в змозі їх стримати – наяву підступи недругів не принесуть значних втрат. Але якщо вам пригрезились миші в нічній пітьмі, в особливості летючі, то чекайте великих неприємностей і зради з боку друзів або родичів.

безліч мишей

Полчища гризунів у сні – провісник війни і голоду.

Якщо ж ви побачили білих мишей – такий сон обіцяє невизначеність у відносинах, можливо вам варто більше часу приділяти своєму партнеру.

одна миша

Одинокий звір пророкує сварки в домашньому колі, а також невеликі негаразди на роботі. Не варто переживати з цього приводу, швидше за все, ви приймете правильне рішення, і ситуація стабілізується.

біла миша

Дивно, але особливо поганим знаменням є біла миша. Найчастіше таке сновидіння несе за собою швидку неминучу смерть когось із близьких людей. Але не варто сильно лякатися. Це тільки сон, і він покликаний не для того, щоб засмутити вас, а для того, щоб застерегти і уникнути небажаних подій.

Зловити білосніжного звірка — ознака того, що ви зможете поправити свої справи, а для хворої людини – швидке одужання.

писк мишей

Писк гризунів сниться перед тим, як родичі спробують обдурити, зрадити вас. Та й друзі поведуть себе не кращим чином, лицемірно висловлюючись за вашою спиною.

летюча миша

Летюча миша – провісник незримою небезпеки, приховані підступи або нещасний випадок. Бачити сон, у якому ви зазнали нападу зграї кажанів – привід серйозно замислитися про власну безпеку, оскільки загроза нависла над вашим життям. Годувати з рук – знак можливого примирення з недругами і вирішення давніх проблем. Якщо уві сні ви вбили кажана – вам вдасться уникнути серйозної небезпеки або хтось із ваших близьких зможе одужати від важкої хвороби.

ВАЖЛИВО! Якщо вам привиділося що кажан полює на комах – будьте впевнені, вас чекає небачений підйом, радісні звістки, фінансова прибуток або визнання у високих колах.

ловити мишей

Нічні видіння, в яких ви ловите гризунів, або бачите їх вже спійманих в мишоловку – символ збагачення, просування по роботі або відкриття нових перспектив. Якщо ви дозволили звірку втекти – наяву ваші недруги зачаїлися, але незабаром можуть влаштувати вам неприємності.

маленька миша

Маленькі звірятка – провісники майбутніх незапланованих справ, метушні і дрібних проблем. Якщо вам вдалося прогнати гризунів – значить і проблем легко знайдеться рішення і вас чекає небувала прибуток. Найголовніше – будьте пильні і не відкладайте свої зобов’язання в довгий ящик!

Якщо вам привиділося що маленькі тварини гризуть вашу власність: меблі або гроші – чекайте проблем у сімейному чи фінансовій сфері.

мишоловка

Мишоловка уві сні – це застереження, злі і підступні люди готують змову проти сновидця. Якщо мишоловка була сповнена спійманих гризунів – дуже велика ймовірність потрапити в пастку недоброзичливців. Ставити пастки чи капкана – знак того, що ви будете досить розумні і далекоглядні і зумієте обвести своїх ворогів навколо пальця.

вбита миша

Сновидіння про мертвих гризунів вказує на зроблені помилки. Швидше за все, ви ігнорували свої обов’язки або нехтували друзями. Але не все втрачено! Приділіть більше часу своїм близьким або завершити справу, яку давно закинули.

ВАЖЛИВО! Якщо вам привиділися мертві щури у вашому ліжку – це знак подружньої зради. У той же час, безліч мертвих звірів під ліжком – до швидкої і затяжної хвороби.

Тим не менш, велика кількість померлих тварин на кухні – до радості в сімейному житті, а у ванній кімнаті – до подарунків від найближчого оточення.

Вбивати або різати гризунів у сні – символ перемоги над недругами. Якщо вам пригрезился поранений звір – остерігайтеся нічного часу доби. Такий сон передвіщає небезпеку пограбування.

Висновки

У будь-якому випадку, сни залишаються лише нічними мареннями, плодом роботи нашого мозку і уяви. Дотримання простих правил безпеки, уважне ставлення до свого оточення і обережність допоможуть уникнути багатьох загроз і прожити довге і щасливе життя.

Сонник - тлумачення снів